Top Moda Warszawa CH Land

Opinie o Top Moda Warszawa CH Land

Andzia

Do mnie się odezwali ale do Galerii Ursynów, jeśli jest tak jak mówisz to ja dziękuje za taka zabawę... szukam czegoś poważnego, nie jestem naiwna i nie dam się wykorzystywać!!!

Byłam na próbie w tym sklepie, kiedy zapytałam się o umowę o pracę podziękowali mi i nie dostałam zapłaty za cały dzień pracy. Wygląda na to że nazbierali cv i testują dziewczyny na próbę nie płacąc a obiecują złote góry. Kierowniczka sklepu to typowa cwaniara bazarowa ze wsi,wredna, przemądrzała, niepotrafiąca normalnie rozmawiać z osobami. Oszuści żerujący na młodych osobach, które chcą podjąć pracę. Ogłoszenie na sklepie wisi już kilka tygodni. Osoby oszukane w tym sklepie powinny się umówić i pujść z tym do Inspekcji Pracy.

Zostaw opinię o Top Moda Warszawa CH Land - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top Moda Warszawa CH Land