MS Services

Opinie o MS Services

Saw

Firma jest zła, brak kontaktu z koordynatorem, dziwni ludzie w biurze w centrali, nie polecam!

Zenon

Nie polecam szkoda czasu i nerwów.

mowieci

Nie polecam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w biurze, nikt nie wie za co jest odpowiedzialny, tylko nowe wymagania i obowiazki, ktorym nie jestes w stanie sprostac. Nie zostawanie po godzinach nie jest mile widziane. Brak przeszkolenia ludzi w terenie, brak wspolpracy. Praca na niedzialajacym systemie.

też pracował
@mowieci 02.01.2017 12:08

Jęczenie, stękanie, marudzenie.... Na nic te wszystkie szlochy dopóki kasa leci krakowskim centusiom i udziałowcom

Pozdrawiam MSS

Byłem w Mss koordynatorem - nie polecam. Wyścig za którym nie jesteś w stanie nadążyć. Teraz jeszcze ta nowa aplikacja przez którym serwisanci na halach muszą raportować. Firma nie daje narzędzi a oczekuje cudów. Nie interesuje nikogo że aplikacja działa tylko na androidzie a ludzi mają różne telefony. Mało tego że działa to duże słowo ta apka nie działa osoby które nad tym pracują nie mają o niczym pojęcia. Prezesowi mydlą oczy że jest wspaniale i biedny człowiek nie wie jak wyglądają realia na spotkaniach z prezesem koordynatorzy mają zakaz odzywania się. Dziwie sie tylko klientom że jeszcze słuchają tych bzdur. Zaraz pewnie nadpisze się dział HR że to nie prawda. W ostatnim czasie się zwolniło bardzo dużo KR a stwierdzenie Kierownika żadna strata przyjdą następni. Firma mogłaby być z perspektywami tylko zła organizacja w biurze. Pozdrawiam

basia

a ja słyszałam że można u nich podpisać umowe np na brata lub znajomego, albo część kasy dają do ręki i wtedy jakoś więcej wychodzi, czyli nie są tacy źli.

nelson
@ph śl 25.07.2016 18:07
podobno całkiem, konkurencja nie jest zainteresowana zakupem.

nic dziwnego, kto byłby zainteresowany zakupem bankruta???

elektryk
@nelson 31.07.2016 22:38
nic dziwnego, kto byłby zainteresowany zakupem bankruta???

zalezy za ile, moga oddac za darmo, najwazniejsze zeby nie przejąć z długami, a tak niestety może być...

etc

nie płacą ludziom, zwalniają z dnia na dzień i zatrudniają nowych.

sag55

moi znajomi mówią że ich zła opinia jest związana z brakiem dostępu do internetu.

ania

wielu poszukują bo wszyscy stamtąd uciekają, ci co przychodzą popracują chwilę i uciekają, opinie mają tragiczną.

ania

łamią obowiązujące prawo i śmieją się ze zwykłych ludzi

krasny

w biurze pracuje pan, który nie szanuje nikogo.

ort

nie zgadzam sie, to bardzo poważna firma, wszystkich traktują tak samo:) nawet swoich klientów...

got

bełkot wysyłany z automatu, tak też traktują kandydatów.

got

bełkot wysyłany z automatu, tak też traktują kandydatów.

Dział HR

Standardowo udzielamy odpowiedzi zwrotnej w przeciągu 2 tygodni od daty spotkania z kandydatem. Jeżeli odpowiedź pojawia się później może to wynikać z różnych względów np. oczekiwanie na decyzję, urlop osoby decyzyjnej, - przesyłamy wtedy informację o przedłużeniu procesu rekrutacji. E-maile od nas z podziękowaniem za udział w rekrutacji mogą wpaść do skrzynki spam ze względu na rozbudowane stopki mailowe, przez co wiadomości te mogą zostać niezauważone. Prosimy o kontakt telefoniczny z działem HR.

ros

z tego co wiem to wszyscy stamtąd uciekają, ciekawe dlaczego.

uciekajcie!

jest

Kompletna ignorancja kandydatów. Odpowiedzi zwrotnej nie można dostać w terminie, ba, nie ma jej w ogóle! Jestem w stanie domyślić się, że po tak długim czasie odpowiedź jest negatywna, ale wysłanie zbiorczego maila lub wykonanie telefonu nie jest chyba dużym wysiłkiem. Brak jakiejkolwiek informacji po kilku etapach rekrutacji jest zupełnym brakiem szacunku i tyle w temacie. Szkoda, bo oferta wydawała się ciekawa. Nie polecam i nie dziwię się, że przybywa ilość negatywnych opinii.

bo ludzie uciekaja

jaa

Jaki test z excela? Na jakim stanowisku sprawdzają excela?

sisi

Na czym polega test z excela u nich w firmie?

ania

ktoś w końcu napisze jak tam jest:)

była pracowniczka

Firma krzak , firma na nic nie ma pieniędzy , nie ma towaru na wymianę , mowa tu o projekcie mars , poza tym masowe zwolnienia , a jak ktoś ma umowę na okres próbny to ogólne założenie tej miernej firmy nie przedłużać . Poza tym nowe przez i nowy kierownik krzyś na warszawę , którym nie chce się pracować a od przedstawicieli wymagają dużo. Kasa tragiczna i brak jakiegokolwiek rozwoju.nie polecam nikomu chyba,że chce się męczyć z bandą przygłupów.

eurocash

Pracuję w tej firmie jakiś czas, kasa na czas, od jakiegoś czasu zatrudnili nowego kierownika Konrada J na Warszawę - kontakt rewelacja. Poczucie humoru niesamowite. Jak mam jakiś problem dzwonię, aczkolwiek bywa to rzadkością, ale od razu załatwia sprawę. Atmosfera świetna. Tylko fajnie by kaska była większa.

zainteresowany

zastanawiam się jak to jest z tą pracą za granicą..

Adam

Cześć, ostatnio pojawiło się kilka ogłoszeń na PH dla marsa, więc chciałbym poprosić o informacje kogoś pracującego w tym ; takie podstawowe, jaka jest mniej więcej podstawa, jak z premią, jaki samochód i czy z towarem też jeździsz ? trzeba sprzedawać tylko czekoladę, gumy, bez karmy dla psów, kotów ?

Dział HR
@Adam 12.08.2015 21:20

Projekt funkcjonauje na zasadzie przedsprzedaży (preselling), dotyczy sprzedazy produktów czekoladowych MARS.Zapraszamy do kontaktu, chętnie opowiemy o projekcie.

kasia oko

a nie wiecie może szanowni forumowicze czyn nie poszukują jakichś koordynatorów do MWM Sp. z o.o.? byłabym niezwykle bardzo zainteresowana takim stanowiskiem pracy w tej branży, i z powodów osobistych najlepiej właśnie w tej firmie. Męża trzeba pilnować;) a poza tym mam już doświadczenie zawodowe w tej branży i chcę się dalej rozwijać

romek

no tak, tylko kto Ci napisze w Polsce wprost, ze zarabia tyle i tyle? Wydaje mi się, że jeszcze Polacy mają z tym problem i tak naprawde to jest nadal temat tabu, więc chyba leppiej rposic jakieś przybliżone kwoty, wtedy ma się do tego trochę dystansu też.. no własnie, a mnie jeszcze interesuje terminowość wypłat?

pracus

Czesc, ostation pojawila sie oferta na Koordynatora w krakowie, ktos cos moze wiecej przyblizyc o warunkach tej pracy? z gory dzieki za odp

alan

Ile można zarobic na stanowisku koordynatora?

ciernik
@alan 04.03.2014 09:43
Ile można zarobic na stanowisku koordynatora?

ja mam niecałe 2500zł netto

w terenie pracują merchandiserowie stacjonarni i mobilni, którzy dbają o poprawne ułożenie towaru. Jeśli chodzi o koordynatorów to zależy od regionu. Niektórzy dużo wymagają, ale idzie się dogadać z każdym z nich.

Kasia

Zastanawiam się skąd bierze się taka różnica w odczuciach jeśli chodzi o firmę Ms Services. Ja pracuję w biurze w Warszawie i wszystko jest okej. Bardzo fajna atmosfera, wypłata na koncie zawsze na czas. Nie zamierzam się stąd ruszać przez najbliższe lata bo bardzo mi się dobrze pracuje. Wiem, że merchandiserów i przedstawicieli jest w naszej firmie bardzo wielu, a praca w terenie jest trudniejsza. Może ze względu na ilość osób są czasem jakieś opóźnienia w wypłatach lub nieporozumienia. Pewnie stąd takie negatywne opinie. A co do tego, że wszystko musisz mieć na mailu to tak jest wszędzie i nie wiem czemu kogokolwiek to dziwi.

Może w Warszawie,bo w Lublinie w Real-u nie polecam dzięki koordynatorce.Zero wychowania.nikt nie chce z nią pracować.dziwie się,że ms services ją jeszcze trzyma.pewnie nie wiedzą co wyprawia.mysli,ze jest najlepsza,a to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda.typowe c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwo

Merchandiser

Moje doświadczenie z MS Services Sp. z o. o. jest również pozytywne! Pracuję przez nich od ponad roku dla lidera FMCG. Kasa terminowo i zgodnie z umową wypłacana, jak już się zdarzy wpadka z ich strony, wszystko jest na bieżąco wyjaśniane i pieniążki wpływają w następnym rozliczeniu. Mam co wpisać do CV. Uważam, że jakiekolwiek doświadczenie daje nam rozeznanie w danej branży. Są możliwości rozwoju i awansu, jest tylko jeden warunek - uczciwością i pracą ludzie się bogacą. Leniuchy na kanapę oglądać seriale w TV!

kkkk

ooo ktoś z biura wystawił laurkę...

AAAAanonim

annnonim - 2011-10-24 17:46:44 A o jakim stanowisku jest mowa? Mam byc zatrudniony przez ta firme jako przedstawiciel handlowy... Nie wiem co mam robicWitam osobiscie pracuje w tej agencji jest to Agencja rzetelna dbajaca o pracownika wyrozumiała i zawsze pieniadze sa na czas. jezeli pracownik jest w porządku i pracuje a nie sie opie...la to kordynatorzy są oki:) pracuje w jednym projekcie długo i jestem zadowolony. jedna z najleprzych agencji dla jakiej pracowałem polecam ja MS Services Warszawa

annnonim

Firma bardzo nie uczciwa. Po rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron, nie mogę doprosić się zaległego wynagrodzenia. Jedyna droga to tylko przez sąd. Nie polecam!

anonimmm

Rozwój zawodowy - żadny. Praca stresująca i wyczerpująca fizycznie i psychicznie. Jeśli masz rodzinę - nie idź do tej firmy. W MSS potrzeba ludzi, którzy są w stanie pracować po 16 godzin na dobę.

W siedzibie w Krakowie ludzie są super! Atmosfera sprzyjająca, pracy bardzo dużo.

anonim - 2008-11-14 15:56:59 Słowa kojarzące się z MS Services , stresująca, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako mierną. Atmosfera i ludzie tam pracujący są fałszywi. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Każdej Najbardziej podobało mi się w MS Services:NIC Najbardziej nie podobało mi się w MS Services:Wszystko najgorsza firma z jaka wspopracowalem! (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o MS Services - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MS Services