Luxoft Poland Sp. z o.o.

1.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Luxoft Poland Sp. z o.o.

Lukasz K

Luxoft is a great company to kick start a carries. Everything in my case starting from recruitment ending up on landing a job in a specified project was smooth clear and in very friendly atmosphere. Company offers competitive salary, good benefits and really cool work culture. They have very interesting mobility program when you feel like to change project there's no problem.

EM

To pierwszy pracodawca, z którym jestem tak długo związana - w przyszłym roku będzie już 5 lat :) Polecam serdecznie, zarówno osobom z seniorskim jak i juniorskim doświadczeniem. Dobre możliwości rozwoju czy zmiany ścieżki kariery. Dobra atmosfera, możliwość szkoleń, dobry pakiet benefitów i dużo wspaniałych osób.

anna

The company is for sure one of the biggest players on the market. It competes with other companies in many different areas: salary levels, benefits, trainings offer, events, atmosphere, variety of projects. If you do your work good you are being recognized. Moreover, there are many ways of developing yourself: mentoring program, a lot of trainings, many different events happening in the company that you can participate in.

Tatiana
 Rekomendacja

Working in Luxoft for a few years and received a lot of experience working with different projects. It is large international company that helped me to grow as a Senior specialist in my area. It is also very flexible company with good atmosphere and big package of trainings, also for admin employees.

kandydat Nowy wpis
Kandydat

Firma ma problem z uszanowaniem mojej prośby odnośnie usunięcia moich danych personalnych zgodnie z dyrektywą RODO po zakończeniu procesu rekrutacyjnego. Uważajcie, zanim wyślecie tam jakiekolwiek CV. Moje inicjały: SM. Może ktoś to przeczyta i się zainteresuje ignorancją rekruterów (a w zasadzie takiej jednej Iryny).

Nick Nowy wpis

Pracowałem u nich za śmieszne 4000 brutto i to po okresie próbnym... Nie polecam. Brak możliwości podwyżki bo "budżet projektu" itd

Zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.
Kandydat

Widziałem ogłoszenie w Luxoft na stanowisko Finance Manager Europe. Czy ktoś może doradzić, czy warto oraz jakiego wynagrodzenia można się spodziewać? Dziękuję

Kk
Kandydat

Czy w firmie występują bonusy roczne?

AA
@Kk

To zależy o jakie stanowisko pytasz.

Piter
@AA

To na jakis stanowiskach są bonusy?

Kamil
@Piter

No właśnie. Też chętnie bym się dowiedział. Chodzi o benefity z socjala czy dodatkowe premie? Bo to dla mnie ma znaczenie.

@Kamil

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie związane z ofertą benefitów dostępnych w Luxoft Poland. Szczegółowe informacje dotyczące warunków wynagrodzenia są przekazywane kadnydatom podczas procesu rekrutacji. Pozdrawiamy

exlux
@Luxoft Poland Sp. z o.o.

nie są, bo widełki są niejawne xD

Piter
@Kamil

Brak podwyżek, brak bonusów. Od przyszłego roku na być trzynastka

TenWynagrodzonyZaWysilek
@Piter

jak sie zalapiesz na merit to jest podwyzka, bo niektorzy ja dostana. Nie wszyscy, ale czesc tak:)

AN
@Piter

podwyżki co roku są, nie wiem co za bzdury opowiadasz ale pracuje tu 5 lat i co roku dostaję podwyżkę

Piter Nowy wpis
@AN

To chyba jesteś w jakimś fajnym projekcie. U mnie nikt nic nie dostaje.

Adam

Pracuję tutaj już 7 lat. Zacząłem pracę jako junior bez doświadczenia. Obecnie jestem wykwalifikowanym specjalistą z dużą wiedzą. Jeżeli ktoś ma łeb na karku oraz jest pro-aktywny będzie mieć dużą szansę na sukces w tej firmie. Mi się udało i jestem bardzo zadowolony. Cieszę się, że udało mi się spotkac naprawdę super ludzi - od których udało mi się wiele nauczyć, ale również zbudować przyjaźnie :). Jutro mamy imprezę inegracyjną dla całej firmy i nie mogę się doczekć, żeby ze wszyskimi się spotkać. Obecnie dużo pracuje się z domu, więc miło, że firma dba o to, żeby ludzie mogli się zintegrować. P.S. Mamy też w Warszawie nowe piękne biuro z elektrycznymi biurkami i stefą relaks z fotelami z masażem :).

DS

Polecam firmę Luxoft wszystkim, którym zależy na rozwoju. Luxoft to pierwsza firma, w której pracuję i spotkałam się z rodzinna atmosfera. To co ważne firma oferuje możliwość szkoleń, szeroki pakiet benefitów i dużo wspaniałych ludzi zawsze chętnych do pomocy.

Nieznany
Kandydat

Rekrutacja w Luxoft stoi na żenująco niskim poziomie, jak potencjalny pracownik ma czuć, że prawdopodobna praca w Luxoft to dobry ruch skoro już na starcie spotyka się z niefachowością rekruterów ? Byłem parokrotnie kontaktowany o pracę gdzie okazywało się: 1. Stanowisko docelowe dla kandydata zmieniło się (nazwa lub nawet obowiązki) co uważam za nieprofesjonalne. 2. Rekruterki z bardzo ogarniczoną wiedzą ws. danego stanowiska. 3. Brak informacji o etapach oraz terminach. Nie polecam kandydować.

Bronisław
@Nieznany

Dzięki za ostrzeżenie. Chyba coś z tą rekrutacją jest na rzeczy, bo parę osób już o tym pisało, zwłaszcza o niesłowności i braku odpowiedzi. Jak uzasadnili fakt, że zmienili Ci stanowisko, na które aplikowałeś?

@Nieznany

Cześć, prosimy, skontaktuj się z nami na @ recruit.me@luxoft.com – chcielibyśmy wyjaśnić sytuację, aby nie powtórzyła się w przyszłości. Pozdrawiamy, Luxoft Poland

Great one

Great organization to work on niche projects. Internal Mobility is great program where you can move to your preferred country. Very good relocation package.

Emma
Kandydat

Hi! I was wondering if Luxoft is willing to do paperwork for work permit for a foreigner who lives and studies in Poland and is applying for a position. I know a lot of companies still prefer not doing that and will only take people who already have a valid work permit.

Jeśli ktoś jest zachęcony tym, ze firma opłaca kursy językowe to informuję, że to tylko język polski i angielski. Jeżeli projekt wymaga innego to może ewentualnie się uda załatwić jakis kurs. Mnie na etapie rektutacji poinformowano, ze będzie to każdy język jaki sobie tylko wymarzę, o ile będzie chętna wystarczajaca liczba osób. Niestety, po dołączeniu do firmy okazało się inaczej i byłam bardzo rozczarowana, bo to była jedna z tych pozycji która przekonała mnie do dołączenia do Luxoft. Dodam jeszcze mało przyjemne doświadczenie po przyjęciu oferty. Osoba, ktora się ze mną kontaktowała i przekazywała dokumenty nie umiała odpowiedzieć na pytania, albo w ogóle mnie ignorowała. Dodatkowo, moje ubezpieczenie nie było aktywowane na czas. Bardzo słaby początek. Na dodatek praca okazała się bardzo monotonna, bez perspektyw i szybko udało mi się z tej firmy uciec, tam gdzie już rzeczywiście płacą za język :) Nie jestem z IT i zakładam, ze doświadczenie z firma mogłoby się różnic o 180 stopni. Jeśli ktoś jednak szuka spokojnej i stabilnej pracy to mogę polecić, ale jeśli ktoś chce się rozwijać to odradzam.

Marzena
@Były pracownik

A to tylko nauka jezyków liczy się w pracy? A może coś jeszcze Ci nie odpowiadało, zarobki były spoko?

@Marzena

Super sprawą było pokrycie pakietu stomatologicznego, ale jak odchodziłam to coś się miało zmienić, wiec trzeba się upewnić czy to jeszcze działa.

Aa

Podejrzewam, że w tym samym zespole były też osoby które co roku dostawały awans ;) tak to wygląda we wszystkich firmach, projektach, zespołach - jedni awansują szybciej, inni siedzą na tym samym stanowisku przez lata bo nie wykazują się niczym aby ich ten awans miał spotkać. Proponuję nieco poszerzyć horyzonty, a nie lecieć na minimum i oczekiwać za to niewiadomo czego :) pozdrawiam

MG
@Były pracownik

Nic się nie zmieniło - jedynie wzrósł koszt Luxmedu, ale Luxoft pokrywa tę różnicę ze swojej kieszeni

@Aa

Uwierz, ze horyzonty mam szerokie. Jedyna osoba, która awansowała w tym roku to właśnie ta, która „wysiedziała” te 5 lat :)

Company offers good benefits and a really cool work culture. Flexible working hours, possibility to work from home

Klaudia

Rekrutacja do firmy przebiegła bardzo sprawnie. Dobry kontakt z rekruterem. Praca w firmie jest bardzo przyjemna, przebiega w dobrej atmosferze. Firma posiada też dobry pakiet benefitów.

Karolina

Firma otwarta na inne kultury. Świetni ludzie i dobra atmosfera. Bogaty pakiet benefitów. Mój proces rekrutacji przeszedł bardzo sprawnie i z pełnym wsparciem od strony rekrutera. Jestem zadowolona.

Dagmara

Luxoft jest super firmą dobrą do rozwoju i rozpoczęcia kariery. Pracuję tutaj już ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Nie jest to praca monotonna, daje dużo satysfakcji i możliwości. Dobra atmosfera, możliwość szkoleń, dobry pakiet benefitów i dużo wspaniałych osób.

Łucja
@Dagmara

hej Dagmaro ! czy mozesz napisac jak dostalas sie do firmy, przez jakis staz lub praktyki ? wlasnie koncze studia mgr i szukam pierwszej pracy a piszesz ze to dobre miejsce na poczaatek swojej drogi, ale boje sie ze na etat to sie nie dostane wiec szukam innego rozwiazania , dasz jakies wskazówki ?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Luxoft Poland Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

@Pytanie

Wypłaty są na ostatni dzień miesiąca. W praktyce nawet przychodzą dzień wcześniej (czyli na przedostatni dzień)

Recruiter Luxoft/DXC

Luxoft is a great place to gain skills in the Recruitment area. We have a lot of possibilities to learn new things and people are always ready to help you. In Recruitment, we have also a clear career path, and if you decide to change your specialization - you are able to do this because Luxoft gives you such possibilities.

Aleksandra
@Recruiter Luxoft/DXC

What are the possibilities for new things to happen? :)

Alex

Corporate culture, we love each other like a family, yet challenge each other like a sports team.

Nieznany

Typowa korporacja nastawiona na zyski i rezultaty, gdzie czynnik ludzi nie odgrywa dużego znaczenia... A typical corporation focused on profits and results, where the people factor is not very important ...

Kamil
@Nieznany

Długo tu siedzisz? Podwyżki chociaż jakieś wpadają regularnie?

Cukierkowa

Jak dla mnie firma jest 5/5. Wspaniali ludzie, fajne benefity, dobre pieniądze. Proces rekrutacyjny trwał ekspresowo i był na bardzo wysokim poziomie. Nigdzie nie jest idealnie, ale tylko tu spotkałam tak pomocne i wspierające sooby. Przechodząc z ogromnego korpo mam wrażenie, że wszystko da się tutaj załatwić - jestem bardzo zadowolona.

Kandydat

Czy Luxoft, podobnie jak 99% polskich kontraktorni, całą swoją egzystencję opiera na "dużym kliencie z branży farmaceutycznej", czy jednak jest szansa uwolnić się od tego klienta i popracować nad czymś innym? Proszę o szczere odpowiedzi.

@Kandydat

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie firmą Luxoft Poland. W naszym portfolio na rynek polski posiadamy bardzo wiele firm z różnych linii biznesowych. Więcej o naszych klientach dowiesz się z naszej strony z zakładki "What we do" https://career.luxoft.com/ Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Luxoft Poland Sp. z o.o. - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Luxoft Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Luxoft Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luxoft Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 76 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Luxoft Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Luxoft Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Luxoft Poland Sp. z o.o.