Opinie o Polmer w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Polmer. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polmer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmer w Wrocław

WA_17

kto się zwalnia że znowu szukają kontrolera zmianowego,a czy został tam ktoś kto się zna na na czym kolwiek?

Kopiec Kreta

....nie warto nawet pisać co się tam dzieje i tak nikt tego nie czyta i nie będzie żadnych zmian! Może tylko na gorsze......

Magda.

woda to cieknie z dachu bo są dziury i nikt się tym nie interesuje......a do picie dają wodę z kranu...jak bydło taktują i już

Nie tylk na hali jest tak beznadziejnie. Zapraszam do biura porażka jest jeszcze większa.

Aplikowałeś do firmy Polmer? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

W tej firmie nie da sie normalnie pracować! Temperatura jest taka ze ludzie przy maszynach mdleją, a oni nic z tym nie robią żeby sie dało jakoś pracować To skandal !!!!!!!!!!!!

sokolik

Jakie są obecne zarobki dla Operatora wtryskarek w Polmerze?

sokolik

Czy Plastmer jest tą samą firmą co Polmer? Dlaczego Plastmer używa adresu firmy Polmer?

wa_17

kogo zwolnili

KK

czy ktoś zrozumiał o co im chodzi:(?

maSuli

te całe spotkani ich gadka to jakaś porażka jest!

hahah

..może to nie wszystkie zwolnienia w tym miesiącu...może będą kolejne zmiany na górze?

KK

Dziś zwolnilli nie tego co trzeba było zwolnić, to wszystko brnnnnie na same dno juz.......

Wolf

O tak, maja juz trzech..... dobrze płaca i prowizja wysoka:) można niezłe zarobić i samochód do prywatnej dyspo:)

model

Firma szuka nowego dyr. ds. sprzedaży, warto aplikować?

Sulim

Szukaj do pracy i szykują zwolnienia.... nie ma sensu z nimi zaczynać

Sulim

jak wyplaty beda na czas?

ononononet

Viola Omijać szerokim łukiem. Robiłem przez 3 miesiące 2 lata temu i nie pracowałem nigdy w gorszym zakładzie. Fatalne zarobki, wykańczająca 4-brygadówka a praca na niektórych maszynach wymaga niemałych zdolności manualnych (choć większość maszyn jest prosta, zależy na co się trafi) za takie pieniądze nie warto pracować na 4brygady. Człowiek ma zero wolnego wolnego czasu a opócz tego łamane przepisy bhp.

Quer

Czy są juz pieniądze na koncie? Dziś jest 10 ja nie mam a wy ?

Viola

Szkoda mi was wszystkich którzy tutaj piszecie, tylko się obrażacie zamiast mówić czy warto się zatrudnić w tym zakładzie, skoro tutaj jest tak to co musi się dziać w środku. Szukam pracy i pomyślałam że złożę cv, ale po tym co tutaj przeczytałam, to stwierdzam że nie chciałabym pracować z takimi "ludźmi" jak wy tutaj......

Hj

Strata czasu !

Zostaw merytoryczną opinię o Polmer - Wrocław

• Jak się pracuje w Polmer?

Zobacz opinie na temat firmy Polmer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmer?

Polmer