EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.

Nieobecny

Niestety istna tragedia. Po pięknych zapewnieniach i wielu miłych słowach na początku później zderzenie z rzeczywistością. Spora rotacja pracowników, lojalka na początek i uznaniowe godziny pracy (albo uznają albo nie). Jeśli ktoś dobrze prowadzi biznes i wie jak zatrzymać pracowników nie ma sensu uciekać się do takich warunków. Nie mniej jednak bardzo ciekawe projekty, duże tempo pracy (i nauki) oraz świetni współpracownicy!

Ciekawski
@Nieobecny 11.04.2017 15:26

Witam uprzejmie, A mógłbym zapytać jakiego rodzaju lojalka? To jest, że przez X czasu nie mogę odejść z pracy (bo np. muszę oddać $ za szkolenia lub cokolwiek), czy przez X czasu po odejściu z pracy nie mogę podjąć pracy u konkurencji, czy przez czas trwania pracy u nich nie mogę podjąć pracy u konkurencji (np na dodatkowy etat czy jego część, umowę zlecenie, umowę o dzieło)? Byłbym super wdzięczny za informacje. Ponadto jak z zarobkami, czy mogę prosić o rząd wielkości np. 1000pln :), 2000pln, etc. Z góry uprzejmie dziękuję za info. Pozdrawiam!!!

Zostaw opinię o EDAG Engineering Polska Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.