Opinie o Polmer w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Polmer. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polmer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmer w Wrocław

ktosik

a jak jest w smedzie?duzo nadgodzin?

Marian

Ja będe aplikował. Bo to solidna firma .

H12

Haaaa i po co wam to pisać, za karę sulim wstrzymał bony w tym roku!!!! Lepiej siedzieć cicho

Coco

Taki menedżment, ze wszytko w firmie zastawione a ludziom się wiecie nie chce pracować w takich warunkach i takiej aktmosferze, brak jakiejkolwiek motywacji i współpracy miedzy działami i ludźmi. Nie pomoże nawet jakieś jednorazowe wyjście przed świetami :( brak obiecanych bonów i podwyżek a przede wszystkim normalnego zrozumienia i wspólnych celów. Szkoda marnować czas......lepiej szukać od nowego roku lepszego pracodawcy bo nie wierze już w żadne ich obietnice!

Aplikowałeś do firmy Polmer? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
koko

oj prawda, oj prawda!!! Dyrektorstwo nabija sobie własne kieszenie nie dbając o innych pracowników, poza tym firma jest juz w rękach komorników, nawet maszyny są zastawione! Oj panowie.....koniec widać na horyzoncie.

sum

zapłonka ma rację!!! nic im się już im nie chce, tylko kasę a nic biorą

koko

Managamemt jesli używasz jakiś z angielszczonych słówek a piszesz na polskim forum to pisz po polsku czyli menedzment ale jesli chodzi o resztę zgadzam się.

zaplonka

w firmie wszytko jest do(usunięte przez administratora), widać jak co niektórzy reagują na problemy z klientami, żenada!!!!! a nie top managamemt !!!! żenada!!!!

hhhhH

bony w Polmer na Mikołaja i jak się czujecie???????? Ty obietnice bez pokrycia i to wszytko, lepiej omijać to miejsce!!!!!!!!!!! a brud przed firmą i taj będzie bo wewnątrz też jest burdel!

bono

niewiem co to za oferta i co się robi na tym stanowisku.warto dowiedziec się u źródła.

chudy

Pojawiła się oferta pracy specjalista ds. zakupów. Jakie są warunki płacowe na tym stanowisku? Proszę o poradę czy warto aplikować.

qwerty

W zeszłym roku były bony za 50 zł....

Sepro

Jutro się okaże jakie bony dostajemy, ja liczę do dużo więcej niż w ubiegłym roku bo dużo więcej pracujemy wiec powinnismy zostać odpowiednio docenieni

kik

Nie pytaj?bo pobłądzisz .a potem i tak nic nie będziesz wiedzieć.jeszcze się nie nauczyłaś? ciężko. Ci to idzie! w ta.tym roku chyba byly w wysokości zł 100 i tyle.

Bogata

A co z bonami z zeszłego roku się stało??? Czy ktoś wie do kogo one trafiły, w sumie to całkiem ładna sumka wyszła, ciekawe kto tym razem sie wzbogacił ???

bono

które. święta?obiecanki cacanki! hahaha

sum

hahahahah, bony beda ale tylko do księgowości i zarządu,

max

kik, w firmie sytacja sie bardzo porpawila, mam dobre wyniki i dlatego kazdy dostanie bony 500+ na Mikołaja, tz. Mikolajki, na święta może też,zobaczymy. W przyszłym roku podwyzki ale tylko dla najlepszych!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kik

wiem że paczki były i to całkiem całkiem.ale bony to już.cuda mam w to uwierzyć!?nie wierzę i co znowu 100zl? kpina!

sulim

na Mikołaja mają być bony i prezenty dla dzieci???????

Zostaw merytoryczną opinię o Polmer - Wrocław

• Jak się pracuje w Polmer?

Zobacz opinie na temat firmy Polmer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmer?

Polmer