Opinie o MS Services w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MS Services. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MS Services na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MS Services w Warszawa

Iqos

MŚ zabrał z Adecco Sylwię i wracają stare problemy . Na @ nie opisuje , telefonów nie odbiera , na pytania dotyczące byłego pracodawcy odpowiada ,że ona już tam nie pracuje !! - MS dziękujemy świetny ruch , znowu brał przepływu informacji .

Pojawiły się oferty pracy dla Iqos. Czy @Pracodawca przewiduje zatrudnienie koordynatora na rejon Lubelszczyzny?

Potwierdzam.

Dorosły

Potwierdzam kolegi wpis , brak wiedzy i umiejętności . Sam przez niego odszedłem , bo miałem po prostu dosyć użerania się . Sprawą powinny zająć się osoby z działu HR , i na pewno Państwowa Inspekcja Pracy . Z tego co wiem przypadki o nieprawidłowościach będą zgłaszane tam gdzie powinny.

W końcu.

Już nie zarządza. ????????

Były pracownik z projektu ETi

Zgadzam się w 100% Skąd ten Jacek St. go wziął? Chyba z jakiejś mega wyprzedaży....

@Były pracownik z projektu ETi

Kisiu i Jacunio - obaj są siebie warci. Jeden zatrudnił drugiego Ludzi mają za nic Zarząd i HR powinien się temu przyjrzeć

HR MS Services

Dziękujemy za Pana opinię. Jako Dział HR dokładamy wszelkich starań, żeby wspólnie z Zarządem tworzyć warunki pracy, w którym naszym pracownikom dobrze się pracuje. Jeżeli chciałby Pan szerzej opisać sytuacje, którym powinniśmy się przyjrzeć, prosimy o kontakt na hr@msservices.pl

Józek z Polski

Słaba atmosfera , frustracje kierownika. Pewnie to też kwestia produktu.. Szkoda nerwów.

Bal

Czy to Michał S.? Pseudonim prawda?

Człowiek

Czy chodzi o Pana K.K.

Rturek

Nieodpowiedni zarządzający na tym stanowisku

@Rturek

Uprzejma prośba o wyjaśnienie Pańskiej opinii pod adresem hr@msservices.pl. Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka

Szczerze

Potwierdzam, Wielka Pani dyrektor to totalny brak profesjonalizmu wiedzy i podejscia do ludzi. Wystarczy popatrzeć w wyniki regionów. Ludzie sfrustrowani, zdemotywowani. Dziwę się że eti toleruje kogoś takiego. Wartościowi ludzie odchodzą i pewnie ostatnie sytuacjie to dopiero początek. Niech osoby z eti lub msservice przejza na oczy póki jest jeszcze co ratować bo za chwilę będzie zapozno

Aleksandra

Opinia po rozmowie? A coś jeszcze mówili? Premia, dodatki, może coś dorzucają a o tym już nie piszesz?

Miro
@Aleksandra

Jakie dodatki? Umowa zlecenie, zajechane auto z 2016 roku klasy B, brak możliwości korzystania do celów prywatnych, premia jakas gówniana z 500zl brutto. Ja nie wiem kto za to będzie chciał robic

@Miro

czyli czekaj na rękę wyciągniesz nieco ponad trójkę i tyle? a opiszesz za jaką konkretnie pracę? ciekawa jestem jak bardzo miałoby to być nieadekwatne...

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Ania - administracja

Rekrutując się do MS Services, miałam pewne obawy przed zatrudnieniem się w firmie. Jednak Pani Agnieszka z działu HR, zrobiła na mnie ogromne wrażenie i rozwiała wszystkie moje wątpliwości :). Obecnie mija mi ponad 2 miesiące na stanowisku w dziale administracji i nie mogę powiedzieć złego słowa na atmosferę, ludzi z którymi współpracuję czy całą kulturę organizacyjną. Ciężko mi się odnieść do negatywnych komentarzy, dotyczących struktury terenowej. Jednak teraz już wiem, że nie żałuje swojej decyzji o zatrudnieniu się tutaj.

@Ania - administracja

A jakie miałeś wątpliwości? :p

Knopers
@Ania - administracja

Smutne dalej wam każą pisac pozytywne opinie

Wiktoria
@Knopers

A to uważasz, że sam z siebie nikt dobrze o tej pracy nie myśli? To ciekawa jestem, z czym tak niedobrze jest. Zwłaszcza, że jakimś cudem jeszcze tutaj jesteś i poświęcasz energię na pisanie o nich

Koordynator ds operacyjnych- czy można liczyć na auto służbowe?

@Tomek

Dzień dobry, To stanowisko nie wymaga służbowego auta, ponieważ praca wykonywana jest przy komputerze. Można pracować z naszego biura lub zdalnie. Pozdrawiam serdecznie :)

@Agnieszka, Dział HR MS Service

Jeśli się wybierze pracę zdalną, to zapewniają pracownikom odpowiedni sprzęt? To jest laptop, ewentualnie telefon?:)

Janusz

Brałem udział w projekcie ETI jako PH produkt naprawdę dobry w sprzedaży z potencjałem auto kia cee'd. Niestety mimo kilku plusów pracy w MS dużo więcej jest minusów o czym świadczy rotacja jakiej w żadnej innej firmie nie widziałem. Osobą która według mnie jest za to odpowiedzialna jest Pani A zarządzająca projektem wraz z Panią E jej koleżanką ,która niestety nie pomaga PH a wręcz przeszkadza (głównie chodzi o złe rozliczenie budżetów). Najgorsze wspomnienia mam z atmosferą panującą w firmie (wiem o co najmniej 2 osobach które po pracy w MS stracili tyle zdrowia że do dziś przechodzą leczenie). Jeśli ktoś szuka pracy w tej firmie musi się nastawić na bardzo nieodpowiednie zachowanie przełożonego inwigilacje, śledzenie, wyskakiwanie z krzaków z wypowiedzeniem, straszenie wyrzuceniem z pracy po jednym gorszym miesiącu spowodowanym np chorobą (to nie żart). Bardzo się zawiodłem na mojej przygodzie z MS która trwała prawie rok. Poznałem tam kilku naprawdę dobrych PH od których dużo się nauczyłem. Żaden już nie pracuje w MS mało kto wytrzymuje tam rok zazwyczaj większość odchodzi po kilku miesiącach.

Komar
@Janusz

Ja pracuje w projekcie ETi od kilku dobrych miesięcy i uważam, że jest OK. Wszędzie trzeba pracować aby osiągać wyniki, mam narzędzia, realizuje plany i zarabiam kasę. Oczywiście w projekcie pracuje się inaczej niż u producenta, zwłaszcza w kwestii decyzyjności, ale ja nie narzekam. Mam swobodę, jeśli potrzebuje wsparcia to go od Koleżank i Kolegów dostaje. Nie bójcie się ETi....

Beti
@Komar

No cóż...praca w sprzedaży jak każda inna....to co ważne szanują ludzi..ja mam bardzo dobre doświadczenia z pracy w tym projekcie .To fakt jak ktoś jest leniem-takich nie trzymają.Jak się chce pracować to można-firma daje takie możliwości.polecam

@Komar

Dziękujemy za miłe słowa :) Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka

@Beti

Dziękujemy bardzo za opinię :) Pozdrawiam, Agnieszka

Duzy

Witam, Czytam tu bardzo dużo negatywnych informacji NT. Firmy. Chciałbym aplikować na PH do Bosch... Czy w tym projekcie też jest aż tak źle z pracą MSS?

pH bosch
@Duzy

pracuję w projekcie Bosch od kilku lat i naprawdę nie mam na co narzekać, firma administruje projekt chyba dobrze skoro prowadzi go od kilkunastu lat..? aplikuj jak możesz akurat w projekcie bosch naprawdę dużo można się nauczyć mimo posiadanych doświadczeń z wcześniejszej pracy, zarówno bosch jak i Ms dbają o pracowników w tym projekcie.

@pH bosch

Ano, z tego co już tu czytałam faktycznie podobno mocno pomagają, zwłaszcza początkującym. Piszesz o dbaniu o pracowników co brzmi zachęcająco, a co konkretnie masz przez to na myśli, jeszcze coś dodatkowego robią o czym warto wiedzieć?

@pH bosch

Dziękujemy bardzo za miłe słowa. Pani Aleksandro, naprawdę nie ma się czego bać :) Zapraszamy do wysłania swojego CV i rozmowy z nami. Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka :)

Marcel

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) śmieszne pieniądze umowa zlecenie. Żeby było śmieszniej wynagrodzenie wypłacane ostatniego dnia następnego miesiąca, za który należy się wynagrodzenie. Samochody ponad 5 letnie zdezelowane (usunięte przez administratora) klasy. Omijać szerokim łukiem.

A.

Pracuję od 2 miesięcy jako Jr PM i z mojej perspektywy praca wydaje się fajna, rozwijająca. Pracuje tu dużo ludzi z bogatym doświadczeniem, to daje okazję do nauki i poznania nowych rzeczy w przyjaznej, koleżeńskiej armosferze. Polecam spróbować i aplikować, tez miałam pewne obawy przed zmianą pracy, ale jak dotychczas jestem zadowolona z mojej decyzji.

@A.

A dasz znać jak wyglądają tutaj same początki? Trudno się wdrożyć?

A.
@Aleksandra

Praca wymaga sporej samodzielności, ale mozna liczyć na pomoc innych. U mnie wszystko było tłumaczone krok po kroku, zawsze mogłam zapytać o to czego nie wiem. Wiadomo, początki są zawsze trudne, ale myślę, że wszystko przebiegło dobrze.

Dokładnie tak :)

@A.

Dzięki. Czyli po tych dwóch miesiącach już czujesz się tak w 100% samodzielna i wdrożona? Raczej już o nic nie pytasz?

Aleksandra

A napiszesz to jakoś inaczej żeby było wiadomo o co chodziło?

Wysoki

Nadgodziny. Jak w Waszych projektach rozliczane są nadgodziny? W moim akurat za każdym razem jak wspomnę o godzinach pracy to przełożony krzyczy że to mój problem i że jak dalej będziemy ciągnąć ten temat to będziemy musieli przejść na własną działalność. Niestety nikt w MSie nie pomaga w tym temacie a my robimy po 10/12h w tygodniu... Niby aplikacja miala to poprawić ale nikt tego chyba nawet nie sprawdza :/

Tak było
@Wysoki

Potwierdzam, kierownicy nawet wymagają aby pracować dłużej

@Wysoki

Dzień dobry, Dziękujemy za przekazane informacje. Staramy się na bieżąco reagować na wszelkie uwagi pracowników i chcielibyśmy dokładniej zbadać sprawę. Będziemy wdzięczni za przesłanie danych kontaktowych na hr@msservices.pl, żebyśmy mogli porozmawiać i wyjaśnić sytuację. Pozdrawiam, Agnieszka

PH_były
@Tak było

Niestety w firmie obecnie pracują kierownicy, którzy nie mają swojego zdania, a nawet jeżeli je mają nie mogą bronić swoich PH. Problem jest na samej górze, braku kompetencji, braku orientacji w rynku i można by było długo wymieniać braki. Idealnym przykładem jest K.K., który jest przerzucany z projektu do projektu. Po jego pojawieniu się wszystko rozsypuje się. Cieszę się, że już się uwolniłem i że nie muszę słuchać ani wykonywać tych wszystkich absurdów.

@PH_były

Bardzo nam przykro, że miał Pan złe doświadczenia z naszą firmą. Dokładamy wszelkich starań, aby nieustannie poprawiać jakość pracy naszych pracowników i wyjaśniać wszelkie nieporozumienia. Będziemy wdzięczni za opisanie szczegółów na adres hr@msservices.pl. Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka

@Tak było

Wymagają? To nie można odmówić nadgodzin?

Sz
@Justyna

Nie ma tu czegoś takiego jak 'Nadgodziny' - nadgodziny świadczą o słabej organizacji Twojego dnia pracy, źle obranej trasy itp

W jakich dniach jest wypłacane wynagrodzenie w firmie MS Services?

@Gość

Wynagrodzenie wypłacane jest w kolejnym miesiącu po zrealizowanym serwisie. W zależności od świadczonych usług do 15-go lub do 20-go dnia miesiąca. Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka

Olo

I całe szczęście,ze nie poszedł tam do pracy . 2022 r ,a tam dalej najniższa krajowa z mobbingiem w pakiecie

Sławomir
@Olo

Mam nadzieję że wiesz co oznacza to słowo? :) Bo mam wrażenie że czasem jest nadużywane.

@Olo

Dzień dobry. Mobbing to bardzo poważny zarzut, na który nie ma miejsca w naszej firmie. Chcielibyśmy jak najszybciej wyjaśnić sytuację, zatem bardzo proszę o przekazanie nam więcej szczegółów pod adresem hr@msservices.pl. Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka z działu HR.

Olo
@Agnieszka, Dział HR MS Service

Z całym szacunkiem do siebie samego,ale nie bede wkładał kija w mrowisko .

@Olo

Ale może jednak faktycznie wypadałoby to jakoś wyjaśnić? Może obydwie strony mają trochę racji w tym? Teraz to troszkę martwiące dla kandydatów się zrobiło pewnie

@Aleksandra

Dziękuję za wyrozumiałość. Nasi kandydaci nie mają czym się martwić, gdyż dokładamy wszelkich starań, aby wyjaśnić sytuację. Zgadzam się, że w sytuacji kiedy otrzymuję tak negatywny sygnał, zależy mi na uzyskaniu jak najwięcej szczegółów, aby móc prawidłowo zareagować. Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka

Pojawiło się ogłoszenie na account managera. Ilu klientów ma się w opiece? Na jakie warunki można liczyć? Czy na b2b 10000 netto jest możliwe?

@Paweł

Dzień dobry. Rodzaj umowy i wynagrodzenie na danym stanowisku ustalane są z kandydatem w procesie rekrutacji. W razie potrzeby chętnie udzielę więcej informacji - prośba o kontakt na hr@msservices.pl. Pozdrawiam, Agnieszka

@Paweł

Liczba klientów się waha od 2 do 8, zależnie od ich wagi i obciążenia pracą. Wynagrodzenie zależy od doświadczenia i kompetencji kandydata i ustalamy je indywidualnie w procesie rekrutacji. Zapraszamy do aplikowania, chętnie porozmawiamy o Pana oczekiwaniach :)

Daniel
@Agnieszka, Dział HR MS Service

Pani Agnieszko, czy miejsce zamieszkania odgrywa dużą rolę? Nie mieszkam w Warszawie, a widziałem w ogłoszeniu możliwość pracy w trybie hybrydowym/zdalnym

Bartosz
@Daniel

Sam jestem ciekaw, co też ta pani nam na to odpowie? Też jestem spoza Warszawy. Myślisz, że można wykonywać tę pracę w 100% zdalnie?

@Daniel

Na wspomnianym stanowisku istnieje możliwość pracy hybrydowej :) Zapraszamy do aplikowania hr@msservices.pl

@Bartosz

100% nie, ale istnieje możliwość pracy hybrydowej :) Zapraszam do aplikowania hr@msservices.pl. Pozdrawiam!

Witam. Pojawiła się oferta Koordynator Regionalny ds. Merchandisingu, może ktoś coś powiedzieć na jakie warunki można liczyć ? Wynagrodzenie , czas pracy, benefity , samochód itp.

@Zainteresowany

Dzień dobry, serdecznie zapraszam do kontaktu i aplikowania pod adresem hr@msservices.pl - Nie gryziemy :) za to chętnie udzielimy Panu wszelkich informacji ???? Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka z działu HR.

Projekt merch dla Bacardi. Na jakie warunki można liczyć? Jakie auto służbowe?

@Paweł

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. W tym konkretnym projekcie oferujemy umowę o pracę, telefon, samochód służbowy z możliwością używania do celów prywatnych - szczegółowe warunki są ustalane w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, zatem zachęcamy do aplikowania :) Serdecznie zapraszam do kontaktu pod adresem hr@msservices.pl. Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka z działu HR.

PH Południe

Koniec projektu OS -NWPL . Red7kcja etatów w calej Polsce . Czas uciekać z Titanica

Jacek
@PH Południe

Projekt ma się dobrze i nie jest w żaden sposób zagrożony. Zapewniam :-) Proszę nie siać paniki....niepotrzebnie.

PH Nestle
@Jacek

Tak ma się świetnie to fakt..Ciekawe tylko kto zasypia budżet po OSPL. Plus nagonka ma FB na całe NESTLE. Może Pan Jacek i inni zaczną oddawać PH że swoich doli ? Raczej nie bo już redukcję poszły;)

Ph
@Jacek

Panie Jacku proszę nie bredzić. Przecież poszły zwolnienia. A no tak kolega z Siedlec sam się wyruszył choć wszyscy wiemy jak został potraktowany mimo poważnej i nagłej diagnozy. Wstyd proszę Pana . Brzydzę się takimi jak Pan ????

Była pracownica
@Jacek

Co za piękna historia, że projekt nie jest zagrożony. Mam wrażenie, że w to wierzy tylko Pan i Pan K.K. wraz ze swoją elita RKS, choć może i oni w końcu przejrzą na oczy. Zwalnianie ludzi, którym zależy, odejścia najlepszych PH w Polsce, faktycznie nie świadczą o zagrożeniach projektu. Nie trzeba być geniuszem, żeby wiedzieć, że PH, który ma w obsłudze 400PSD nie jest w stanie tego zrobić. Czy przypadkiem nie jest tak, że po prostu oszukujecie swojego partnera Nestle? Absurdalne decyzje i oderwane od rzeczywistości to działanie managerów MSS. A czy przypadkiem Pan również nie został zwolniony? Co za ironia!

Były

Witam. Widzę, że większość negatywnych pochodzi od byłych pracowników , ja również pracowałem dla tej firmy w projekcie MARS i bardzo miło wspominam współpracę. Oczywiście wiele zależało od kierowników regionu i krajowego , ja osobiście trafiłem na spoko ludzi ( co prawda już nie pracują ) ale było spoko. Wszyscy co piszecie o projekcie ETI to chyba nie wiecie dla kogo pracowaliście bo o ile pamiętam ten projekt był lub jest w gestii MS SALES , wiec piszecie nie na tym profilu pracodawcy co świadczy o Waszej niewiedzy lub braku kompetencji.. Ja osobiście będę aplikował do tej firmy lecz na inne stanowisko, ponieważ firma godna polecenia.

W jakich dniach firma wypłaca wynagrodzenie za pracę serwis Merchandising?

Zawiedziony/a

Kierownicy lubią grać w gierki psychologiczne, towaru na wymiany tudzież rozliczenia za promocje- brak. P. A.K ma fioła na kontrolowaniu. Jeździ po sklepach kilka km za wami. Albo dostajecie tel od niej ze jest w drodze do was. Atmosfera denna. P E.Ś pod kloszem A.K- dwie psiapsióły. Szkoda tylko ludzi, bo byli naprawdę super. Auta tez spoko. Pozdrawiam wszystkich z projektu Eti

@Zawiedziony/a

Dzień dobry, bardzo nam przykro, że tak negatywnie odbierasz współpracę z przełożonymi. Zależy nam, aby wszyscy pracownicy czuli się u nas dobrze, wiemy też, że nikt nie lubi „nadmiernej” kontroli, jednocześnie, żeby osoby zarządzające miały wiedzę, o tym, co dzieje się w rynku, muszą się w nim pojawiać, tak już ich rola ???? Może warto wykorzystać te wizyty, żeby otwarcie porozmawiać o tym co działa, a co należy poprawić czy zmienić. Zachęcam też do kontaktu ze mną, chętnie porozmawiam szerzej o tym, jak Ci się pracuje i co jako organizacja możemy poprawić. Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka, HR MS (hr@msservices.pl)

Zgadzam sie
@Agnieszka, Dział HR MS Service

Pewnie ze tak, uważam ze osoby zarządzające powinny być informowane o wszystkich sytuacjach lub większości, lecz może niech „głowy” Eti popracują tez nad sobą a nie tylko widzieli nasze Wady. Uważam ze z waszej strony (hr) brak było wsparcia w tym obszarze dla nas jako ph. Niestety już jestem osoba niepracującą w Waszym projekcie ze względu na beznadziejna atmosferę.

@Zgadzam sie

Dziękujemy za opinię. Będziemy wyjaśniać sytuację. Jeszcze raz zapraszamy do kontaktu na hr@msservices.pl Pozdrawiam, Agnieszka

Zostaw merytoryczną opinię o MS Services - Warszawa

• Jak się pracuje w MS Services?

Zobacz opinie na temat firmy MS Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MS Services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MS Services?

Kandydaci do pracy w MS Services napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042