Opinie o Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. w Lublin

Jarosław S

Potrzebowałem prawnika do sprawy o zachowek. Kancelaria zdała egzamin na 5. Po pierwsze dla mnie najważniejsza rzecz to możliwość kontaktu w niestandardowych godzinach. Wszystkie kancelarię pracowały góra do 16. A w legatis mam całodobowy kontakt co jest bardzo wygodne dla mnie. Nie musiałem się zrywać z pracy. Na spokojnie wieczorkiem wszystko mogłem załatwić. Po drugie jak zapłaciłem to nikt mnie nie zlewał. Zawsze miałem kontakt. Wcześniej niestety miałem nieprzyjemności z innymi kancelariami i po jednym spotkaniu w kancelarii i zapłacie adwokat już nie odbierał bo miał weekend. Natomiast w legatis dzwonię kiedy mi się akurat chce i odrazu mam poradę prawną. Nie muszę się stresować czy mecenas odbierze czy nie

Sławek
@Jarosław S

Z kancelarią miałem już styczność dwukrotnie. Muszę przyznać że za każdym razem byłem zadowolony z udzielonej pomocy prawnej. W przeszłości zdarzyło mi się korzystać z pomocy innych adwokatów, ale zawsze mnie jednak raziło to że jak już zapłaciłem i adwokat sporządził odwołanie to jak miałem dodatkowe pytania to musiałem dopłacać i to nie mało. Zupełnie inaczej jest w Legatis, za nie duże pieniądze mam nielimitowane porady prawne. Dzwonię nawet choćby o północy i zawsze odbierze jakiś prawnik. Kiedyś policja zatrzymała mnie za brak maseczki o 1 w nocy. Pierwsze co zrobiłem zanim jeszcze policjant podszedł z wypisanym mandatem to zadzwoniłem do Legatis. Dzięki pomocy kancelarii obyło się bez grzywny.

Sławek

Marcinek

Super dziękuje pani mecenas Ewelinie. Mąż chciał mi odebrać córeczkę, byłam zrozpaczona, bałam się że już nigdy jej nie zobaczę. Pani mecenas pomogła mi odzyskać prawa do córki.

Klientka
@Marcinek

Polecam panią Ewelinę kompetentny prawnik. Prowadziła moją sprawę o rozwód którą wygrałam

Andrew

Po wypadku komunikacyjnym korzystałem z usług Kancelarii. Prawnicy spisali się na medal. Wywalczyli dla mnie 20 tysięcy za złamaną rękę.

Kris
@Andrew

Ja za złamaną kość promieniową miałem przyznane 700 zł przez wartę. A tak Kancelaria wywalczyła dla mnie 16 000zł Opłaca sie

bystra
@Kris

Super właśnie szukam firmy odszkodowawczej

@
@Andrew

skoro już o kwotach mowa to nie jest to specjalnie wysoka kwota znam przypadki z większą sumą

Gosc

Dobrze wiedzieć

Glenn
@Gosc

Lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć choć nikt nie myśli że mu się przydaży wypadek

?
@@

Jak dla mnie 20 to duzoo Nie wiem ile jest takich osób dla których jest to mało

@?

1 na 100 tyle dostanie no chyba że ma się adwokata

karol

@Andrew

Korzystałem z pomocy prawnej kancelarii w uzyskaniu odszkodowania. Potwierdzam powyższą opinie.

Bartek
@Marcin

@Andrew

Świetna KANCELARIA, bardzo dobrzy prawnicy. Przygotowało dla mnie sprzeciw od nakazu zapłaty i wygrałem sprawę

Beata
@Arek

Trafiłam do Kancelarii przypadkiem,szukając rozpaczliwie pomocy prawnej. Moja sprawa była jak mi się wtedy wydawało niemożliwa do załatwienia. Jednak nie dla Pana Mecenasa Razem ustaliliśmy plan działania a sprawa została doprowadzona do końca z orzeczeniem na moja korzyść. Sumienny,rzetelny ,skuteczny i szybki prawnik traktujący każda sprawę indywidualnie. Wysoka kultura osobista i szacunek do klienta.Polecam na 100 %. Pozdrawiam serdecznie

Bogdan
@Beata

Dziękuję Pani Ewelino za rozwiązanie mojego problemu

@Bogdan

Wynajęłam kancelarię do sprawy rozwodowej. Jestem bardzo zadowolona z napisanego przez prawnika pozwu oraz prowadzenie sprawy w sądzie. Sąd orzekł na moją korzyść cuż więcej dodać

Anka

Kubaa

Polecam pracę fajne zarobki

Weronika
@Kubaa

To fajnie, że polecasz pracę w LEGATIS. Byłoby super, jakbyś napisał coś więcej o tym, jak tam się pracuje. To praca zmianowa?

prawnik
@Kris

polecam fajna praca dla prawnika, duże doświadczenie do zdobycia, ciągły rozwój. Kancelaria otwarta na rozwój. Polecam

Martika
@Andrew

3 słowa bardzo profesjonalna obsługa.

@Bartek

Grażyna
@bystra

Bardzo dziękuję za pomoc. Miałam wielki problem z komornikiem. Dzięki Państwu nie muszę się martwić, że stracę mieszkanie. Porady są tanie w porównaniu do innych adwokatów, a w dodatku raz zapłaciłam i mogę korzystać z pomocy prawników przez cały rok. Polecam

alla_01
@Bogdan

najlepsza kancelaria, nie liczą osobno za każdą poradę, raz zapłaciłem i mogę pytać o co chce

@prawnik

Masz jakieś informacje o warunkach pracy radców prawnych w LEGATIS? Na stronie nic nie jest napisane. Masz jakieś przydatne informacje?

Przemek
@Kris

Polecam porady prawne online LEGATIS, szybko i konkretnie https://kancelarialegatis.pl/porady-prawne

Janek Zgierz
@Andrew

Świetna cena za porady. Tak powinny działać wszystkie kancelarię. W ramach ceny mam nie jedną a nielimitowane porady.

Max
@Andrew

Jak dla mnie uczciwe i przejrzyste warunki. Ceny nie są z kosmosu jak u innych adwokatów

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Sandra

Zmieniłam dotychczasową kancelarię na kancelarię legatis. Nie zawiodłam się. Spotkałam się z życzliwością i bardzo profesjonalnym podejściem do klienta.polecam

Witam. Jakis czas temu,korzystałem z usług Kancelarii Legatis Lublin.Od chwili podpisania umowy zaczęły się schody.Błędne informacjie,błędne analizy i porady doprowadziły do tego,że w gruncie rzeczy prostą sprawę przegrałem z kretesem.Musiałem zatrudnic adwokata z innej kancelarii prawniczej.jednoczesnie opłacając dalej firmę Legatis .Dużo ich w miescie.Oczywiscie sprawę wygrałem.Nie polecam Legatis Lublin.Nierzetelnosc,ciężki kontakt.(usunięte przez administratora)Jestem zawiedziony ich brakiem profesjonalizmu.

Krzysiek

Polecamy! Razem z żoną staraliśmy się o odszkodowanie po wypadku. Wiedzieliśmy że z ubezpieczeniem będzie problem, dlatego od razu postanowiliśmy skorzystać z pomocy firmy z Legnicy ecopeco , była to porażka bo firma usilnie namawiała nas do zawarcia ugody z ubezpieczycielem zupełnie jakby w tym zakresie współpracowali. Na szczęście pomogli nam prawnicy z LEGATIS na których mogliśmy liczyć. Dzięki prawnikom uzyskaliśmy 270 tyś. odszkodowania a chcieli nam wcisnąć ugodę na 10tys.

Edward

Miałem tak samo polecam

marek
@Krzysiek

Właśnie szukam jakiegoś prawnika od odszkodowań. Dzięki za info

Norbert

Elżbieta
@Marcin

Janek77
@Krzysiek

Kancelaria bardzo sumiennie stara się walczyć jak najwyższe odszkodowanie

jacek

Ewa S
@Aga

Wywalczyli dla mnie duże odszkodowanie. Serdecznie dziękuję Pani Ewelinie

piotrek glogow
@Ewa S

ja zwróciłem się do Kancelarii w sprawie odszkodowania za wypadek w pracy Otrzymałem odszkodowanie którego nie otrzymałbym od pracodawcy Polecam

Jarek

@piotrek glogow

polecam

Ernest.
@Krzysiek

Jestem bardzo zadowolony z obsługi Kancelarii. To były bardzo dobrze wydane pieniądze. Skorzystam z porady prawnej u Państwa jeszcze nieraz. Nareszcie rozumiem, jak wyegzekwować należne mi prawa.

@Ernest.

Profesjonalne porady i szybkie odpowiedzi. Uprzejmie dziękuję za pomoc i pozdrawiam Panią Ewelinę

renataa
@Halina

Nie sądziłam, że otrzymam tak bardzo rozwiniętą poradę prawną na problem, który mnie nurtował. Odpowiedzi, które otrzymałam, były bardzo zwięzłe i zrozumiale sformułowane. Naprawdę polecam. Z poważaniem.

@renataa

Otrzymałem obszerną, rzeczową i zrozumiałą dla mnie poradę. Zdecydowanie polecam zainteresowanym.

wanda

Martav
@Tamara

Ocena 5

@kasia

Profesjonalna kancelaria, dzięki Państwu oszczędziłam czasu i nerwów.

Sabinka

São
@Sabinka

Polecam zgłosiłem się po poradę, uzyskałem błyskawiczną odpowiedź

Magda T
@Halina

Polecam szybka sprawdzona pomoc!

Sebek
@Jarek

Korzystałem w sprawie rozwodowej. Prawnik przygotował dobrze uargumentowany pozew o rozwód z winy żony. Moja sprawa zakończyła się pomyślnie także polecam

Madzia

@jacek

Rozwiązałam swój problem z pracodawcą dzięki Kancelarii Legatis. Polecam usługi

Bartosz
@Krzysiek

Polecam Kancelarię. Jestem zadowolony z kontaktu i udzielonej porady. Bardzo tanie porady. Wszystko można załatwić online

Dawideek
@Edward

Dobra cena, naprawdę szybka pomoc, konkretne porady. Polecam

Nie daj cię się nabrać.

Dzień Dobry. Witam wszystkich którzy chcą skorzystać z usług kancelarii prawnej Legstis. Nie Polecam Na początku roku zawarłem z kancelarią umowę oczywiście na rok. Już przy zawarciu umowy nastąpiło aktywne nakręcania mnie jako klienta na jak największy koszty. Całe szczęście że miałem ograniczenia finansowe. Moja opinia stosuje się sprawy Prawa Pracy. Na początku gdy miałem jednego doradcę jeszcze jakoś tam szło , no po jakimś czasie zmieniła się doradca którą kompletne nie znała sprawy (usunięte przez administratora) Teraz do sprawy pod czas podpisania umowy przedstawiciel zaznaczył o natychmiastowym rozpoczęciu działania umowy w trybie natychmiastowym bez mojej wiedzy. (usunięte przez administratora) Gdy chciałem odstąpić od umowy normalnie z 2 miesięcznym wypowiedzeniem koszt takiego luksusu kosztował by 3/4 udzielonej zniżki promocyjnej A więc po prostu na chwilę obecną przez dłuższy czas nie odpisuje i odbiera automat sekretarz . Co nie pozwala na kontakt. (usunięte przez administratora) Przeczyj cię więcej opin jeżeli moja was nie przekonuje . Nie daj cię się nabrać.

rob

Mam ten sam problem uważam że kontakt z nimi to loteria za (usunięte przez administratora)za miesiąc to za dużo za napisanie pisma (usunięte przez administratora)

Wiecie czy w Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

nie warto

nie warto

Weronika
@nie warto

To bardzo lakoniczna odpowiedź - chyba sam mi to przyznasz. Także ciekawi mnie kwestia stażu w LEGATIS, więc przydałyby się tu jakieś konkretne informacje. Może zacznijmy od początku. Dlaczego właściwie nie polecałbyś odbycia stażu w tej kancelarii?

Oddziałowy

W jakich miastach spółka ta ma oddziały swoje?? Ktoś może wskazać namiary na handlowców

jeloo

Nie, nie pracowałem w dziale handlowym. Czas pracy nie był rozliczany, przynajmniej gdy ja tam pracowałem - stałe wynagrodzenie handlowcy dostawali dopiero po przekroczeniu pewnego progu podpisanych umów, poniżej były wyłącznie zaliczki na poczet przyszłych prowizji. Jak jest teraz - nie wiem, nie pracuję tam od dłuższego czasu.

Hej. Czy są tu jakieś osoby, które pracują w Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.? Wiecie coś na temat czy są aktualnie prowadzone jakieś rekrutacje? Nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat. Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. ma szeroką gamę usług w swojej ofercie. Myślę, że praca w tej firmie byłaby bardzo kształcąca.

Twój wpis brzmi bardzo niepokojąco. Jesteś w stanie podać jakieś przykłady, które potwierdzą to, co napisałeś w swoim komentarzu? Dziwne, aby kancelaria prawna stosowała takie praktyki.

dawny pracownik
@Piotr

To z kancelarią ma mało wspólnego chyba jeden albo dwóch prawników tam pracuje ,ale szybko się zmieniają.

Jak pracuje się w Kancelarii Prawnej Legatis? Szukają nowych pracowników na stanowisko księgowej i aplikanta radcowskiego https://kancelarialegatis.pl/praca/ Ktoś z Was wypowie się o tym pracodawcy?

Emilia

Do kancelarii trafiłam dość przypadkowo gdyż namiary znalazłam w internecie, moja sprawa dotyczyła sprawy spadkowej. Obecnie jest już po wszystkim dlatego mogę wystawić Kancelarii pozytywną rekomendację, sprawa zakończyła się dla mnie pomyślnie, mogę powiedzieć, że prowadzona była profesjonalnie widać, że Kancelaria specjalizuje się właśnie w tego typu sprawach. Pozostawiam tutaj tą opinię gdyż doskonale zdaje sobie sprawę jak ciężko jest wybrać prawnika i mam nadzieje, że dzięki tym kilku słowom ktoś będzie miał prostsze zadanie niż miałam ja.

Ernest
@Emilia

Zgłosiłem się do nich tylko dlatego że ubezpieczyciel nie wypłacił mi odszkodowania. Nie była to zła decyzja, od razu otrzymałem odszkodowanie.

Dawid
@Emilia

Wysoka specjalizacja kancelarii w sprawach o odszkodowania z różnego tytułu pozwala mieć pewność jego otrzymania. Po lekturze opinii widać, że firma stara się wykonywać swoją pracę z dobrymi skutkami.

Wiki

Ja też polecam

Marika44
@Ernest

Odwołali się od decyzji ubezpieczyciela i dostałam dopłatę, polecam

Beata
@Dawid

Zgadzam się z tobą Dawid

monika
@Emilia

warto załatwić sobie większe pieniążki przez Kancelarię

darek
@monika

Miałem poważny wypadek w pracy Dzięki Kancelarii uzyskałem odszkodowanie

Ulka
@darek

polecam

$Darek
@Emilia

Skorzystałem z porady i dostałem w odpowiedzi wyjaśnienie wszystkich wątpliwości z przywołaniem konkretnych przepisów. Z czystym sumieniem polecam ten portal prawny wszystkim zainteresowanym – to naprawdę solidna firma

@Emilia

Gdyby tak wszystkie instytucje, z których korzystamy w dzisiejszych czasach, były tak profesjonalne i odpowiedzialne. Państwa podejście do klienta pomaga rozwiązywać problemy prawne, ale cenię również empatyczne podejście do człowieka, które odbudowuje moją wiarę w istnienie osób dobrej woli niosących efektywną pomoc.

Gabriela
@Paweł

Świetna i profesjonalna kadra prawnicza. Miałem okazję korzystać wielokrotnoe z porad prawnych . Jest to bardzo wygodne, bez wychodzenia z domu i tracenia czasu. Polecam bardzo

Mirosław
@Emilia

Jeśli ktoś szuka pomocy prawnej, to polecam tą kancelarię . Wszędzie roi się od naciągaczy, ciężko znaleźć rzetelnego prawnika ale, tutaj jest inaczej. Pisma poparte rzeczową argumentacją i przepisami. Widać że prawnik który je pisał poświęcił sporo czasu. Polecam każdemu

Bartek
@Mirosław

Miałem poważny problem prawny dlatego zgłosiłem się do kancelarii. szukałem dobrej kancelarii takiej która zna się na przepisach Trafiłem na bardzo kompetentnego prawnika który zajął się moją sprawą od początku do końca Kontakt z kancelarią oceniam bardzo dobrze Zawsze mogłem na nich liczyć dziękuję

Elżbieta
@Bartek

Dziękuję za pomoc.

Małgosia
@Elżbieta

Jestem bardzo zadowolona z opieki prawnej kancelarii. P.s. Pani Ewelina to świetny prawnik, bardzo rzeczowa, umie wytłumaczyć skomplikowane terminy prawnicze przeciętnemu człowiekowi. Polecam

Sabinka
@Ernest

@Gabriela

Polecam. Uzyskałam bardzo rzetelną i wyczerpującą poradę prawną. Dziękuję Pani sylwi za rozwiązanie moich rozterek prawnych

Martyna

@monika

Dla mnie Kancelaria wywalczyła 60k zł za wypadek samochodowy. Byłem pasażerem

Kaśka
@Emilia

Bardzo dobrze wspominam współpracę polecam i pozdrawiam kolegów z pracy

Queen
@Dawid

Polecam Kancelarię i kolegów z pracy.

Polecam

Po prostu złóż wypowiedzenie umowy zlecenia. Nie będziesz miał żadnych kar, żadnych zasad konkurencji przestrzegać nie musisz(usunięte przez administratora)

xvt

dałem wypowiedzenie z 3 miesiecznym okresem. Co teraz mam zrobić?

xyz

dałem wypowiedzenie z 3 miesięcznym okresem. Co teraz mam zrobić?

Sławomir

W jaki sposób? Tego typu wypowiedź powinna zostać odpowiednio uzasadniona. Na chwilę obecną nie wiem, dlaczego tak uważasz? Pracowałeś w tej kancelarii i masz negatywne wspomnienia? Opisz, proszę, jak to w Twoim przypadku wyglądało.

Serdecznie dziekuje prawnikom z LEGATIS za pomoc w mojej sprawie. bylam w bardzo ciezkiej sytuacji po wypadku, na pewno nie było by mnie stac na prawnika. Tak jak ja zapewne wiele ludzi nie zna swoich praw a ubezpieczyciele to wykorzystują. Skorzystałam z pomocy LEGATIS bo moja znajoma też uzyskała u nich odszkodowanie. Za nic nie musiałam płacić, wszystko za mnie załatwili ja tylko czekałam na pieniążki. Ale najbardziej wdzięczna jestem za to że załatwili mi bezkolejkowe leczenie w ośrodku rehabilitacyjnym zanim ubezpieczyciel wypłacił odszkodowanie. bardzo to przyspieszyło moja rekonwalescencje. polecam polecam polecam

Grzesiek
@anonymous

Podzielam opinię. Kancelaria zna się na rzeczy

@anonymous

To się ciesz że wypadek był z winy sprawcy

El
@Grzesiek

Potwierdzam warto

Pit

Janusz Bydgoszcz
@Grzesiek

Polecam. Jestem bardzo zadowolony. Pan Krzysztof jest w każdym calu zawsze przygotowany do sprawy. Potrafi przekazać zagadnienia prawnicze zwykłemu człowiekowi, prostym i zrozumiałym językiem. Poleciałem kancelarię kilku znajomym, każdy miał sprawę z innej dziedziny byli zachwyceni profesjonalizmem, skutecznością w działaniu i posiadaną wiedzą. Oby więcej takich kancelarii prawniczych. Życzę dalszych sukcesów

Wiktor
@Janusz Bydgoszcz

Kancelaria załatwiła mi dopłatę do odszkodowania dzięki

Konrad polecam
@anonymous

Z usług skorzystałem po raz pierwszy, przyznam że jakość obsługi przerosła wszelkie moje oczekiwania. Po poradę prawną zwróciłem się tuż przed terminem rezprawy, to po chwili dostałem bardzo rzeczową i obszerną odpowiedź powołującą się na przepisy i przykłady orzeczeń sądowych w podobnych sprawach do mojej.

Anita 5/5
@Konrad polecam

Szanowni Państwo Bardzo dziękuję za poradę prawną . Porada była bardzo przydatna, moje obawy ustały. Na pewno w przyszłości w razie problemów zgłoszę się do Państwa.

Klient
@Anita 5/5

Sprawa którą prowadziła Kancelaria była bardzo trudna, przegrana w pierwszej instancji ale po napisaniu apelacji i walce z ubezpieczycielem wygrałem Dziękuję za pomoc

Kamil
@Klient

Zgadzam się z powyższym

@Pit

Polecam pracodawcę. Miła, ciepła atmosfera. Koleżeńskie relacje

Wojciech

Gowork to portal o opinii na temat pracodawcy, nie usługi. 90% wpisów jest od ludzi, którym kancelaria pomogła. Widzę, że dobrze dbają o reklamę w sieci. A teraz kilka słów z branży: jako pracodawca firma nic nie oferuje. Sam mogę lepsza oferte dac za polecenie Klienta po szkodzie. To co oferuje legatis jako pracodawca to prowizja, ktora i tak płaci klient. Totalnie nic nie zapewnia ta firma jako pracodawca. Ludzie zamieścili wpisy, bo byli klientami. Znam kancelarię, ktora wywalczy wyższe odszkodowanie za niższy procent, ale większości nie chciało się szukać. Szukając pracy (Nie zakładania firmy i nie wykorzystywania ludzi, których znasz żeby ktoś się wzbogacił i miał co robić) to firma legatis nic nie proponuje,(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 420 ocen.

Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.