Opinie o MS Services w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MS Services. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MS Services na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MS Services w Warszawa

WZ54

Firma niesolidna. Umawia wizytę elektryka by po godzinie bez żadnego powodu ją odwołać. mówiąc że ma przykre doświadczenia. Najwidoczniej prace jest dla tej firmy najbardziej przykrym doświadczeniem.

Zawiedziony

Jest tam taki jeden „derektor” co to robię sobie prywatny folwark z miejsca pracy innych osób. Musi mieć mocne chody u szefów, bo na wszystko mu pozwalają.

Wojciech

Osoby ktore pracowały w projektach sprzedażowych jako PH a nie pracują, niestety nie nadawali sie do dzisiejszych warunków rynkowych.Proces sprzedaży zaczyna sie w momencie , kiedy klient nie chce kupic, a rolą PH jest tak zaproponowac ( sprzedac korzysci), zeby klient jednak produkt kupił.Dla tych ktorzy pisza takie rzeczy, ze trudno itd.proponuje usiąść na boksie kasowym i sprzedawac towar...jedynie przesuwając produkty po tasmie, jednakze znając niektorych bylych PH mam wielkie obawy o zgodnosc kasy na koniec dnia z powodu braku znajomości podstawowych działań matematycznych.

Uciekaj z MS
@Wojciech

Głupoty gadasz, PH sami się zwalniają widać co się w firmie dzieje. Nadal zostają w branży wiec pisanie ze nie nie nadają jest wielkim nadużyciem. Podczas pracy dla MS'a rotacja była u Nas taka ze człowiek nie zdążył poznać nowego PH w swoim regionie a On już się zwalniał. 3mc-1rok to maks jaki ludzie wytrzymywali, także to nie PH byli problemem a zarzad MS'a,

Srafan
@Wojciech

(usunięte przez administratora) ETI to produkt , którego nikt nie chce za darmo A co dopiero kupić. Ogarnij się i nievposz formułek sprzed 15 lat. Jest tam was kilku niepotrzebnych pierdzących w stołek managerów tzw darmozjadów. Nie wiem po co was trzymają. Jak te Winiary , Neatle i ETI was jeszcze chcą skoro projekty to sciemy. Pzdr

Stefan
@Wojciech

Ale bystrzak z Ciebie ;) z takimi zarządzającymi każdy projekt ma zagwarantowany sukces. Pokaż co potrafisz. Może kolega z Chorwacji zrobi z wami porządek?

NiezadowolonyPracownik

Witam jestem nie zadowolony z firmy. Raporty robione według wytycznych. Sklep (usunięte przez administratora)zapełniony moimi produktami. Raporty (usunięte przez administratora)danego dnia. Chcieli by narzucać grafik produktami które mam w kolejny dzień twierdząc jutro będziesz miał mniej roboty. Gdzie człowiek pracuje na 1/2 etatu. A potem nadgodziny kto dopłaci. Zero czasu na przerwę gdzie twierdza pracujesz pol etatu wiec przerwa ci nie potrzebna. Pracując dwa miesiące w (usunięte przez administratora)koordynatora widziałem tylko jeden jedyny raz... styczeń 75-85h przepracowane 83.5 z ich strony wypowiedzenie na podstawie nie dyspozycyjny do pracy. Skoro raporty zrobione towar zapełniony na maxa godziny według normy zrobione gdzie ta niedyspozycyjność. Kordynator często nie odbierał lub oddzwaniał dopiero chwile po wyjściu z pracy bo wiedział kiedy pracownik opuszcza hale. Po zwolnieniu 3dni na l4... wypowiedzieli umowę sugerując ze to nie jest przyczyną dziwna sprawa bo akurat po zwolnieniu l4 szykowałem się do pracy i nagle dostałem wypowiedzenie. Jeżeli ktoś chce być szanowany to nie polecam pracy wykorzystują merczów 1/2 etatu zeby robili wiecej na sklepie jak pracownik na cały etat. Gdzie twoich produktów ma byc wiecznie na maxa w półkach a innych prawie brak. Serdecznie nie polecam

zainteresowany

A jakie są godziny pracy i jakie trzeba spełniać wymagania żeby przyjęli?

Cześć Czy ktoś może przybliżyć mniej więcej stanowisko koordynatora regionalnego? Stanowisko na Warszawę. Na jakie zarobki można liczyc? Jakie auto służbowe? Ile sklepów w obsłudze?

Stefan

Firma slabiutka choć plus taki , ze płacą w terminie. Pracuje jako ph , niestety chodzą słuchy, ze wszystkie projekty są do końca 2020 :). Szukam więc nowej pracy , nawet już mam. Więc miłego:). Info dla właściciela. Proszę zainteresować się osobami, które tylko obiecują... wiadomo o kogo chodzi. Warszawę czas przewietrzyć bo niestety projekty zawalili.....

Answer
@Stefan

DZIWNE BO REKRUTACJE TRWAJĄ

Jeremi

Idealnie to nie ma nigdzie. Ale mamy na tyle dobrą firmę, że warto dyskutować i naprawiać po to żeby mieć fajną pracę.

Etipegida

Ktoś podpisywał zakaz konkurencji po rozstaniu z firma w projekcie Eti ? Oddali wam pieniadze za lojalność wobec firmy czy nie? Ktoś w ogole został jeszcze ze starych pracowników co mieli umowy do czerwca ?

Krzyś

Pracowałem tsm jako PH. Kiedyś byl to b dobra firma. Jako RKS pracowali chłopaki z koncernów . W naszym projekcie chłopaki z KP super wymagający ale tez z dużą wiedzą i chęcią niesienia pomocy. Podobno w projekcie z woda tez z KP i ludzie sobie b chwalili. Potem mój szef po kilku latach niestety odszedł. Towar sie6 nie sprzedawal a nowy szef nie miał zielonego pojecia o handlu. Patrzył tylko jakie koszta generujemy i czy nasz etat się zwraca. Firma się stacza . Szefowie niekompetetni , wladza na gorze juz tylko patrzy ile z tego jeszcze mozna wyciągnąć i uciec. Zarobki jako ph okolo 3500 brutto, auto skoda Rapid, brak opieki medycznej i innych dodatków. Kiedyś bym polecil teraz już nie pracuję ale ludzie uciekają tak jak ja.

Niutek
@Krzyś

Pewnie robiłeś w slodyczach, ktore kompletnie sie nie sprzedaja :) U nas w wodzie podobnie tylko woda sprzedaje ale kolorowe napoje Schwepsa juz nie . Fajnych 2 RKS odeszło , jeden z Centrum - najlepszy szef.jakiego mialem ( wiedza, pomoc, praca ) obecny to dramat nic nie wie, nic nie może, nie umie . O wszystko pyta tylko swojego szefa ( obaj oczywiscie ciagna się wzajemnie od 15 lar po firmach ) i tylko telekonferencje robia. Teraz kazali nam wynik przez telefon domykac. Żenada. Ale co tam patyk wszystko przyjmie więc się robi. Jeszcze chwila i projektu nie będzie.

stefan
@Niutek

Jak widać projekt ma sie dobrze i raczej się rozwija. Gościu o którym piszesz już nie pracuje, chyba szef przestał go ciągnąć :-) Gdy pisałeś tę wiadomość wszyscy PH pracowali zdalnie, więc wynik trzeba było domykać przez telefon, bo przecież wizyt w terenie nie było...

Rasputin
@stefan

@stefan Haha projekt ma się dobrze ? Jeżeli mówimy o słodyczach tureckiej firmy to chyba sobie kpisz. Projekt jest przedłużony do końca tego roku. Napchane slodyczy przez ph na rozkaz dyrektorki ktore sie nie rotuja i pełno wymian ktorych nie ma czym wymienić. Ludzie szukają pracy albo ktory madrzejszy to juz odeszli z tej firmy

Emil

Pracował ktos w branzy słodycze w Eti projekcie prowadzonym przez Ms services ??? Jak z premiami/ targetami ? Jest towar na wymiany i gratisy ? Jak sa rozliczane ? Pensja godna do przeżycia miesiace czy raczej biednie jak to w spozywce? Rotacje pracownikow duze ? Ktos moze polecić Eti ? Tureckie slodycze to chyba kiepsko sie sprzedają w Polsce ??

Pracowałem
@Emil

Pracowałem, nie polecam... chaos ... zero organizacji ... zarządzający jak to stwierdzili uczą sie tam. Zawijaj się z stamtąd... targety nie do przejscia, premie nierozliczone do dzisiaj. Towar na wymiany zapomnij. Chcesz tracic czas to zapraszam, pewnie na mojej stanowisko.

Uciekaj z MS
@Pracowałem

Chaos to Oni maja w każdym dziale, tez pracowałem, inny projekt ale (usunięte przez administratora) ten sam. Nigdy nie polecę nikomu tej firmy.

@Pracowałem

Potwierdzam . Nie wiem po co takie firmy istnieją skoro praca to fikcja.

Matka Wariatka
@Pracowałem

Jaki rodzaj umowy i jak długo osoby pracowały?

Pozytywny
@Emil

Omijaj z daleka :) produkt kaszanka, firma też. Praca w ciągłym stresie i żadnych narzędzi wspierających. Przełożeni tylko patrzą by ich też nie zwolnili więc rotacja bardzo duża. Pozdrawiam Pana Jacka ma górze pierwszego nieroba ale lans ma ;)

Matka Wariatka

Moi drodzy PH poproszę parę z ust na temat projektu Eti ? Dzięki serdeczne ????

@Matka Wariatka

Mnóstwo stresu , brak rozliczeń towaru z klientami , z kazdej strony presja , praca na ciężkich nowych produktach , notoryczne kłamstwa ze strony "góry" , premie zero jedynkowe ktore zrobić graniczy z cudem. A jak juz dostaniesz rozliczenie gratisow raz na pol roku to towar ma 2 miesiące terminu ważności i milion pieczątek do podbicia.

Matka wariatka
@Marta

Mam pytanie jakie auta,Kasai ile czasu trzeba jeździć? Czy się opłaca w to wchodzić????

Daniel
@Marta

A czy można więcej szczegółów dot pracy w projekcie ETI?

Yeti

CO SĄDZICIE O PROJEKCIE ETi?

@Yeti

Projekt podobnie jak wszystkie projekty firmy MS to jedna wielka sciemy. Pensja to minimum, premia osiągana co 3 mc. Produkt kaszanka brak dystrybucji , umowa na czas określony , brak perspektyw, projekty bez przyszłości. Polecam na chwilę by szukać dalej bo auta bez GPS i można na rozmowy jeździć:) .

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w MS Services?

Dział HR

Warunki uzależnione, które należy spełnić ściśle uzależnione są od stanowiska. Zachęcamy do zajrzenia na naszą nową stronę internetową i zapoznaniem się z opisami stanowisk w zakładce kariera: https://www.msservices.pl/kariera/.

Na pewno nie msservices

Witam, krótko i szybko firma nie wywiazuje sie przede wszystkim z wyplat, robia sobie co chcą, nie wyplacaja w terminie jezeli masz np. do 10 wyplate i danego miesiaca jest niedziela czy sobota wyplate dostajesz 11 badz 12 nigdy nie wczesniej czyli z opoznieniem. Do firmy, inaczej osoby ktora jest nad Toba nie mozna sie prawie nigdy dodzwonic nie mowiac juz o jakimkolwiek oddzwonieniu albo odpisaniu. Agencja tragedia nie polecami nikomu chyba ze ktoś chce nie byc traktowany powaznie.

greg

z przyjemnością piszę tę pozytywną opinię, ponieważ * miła obsługa * profesjonalna obsługa * przystępne ceny * łatwa dostępność Tak powinna wyglądać obsługa klienta.

Gall
@greg

Rozumiem, ze jesteś zleceniodawcą uslugi gdzie liczy zie tylko: 1. Cena musi byc jak najtaniej - ludzie z tego g mają. 2. Mila obsługa - to chyba standard wszędzie , zobaczymy jak będzie miło przy pierwszych rozliczeniach 3. Profesjonalna obsługa - uha ha gdzie to bylo chyba przez telefon 4. Przystępne ceny - nie komentuje Sam sobie idź za ta kasę towar wykładać zwlaszcza w tych czasach

Dział HR

Staramy się wszystkim naszym pracownikom zapewnić możliwe najbezpieczniejsze warunki świadczenia pracy. Ci którzy mają możliwość wykonywać swoje obowiązki zdalnie pracują z domów. Niestety spora część naszych pracowników czy zleceniobiorców ze względu na charakter pracy takiej możliwości nie ma i podobnie jak pracownicy sklepów spożywczych czy marketów, aby wykonywać pracę musi wychodzić z domu. Dbając o bezpieczeństwo tych osób rozsyłamy żele antybakteryjne, rękawiczki jednorazowe czy maseczki, które mają zwiększyć ich ochronę. Uważajcie na siebie i stosujcie się do wytycznych służb sanitarnych

P.
@Dział HR

Art. 210 KP

Ten

A co się dziwisz? Siebie nie narażają - siedzą w domach i dyktują zajęcia. Dla nich ważniejsze żeby było poukładane na półkach, bo co tam śmiertelne zagrożenie, ich nie dotyczy. Ale Karma wraca!

Skaut

Ms dobrze płaci Go workowi. Wszystkie negatywne wpisy sa usuwane :).

Pati
@Skaut

Ciebie też oszukali ?

Pati

Ja tylko jeden dzień byłam i już mnie w błąd wprowadzili a teraz mnie straszą smsami. Naszczescie mam dzisiaj umówiona wizytę z radca prawnym szkoda tylko że byłam tak (usunięte przez administratora) i nie sprawdziłam opinii przed podpisaniem przez internet umowy ☹️

Gall
@Skaut

Tez zauważyłem , ze nagatywy usuwaja

JamesBond

Ile pracowalas i na jakim terenie? Jak warunki finansowe i samochod? Czy tylko to ze projekt jest jeszcze nie skonczony Cie odstraszylo czy bylo cos wiecej?

Zostaw merytoryczną opinię o MS Services - Warszawa

• Jak się pracuje w MS Services?

Zobacz opinie na temat firmy MS Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MS Services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MS Services?

Kandydaci do pracy w MS Services napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MS Services