Opinie o Maciej Kozłowski Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Maciej Kozłowski Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Maciej Kozłowski Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maciej Kozłowski Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy Maciej Kozłowski Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski zapewnia kartę multisportu?

Ryszard

Witam. Czy ktoś odzyskał pieniądze w sprawie QUICKMINER

Olga
@Ryszard

A ty miałeś tu jakieś niefajne sytuacje jeśli chodzi o pieniądze? Jeśli tak to na jaką kwotę?

Ina
@Olga

Kolejny rok toczy się proces o odzyskanie oszczędności życia...

Ryszard Nowy wpis
@Ina

Mój prawnik oddał mi dokumenty w sprawie odzyskania pieniędzy. Syndyk położył na kasie łapę i sprawa zakończyła swój bieg i dlatego zastanawiam się co robić dalej czy szukać pomocy dalej czy czekać na rozstrzygnięcie syndyka.

Ryszard Nowy wpis
@Olga

W moim przypadku było to 5 cegiełek po 5 tyś. zł. A Pani ile straciła.

Margo Nowy wpis
@Ryszard

Na dzien dzisiejszy jeszcze nie!!! Myslałam,ze dowiem sie czegos a tu nic!

Joanna

Nie wiem, czy kancelaria nie istnieje, pan ma na swoim profilu zawodowym w internecie "samozatrudnienie - do dzisiaj", chyba że tego profilu nie aktualizuje... Ktoś ma rzetelną wiedzę, czy kancelaria działa? Na liście radców jest osoba o tym samym nazwisku, ale imię ma inne.

Jolanta

Cześć, szukam informacji o tym, czy kancelaria Macieja Kozłowskiego to godny zaufania pracodawca. Waszym zdaniem warto tam aplikować, co sądzicie? Jakie plus z zatrudnienia byście wymienili? Czytałam poniższe wpisy, mimo wszystko wolałabym wyrobić sobie własne zdanie.

@Jolanta

A ma Pani kontakt z tą kancelarią z tego co mi wiadomo kancelarią nie istnieje i jest toczona sprawa sądowa przeciwko panu radcy gdyż był właścicielem zastawu fikcyjnej firmy Quickminer.

Firma Maciej Kozłowski Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski prowadziła rekrutację na stanowisko Radca prawny Adwokat Aplikant. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
M

Osoby poszkodowane zapraszam do kontaktu: 788. - 994. - 397.

Jolanta zWrocławia

Jestem oszukana przez Spółkę QUICKMINER chcę dołączyć do zbiorowego pozwu. Jeśli to jest możliwe proszę o kontakt . Jolanta .

@Jolanta zWrocławia

Pani Jolu na razie jeden z poszkodowanych złożył zawiadomienie do prokuratury. Czekamy jaka będzie odpowiedź i sugestie . Wtedy zdecydujemy jakie będą dalsze kroki bo to już się wiąże z konkretnymi kosztami związanymi z postępowaniem sądowym. . Najprawdopodobniej będzie pozew zbiorowy ale w jakiej formie t0o jeszcze zobaczymy. W każdym razie proszę zostawić swoje dane pod adresem: mikoz1@vp.pl. - łatwiej będzie się wtedy skrzyknąć.

@mikoz74

Wczoraj wysłałem zawiadomienie do prokuratury

@marek

Dzień dobry, czy można uzyskać informację jaka prokuratora zajmuje się sprawą. Chcę przystąpić do postępowania jako pokrzywdzony.

march

Prokuratura Warszawa Śródmieście ul.Krucza 38/42. Im więcej zawiadomień tym lepiej. Ja złożyłem w końcu stycznia, rozmawiałem prokuratorem 2 tygodnie temu i teraz czekam na powiadomienie , że wszczęto jakiś działania..... Ma chyba na to 2 miesiące, czyli do końca marca...

rysiek.241@wp.pl

Współpracuję z kancelarią prawną mec. Konrada Kacprzaka, która występuje już w imieniu kilku obligatariuszy Quickminer. Mecenas powiedział, że zajmie się również sprawami pozostałych osób, które chcą odzyskać pieniądze i czeka na kontakt pod adresem: biuro@marshallion.pl. Chyba najlepiej byłoby, gdybyśmy naprawdę wystąpili wszyscy razem.

@Jolanta zWrocławia

nie słyszałem o takim pozwie, ale na pewno jest nas dużo takich, którym się prezes Quicminera i innych " upadłych" przedsięwzięć i opiekun zastawu śmieją w twarz.

@Jolanta zWrocławia

Pani Jolu mozemy porozmawiac 608 535 572 ?

Czy w Maciej Kozłowski Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski panuje luźna atmosfera?

Rysiek

Kancelaria nie istnieje, toczy się sprawa przeciwko Quickminer

Mariusz

Uważacie ze to konkurencyjna firma?

Wojtek

Jak często w firmie zdarzają się awanse wewnętrzne ?

Poirytowany
@Wojtek

To zależy od ilości oszukanych klientów.

Czy ktoś wie czy w sprawie tych spółek toczy się postępowanie karne, w którejś z Prokuratur???

@Zainteresowany

Tak, toczy się w Warszawskiej Prokuraturze Śródmieście przy ul. Zakroczymskiej 3C przeciwko Quickminer i w tym samym budynku w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa 1, przeciwko Warsaw Royal Apartments. M

Fantom

Kancelaria chyba istnieje. Adres jest tylko skrzynką pocztową. Mail należy wpisać bez polskich liter taki jak poniżej. Tydzień temu rozmawiałem z p. Kozłowskim - żyje i działa.

@Fantom

Być może działa, ale skoro został skreślony z listy radców prawnych to chyba nie ma juz nic do zastawu. Co za zbieg okoliczności- firma upada, a adminstrator zastawu traci uprawnienia do bycia adminstratorem. Nie wiem jak prawnie teraz wygląda sytuacja adminstrowania zastawem. .

Tadeusz Kwasninski
@Fantom

Czy moze Pan podac maila do p.Kozlowskiego ?. Tadeusz Kwasninski.

Czy w obrębie jednego działu w Maciej Kozłowski Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Rysiek

Kancelaria Radcy Prawnego M K (usunięte przez administratora) w Warszawa została skreślona z listy jest toczona sprawa przeciw niemu i preciwko Panu B (usunięte przez administratora) za niewywiązanie się z umowy w sprawie obligacji Quickminer i nie tylko jeśli Pan wie gdzie się znajduje na chwilę obecną to proszę o informację a na żytniej nie co szukać

Jestem jednym z poszkodowanych mój tel. 888208 642

Jak jest z pakietem medycznym w Maciej Kozłowski Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski? Można dołączyć rodzinę?

mikoz74

nie mam. nie odbiera telefonów ode mnie.

@mikoz74

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski w Warszawa została skreślona z listy jest toczona sprawa przeciw niemu i preciwko Panu Brodowiczowi za niewywiązanie się z umowy w sprawie obligacji Quickminer i nie tylko jeśli Pan wie gdzie się znajduje na chwilę obecną to proszę o informację a na żytniej nie co szukać

marek

Tak ostatnio miałem, ale michał dymowski przestał odbierac moje telefony. Zgłosiłem sprawe QM do Deputo sp. zo.o. z Wrocławia na razie porządkuja dokumentacje w prokuraturze i mam sygn akt już trzecią

@marek

Współpracuję z kancelarią prawną mec. Konrada Kacprzaka, która występuje już w imieniu kilku obligatariuszy Quickminer. Mecenas powiedział, że zajmie się moją sprawą ale do dzisiaj nic się nie dzieje czy ta firma windykacyjna jest skuteczniejsza.

Obligatariusz WRA

Posiadam obligacje spółki Warsaw Royal Apartments Sp. z o.o. Spółka nie wypłaciła kolejnych odsetek, których termin przypadał na dzień 1 maja 2020. Zgodnie z Warunkami emisji, Administratorem Zabezpieczenia jest również Kancelaria Radcy Prawnego Macieja Kozłowskiego z siedzibą w Warszawie. Oczywiście kontakt utrudniony - brak nr telefonu czy e-maila. Dodatkowo Pan KORDIAN KAMIL BRODOWICZ związany z Quickminer sp.z.o.o., był też udziałowcem i w Zarządzie spółki Warsaw Royal Apartments Sp. z o.o. do końca marca 2019 r.

Jak z odbywaniem stażu w tej kancelarii, ma ktoś jakieś doświadczenia?

marek

proszę o usuniecie danych osobowych pana michała dymowskiego i pozostałych poniewaz jestem z nimi w sporze przedsadowym

@marek

Pani Marku nie zamieszczałem danym Pana Michała Dymowskiego. Zamieszczałem jedynie dostępne w sieci telefony do prezesa Quickminer i radcy który zarządzał zabezpieczeniem.

Bogdan

Witam, Według propozycji nabycia obligacji Maciej Kozłowski jest Administratorem Zastawy firmy QuickMiner. Niestety nie można sprawdzić czy firma QuickMiner ustanowiła zastaw ponieważ brak jest telefonu lub adresu email. do kancelarii. W Warszawie w rejestrze radców prawnych jest wpis o Macieju Kozłowskim jako osobie nieaktywnej . Numer wpisu WA-11372. Radca prawny o tym samym imieniu i nazwisku jest w Lublinie. Czy to ta sama osoba nie jestem w stanie odpowiedzieć. Podjadę na ul. Żytnią 18 lok. 25 w Warszawie i sprawdzę czy kancelaria istnieje. Co to za radca prawny który ukrywa telefon kontaktowy do swojej kancelarii? Jeżeli prowadził sprawy które nie zostały dokończone to powinien przekazać je innej kancelarii i poinformować wszystkich zainteresowanych.

Bolek
@Bogdan

Czy udało sie Panu skontaktować z panem Kozłowskim? wnoskuję, że szukał pan kontaktu w sprawie obligacji firmy Quickminer,ktorzy zaprzestali wypacania odsetek i nie odbieraja telefonu? Jesli udało sie panu cokolwiek ustalic proszę o informacje

@Bolek

Otzrymałempotwierdzenie ze Maciej Kozłowski został skreslony z listy radców prawnych a on sam wystapił do prokuratury w sprawie obu spółek Quickminer i Warsawapertments. Natomiast Michał Dymowski z Ideainwest sp.zoo w Warszawie zażądałusunięcia jegodanych osobowych z napisanej przeze mnie opinina tego temat i jego działań.

Największym problemem jest brak kontaktu z prezesem Quickminer który nas (usunięte przez administratora) i on zarządzał naszym kapitałem oraz administratorem zabezpieczenia który zabezpieczał nasz kapital.

M

Zostaw merytoryczną opinię o Maciej Kozłowski Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Maciej Kozłowski Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski?

Zobacz opinie na temat firmy Maciej Kozłowski Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maciej Kozłowski Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski?

Maciej Kozłowski Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Kozłowski
  • Żytnia 18 lok. 25