Opinie o Maciej Kozłowski Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Maciej Kozłowski Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Maciej Kozłowski Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maciej Kozłowski Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski w Warszawa

baner wywiady
Ryszard
Inne

Witam. Czy ktoś odzyskał pieniądze w sprawie QUICKMINER

Margo
Pracownik
@Ryszard

Na dzien dzisiejszy jeszcze nie!!! Myslałam,ze dowiem sie czegos a tu nic!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.
 Pytanie

Czym w Maciej Kozłowski Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Ryszard
Inne

Witam. Czy ktoś odzyskał pieniądze w sprawie QUICKMINER

Olga
@Ryszard

A ty miałeś tu jakieś niefajne sytuacje jeśli chodzi o pieniądze? Jeśli tak to na jaką kwotę?

Ina
Inne
@Olga

Kolejny rok toczy się proces o odzyskanie oszczędności życia...

Ryszard Nowy wpis
Inne
@Ina

Mój prawnik oddał mi dokumenty w sprawie odzyskania pieniędzy. Syndyk położył na kasie łapę i sprawa zakończyła swój bieg i dlatego zastanawiam się co robić dalej czy szukać pomocy dalej czy czekać na rozstrzygnięcie syndyka.

Ryszard Nowy wpis
Inne
@Olga

W moim przypadku było to 5 cegiełek po 5 tyś. zł. A Pani ile straciła.

Margo Nowy wpis
Pracownik
@Ryszard

Na dzien dzisiejszy jeszcze nie!!! Myslałam,ze dowiem sie czegos a tu nic!

Joanna

Nie wiem, czy kancelaria nie istnieje, pan ma na swoim profilu zawodowym w internecie "samozatrudnienie - do dzisiaj", chyba że tego profilu nie aktualizuje... Ktoś ma rzetelną wiedzę, czy kancelaria działa? Na liście radców jest osoba o tym samym nazwisku, ale imię ma inne.

Jolanta

Cześć, szukam informacji o tym, czy kancelaria Macieja Kozłowskiego to godny zaufania pracodawca. Waszym zdaniem warto tam aplikować, co sądzicie? Jakie plus z zatrudnienia byście wymienili? Czytałam poniższe wpisy, mimo wszystko wolałabym wyrobić sobie własne zdanie.

Rysiek
Pracownik
@Jolanta

A ma Pani kontakt z tą kancelarią z tego co mi wiadomo kancelarią nie istnieje i jest toczona sprawa sądowa przeciwko panu radcy gdyż był właścicielem zastawu fikcyjnej firmy Quickminer.

logo firmy Ambasador Marki Tytoniowej JTI
Warszawa
Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży
(167 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Sprzedawca w sklepiku szkolnym/pomoc kuchenna.
Bydgoszcz
Invest Piotr Piotr Nowowiejski
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds.handlu międzynarodowego
Krosno
Feniks Sp. z o.o.
(12 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
M
Pracownik

Osoby poszkodowane zapraszam do kontaktu: 788. - 994. - 397.

Jolanta zWrocławia
 Problem

Jestem oszukana przez Spółkę QUICKMINER chcę dołączyć do zbiorowego pozwu. Jeśli to jest możliwe proszę o kontakt . Jolanta .

mikoz74
@Jolanta zWrocławia

Pani Jolu na razie jeden z poszkodowanych złożył zawiadomienie do prokuratury. Czekamy jaka będzie odpowiedź i sugestie . Wtedy zdecydujemy jakie będą dalsze kroki bo to już się wiąże z konkretnymi kosztami związanymi z postępowaniem sądowym. . Najprawdopodobniej będzie pozew zbiorowy ale w jakiej formie t0o jeszcze zobaczymy. W każdym razie proszę zostawić swoje dane pod adresem: mikoz1@vp.pl. - łatwiej będzie się wtedy skrzyknąć.

marek
@mikoz74

Wczoraj wysłałem zawiadomienie do prokuratury

Nick
@marek

Dzień dobry, czy można uzyskać informację jaka prokuratora zajmuje się sprawą. Chcę przystąpić do postępowania jako pokrzywdzony.

march
@Nick

Prokuratura Warszawa Śródmieście ul.Krucza 38/42. Im więcej zawiadomień tym lepiej. Ja złożyłem w końcu stycznia, rozmawiałem prokuratorem 2 tygodnie temu i teraz czekam na powiadomienie , że wszczęto jakiś działania..... Ma chyba na to 2 miesiące, czyli do końca marca...

rysiek.241@wp.pl
@Nick

Współpracuję z kancelarią prawną mec. Konrada Kacprzaka, która występuje już w imieniu kilku obligatariuszy Quickminer. Mecenas powiedział, że zajmie się również sprawami pozostałych osób, które chcą odzyskać pieniądze i czeka na kontakt pod adresem: biuro@marshallion.pl. Chyba najlepiej byłoby, gdybyśmy naprawdę wystąpili wszyscy razem.

march
@Jolanta zWrocławia

nie słyszałem o takim pozwie, ale na pewno jest nas dużo takich, którym się prezes Quicminera i innych " upadłych" przedsięwzięć i opiekun zastawu śmieją w twarz.

Piotr
 Pytanie
@Jolanta zWrocławia

Pani Jolu mozemy porozmawiac 608 535 572 ?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Maciej Kozłowski Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski panuje luźna atmosfera?

Rysiek
Inne
@Pytanie

Kancelaria nie istnieje, toczy się sprawa przeciwko Quickminer

Mariusz

Uważacie ze to konkurencyjna firma?

Wojtek

Jak często w firmie zdarzają się awanse wewnętrzne ?

Poirytowany
Inne
@Wojtek

To zależy od ilości oszukanych klientów.

Zainteresowany
Inne
 Pytanie

Czy ktoś wie czy w sprawie tych spółek toczy się postępowanie karne, w którejś z Prokuratur???

M
@Zainteresowany

Tak, toczy się w Warszawskiej Prokuraturze Śródmieście przy ul. Zakroczymskiej 3C przeciwko Quickminer i w tym samym budynku w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa 1, przeciwko Warsaw Royal Apartments. M

Fantom

Kancelaria chyba istnieje. Adres jest tylko skrzynką pocztową. Mail należy wpisać bez polskich liter taki jak poniżej. Tydzień temu rozmawiałem z p. Kozłowskim - żyje i działa.

march
@Fantom

Być może działa, ale skoro został skreślony z listy radców prawnych to chyba nie ma juz nic do zastawu. Co za zbieg okoliczności- firma upada, a adminstrator zastawu traci uprawnienia do bycia adminstratorem. Nie wiem jak prawnie teraz wygląda sytuacja adminstrowania zastawem. .

Tadeusz Kwasninski
 Pytanie
@Fantom

Czy moze Pan podac maila do p.Kozlowskiego ?. Tadeusz Kwasninski.

Pytanie
 Pytanie

Czy w obrębie jednego działu w Maciej Kozłowski Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Rysiek
Inne
@Pytanie

Kancelaria Radcy Prawnego M K (usunięte przez administratora) w Warszawa została skreślona z listy jest toczona sprawa przeciw niemu i preciwko Panu B (usunięte przez administratora) za niewywiązanie się z umowy w sprawie obligacji Quickminer i nie tylko jeśli Pan wie gdzie się znajduje na chwilę obecną to proszę o informację a na żytniej nie co szukać

anonim

(usunięte przez administratora)

marek

Jestem jednym z poszkodowanych mój tel. 888208 642

Pytanie
 Pytanie

Jak jest z pakietem medycznym w Maciej Kozłowski Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski? Można dołączyć rodzinę?

mikoz74

nie mam. nie odbiera telefonów ode mnie.

Rysiek
@mikoz74

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski w Warszawa została skreślona z listy jest toczona sprawa przeciw niemu i preciwko Panu Brodowiczowi za niewywiązanie się z umowy w sprawie obligacji Quickminer i nie tylko jeśli Pan wie gdzie się znajduje na chwilę obecną to proszę o informację a na żytniej nie co szukać

3
marek

Tak ostatnio miałem, ale michał dymowski przestał odbierac moje telefony. Zgłosiłem sprawe QM do Deputo sp. zo.o. z Wrocławia na razie porządkuja dokumentacje w prokuraturze i mam sygn akt już trzecią

Rysiek
@marek

Współpracuję z kancelarią prawną mec. Konrada Kacprzaka, która występuje już w imieniu kilku obligatariuszy Quickminer. Mecenas powiedział, że zajmie się moją sprawą ale do dzisiaj nic się nie dzieje czy ta firma windykacyjna jest skuteczniejsza.

Obligatariusz WRA

Posiadam obligacje spółki Warsaw Royal Apartments Sp. z o.o. Spółka nie wypłaciła kolejnych odsetek, których termin przypadał na dzień 1 maja 2020. Zgodnie z Warunkami emisji, Administratorem Zabezpieczenia jest również Kancelaria Radcy Prawnego Macieja Kozłowskiego z siedzibą w Warszawie. Oczywiście kontakt utrudniony - brak nr telefonu czy e-maila. Dodatkowo Pan KORDIAN KAMIL BRODOWICZ związany z Quickminer sp.z.o.o., był też udziałowcem i w Zarządzie spółki Warsaw Royal Apartments Sp. z o.o. do końca marca 2019 r.

2
Andrzej

Jak z odbywaniem stażu w tej kancelarii, ma ktoś jakieś doświadczenia?

marek
 Problem

proszę o usuniecie danych osobowych pana michała dymowskiego i pozostałych poniewaz jestem z nimi w sporze przedsadowym

1
mikoz74
@marek

Pani Marku nie zamieszczałem danym Pana Michała Dymowskiego. Zamieszczałem jedynie dostępne w sieci telefony do prezesa Quickminer i radcy który zarządzał zabezpieczeniem.

1
Bogdan

Witam, Według propozycji nabycia obligacji Maciej Kozłowski jest Administratorem Zastawy firmy QuickMiner. Niestety nie można sprawdzić czy firma QuickMiner ustanowiła zastaw ponieważ brak jest telefonu lub adresu email. do kancelarii. W Warszawie w rejestrze radców prawnych jest wpis o Macieju Kozłowskim jako osobie nieaktywnej . Numer wpisu WA-11372. Radca prawny o tym samym imieniu i nazwisku jest w Lublinie. Czy to ta sama osoba nie jestem w stanie odpowiedzieć. Podjadę na ul. Żytnią 18 lok. 25 w Warszawie i sprawdzę czy kancelaria istnieje. Co to za radca prawny który ukrywa telefon kontaktowy do swojej kancelarii? Jeżeli prowadził sprawy które nie zostały dokończone to powinien przekazać je innej kancelarii i poinformować wszystkich zainteresowanych.

Bolek
@Bogdan

Czy udało sie Panu skontaktować z panem Kozłowskim? wnoskuję, że szukał pan kontaktu w sprawie obligacji firmy Quickminer,ktorzy zaprzestali wypacania odsetek i nie odbieraja telefonu? Jesli udało sie panu cokolwiek ustalic proszę o informacje

marek
@Bolek

Otzrymałempotwierdzenie ze Maciej Kozłowski został skreslony z listy radców prawnych a on sam wystapił do prokuratury w sprawie obu spółek Quickminer i Warsawapertments. Natomiast Michał Dymowski z Ideainwest sp.zoo w Warszawie zażądałusunięcia jegodanych osobowych z napisanej przeze mnie opinina tego temat i jego działań.

Marcin

Największym problemem jest brak kontaktu z prezesem Quickminer który nas (usunięte przez administratora) i on zarządzał naszym kapitałem oraz administratorem zabezpieczenia który zabezpieczał nasz kapital.

M

Współpracuję z kancelarią prawną mec. Konrada Kacprzaka, która występuje już w imieniu kilku obligatariuszy Quickminer. Mecenas powiedział, że zajmie się również sprawami pozostałych osób, które chcą odzyskać pieniądze i czeka na kontakt pod adresem: biuro@marshallion.pl. Chyba najlepiej byłoby, gdybyśmy naprawdę wystąpili wszyscy razem.

Zostaw merytoryczną opinię o Maciej Kozłowski Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Maciej Kozłowski Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski?

  Zobacz opinie na temat firmy Maciej Kozłowski Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Maciej Kozłowski Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Maciej Kozłowski Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski
1/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Żytnia 18 lok. 25
  01-014 Warszawa
 • NIP: 5251252463 REGON: 015271753
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Maciej Kozłowski Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski
Przejdź do nowych opinii