Edag Engineering Polska Sp. z o.o.

3.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Edag Engineering Polska Sp. z o.o.

Aktualność
Serdecznie witamy na profiluEdag Engineering Polska!

Dziękujemy Wam bardzo, że jesteście tu z nami i wyrażacie swoje opinie na temat naszej firmy. Zawsze cenimy konstruktywną krytykę, bo to dzięki niej możemy się rozwijać. Wszystkie wasze komentarze są dla nas niezwykle cenne, umożliwiają nam bowiem ulepszanie naszych działań, tak abyście mieli jedynie pozytywne doświadczenia związane z kontaktem z naszą firmą.

Działamy w oparciu o wartości takie, jak uczciwość, szacunek i otwarty dialog. Pragniemy, abyście czuli, że możecie na naszym profilu poruszyć każdy temat, prosimy jednak, aby nasze dyskusje pozostały merytoryczne i kulturalne :) Pamiętajcie, że prawo do swobody wypowiedzi nie oznacza prawa do pisania nieprawdy lub też obrażania kogokolwiek i naruszania jego godności.

Prawo polskie zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.

Z uwagi na to, pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu GoWork.pl, będą archiwizowane przez Administratora.

Zachęcamy Was bardzo do śledzenia naszej aktywności na profilu GoWork oraz w naszych mediach społecznościowych, a także przeglądania aktualnych ofert pracy. Jeśli macie jakieś wątpliwości, jak wygląda praca w naszej firmie, to zadawajcie śmiało pytania – na wszystkie chętnie odpowiemy :)

Zachęcamy Was również do odwiedzenia naszej strony pl.edag.com, gdzie znajdziecie kontakty do osób reprezentujących naszą firmę, jak i jej poszczególne oddziały. Poznajmy się bliżej!

Pozdrawiamy, Zespół EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.
Kandydat

Nadal oferują 5 brutto z czego 2.5 jako stała, a reszta dodatki do pensji za projekt? Bo tak zenujacej oferty w całej karierze zawodowej nie dostałem :D

Honorata
@Kandydat

A to skąd wiesz, że takie stawki są?

@Kandydat

Dzień dobry, wynagrodzenia w naszej firmie są uzależnione m.in. od doświadczenia zawodowego w projektach komercyjnych dla klientów w branży automotive. Kwotę 5000 zł brutto owszem oferujemy, ale osobom bez doświadczenia zawodowego. Wyżej wymieniona kwota składa się z 4000 zł części stałej i do 1000 zł części motywacyjnej za godziny sprzedane w projektach. Struktura wynagrodzeń w pierwszych trzech latach jest jawna, a zapoznać się z nią można (oraz z dodatkowymi benefitami oferowanymi przez nas) w ogłoszeniu dotyczącym programu stażowego, którego kolejna edycja rozpoczyna się od 01.09.22: https://www.gowork.pl/oferta/mlodszy-konstruktor-stazysta-m-k-start-od-01.09.2022,2qTXDaaJaCq9ZKhYcIsxXA,krakow. Wynagrodzenia w dalszym okresie zatrudnienia uzależnione są od rozwoju zawodowego Pracownika i ustalane indywidualnie. Pozdrawiamy, Zespół HR EDAG Engineering Polska Sp. z o. o.

Kandydat Nowy wpis
Kandydat
@Edag Engineering Polska Sp. z o.o.

Moja rekrutacja odbywała się jakieś 2lata temu i mając 2lata doświadczenia w Catii w tym bardzo dobra powierzchniowka, po 2h rozmowy jeszcze na miejscu zaproponowano mi zatrudnienie na wspomnianych warunkach (5k brutto, z czego 2.5 STAŁE, a 2.5 od wyrobionych godzin). Usłyszałem, że mimo umiejętności i wiedzy nie mogę zarabiać więcej niż ktoś to jest już w firmie 2lata. Januszerka na levelu TOP. Być może zmienił się rozkład na te 4 do 1, ale nadal te stawki są zenujace. Także jak ktoś chce się nauczyć to niech idzie na rok czy 2 i ucieka.

Nowy wpis

@Kandydat

Dzień dobry, wynagrodzenie w wysokości 4000-5000 zł brutto oferujemy konstruktorom bez doświadczenia, których uczymy pracy konstrukcyjnej od podstaw. Nie uważamy w związku z tym, żeby była to stawka żenująca, tym bardziej, że oferujemy również dofinansowanie do studiów, premie, karty lunchowe i inne benefity. Dziękujemy za rekomendację odnośnie tego, że można się u nas ”nauczyć”. Jednakże zapraszamy kandydatów, którzy nie tylko będą chcieli zdobyć u nas wiedzę i doświadczenie konstrukcyjne, ale również zostać z nami na dłużej. Pozdrawiamy, Zespół HR EDAG Engineering Polska Sp. z o. o.

Byly Nowy wpis
@Kandydat

Zapraszam do IT 12brutto na start u mnie w firmie jest dla osoby bez doswiadczenia , delikatne umiejetnosci teoretyczne sa potrzebne. Nie wliczam w to premii rocznej. Takie sa stawki w dobrych firmach w IT obecnie w 2022 roku. Nie wyrazam negatywnej opini o Edag bo dobrze ja wspominam ale zarobki sa tragiczne ...

anonyomus

Bardzo dobra atmosfera pracy, fajni współpracownicy i bardzo ładne biuro w Warszawie. Ale zasady wynagrodzenia dziwne - zależne od liczby wypracowanych godzin w projektach, które czasem są a czasem nie ma (a wtedy zarobki są mniejsze niż w biedronce). Początkujący pracownicy podpisują umowę lojalnościową, która ich wiąże z firmą na 3 lata, co w połączeniu z brakiem projektów (a co za tym idzie-niskimi zarobkami) jest po prostu nie do przyjęcia.

EDAG PL
@anonyomus

Dziękujemy za opinię. Nasz system wynagrodzenia promuje prokreatywnych konstruktorów, którzy szybko wdrażają się do pracy, a kierownicy i klienci chcą z nimi współpracować i wracają do nich z kolejnymi zadaniami. Ww. pracownicy nawet w kryzysowych czasach mają obciążenie w projektach. Wybierając pracodawcę sugerujemy patrzeć nie tylko na to, ile można zarobić "teraz", ale również jakie są w danej firmie możliwości rozwoju zawodowego i tym samym finansowego w przyszłości. Koszt wyszkolenia dobrego konstruktora jest znacznie wyższy niż wdrożenie pracownika w supermarkecie, stąd umowy lojalnościowe. Pozdrawiamy i zapraszamy do nas ambitnych kandydatów i kandydatki, którzy lubią wyzwania EDAG PL

anonyomus
@EDAG PL

"Wybierając pracodawcę sugerujemy patrzeć nie tylko na to, ile można zarobić "teraz", ale również jakie są w danej firmie możliwości rozwoju zawodowego i tym samym finansowego w przyszłości" - W waszej firmie nie ma rozwoju zawodowego i tym samym finansowego w przyszłości :(

SantaCC
@EDAG PL

Żenujące tłumaczenie działu HR o wynagrodzeniu. "Prosimy patrzeć na to ile można zarobić w przyszłości " i jeszcze słowotwórstwo "prokreatywnych" śmiechu warte! Języka polskiego zacznijcie używać ludzie ;-)Proponuję aby dział HR zabrał się za jakąś "prokreatywną" robotę za to śmieszne wynagrodzenie i przestał gadać bzdety !

@SantaCC

Dzień dobry, oczywistym jest, że obecne wynagrodzenie jest ważne – tego nikt z nas nie neguje. Niemniej jednak, perspektywy rozwoju zawodowego, które daje praca przy ciekawych i różnorodnych projektach dla międzynarodowych klientów, jakie oferuje nasza firma, powinny być również istotne dla ambitnych ludzi. I nieważne, czy nazwiemy naszych pracowników „prokreatywnymi”, czy też kompetentnymi i zaangażowanymi – te cechy są szczególnie doceniane zarówno przez nas, jak i przez naszych klientów - co znajduje odzwierciedlenie w wynagrodzeniach i premiach naszego zespołu. Pozdrawiamy, Zespół HR Edag Engineering Polska Sp. z o. o.

Technolog
@EDAG PL

System wynagrodzenia będzie zawsze ważniejszy niż korporacyjne bajki o rozwoju. Proszę podać oficjalnie w jakim przedziale zarabia konstruktor. 8000-12000 brutto, bo jeżeli mnie to szkoda czasu do was startować.

Nowy wpis

@Technolog

Dzień dobry, zgadza się, konstruktor/starszy konstruktor z doświadczaniem w branży automotive, bardzo dobrą znajomością systemu Catia / NX i modelowania powierzchniowego, ale też z chęcią rozwoju, może tyle zarabiać, ile Pan podał. Chyba, że chodzi o młodszego konstruktora, to wówczas mniej wg ogłoszenia: https://www.gowork.pl/oferta/mlodszy-konstruktor-stazysta-m-k-start-od-01.09.2022,2qTXDaaJaCq9ZKhYcIsxXA,krakow Pozdrawiamy, Zespół HR EDAG Engineering Polska Sp. z o. o.

Czy pracodawca Edag Engineering Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Lukasz

W internecie wisi ogłoszenie na konstruktora, możecie napisać mi jak wyglada praca na tym stanowisku? Nadgodziny, soboty? Zarobki? To prawda ze podpisuje się lojalkę? Projekty wykonuje się tylko w catii? Ja pracuje od ~2 lat jako konstruktor w automotive do VW również w catii ale w part design i assembly design a dużo mniej w module do powierzchniowki. Mam szanse na prace w edag? Proszę o odpowiedz gdyż zależy mi na tym.

Jerry
@Lukasz

Kolesiostwo, lojalki, stres i mega dużo pracy. Lepiej szukać gdzie indziej gdzie są lepsze warunki w tym te płacowe

@Jerry

Dzień dobry, mamy dużo zleceń, a tym samym sporo pracy. Niemniej jednak nie jest to powodem smutku wśród naszych pracowników, gdyż dzięki temu mogą oni liczyć na wyższe wynagrodzenie, co jest związane z motywacyjnym systemem wynagrodzeń w naszej firmie. Jest to również przejaw rozwoju firmy. Wynagrodzenie jest zależne od doświadczenia i zaangażowania. Czym jest się lepszym specjalistą, tym pensja coraz wyższa. Co do tzw. lojalek, obowiązują one w przypadku osób, które zaczynają swoją karierę zawodową. Osoby z doświadczeniem doskonale wiedzą, że nie tak łatwo zostać specjalistą i trzeba się wiele nauczyć. Kto jest jednak pewien swoich umiejętności, aplikuje do nas bez żadnych obaw. Zachęcamy zatem do wejścia na naszą stronę internetową www.edag.pl i przejrzenia aktualnych ofert. Pozdrawiamy Dział HR EDAG PL

nikt
@Dział HR EDAG PL

A propos : "trzeba się wiele nauczyć " . Przecież Catia / NX to tylko "młotek" .Czyż nie tak Panie Prezesie ?

@nikt obsługi młotka też trzeba się nauczyć :) Pozdrawiamy

@Dział HR EDAG PL

Tego właśnie oczekiwałem po biurze inżynierskim...

postronny
Klient
@nikt

To ze umiesz wbijac gwozdzie mlotkiem lub gryzmolic olowkiem nie oznacza ze narysujesz i zbudujesz dom, co najwyzej ptasia budke. Majac prawo jazdy niekoniecznie bedziesz dobrym taksowkarzem tylko dlatego ze umiesz prowadzic samochod, potrzebne jest pare innych umiejetnosci. Nie ma substytutu na doswiadczenie. Francuzi by odpalac rakiety w kosmos musieli zatrudnic inzynierow z Rosji bo ci mieli doswiadczenie w tzw Rocket Science. I tu dochodzimy do kolejnego punktu na ile znasz angielski techniczny, bo po fillologii angeilskiej masz pojecie o literaturze i dziennikarstwie moze, ale techniczny angielski to inna bajka

Schwarzenegger
@Dział HR EDAG PL

czy są osoby w firmie, które potrafia obsługiwać dwa młotki na raz ? :)

@Schwarzenegger

Większość z nas obsługuje dwa a nawet więcej, co pozwala na elastyczność jeśli chodzi o projekty.

Postrzegawczy
@postronny

Postronny , czy wiesz co to jest sarkazm ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do Edag Engineering Polska Sp. z o.o. na stanowisko Konstruktor CAD (M/K)? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
DD
Kandydat

Na jaką stawkę może liczyć początkujący konstruktor? (oddział w Krakowie)

DD
Kandydat

Jaką stawke firma oferuje początkującym konstruktorom w krakowskim oddziale?

Witek
Kandydat

Hejka. Szukam nowej robótki, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Mam nadzieję, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Warszawy. Proszę, dajcie znać jaka jest atmosfera pracy w firmie Edag Engineering Polska Sp. z o.o.? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. Pozdrawiam Witek

Pracujesz w firmie Edag Engineering Polska Sp. z o.o.? Jaką masz umowę?

cba
Kandydat

Jakie moduły CATII i w jakim stopniu powinien znać kandytat na konstruktora (tzn. co rekruter rozumie przez "conajmniej podstawową znajomość")? Czy w Krakowskim oddziale też jest trzyletnia lojalka?

@cba

Dzień dobry, z technicznego punktu widzenia, najczęściej wykorzystywanymi przez nas modułami są Generative Shape Design oraz Part Design, dobrze byłoby więc, aby Kandydat znał ich podstawy. Zdajemy sobie jednak sprawę, że znajomość tak zaawansowanych narzędzi przychodzi wraz z praktyką, a tę trzeba gdzieś nabyć, dlatego kierujemy naszą ofertę również do osób bez doświadczenia i znajomości wyżej wymienionych modułów. Jeśli chodzi o umowę lolajnościową, to obowiązuje ona we wszystkich naszych oddziałach, ale dotyczy tylko Pracowników, którzy przychodzą do nas z niewielkim doświadczeniem zawodowym i uczą się u nas konstruowania od podstaw. W zamian gwarantujemy rozwój zawodowy oraz cykliczny wzrost zarobków. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół HR EDAG Engineering Polska Sp. z o. o.

Kandydat

Cześć, Czy mógłbym prosić o info na temat warunków zatrudnienia na stanowisku programisty SPS? Jakie projekty prowadzi firma, w jakiej branży, jaki system pracy, atmosfera, możliwość rozwoju... widełki zarobków?

@Przemek

Dzień dobry, prowadzimy różnorodne projekty w zakresie branży automotive, warunki finansowe są dopasowywane indywidualnie do kandydata podczas rozmowy kwalifikacyjnej i zależą od jego doświadczenia i umiejętności, pracujemy w nowoczesnym biurze w Poznaniu, mamy świetną atmosferę i elastyczne godziny pracy, organizujemy ciekawe delegacje, a nasz młody zespół automatyków ciągle dynamicznie się rozwija. Po więcej informacji zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną. :) Z pozdrowieniami, Zespół HR Edag Engineering Polska Sp. z o. o.

@HR

Zespół HR uprasza się o nieodpowiadanie na pytania, jeżeli odpowiedziom brak esencji i jakiejkolwiek merytoryki :) Ciekawe projekty? Elastyczne godziny pracy? W delegacji w Chinach? :) W moim pytaniu celowo padło swojo WIDEŁKI. Warunki finansowe dopasowywane "indywidualnie" czyli nijak i wstyd podzielić się kwotami?

@Przemek

Informacje, o które Pan prosi, to są poufne dane, których nie udostępniamy na forum publicznym. Jeśli jest Pan zainteresowany pracą w naszej firmie, to prosimy o przesłanie swojego CV (szczegóły w ogłoszeniu o pracę). Podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej udzielimy stosownych informacji. Przy czym zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Z pozdrowieniami, Zespół HR EDAG Engineering Polska Sp. z o. o.

@HR

Poufne dane dotyczą konkretnej, prywatnej osoby, a nie propozycji zarobkowej i to tej podanej w dowolnych widełkach. Zespół HR do książek.

@Przemek

Życzymy miłego dnia Zespół HR EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.

SantaCC
@HR

Niestety ale podczas rozmowy też nie udzielicie odpowiedzi na temat wynagrodzenia jakie oferujecie, to również będą poufne informacje ! Żądacie aby to kandydat podał swoją stawkę i nie otrzymał żadnej informacji zwrotnej. Żenujące w dzisiejszych czasach! Do pracy chodzi się przede wszystkim po pieniądze! Można również ze względu na prestiż ale Państwa firmy to nie dotyczy !:-)

@SantaCC

Szanowna(y) Pani / Panie, skąd założenie, że podczas rozmowy nie udzielimy informacji nt. oferowanego wynagrodzenia? Czy był(a) Pani / Pan już u nas na rozmowie? Podczas rozmowy przedstawiamy kandydatom warunki finansowe i/lub odnosimy się do ich oczekiwań. Standardem też jest, że w przypadku pozytywnie zakończonego spotkania kwalifikacyjnego, oferowane warunki zatrudnienia, w tym wynagrodzenie, potwierdzane są pisemnie. Staramy się tak kształtować warunki i atmosferę pracy, żeby pracownicy przychodzili do pracy nie tylko po pieniądze. Pozdrawiamy, Zespół HR Edag Engineering Polska Sp. z o. o.

Czy w Edag Engineering Polska Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

@Pytanie

Jak zajdzie taka potrzeba, to tak.

@pracownik

Dzień dobry, oczywiście, organizujemy zarówno szkolenia zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Dzięki nim nasi pracownicy mogą stale podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół HR Edag Engineering Polska Sp. z o. o.

Pdn
Kandydat

Dostałem wiadomość mailowa o ustaleniu terminu spotkania na test catii. Odpisałem z prośbą o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu i cisza... Ciekawe jest to że wysyłają maila o umowienie sie na test catii a nawet nie pofatygowali sie zeby zadzwonic wstepnie i porozmawiać. Mail byl od Pani Sylwii, pozdrawiam

Sylwia
@Pdn

Szanowny Panie Pdn, proszę wybaczyć brak odpowiedzi (4dni robocze) :) Już naprawiłam swój błąd. Pozdrawiam ciepło i życzę Panu przeuroczego dnia :) Sylwia

Paulina
@Sylwia

Skoro tam pracujesz to może napiszesz kiedy można się spodziewać rekrutacji na jakieś biurowe stanowiska? Bo jestem doświadczona i zainteresowana :)

@Paulina

Dzień dobry, w styczniu pojawią się dwie nowe oferty pracy na stanowiska biurowe, zachęcamy zatem do zaglądania na nasz profil pracuj.pl oraz do zakładki "Oferty pracy" w GoWork :) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół HR Edag Engineering Polska Sp. z o. o.

Aktualność
Serdecznie witamy na profiluEdag Engineering Polska!

Pozdrawiamy, Zespół EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.
Anonim

Podpisuję się pod opiniami poniżej. Od pracownika się wymaga, ale już nie płaci. Perspektywa "rozwoju" (tak jak "koszty szkolenia") to jedynie wymówka żeby mniej płacić. Dla zainteresowanych: na początek około 3000 brutto, potem rzędu kilkaset złotych.

Julia
@Anonim

W jakim sensie "potem kilkaset"? Przychodzisz do pracy i zarabiasz 3 tys. zł, a potem nagle obniżają Ci zarobki do kilkuset zł, mimo że obowiązuje najniższa krajowa? No sorry, ale własnie tak napisałeś Chyba, że miałeś na myśli "potem podwyżki kilkaset zł"! :D

MR

Ta firma to jakiś żart jeśli chodzi o zarobki że osoba z magistrem zarabia tyle co osoba po maturze.

Klient
@MR

Prosimy o informację, z jakiego źródła pochodzą ww. dane, ponieważ na pewno nie z list płac EDAG PL. Niemniej jednak faktem jest, że nie wynagradzamy pracowników za posiadane tytuły, tylko za jakość wykonywanej pracy, zaangażowanie, samodzielność itp.

Marcin G.

Jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko konstruktora? Mógłbym prosić o jakieś szczegóły?

Dawid
@Marcin G.

Tez jestem ciekaw, może ktoś doświadczony się wypowie

MK
@Marcin G.

Rozmowa rekrutacyjna, czyli standardowe pytania + test z CATII V5. Test polega na wykonaniu modelu 3D prostego elementu na podstawie rysunku technicznego - na wykonanie przewidziane jest 60 min. Zadanie ma na celu sprawdzenie: umiejętności czytania rysunku technicznego, wyobraźni przestrzennej, znajomości funkcji programu CATIA V5.

Karolina
@MK

Czy wspomniany test jest generalnie ciężki czy może każdy doświadczony sobie poradzi? :) Jakie pytania padają na rozmowie rekrutacyjnej? Czy później jest jeszcze jakiś kolejny etap czy nie? Ile trzeba poczekać na feedback z decyzją odnośnie przyjęcia do Edag Engineeringu?

konstruktor
Kandydat

Cześć, Zna ktoś widełki dla doświadczonych konstruktorów ? Ile można dostać przychodząc np. z 4-6 letnim doświadczeniem w automotive ?

Krk
@konstruktor

Nie wiem jak Warszawa, ale w Krakowie proponowali żenujące warunki w dodatku tylko połowa pensji była zapewniona a druga połowa zależna od ilości godzin w projektach.. 4lata doświadczenia i propozycja w okolicy 5-6tys brutto (czyli zapewniona była pensja minimalna....). Czułem zażenowanie :) natomiast praca wydawala się bardzo ciekawa.

Fill

3000-3500 zl netto

konstruktor
@konstruktor

Dzięki Panowie, przynajmniej nie straciłem czasu na rozmowie rekrutacyjnej :) zarobki gorsze niż na kasie w markecie.

Karolina
@Fill

Czy takie wynagrodzenie obowiązuje cały czas czy w późniejszym czasie rośnie? Jak jest z podwyżkami w Edag Engineeringu? Są? Jeśli tak, to jak je uzyskać?

Jaka atmosfera jest między działami w Edag Engineering Polska Sp. z o.o.?

xyz
Kandydat

Czy będąc studentem 4 roku i nie znając Catii(a na przykład Inventora) można dostać się do tej firmy na staż, jako konstruktor?

Michał B.

Po raz kolejny spotykam się z opinia ze nie ma się życia w tej firmie bo trzeba zapieprzac od rana do wieczora wiec o życiu prywatnym można zapomnieć. Czy ktoś z pracowników może się odnieść do tego?

Aleksandra
@Michał B.

Jaka oferta pracy Edag Cię interesuje? Ja rozważam rekrutowanie na specjalistkę ds. dokumentacji technicznej. Ciekawe, czy we wszystkich obszarach u tego pracodawcy nie ma balansu między życiem prywatnym a pracą.

@Aleksandra

Cześć, czasami mamy rzeczywiście dużo pracy, ale nie oznacza to, że jesteśmy zmuszani do pracy i przetrzymywani siłą :) Jesli jednak zostajemy dłużej, otrzymujemy za to wynagrodzenie. Więc nie rozumiem poniższych postów. Chcesz więcej kasy- pracujesz więcej. Wystarczy Ci standardowa pensja- nie zostajesz w ogóle dłużej lub ewentualnie czasami, jesli wymaga tego sytuacja, ale zawsze możesz sobie później te nadgodziny odebrać. Każdy przecież czasami ma jakąś wizytę u lekarza czy w jakimś urzędzie. To wolny kraj. Możemy pracować, gdzie chcemy. Ja pracuję od kilku lat i nie mam zamiaru szukać niczego innego. Pozdrawiam

Uważny
@Michał B.

Nie trzeba (usunięte przez administratora). Trzeba tylko umieć pracować...

Zostaw merytoryczną opinię o Edag Engineering Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Edag Engineering Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Edag Engineering Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

Edag Engineering Polska Sp. z o.o.