Opinie o Agencja East News Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Agencja East News Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja East News Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja East News Sp. z o.o. w Warszawa

Karolina Nowy wpis

Hej, wiecie więcej na temat funkcjonowania tej agencji?

foto Nowy wpis
@Karolina

Od kilku lat agencja ma tendencję do przekazywania najlepszych tematów swoim fotografom zatrudnionym "na etacie". Fotograf przekazuje wszelkie prawa majątkowe do zdjęć agencji i dostaje stała miesięczną kwotę prowadząc DG. Nie trzeba wypłacać prowizji od sprzedaży fotografom, agencja zarabia więcej, fotograf pracuje dużo więcej za mniejsze pieniądze. Ochłapy spadają tym co mają podział 50/50. A niepokorni fotoreporterzy odeszli sami lub zostali wyrzuceni.

Andrzej Nowy wpis

Od dawna nikt nie zagląda na forum, tak dobrze się pracuje?

Ula Nowy wpis

Poszukują obecnie fotografów? Ktoś ma najświeższe informacje. Poradźcie, czy warto iść.

ola

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: ufać pracownikom. motywować ich zamiast... ciągle demotywować. dbać o poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Zrezygnować z modelu wynagradzania promującego rywalizację

Jolanta
@ola

A czy mógłbyś doprecyzować, co konkretnie masz na myśli pisząc, że model wynagradzania promuje rywalizację? W jakim zakresie przejawia się współzawodnictwo pomiędzy pracownikami? Rozwiń proszę swoją myśl, ponieważ teraz nie jest ona całkowicie jasna. Użytkownicy zainteresowani podjęciem zatrudnienia w Agencja East News chętnie dowiedzą się, jak wyglądałaby ich codzienność w tej firmie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agencja East News Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Manager ds. rozwoju rynku zagranicznego z językiem hiszpańskim
Digitronic Autogas spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
(5 opinii)
logo firmy Link Building & Outreach Specialist
GoWork.pl
(470 opinii)
logo firmy Art Directora do pracy w teamie
Bluecloud Interactive Sp. z o.o.
(48 opinii)
logo firmy Marketing Manager
Rayner Intraocular Lenses Limited
Aplikuj na wiele ofert
Jolanta

Agencja East News poszukuje do pracy chętnych osób, można aplikować tu: https://www.eastnews.pl/contents/index/code/praca/ Czy ktoś z was ostatnio przeszedł rekrutację? Ile czasu minęło od przesłania CV do kontaktu z pracodawcą i zatrudnienia? Czy firma oferuje umowę o pracę? Dajcie znać, czy jesteście zadowoleni.

fajnie

No ja też nie widziałem żadnych ogłoszeń do nich @idel. Ale myślę, że coś się może w najbliższym czasie pojawić. Fajnie, że zapewniają umowę o pracę.

ja tez sie chetnie dowiem

Pracowal ktos? czy rzeczywiscie trzeba miec znajomosc jezyka rosyjskiego, jak pisza w ogloszeniu czy da rade z samym angielskim sie dostac?

Jeżeli masz ciekawe informacje o firmie Agencja East News Sp. z o.o., to zachęcamy do podzielenia się nimi na naszym forum. Twoja opinia ma znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja East News Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agencja East News Sp. z o.o.