Agencja East News Sp. z o.o.

Opinie o Agencja East News Sp. z o.o.

fajnie

No ja też nie widziałem żadnych ogłoszeń do nich @idel. Ale myślę, że coś się może w najbliższym czasie pojawić. Fajnie, że zapewniają umowę o pracę.

ja tez sie chetnie dowiem

Pracowal ktos? czy rzeczywiscie trzeba miec znajomosc jezyka rosyjskiego, jak pisza w ogloszeniu czy da rade z samym angielskim sie dostac?

Jeżeli masz ciekawe informacje o firmie Agencja East News Sp. z o.o., to zachęcamy do podzielenia się nimi na naszym forum. Twoja opinia ma znaczenie.

Zostaw opinię o Agencja East News Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja East News Sp. z o.o.