Agencja Rynku Rolnego - Centrala

Opinie o Agencja Rynku Rolnego - Centrala

opinia

nepotyzm i kolesiostwo. Jeśli chodzi o centralę - Pracują tam w większości ludzie z plecami , niekoniecznie kompetentni. Plecaki maja pewną robotę w przeciwieństwie do ludzi bez pleców. Jest możliwe dostać się tam z legalnej , nieustawionej rekrutacji, aczkolwiek w razie redukcji, etatów itp. jesteś pierwszym do wylotu, bo nie ma sie kto za tobą wstawić. Plecaków tolerują przełożeni, są jak święte krowy , pozostali pracownicy muszą się z takimi użerać.

Zostaw opinię o Agencja Rynku Rolnego - Centrala - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Rynku Rolnego - Centrala