Goldenmark S.A.

Wrocław

Opinie o Goldenmark S.A.

Patrycja

Firma Goldenmark S.A. w Polsce ma wiele swoich oddziałów. Czy w związku z tym, obecni i przyszli pracownicy mogą liczyć na delegacje służbowe lub możliwość awansu w innym mieście? Te informacje będą przydatne osobom, które starają się o zatrudnienie u tego pracodawcy.

Goldenmark S.A.
@Patrycja 21.09.2017 01:23

Dzień dobry, Grupa Goldenmark ma w tej chwili 16 oddziałów w 13 miastach. Pracownicy centrali i oddziałów na co dzień ze sobą współpracują, delegacje służbowe pojawiają się więc w zależności od potrzeb i charakteru stanowiska. Natomiast możliwości awansu rozpatrywane są indywidualnie, w związku z czym w przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu: praca@goldenmark.com

ialaoap

Wiadomo, że mają całkiem sporo takich ogloszeń, bo telefonicznych doradców klienta zawsze będzie potrzebnych dużo. Zastanawiam się tylko czy dorzucają jeszcze jakieś benefity do tego, ale dobrze za to, że wypłata jest w każdy piątek, to jest pewność co do terminu.

Zostaw opinię o Goldenmark S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Goldenmark S.A.