Opinie o Secpol w Marki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Secpol. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Secpol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Secpol w Marki

Pracowaliście tu na stanowisku regionalny przedstawiciel handlowy?? Widziałam ogłoszenie, gdzie kandydat musi mieć książeczkę sanepidowską. Czy wiecie po co? Do czego ona jest potrzebna w tej pracy? Przecież taka osoba zajmuje się sprzedażą, a nie produkcją. I mam pytanie o to, skoro oferują w ogłoszeniu auto służbowe, to można z niego korzystać także prywatnie?

AdrianL Nowy wpis

Dzień dobry, Zrobienie badań na nosicielstwo w Sanepidzie nie jest trudne, w razie czego pomożemy i wyjaśnimy jak to zrobić, zaświadczenie jest konieczne. Auta którymi poruszają się nasi Przedstawiciele Handlowi są to małe auta dostawcze, więc używanie ich w celach prywatnych nie wchodzi w grę. Pozdrawiam

@AdrianL

Nie widzę już tego ogłoszenia. Czego więc przede wszystkim spodziewacie się po kandydacie na tego regionalnego przedstawiciela handlowego, prócz książeczki sanepidowskiej? Stara oferta na Regionalnego Przedstawiciela Handlowego - Vansellera, skupiała się na co najmniej rocznym stażu pracy na podobnym stanowisku, popartym sukcesami w sprzedaży, którego nie mam.

Czy Secpol organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

AdrianL Nowy wpis

Dzień dobry, W każdej firmie pracownicy są najważniejszym zasobem. Jeśli pojawia informacja o szkoleniu podnoszącym kompetencje i w rezultacie wnoszącym wartość do firmy to trzeba o tym rozmawiać z przełożonym. Ukłony

Czy w Secpol zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Tomcio

Nie polecam firmy jako pracodawcy nikt Ci nie da tyle co tam ci obiecają

Mateo
@Tomcio

Potwierdzam firma czary mary co innego na rozmowie co innego w pracy pewna jest tylko godzina rozpoczęcia pracy a dalej jedna niewiadoma w biurze(usunięte przez administratora)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Secpol?

Adrian2000

Jak chodzi o pracowników produkcyjnych to wszystkiego nauczymy, najważniejsza jest chęć do pracy. Firma stabilna, pensje na czas. Zapraszamy!

Małgorzata
@Adrian2000

Rozumiem, a jak się odniesiesz do tego, co @Xxx napisał o godzinach pracy w Secpolu? No i nie ukrywam, że dobrze by było wiedzieć, jaka jest wysokość tych pensji, które macie na czas :)

Adrian2000
@Małgorzata

Witam, Prośba ogromna o kontakt z Kierowniczką Zakładu, sympatyczną Panią Renatą. Pani Renata szuka dobrych pracowników i dba o ich warunki pracy, również wynagrodzenia. Trzeba dzwonić, nie ma się co zastanawiać. Pozdrawiam i powodzenia!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Secpol? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Xxx

W ogłoszeniu jest napisane praca od 6 do 14 i bez nocy. W rzeczywistości praca wychodzi po 10 godzin z nocami i weekendami pracującymi, brak grafiku człowiek dopiero rano dowiaduje się o której skończy pracę.

Izabela
@Xxx

A jakie godziny pracy masz zawarte w umowie podpisanej z Secpol? Jeżeli to co pisze w umowie, nie jest zgodne z rzeczywistością, możesz odmówić. Jeżeli jednak zostałeś poinformowany o warunkach pracy na rozmowie kwalifikacyjnej- to już inna kwestia.

Izabela

Chciałabym wysłać swoje CV do Secpol, czy ten e-mail będzie odpowiedni: secpol@secpol.pl. Znalazłam go na stronie internetowej firmy, interesowałaby mnie praca przy obsłudze social mediów, jest tutaj ktoś z tego działu? Z ilu osób się składa?

Dowiem się na tym forum jakie zarobki macie i czy coś więcej dochodzi do podstawy?

Iza

Pracownicy biurowi w jakich granicach zarabiaja?jak zarobki w tej firmie?

Olga

Czy jest powód, że taka cisza na forum?

Filip

Konkurencja mocno inspiruje do pisania?

Weronika

@anonymous uważasz, że te opinie, które na forum się pojawiają są napisane przez osoby, którym nie chce się pracować? Czyli firma Secpol jest dla osób, które nie mają problemu z tym, że w pracy powinno się pracować?

To praca dla ludzi, którzy chcą pracować. Inni nigdzie nie zagrzeją miejsca, będa mieć pretensje do kazdego i o wszystko. Najprościej komuś anonimowo naubliżać, bo nie ma się odwagi, powiedzieć to wprost. wg mnie kierownictwo uczciwe i szczere, co nie każdemu odpowiada, bo uslyszy prawdę. Za rzetelną pracę masz zatrudnienie na lata i dogadasz się w każdej kwestii. Tylko trzeba chcieć pracować a nie mieć postawę roszczeniową a olewczy stosunek.

Weronika

@anonim widzę, że nie jesteś zadowolony ze współpracy z firmą Secpol, ale przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie poszczególnych pracowników, szczególnie w sposób obraźliwy.

Weronika

@Nick222, a jakie stanowisko Cię interesuje? Pamiętajmy o tym, że warunki pracy czy atmosfera, o którą pytasz są zależne od obejmowanego stanowiska.

oij

@anastazja napisz prosze za jakis czas jak Ci sie ta praca u nich podoba jakie sa warunki zatrudnienia itp

Nick222

Witam, mam parę pytań odnośnie firmy secpol. Jakie umowy daje firma ? Czy jest wiarygodna ? Jaka jest atmosfera w pracy ? Czy nie ma walki kto najwięcej kto najlepiej ? Czy mógłby ktoś coś więcej napisać i najważniejsze czy firma aktualnie rekrutuję też kobiety ?

Fizelyna

tylko całkowitych głąbów nie przyjmują, a takich nie brakuje.

baron@

jest tylko trzeba zadzwonić i zapytać czy są przyjęcia, a od jutra już będziesz pracowała bo jest mało ludzi...

baśka

jest praca. Firma się rozrasta, potrzebni ludzie do pracy na produkcji. Sa kobiety co pracują już po 15-20 lat. Płaca zawsze na czas. Firma dobrze stoji finansowo.

baśka

Zostaw merytoryczną opinię o Secpol - Marki

• Jak się pracuje w Secpol?

Zobacz opinie na temat firmy Secpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Secpol