Opinie o MS Services w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MS Services. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MS Services na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MS Services w Warszawa

Niestety ta firma to fikcja, kontakt z „kadra” graniczy z cudem plus osoby rzekomo decyzyjne nie są doinformowane o niczym, wszystko odbywa się na poziomie jakiejś aplikacji, zero przeszkolenia, masz się kręcić 8h koło półek ze swoimi produktami, śmiech na sali, ktoś powinien się w końcu tym zainteresowac, przepracowałem 3 dni, ciekawe czy dostanę za to jakiejkolwiek wynagrodzenie, szczerze mówiąc wątpię. Nie polecam!!!

Agnieszka, Dział HR MS Service

Dzień dobry, Bardzo nam przykro, że tak odbierasz współpracę z naszą firmą. Staramy się na bieżąco reagować na wszelkie uwagi pracowników. Niestety na podstawie powyższej wypowiedzi ciężko nam w pełni zrozumieć, co się wydarzyło. Będziemy wdzięczni za przesłanie danych kontaktowych na hr@msservices.pl, żebyśmy mogli porozmawiać i wyjaśnić sytuację. Pozdrawiam, Agnieszka

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w MS Services?

Agnieszka, Dział HR MS Service

Dzień dobry. Rodzaj umowy zależy od stanowiska i zakresu obowiązków ustalanych w procesie rekrutacji. W razie potrzeby chętnie udzielę więcej informacji - prośba o kontakt na hr@msservices.pl. Pozdrawiam, Agnieszka

Xxx

Umowa o prace

Jak się ma rekrutacja na preselera w KP, pomimo zapewnien rekruterki brak odzewu..

@Zainteresowany

Dzień dobry. Chętnie odpowiemy na Pana/Pani pytanie i omówimy aktualny etap rekrutacji. Prosimy o kontakt na hr@msservices.pl. Zadbamy o to, aby odpowiednia osoba skontaktowała się z Panem/Panią w możliwie najszybszym czasie.

Mariusz

Witam opowie ktoś coś o projekcie dla stanley elektronarzędzia ? Warunki finansowe oraz narzędzia pracy ?

@Mariusz

Dzień dobry. Prosimy o kontakt na hr@msservices.pl. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz przedstawimy aktualne oferty pracy.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
Sagan

Super wiadomość. Pan Jakub J już nie pracuje w projekcie OS i NW. Dziękujemy Panu i niech Pan nie wraca:)

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu MS Services?

HR MS Services

Dzień Dobry, zachęcamy do kontaktu przez hr@msservices.pl. Chętnie udzielimy odpowiedzi na zadane pytanie, jednak potrzebujemy jego doprecyzowania.

Ms

Nie zadawac pytan

Sławomir
@Ms

Czemu tak uważasz? Firma karci jakoś jak ktoś jest zbyt dociekliwy?

Jakie narzędzia pracy zapewnia MS Services? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Tel

Zależy od stanowiska ja w 2020 dostalem tel z 2017 ale nowy :)

Klik

Dzień dobry, czy jest ktoś kto może powiedzieć coś o pracy w tej firmie? Widziałem ogłoszenie o pracy jako promotor RTV/AGD. Zastanawiam się czy warto

@Klik

Zapraszamy do kontaktu przez mail hr@msservices.pl. Udzielimy Pani/Panu odpowiedzi na zadane pytania.

Krasnal

U senatora kończy się bal ?

on

Jak ma się projekt prowadzony przez Ms Services dla marki Dekoral / Bondex ( PPG) ?

Olo
@on

Znowu szukają ludzi xdd

kandydat na praktyki

Cześć, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat pracy w HR w tej firmie? Czy jest ktoś, kto odbywał praktyki studenckie i ma coś do powiedzenia na ten temat?

eti

Czy projet ETi na rynku detalicznym nadal istnieje? Czy rotacja jest taka jak była? Czy Pan Arek krajowy nadal pracuje? I czy Zbyszek ktory byl kierownikiem regionalnym m.in na Gdansk i jedyną spoko osobą rowniez pracuje?

On
@eti

Z tego co wiem ,to już tych osób nie ma.

@eti

Potwierdzamy, że zarówno p. Arkadiusz, jak i p. Zbigniew nie współpracują już z naszą firmą. Od niedawna projektem zarządza nowa osoba w roli Krajowego Kierownika Sprzedaży, która wykorzystuje swoje długoletnie doświadczenie i kompetencje nabyte na stanowiskach managerskich w rynku FMCG. Dostarcza tym samym wraz z zespołem Regionalnych Kierowników możliwie jak najlepsze wyniki sprzedaży i dba o dobre warunki i atmosferę pracy, by zmniejszyć rotację w zespołach Pozdrawiamy, Dział HR MS Services

Etiowiec
@HR MS Services

Tak zarządza osoba która ma obsesje na punkcie kontroli i ubioru. Skoro tak mamy zmieniać ubrani niech firma da nam na to kasę. Pani kierownik uwielbia jeździć za tobą potajemnie i nagle wyskoczyć na sklepie jak Filip z konopii. Żal. Jeszcze się ta Pani szczyci tym ze ma władze a my musimy się dostosować. Nie polecam sam szukam dalej.

Etigida

Z tego miejsca chciałabym pozdrowić cały skład w projekcie ETi z 2019 roku, w szczególności RKS Zbyszka, mam nadzieję, że pracujesz w lepszej firmie, podobnie jak wszyscy PH z tego okresu - pozdrawiam

Zawiedziony

Próbowałem się więcej dowiedzieć na temat pracy jako Merch dla Ms Services... chwalą się na Facebooku jakimiś BOTami, które w ogóle nie pomagają, a jak chcę rozmawiać a normalnym człowiekiem, to mnie zlewają. Zero profesjonalizmu.

@Zawiedziony

Proszę Pana, rozmawiam z Panem przez Messengera, dowiedziałam się odpowiedzi na postawione przez Pana pytania. W którym momencie jest to nieprofesjonalna obsługa? Tłumaczyłam Panu, że chatbot nie zastąpi człowieka, przeprowadza w sposób prosty kandydata. Jeżeli widzę, że pojawiają się dodatkowe pytania, zawsze włączam się do rozmowy. Jest to mocno krzywdząca opinia.

Olo
@Zawiedziony

Mniej niż 2 tys netto Cię satysfakcjonuje ?

Asia

Ja bym chciała wiedziec jak to wyglada z wykładaniem w tej firmie czy umowa jest do reki czy online

Pati
@Asia

Ja umowę dostałam online jeszcze błędną bo prawnik mi powiedział. Miałam wykładać towar robiłam zupełnie co innego i wypłaty nie zobaczyłam.

@Pati

Jako firma działająca na rynku od wielu lat, dbamy o to, żeby zarówno zawierane umowy, jak i realizacja wypłat była zgodne z obowiązującymi przepisami oraz ustalonym w umowie terminem. Jest nam przykro, jeżeli w Pani przypadku tak się nie stało. Chcielibyśmy wyjaśnić sprawę i jak najszybciej zrealizować płatność. Prosimy o pilny kontakt na Hr@msservices.pl. Pozdrawiamy, Dział HR MS Services

Sagan

Firma porażka. Negatywny są usuwane . Nie polecam. Ja niestety pracuje bo nie mam alternatywy:(

Eti

Czy ETi dalej prowadzi projekt na rynku tradycyjnym? Czy Pan pożal się boże Arek dalej jest krajowym kierownikiem?

@Eti

Projekt jest i jeszcze jest krajowy pożal się boze Kisiu ktory jeszcze jak pamiętam ze dwa wystapinia na skype to chyba czytal swoje pomysły głupoty z kartki.Na szczęście od kilku miesięcy pracuje w innym miejscu i mam do czynienia z normalnymi ludźmi.

Już nie.
@Zainteresowany

Już nie.

Kierownik MS

Pracowałem w tej firmie na stanowisku kierowniczym (na szczęście już nie pracuję). Szczerze - nie polecam nikomu. Jeśli macie odrobinę szacunku do samego siebie, omijajcie tę firmę szerokim łukiem. Zarówno potencjalni pracownicy, jak i firmy współpracujące. Zapomnijcie o godziwym wynagrodzeniu, szacunku, dobrych warunkach pracy. Ludzie zarządzający tą firmą to i*d*i*o*c*i i sami rozłożyli ją na łopatki. Firma tonie i zaraz będzie bankrutem.

Ziutek
@Kierownik MS

MS Services prowadzi wiele projektów, może zamiast zamieszczania kłamstw i narażania firmy na utratę zaufania znajdziesz w sobie tyle odwagi by podać w jakim projekcie pracowałeś ? Skąd ta pewność , że firma tonie i zaraz będzie bankrutem ? W tej firmie pracują setki zadowolonych osób a wpisy takie jak twój zioną hejtem byłego,pewnie zwolnionego pracownika...

Stefan
@Ziutek

Wiele projektów to fakt prowadzi ale do końca 2020 :) ETI ,Wrigley, Shweppes to już jest koniec , nie ma już nic :) tak rozwalić projekty to tylko 1 osoba potrafi prawda Panie J ? ;)

Kierownik
@Ziutek

Ziutek, to ty miej tyle odwagi i napisz prawdę jak tam jest zamiast kurczowo trzymać się stołka. Jesteście pasożytami i rozwalacie firmę.

Max
@Ziutek

Chyba ty jesteś jedynym zadowolonym od lat.. oprócz szefów zgarniajacych kasę. Bo pracownicy mówią jedno od lat- co by ta firma nie robiła a brali się już za wszystko. Firma niewiarygodna, (usunięte przez administratora) pracowników i wykorzystuje ludzi. Brak szacunku do pracownika i rzetelnych rozliczeń. Od lat!

Eti

Ms services prowadzi jeszcze projekt Eti ?

ETitak
@Eti

Tak, prowadzą. Dobry produkt, fajna praca

Uciekaj z MS
@ETitak

"Chopie" Co Ty bredzisz, projekt ETI to jest taki sam syf jak było z Marsem, jak jest z Nestle etc. jedna wielka ściema i wyzysk. Targety nie do realizacji, wymian brak. Realnego wsparcia brak, jedyne czego się możesz nabawić po pracy z MS'em to siwych włosów i garba. Nie polecam.

bolek
@Eti

Prowadzi projekt Eti. A jakiego mają nowego Kierown.....Kraj..... . To dopiero jazda będzie . Szukać wyjścia : DROGA EWAKUACYJNA

Pozytywny
@bolek

Słyszałem że nowe samochody Ph dostali, i nowy Krajowy też dla bezpieczenstwa GPS załatwił. Super , czekam na ogłoszenia i będę aplikował bo to firma która dba o pracownika.

PH Nestle
@Pozytywny

Niejaki Krasicki ? Tak on dba o nas PH :Dzięki niemu od pół roku nie bierzemy premii, targety nieosiągalne ale co tam on ma premie z oszczędności, zwolnił dziewczynę od analiz załatwili GPS dla bezpieczeństwa. Wspaniały manager, który nas wspiera i wszyscy wypowiadają się o nim tylko pozytywnie. Tacy jak oni sprawiają, ze wszyscy są max zmotywowani A ich praca to sama satysfakcja. Dobrze , ze jest pseudo pandemia bo nie trzeba typa oglądać . Niech tylko ASM (usunięte przez administratora) zwraca na ciągłym Telco. Mój manager Krasicki...

BOLEK
@PH Nestle

Kolego nie pisz po nazwiskach . Nie to nie jest to nazwisko . (kocha telca , bez względu na porę dnia czy nocy ,czy jedziesz , czy jesteś w kiblu , czy masz wolne , czy jesteś chory , czy cokolwiek robisz - masz odebrać i słuchać (usunięte przez administratora) jego pomysłów, strategii , tabelki też was zasypią , będzie tabelka do tabelki nad tabelkę , a rynek gnije i długi jak Wisła długa ) a ten dalej swoje jak automat , masakra

KOLEGA
@BOLEK

Pracowałem z tym gościem - MASAKRA. Oj. Szkoda gadać . Sami zobaczycie po jakimś czasie , co to za Manager .

Niepolecam

Nie polecam Ci tej firmy

Asia, Asia, Asia...
@BOLEK

Były trener Agnieszki Włodarczyk ? KK...

Tak
@Asia, Asia, Asia...

Tak

Darek
@KOLEGA

Chyba nawet jest na forum. Wojciech sie nazwal I pozytywy wypisuje

Były PH

Przez osobę zarządzająca projektem eti sam odszedłem pod koniec roku 2020,zresztą moj kierownik zrobil to samo.Nierzetelnosc brak rozliczen nietrafione pomysły i nerwowosc w zespole.Nie dało się tam dłużej wytrzymać

Zostaw merytoryczną opinię o MS Services - Warszawa

• Jak się pracuje w MS Services?

Zobacz opinie na temat firmy MS Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MS Services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MS Services?

Kandydaci do pracy w MS Services napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MS Services