Opinie o Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Kondrat w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Kondrat. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Kondrat o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Kondrat w Warszawa

Witold Branicki Nowy wpis

Polecam usługi Pana mecenasa.

Adam Nowy wpis

Gorąco polecam usługi tej kancelarii. Miałem przyjemność współpracować i dostałem dokładnie to czego oczekuję w przypadku obsługi prawnej. Bardzo fachowe, rzetelne i, co najważniejsze, realistyczne podejście.

Edyta Nowy wpis

Wśród rozlicznych talentów jakie posiada Pan Mecenas niezaprzeczalnym jest fakt, że zna się na swoim fachu. Dał mi się poznać jako osoba konsekwentna, szukająca najlepszego rozwiązania, ale też niezwykle opanowana, nie dająca się wyprowadzić z równowagi co przy ciągnących się latami procesach sądowych nie jest łatwe. Ogromna wiedza Mecenasa połączona z kultura osobistą, niezwykłą charyzmą i empatią gwarantują sukces. Kancelaria jest zdecydowanie godna polecenia.

Małgorzata Nowy wpis

Kancelaria szybko i skutecznie rozwiązuje problemy prawne.

Miałem okazję współpracować z kancelarią podczas tworzenia umów i prowadzenia spraw związanych z tematyką praw autorskich. Przekazuje moją pełną rekomendację dla usług prawnych świadczonych przez kancelarię.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Kondrat - Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Kondrat
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Mińska 62 lok. 94
    03-828 Warszawa