Opinie o Polmer w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Polmer. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polmer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmer w Wrocław

pracująca

hahahahahha jak miło

kuczyk

lepiej nie zaczynać żadnej kariery u nich!!!!!!!!!!!!!!!!!

max

a ZUS płacą na czas?

NIEZNAJOMY

NIEPOLECAM TEJ FIRMY ,PŁACA 1850 ZŁ BRUTTO+premia 100zł za freknfencje i 600 zł jak wogóle niebedziesz chorował i chodził na urlop ,jak zachorujesz chociaz jeden dzien lub nieprzyjdziesz do pracy zabieraja ci te 600 zł i masz (usunięte przez administratora) i jeszcze jedno jesli niezostaniesz po godzinach jak ci powie liderka ,to da ci wypowiedzenie ,JEST POROSTU FIRMA DO DUPY,

Aplikowałeś do firmy Polmer? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leo

nie tylko pracownikom ale i dostawcom gorszego sortu też nie płacą na czas.....

Dron2

Oferty są bo jest duża rotacja cały czas ktoś odchodzi bo brak jest poszanowania dla pracownikow. Kierownika jakości szukają, ale nie mogą zatrudnić nikogo, bo nikt kto się szanuje w branży tu nie przyjdzie do pracy! Szkoda tracić czas. Wpłaty na czas są tylko dla wybranych kolesi z biura, reszta pracownikow tak zwanego gorszego sortu musi swoje czekać..,,,,

Gggggg

A co z wypłatami w lutym, bedą na czas ?

Hj

Tak tu są tylko tacy ludzie bez doświadczenia, wiec jeśli jesteś prosto po szkole i nic nie umiesz to swietnie się tu wpisujesz!

Cros

A wypłata będzie za styczeń na czas ?

Kris

nie płacz Ewka bo tu miejsca brak.......dla Ciebie już....

pracująca

mk2- do kiedy masz wypłatę wynagrodzenia podaną na umowie? Z tego co mi wiadomo, jest ona przelewana do 10. dnia miesiąca i tak o to do 10 dnia jest widoczna na koncie. Wydaje mi się, że niektórzy oczekują nie wiadomo czego a tak naprawdę podpisali umowę i godzili się na warunki pracy

Olek

Ja jeszcze kasy nie mam za grudzień, jest 9 stycznia i wcale mi nie do śmiechu !!!! Zobaczymy czy jutro będą przelane

mk2

Prawda jest taka ze wszystkie dobre firmy płaca do 31 dnia danego miesiąca a tu w polmerze trzeba czekać do 10 następnego miesiąca żeby łaskawie jedna z druga panią przelały należna wypłatę na konto! To jakiś absurd trzeba coś z tym zrobić żeby wypłaty były normalnie placone i nie zgadzam się ze to jest ok płacenie jeśli jest takie opóznienie. Może panowie w biurach maja przelewy wcześniej ale ci co pracują cieżko dla nich na tę firmę to dostają wypłaty dopiero 10:(

ziutek

no płacą księgowe solidnie tym co im posmarują, procedura wpisana w ISO tak samo jak załadunki na magazynie....kolesiostwo

stary

Fakt zawsze płacili. na czas nigdy bym nie pomyślał że powiem chociaż jedno dobre slowo o tym zakładzie a jednak! pod tym względem są solidni całą resztę poddałbym pod wątpliwość jeżeli. warunki pracy się. nie zmienią to ludzie nadal będą uciekać kobieta tam to musi być. jak maszyna i to taka dobrze naoliwiona robot który nie choruję i utrzyma każdy ciężar co najwyżej. dokręcą jej nową. śrubkę ale bez dodatkowej zapłaty.ile już koleżanek odeszło z powodu uszczerbku na zdrowiu!!!!!!!!!!!! a moglo być fajnie prawda!!!!!!!!!!!!!!!!?.

SAM

bo nie płacą!!!

stary

to co księgowość działa tu jak magazynierzy ??????????????????????

SAM

czy polmer pląci wynargodzenia na czas bo ciezko u nich ostatnio z platnosciami?

olek

nie posmarujesz to czekasz,pierwszeństwo kosztuje

llllll

i tak nikt nie zaszkodzi mafii magazynowej, robią co chcą i jak chcą:) MG RULES!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Polmer - Wrocław

• Jak się pracuje w Polmer?

Zobacz opinie na temat firmy Polmer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmer?

Polmer