Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.

Ada

Odzyskiwanie odszkodowań od ubezpieczycieli to przyszłościowa branża. Praktyka jest taka że zawsze Ci zaniżą odszkodowanie więc musisz korzystać z dobrego prawnika.

Aneta

@Maro a podczas rekrutacji dyrektor nie jest w stanie zweryfikować czy ktoś będzie potrzebował szkolenia czy też nie? Oczywiście masz rację i w każdym miejscu pracy powinno być takie szkolenie wprowadzające nowego pracownika. Pamiętaj też, ze na forum nie można nikogo obrażać. @Ja o co chodzi? To perspektywa klienta czy pracownika Kancelarii Prawnej LEGATIS?

Gabriela

LEGATIS to dobry pracodawca, szefostwo dba o swoich pracowników

Dumny

zarobki godne, a praca satysfakcjonująca. Posiadania takiej firmy w swoim CV robi wrażenie. Atmosfera w pracy jest też spoko

Polecam

opinia o firmie jako o pracodawcy jest jak najbardziej pozytywna - generalnie to co ludzie tutaj piszą to prawda. Można się rozwinąć i pracować przy ciekawych sprawach. Praca jest stabilna a ludzie spoko. Warto aplikować i spróbować!

Bylypracownik

100% pewne odszkodowania. Tu masz pewnosc ze nie dogadaja sie z ubezpieczycielem na mała kwotę. Nie robią lipy jak niektóre firemki z Wrocławia i Legnicy co podpisują ugody za klientów z ubezpieczycielem. Po prostu prawdziwi prawnicy co tu gadac

Klienka

Najlepsi prawnicy! Po wyższe odszkodowanie zdecydowanie najlepiej zwrócić się do LEGATIS. Polecam

gość

Duzo obiecuja, pracownikom i klientom....

klient

Bardzo dobrzy prawnicy, warto skorzystać z ich usług, nie idą na ugody z ubezpieczycielami. Polecam

Czarek

Ubezieczycielek zniżył mi odszkodowanie. I co ledwie z 10% tego co z prawnikiem.

Tadeusz

Racja człowiek płaci składki na ubezpieczenie kilkanaście lat a potem odmawiają wypłaty i że się nie należy. Dobrze że są takie firmy które walczą z nieuczciwymi ubezpieczycielami.

Ja

Jedna wielka ś ć e m a

Maciek

Dzięki prawnikom odzyskalem pieniądze z ubezpieczenia.

Ciekawy

Odszkodowanie pewne jak w banku tylko z prawnikiem. Słyszałem od znajomego jak działają. Podobno żadna firma tyle nie ściąga z ubezpieczeń co legatis, większość idzie na ugody

Polecam legatis

Masz problem z ubezpieczeniem? Skorzystaj z pomocy profesjonalistów. Ja miałem problem z odzyskaniem ubezpieczenia dlatego skorzystałem z pomocy prawników z legatis. Bardzo kompetentni, wyliczyli dokładnie ile mi się należy i tyle uzyskali.

michal

Slyszalem ze pseudo dyrektor to zwykly (usunięte przez administratora). ponoc pracowal w innej firmie ktora nie wyplacila odszkodowac i juz ja zamkneli. ponoc traktuje ludzi jak smieci, kiedys gazeta pisala ze nie wyplacaja pieneidzy

Krzysiek

Polecamy! Razem z żoną staraliśmy się o odszkodowanie po wypadku. Wiedzieliśmy że z ubezpieczeniem będzie problem, dlatego od razu postanowiliśmy skorzystać z pomocy firmy z Legnicy ecopeco , była to porażka bo firma usilnie namawiała nas do zawarcia ugody z ubezpieczycielem zupełnie jakby w tym zakresie współpracowali. Na szczęście pomogli nam prawnicy z LEGATIS na których mogliśmy liczyć. Dzięki prawnikom uzyskaliśmy 270 tyś. odszkodowania a chcieli nam wcisnąć ugodę na 10tys.

Klientka
@Krzysiek 06.11.2017 21:57

Potwierdzam

Upadek na chodniku

Miałeś wypadek? Zostałeś poszkodowany? Uzyskamy dla Ciebie odszkodowanie! Bez opłat wstępnych, bezpłatna analiza sprawy. Odzyskaj odszkodowanie za wypadek nawet do 20 lat! Dojeżdżam do klientów na terenie Łodzi i całego województwa Łódzkiego. Zadzwoń tel. 884 600 844 Pozdrawiam, Antoni KANCELARIA PRAWNA LEGATIS

Wypadek komunikacyjny

Andrzej

Ubezpieczyciel zanizyl mi odszkodowanie, pisałem odwołania nawet do rzecznika finansowego bez rezultatu. Nie miałem już nadzieji. Zadzwoniłem do LEGATIS, po miesiącu odzyskali dla mnie 30 tyś odszkodowania. Sam nigdy bym nie liczył na takie pieniądze Polecam

Bożenka

Jak uzyskać wyższe odszkodowanie od ubezpieczyciela? Po pierwsze: Zbierz całą kompletną dokumentację z leczenia Po drugie: Dokumentuj wszelkie wydatki tj. dojazdy, koszty ponoszone z leczeniem, rehabilitacją, prowadź dziennik codziennych wydatków, każdy paragon od razu wymieniaj na fakturę. Po trzecie: Nie bądź chciwy, nie działaj sam. Ubezpieczyciele tylko na takich czekają i ręce zacierają bo wiedzą że się nie znasz i zaniżą Ci odszkodowanie. Skorzystaj z usług prawnika, który na codzień przerabia tysiące spraw takich jak twoja i nie będzie zaskoczony postępowaniem ubezpieczyciela. Kancelarie takie jak Legatis uzyskają dla ciebie nieporównywalnie większe odszkodowanie niż to co wypłaci ubezpieczyciel. Potwierdzam z autopsji

Bożenka

Jolka

Najwyższe odszkodowanie za wypadek uzyskasz tylko z prawnikami. To proste. Znają się na przepisach, dokładnie ocenia wysokość odszkodowania Jak ubezpieczyciel nie zapłaci pójdą do sądu Poza tym Mają swoich lekarzy i rzeczoznawców

Anna

Korzystałam z usług LEGATIS bo sama nie dała bym rady z ubezpieczycielem. Dzieki prawnikom otrzymałam odszkodowanie. Najlepsi specjaliści polecam

Wojciech

Uslugi prawnicze, dochodzenie odszkodowań to ciekawa propozycja na rynku. Przyszłość należy do branż szybko rozwijających się. Statystycznie ubezpieczyciele zanizaja odszkodowania o 90%. Bez dobrego prawnika nie ma szans

Robert

Może i uzyskują odszkodowanie ale mają zadłużenie w ZUS i wszystkie pieniądze z mojego odszkodowania zostały zabrane. Oni nie kwapią się żeby oddać. W skrócie... UWAGA OSZUSCI!!!!!

Wojciech

Jak zarobki dla początkującego w branży we Wrocławiu?

Praca w kancelarii jest dość stresująca ale jestem zdania, że jak się lubi to co się robi wówczas mamy połowę sukcesu. Z niewolnika nie ma dobrego pracownika to już ktoś kiedyś powiedział! Jeśli praca daje dodatkowo satysfakcje z racji pomocy innym nic dodać!

Marcin

Odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym uzyskałem dzięki legatis;) Dlatego zainteresowałem sie tą pracą. Tak jak mnie ktoś pomógł tak ja staram się pomagać innym.

Marcin

Aneta

Widzę, że praca w Kancelarii Prawnej LEGATIS powinny pracować osoby z powowłaniem. Bo skoro osoby zadowolone piszą, że się cieszą, że komuś pomogą i dlatego lubią swoją pracę. Zatem, gdy ktoś nie ma takiego nastawienia to uważacie, że do tej pracy się nie nadaje?

Damian

Jeśli ktoś nie lubi tego rodzaju pracy to wcale sie nie dziwię, że jest niezadowolony. Ja mam satysfakcję , że pracując i zarabiając całkiem nieźle mogę jeszcze pomóc ludziom. W trudnych sytuacjach to jest dużo.

Klient

Uzyskiwanie odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych to zadanie dla fachowców. Sam znalazłem się w podobnej sytuacji, gdzie ubezpieczyciel zaniżył mi kwotę za mój samochód, gdyby nie kancelaria legatis to musiałbym brać kredyt na naprawę auta. Ubezpieczyciele to takie cwaniaczki że tylko piszą że jak się nie zgadzasz to idź do sądu. No i wiadomo, że w takiej sytuacji każdy odpuści. Nic tylko brać dobrego prawnika. Dobra kancelaria to już ma na takich sposoby heh;)

Patryk

ODSZKODOWANIA Z OC nawet do 20 lat wstecz! Bezpłatna analiza sprawy. Szybka i skuteczna pomoc prawna! Wypadki komunikacyjne, przy pracy, w rolnictwie. Odszkodowania za BŁĘDY MEDYCZNE! Miałeś wypadek? Zostałeś poszkodowany? Zadzwoń do mnie! Dojeżdżam do Klientów na terenie całego woj. zachodniopomorskiego: Szczecin, Koszalin, Kołobrzeg, Gryfice, Białogard. tel. 733 100 330 P.S. Pracę również polecam

ulka

Odzyskiwanie odszkodowań po wypadku, pomoc prawna, Praca w Kancelarii stała się moją pasją. Jak to możliwe? Po pierwsze Jako wysłużony agent ubezpieczeniowy byłam przyzwyczajona do sprzedaży polis ubezpieczeniowych, wciskaniu klientom ubezpieczenia z którego i tak w razie co nie będą mogli skorzystać. Taką praca można się zajmować ale nie na dłuższą metę. Gdy trafiłam na ofertę pracy w Kancelarii, to było naprawdę wow, wogóle coś innego. Nie sprzedaję ale pomagam. Nikogo przy tym nie dyskryminuję. No wiecie o co mi chodzi, że nie interesuje mnie czy jest zamożny czy go stać czy nie. Bo to właśnie ja załatwiam pieniądze klientowi a nie odwrotnie. Klient nic nie płaci. Po drugie To nie jest tylko praca, ale misja. Misja pomagania innym. Wstaję rano z pozytywnym nastawieniem. Nigdzie indziej tego nie miałam. Nie ma żadnego stresu, napinki o plany sprzedażowe. Klienci bardzo ciepło mnie przyjmują.No i to są ich prawdziwe historie, jak się życie potrafi zmienić po wypadku. Każdy kontakt z klientem to nie sprzedaż ale ciepła, życzliwa rozmowa. Choć przyznam że początki są najtrudniejsze. Po trzecie W każdej innej branży jak sprzedawałam usługi różnych firm, to zwykle mój kontakt z klientem był jednorazowy albo sztucznie utrzymywany po to aby klient dalej kupował. W kancelarii jest zupełnie inaczej . Z każdym klientem dobrze się znam, nie ma presji żeby dalej mu sprzedawać na siłę usługi, bo sytuacja jest jednorazowa. Pomagam uzyskać dla niego odszkodowanie. Otrzymuję szczere polecenia od zadowolonych klientów. Nic nie jest wymuszane. To są właśnie powody za które cenię sobie pracę w kancelarii

Karina
@ulka 25.09.2017 09:40

Potwierdzam 100%

klient
@ulka 25.09.2017 09:40

zgadzam się, odwalają kawał dobrej roboty

Aneta

@moniś a to nie ma możliwości konfrontacji w biurze? Może ktoś opowiedzieć o tym jak się pracuje w Kancelarii Prawnej LEGATIS użytkownikowi @moniś?

@Aneta 21.09.2017 12:25

Cóż .... z dnia na dzień szukam kogoś kto długo tam pracuje , ale pomału stwierdzam że nie ma takich osób. Od pewnego czasu zajmuje się tą pracą aktywnie. Ogólnie sama praca może być , ale w kontakcie z firmą jest wiele niejasności więc pewnie dlatego są cały czas nowe osoby, które narobią spraw, przejrzą na oczy i szukają innej pracy.

crookers
@moniś 22.09.2017 11:27

Pisze pani ze zaczęła prace, ja zaczynam od października, czy mogłabym prosić o jakiś kontakt? Mam kilka pytań. Oto mój mail mam nadzieje ze admin nie ukryje: howrsetylkotu@gmail.com

Deletrycki

Z własnego doświadczenia wiem, że jak się człowiek przykłada do pracy to i potrafi współpracować z innymi to będzie miał dobrze w firmie. Polecam taka taktykę.

Aneta

@moniś a na jakim stanowisku pracujesz w Kancelarii Prawnej LEGATIS? Jest teraz sporo ofert pracy (http://kancelarialegatis.pl/oferty-pracy/), może opowiesz o swoim stanowisku i powiesz czy warto próbować swoich sił w tej kancelarii.

@Aneta 06.09.2017 13:47

Na stanowisku przedstawiciela i na razie nie mam zdania. branża trudna jak każda inna. Narazie odbijam się od muru. Sama poszukuję kogoś kto dłużej tam pracuje.

Dumny

Do robienia wpisów na tym forum ma każdy takie samo prawo. Czy tylko negatywne wpisy są prawdziwe? Z całą pewnością pochodzą od ludzi, którzy nie zrobili kariery w Kancelarii i muszą gdzieś upuścić złość. Nie ma idealnej firmy więc zawsze coś może szwankować.

@Dumny 04.09.2017 12:22

Ja jestem prawdziwa, co prawda nie zrobiłam jeszcze kariery , zaczynam , ale zastanawiam się czy niezadowolenie ludzi wynika z braku chęci do pracy czy coś tu nie tak?

Dariusz

Najwyższe odszkodowania, najbardziej profesjonalna obsługa kancelaria prawna legatis. Zapraszam do mojego zespółu Gdańsk pomorskie. Chcesz dowiedzieć się więcej jak wygląda praca w legatis. Zadzwoń do mnie 733 220 233 . Od trzech lat pracuję w kancelarii prawnej legatis i z chęcią ci o niej opowiem. Szukasz pracy w której się spełnisz finansowo i zawodowo? Zgłoś się do nas. Jeżeli jesteś kandydatem którego szukamy napewno wkrótce się spotkamy. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu

Zadowolony

Wysoka specjalizacja kancelarii w sprawach o odszkodowania z różnego tytułu pozwala mieć pewność jego otrzymania. Po lekturze opinii widać, że firma stara się wykonywać swoją pracę z dobrymi skutkami.

Patryk

@Patryk 12.08.2017 10:07

Witam Zdecydowałam się na współpracę z firmą Legatis jako przedstawiciel. Czy fakt Tzn umowę zlecenie? Oczywiście mam na myśli starania się i podejmowanie spraw z portalu firmy. Dziękuję.

@moniś 02.09.2017 14:48

Chodziło mi o to czy można zarobić w tej firmie przykładając się do pracy?

Słownictwo zupełnie jak dyrektora ;-)

Bożena
@Dariusz 11.08.2017 20:20

Potwierdzam :)

polecam za to pracę w oddziale LEGATIS w Bydgoszczy. Dyrektor to naprawdę wporzadku facet. Bardzo doświadczony, poświęca czas każdemu nawet po godzinach:-)

@Pracownik 11.08.2017 20:01

Z pewnością doświadczony w wykorzystywaniu tych niedoświadczonych i łatwowiernych ;-)

Donek

Nie wierzę, że kancelaria prawna pozwala sobie na łamanie prawa!!!

Adrian

KANCELARIA PRAWNA LEGATIS to naprawdę świetni fachowcy. Dodam że pracuje dla nich już rok. To co razem zbudowaliśmy bardzo mnie cieszy. Zawsze miałem okazję pracować dla dużych korporacji, ale jedno czego mi brakowało to gry zespołowej. Dlatego chwalę i polecam LEGATIS. Cenię ich za to że dostrzegają każdego swojego pracownika i potrafią go wysłuchać. To jest jedyna firma nad którą mam "władzę ". Czuje się uczestnikiem projektu w którym moje pomysły są brane pod uwagę w rozwoju firmy, a nie szarym pracownikiem porostu.

Zostaw opinię o Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.