EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.

Poznań

EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.

Opinie o EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.

Wiktor

Bardzo słusznie, nikt nie chce ponosić kosztów szkolenia i nie mieć z tego korzyści.

Nieobecny

Niestety istna tragedia. Po pięknych zapewnieniach i wielu miłych słowach na początku później zderzenie z rzeczywistością. Spora rotacja pracowników, lojalka na początek i uznaniowe godziny pracy (albo uznają albo nie). Jeśli ktoś dobrze prowadzi biznes i wie jak zatrzymać pracowników nie ma sensu uciekać się do takich warunków. Nie mniej jednak bardzo ciekawe projekty, duże tempo pracy (i nauki) oraz świetni współpracownicy!

nabla
@Ciekawski 25.07.2017 16:21

Witam, Lojalka za to iż pracodawca zapłaci za szkolenia, a pracownik nie odejdzie z firmy za raz po szkoleniu ma przecież sens dla obu stron. Motywacja dla pracownika do pracy i jakieś zabezpieczenie pracodawcy. Zarobki dla konstruktora na poziomie 1tys. - 2tys. ? to żart rozumiem ;) pozdrawiam

Zostaw opinię o EDAG Engineering Polska Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.