Opinie o MS Services w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MS Services. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MS Services na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MS Services w Warszawa

Poldek

@Anty ms Może trzeba pracować tak jak tego oczekuje firma a nie pisać bzdury? Firma jest dobrze oceniana w internecie.

Anty ms
@Poldek

Haha to pora nauczyc sie czytac kolego jesli twierdzisz, ze firma jest dobrze oceniana. Mysle ze trzeba podrzucic pare faktow z tego co naprawde robicie do firm ktore was utrzymuja...hmm niech bedzie na poczatek Maspex i kilku innych duzych graczy. Ciekawe co powiedza... ;)

@Anty ms

zgadzam się z Anty ms, gdyby Klienci wiedzieli o wszystkim, przyjrzeli się wszystkim rozliczeniom. Nie polecam tam ani pracy ani bycia klientem

Gdzie jest krzyż
@Poldek

Gościu, masz jakiś osobny internet? Czy jesteś kimś ważniejszym że lizesz sam sobie?

Jordan
@sama_prawda

Gdyby klienci czytali go work to firma nie miała by żadnych projektów. Sciema, wyzysk , nie polecam

Koleś

(usunięte przez administratora) i nic więcej. Na Wigilię prezenty kupowali sobie sami między sobą przedstawiciele handlowi. (usunięte przez administratora) Fakt dostaliśmy czapki uhaha z logo . Kierownicy kupili prezenty by kiszki nie było. Nie polecam pracy w tej firmie. Chętnie oddam czapkę.

Dział HR
@Koleś

Wszyscy pracownicy otrzymali firmowe paczki. Prezenty od Kierowników, czy czapki były dodatkowo.

Koleś
@Dział HR

Uważasz, że pracownicy powinni dostać na Wigilię czapki z logo Naleczowianki ???? Brawo . Cały rok pracy w rynku, super wyniki co miesiąc i czapki . Plus dzień po Wigilli 2 naszych kolegów dostało wypowiedzenie z powodów nieznanych. Brawo

Nikita
@Koleś

Potwierdzam czapki i szaliki. (usunięte przez administratora) :)

Gościnna

Mogę ocenić MS Services z poziomu osoby rekrutującej na jedno ze stanowisk z projektu z Sodexo. (usunięte przez administratora) w pewnym momencie stracili zainteresowanie, zero odzewu. Współpracując z tak poważnym graczem powinni się bardziej angażować.

Gościówa
@Gościnna

może jeszcze trwa rekrutacja? pisałaś do osoby, która Cię umawiała? ja tak zrobiłam i mi odpisali.

@Gościówa

profesjonalizm powinien wychodzić z działu hr, o ile takowy istnieje w tej firmie i to oni powinni zabiegać o pracowników

Kazik z okolic Bytomia
@sama_prawda

To jest firma outsourcingowa, czyli jak kierownik kogoś szuka, to on zabiega o pracownika. To że nie zawsze takowy kierownik dysponuje kompetencjami które powinien mieć szef to już inna sprawa. Chociaż może trzeba pochylić się nad problemami wyżej, w decyzjach kluczowych i zarządzaniu ludźmi u osób z wyższym stanowiskiem. Aleeee.. To już problem góry.

@Kazik z okolic Bytomia

Dokładnie, pozyskują pracowników i zleceniobiorców dla Klientów. Widocznie nie zależy im tak bardzo. Jak dla mnie mało taktowne zachowanie osoby rekrutującej. Niezależnie czy to pracownik działu HR czy bezpośredni przełożony.

Mądry
@sama_prawda

Dział HR ? Ha ha raczej ta firma nie wie co to znaczy. Przy ciągłej rekrutacji musieli by zatrudnić na etat osobę , która by tylko oddzwaniała do osób , które miały rozmowy o pracę .

Dziewczyny jaki styl panuje w MS Services?

Dział HR

Jeżeli pytanie dotyczy kwestii ubioru: nie jesteśmy korporacją, więc atmosfera i sposób ubierania się są raczej swobodne, przeważa styl bussines casual. Oczywiście od wszystkich naszych pracowników wymagamy schludnego stroju, zwłaszcza w przypadku Przedstawicieli handlowych, którzy reprezentują w terenie klienta.

logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
henry

@Poldek 1 a to jest coś nie tak wg ciebie z pensją koordynatora?

Wesołych

Nie podszywaj się jesteś na górze :) ciumroku co dawał przykład dzieciom

Poldek 1

Ms services, jak jestescie tacy fajni to napiszcie otwarcie jakie wynagrodzenia oferujecie ;) ale nie napiszecie, bo sie wstydzicie. Ludzie za miske ryzu u was pracuja. Moze wspomnijcie o wynagrodzeniu koordynatorów (stanowisko kierownicze)

Kierownik
@Poldek 1

Aktualnie pracuje i naprawdę nie mogę narzekać.

Romuald
@Poldek 1

Na hajs narzekać nie można. Jednak na niekompetencje przełożonego już tak. "ile od siebie dajesz, tyle do Ciebie wraca"

Zatrudniony

Praca ok, regularnie działając można zarobić fajne pieniądze. Pracy jest dużo, jednak lepiej tak niż miałabym się nudzić.

Dla przestrogi

Ja tez się z tego projektu szybko zwolniłem. Czytajcie dokładnie ich regulamin ! Ostatni punkt mówi ze twój przełożony może ci zlecić nawet odśnieżanie podwórka bądź coś co uzna za stosowne i nie musi dotyczyć to twojej umowy, stanowiska czy miejsca pracy jeśli nawet jest to miejsce pracy cała polska.Wiec z automatu jesteś przegrany. Trzeba siedzieć i chociażby patrzeć się w ścianę ale siedzieć. Ms Servis jest firma gdzie tylko młody na to nie zwróci uwagi i tak zatrudniają na zasadzie a może się uda ?

Ten co odszedł

Przestrzegam przed projektem Sodexo który prowadzi ms services. Obiecują menagera z 4+ podstawy a jesteś doradcą/biurokratą na(usunięte przez administratora)netto. Szkoda zdrowia bo nie zarobisz

Anty ms

Kontakt z firma, traktowanie pracownikow, dotrzymywanie slowa i przestrzeganie przepisow kodeksu pracy to jedna wielka parodia. Nic dziwnego ze ta firma upada, jak takie betonowe towarzystwo pracuje w najwyzszych strukturach. Zdecydowanie ODRADZAM aplikowania na jakiekolwiek stanowisko do tej firmy

Xx

Serwisant Kaufland Soki Tymbark i Caprio Praca Ok jak każde serwisy , kasa na czas. Tylko sie zmieniają co jakis czas koordynatorzy to fakt.

Ewelina
@Xx

Czy oprócz stałego wynagrodzenia, pracownicy MS Services mogą liczyć na pozapłacowy system motywacyjny? Może on zawierać dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty sportowej lub na dojazdy do pracy. Możliwości jest wiele, więc interesuje mnie ta kwestia w MS Services.

@Ewelina

Nie ma dofinansowania do karty multisport, karte multisport pracownik pokrywa w 100% z wlasnej kieszeni tak samo jest z pakietami medycznymi.

Prawda

Nie polecam pracy w firmie MS Services. Atmosfera w biurze jest wroga i nerwowa. Osoby, które tam pracują są fałszywe. Nie ma współpracy i chęci pomagania. Firma ma gdzieś pracowników, dlatego tam jest ciągła rotacja. Nie ma tam czegoś takiego jak wspolne dbanie o dobro firmy, a firma nie dba o dobro pracowników.

Ewelina
@Prawda

W swojej wypowiedzi opisałeś atmosferę panującą w firmie w różnych jej strukturach. Chciałabym, żebyś również ocenił warunki zatrudnienia zapewnione przez MS Services. Czy są one dla Ciebie satysfakcjonujące i czy można liczyć na umowę o pracę?

@Ewelina

Mozna liczyc na umowe o prac, ale warunki sa bardzo słabe. Firma wychodzi z założenia, żeby oszczedzic na pracowniku i jak najmniej kasy daje, jak sie idzie o podwyzke to wraz z podwyzka dostaje sie kolejna mase obowiazkow. Benefity sa beznadziejne i pracodawca ich nie finansuje.

Adrian

Od jakiegoś już czasu niestety nie wypowiadacie się na temat pracy w firmie MS Services, więc chcę Was prosić o jakieś informacje. Czy coś względem poprzednich opinii się zmieniło? Na lepsze, czy na gorsze? Liczę na Wasze odpowiedzi oraz że znowu będziecie aktywnie prowadzić dyskusję.

Adrian

@Dragon A co takiego firma MS Services Ci obiecała i czego nie spełniła względem Ciebie? Bo skoro poruszasz ten temat, to zakładam że doświadczyłeś tego, o czym mówisz, tak? @Tomi Czy finalnie któryś z przedstawicieli firmy MS Services się z Tobą skontaktował? @Qprzestrodze Co dokładniej rozumiesz przez stwierdzenie, że wymagania są wygórowane? Napisz coś więcej na ten temat, aby inni użytkownicy mogli zapoznać się ze szczegółami. @Micho A jakbyś ocenił atmosferę panującą w firmie?

Micho

Szef bardzo wyrozumiały, stawka w porządku, pieniążki zawsze na czas.

Qprzestrodze

Projekt z Nestle. Totalna porażka. Non stop nowe osoby, w biurze,W terenie. ludzie rezygnują po 2 tyg. Płaca? Porażka. premia - nie do uzyskania. Wymagania zbyt wygórowane a pieniądze śmieszne.. Nie polecam.

@Qprzestrodze

QPRZESTRODZE napisze krótko święta RACJA......... Witamy desperatów hehehehh na pokładzie

Norbi

Niektórym najlepiej w pracy wychodzi marudzenie. Może konkurencja wspiera niektóre osoby?

dragon
@Norbi

Norbi ty jesteś zadowolony pewnie co...........pewnie 1,8 tysia miesięcznie uszczęśliwia ciebie, a mamusia da papu

Dragon

Firma dla desperatów zwłaszcza projekt schweppes , zastanów się dwa razy nim złozysz aplikacje. Nikt ci tyle nie da co ms services obieca. NIE POLECAM zresztą tyle negatywnych opini co tu jest, jedna osoba nie pisze

Tomi

Firma bardzo nie poważna prowadzi rekrutację mówi kandydatom że da odpowiedź do danego dnia i ani telefonu ani maila brak odpowiedzi!!!! Tak się nie robi jak chce się być poważnie traktowany zero profesjonalizmu po stronie ms services!!!! Jak tak zaczynają to strach pomyśleć co jest później!!

Paola
@Tomi

Nawet na stronie w zakładce etapy rekrutacji jest napisane że jeśli nawet odp jest negatywna to kandydat dostaje wiadomość zwrotną z podziękowaniami za udział w rekrutacji. Więc jeśli wyznaczają termin że do danego dnia się odezwą i tego nie czynią to firma mało poważna dlatego warto się na przyszłość zastanowić.

zainteresowany
@Tomi

@Tomi na jakie stanowisko aplikowałeś?

Zostaw merytoryczną opinię o MS Services - Warszawa

• Jak się pracuje w MS Services?

Zobacz opinie na temat firmy MS Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MS Services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MS Services?

Kandydaci do pracy w MS Services napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MS Services