MS Services

Kraków

Opinie o MS Services

Norbi

Gdyby każdy pilnował swoich dokumentów teraz nie byłoby pretensji.

bylapracownica

@Dominika na pierwszej stronie masz wypowiedź dziewczyny z Kielc która pracowała z nami i to jest prawda niestety nick @koordynator/merch

bylapracownica

Nowi pracownicy byli zatrudnieni na podstawie umowy zlecenie, która nigdy nie istniała bo jak się okazało nagle umowy "zginęły" i były wypisywane od nowa , co było kolejna bujda, te osoby które jeździły do marketu aby z nimi porozmawiac dostał może 1/3 tego co obiecali. Co do kwestii tego że nie wywiązali się z umowy... Albo nie odbierali telefonu a jak już odebrali śmiali się w twarz dosłownie. Nie polecam ms service w Kielcach i przestrzegam żeby nikt się nie dał dosłownie wyc*ujac.

Dominika

@byla pracownica - czy możesz napisać więcej o wspomnianej przez Ciebie sytuacji? Na jakiej podstawie byli zatrudnieni nowi pracownicy? Czy kwestia otrzymania niepełnego wynagrodzenia była zgłaszana przedstawicielom MS Services?

byla pracownica

kilka lat temu w kielcach "zatrudnili" kolo 15 osob jednorazowo na towarowanie w realu. kilkoro z nich dostalo jakiekolwiek groszowe pieniądze(1/3 tego co powinni dostac) takze zastanowcie się zanim podejmiecie wspolprace.

Norbi

Właśnie aplikowałem na przedstawiciela handlowego i mam nadzieję na dobrą pracę? Może ktoś coś dopowie przed rozmową?

Dominika

MS Services proawdzi obecnie rekrutacje na stanowisko przedstawiciela handlowego. Jak duży obszar podlega jednemu pracownikowi firmy? Czy wyjazdy służbowe są kilkudniowe? Osoby zainteresowane pracą na pewno skorzystają na waszym doświadczeniu.

ph

poprosze o informacje na temat projektu dla kompani piwowarskiej ?

Nadzieja

Myślę, że MS Services zasługuje na tyle ciepłych i dobrych słów. Ludzie dają z siebie wiele żeby firma miała dobre wyniki a pracownicy zarabiali dobre pieniądze.

Benek

Czy mógłby ktoś mi podpowiedzieć na jakie zarobki może liczyć przedstawiciel handlowy we Wrocławiu? Czy miejscowość ma też znaczenie przy wysokości zarobków?

Parcowalem tam
@Benek 30.05.2017 12:25

Pewnie aplikujesz do projektu Mars prowadzonego przez MSServices na Teren dolnyslask i wielkopolska, da sie zarobić ale trzeba włożyć pracę i checi, podstawa okolo 1900zl netto do tego okolo 1300zl brutto max premii ale wymagania wysokie, chociaż jak masz checi to zarobisz, do tego premia stazowa. Kierownicy i pracownicy wporzadku mozna sie dogadac, szkolenia i wyjazdy integracyjne cyklicznie sponsorowane przez firme, auto bez kratki i gpsa w gazie bez ograniczen w użytkowaniu to dodatkowy plus

Parcowalem tam
@Benek 30.05.2017 12:25

Wonski

Ludzie kto się może tutaj wypowiadać? Jak Ci pasuje firma i praca i wynagrodzenie to nie biegasz po internecie i się tym nie chwalisz. Jak Ci coś nie pasuje masz złe doświadczenie z firmą to się żalisz na prawo i lewo... Więc próżno szukać przewagi pozytywnych opinii, będzie nadmiar negatywnych.

Nadzieja

@P Myślę, że niesłusznie tak oceniasz firmę. Czy miałeś jakieś problemy z firmą i stwierdziłeś, że są niekompetentni? Napisz jaśniej a może dotrze to do osób które powinny pracować lepiej. Ludzie niestety nie zawsze są zainteresowani pracą na czym cierpią inni.

JUZEW

PRACUJE JUZ JAKIS CZAS. NIE WAZNE DLA JAKIEGO PROJEKTU. POKI CO JESTEM ZADOWOLONY. KASA ZAWSZE NA CZAS. AUTO NOWE Z KLIMA. CO DO PRYWATNEJ JAZDY NIE CHCE SIE WYPOWIADAC :-) OGOLNIE POLECAM

Derek

@P Może coś więcej na temat tych niekompetentnych osób, na co należy zwracać uwagę? Ogólnie to słyszałem dobre opinie o firmie i jestem zaskoczony tym co piszesz. Przed złożeniem cv dobrze dowiedzieć się więcej o fimie! A jak prowadzą rekrutację, czy to jest jedna rozmowa?

P

Nie polecam tej agencji pracy, pracują tam niekompetentne osoby. Robią problemy jeśli ktoś próbuje coś załatwić.

Iza

Widziałam ostania ofertę dla promotora Gdańsk Szczęśliwa może ktoś ma wiedzę i mógłby powiedzieć coś więcej? Wiem, że to dobra firma i dlatego mam chęć złożyć swoje cv. Dobrze by było uzyskać na tym forum kilka podstawowych informacji o firmie zanim zrobię ruch.

pawel

prosze o aktualne informacje o projekt mars ? pojawilo sie ogloszenie umowa na zastepstwo bardzo prosze o wszystkie infotmacje

Dominika

Czy coś więcej w temacie pracy dla merchandisera mobilnego - Kościerzyna, Starogard Gdański?

Nadim

Czy aktualna jest oferta pracy dla przedstawiciela handlowego chodzi mi o rejon Gryfic? Słyszałem od znajomego, że to dobra firma i dobrze mu się pracuje.

Gość

W lipcu 2016 zapłaciliśmy za kampanię reklamową. Zero kampanii, zero zwrotu pieniędzy!!!

pracus

mam iść na rozmowę jako koordynator, mozę ktoś napisać czego się spodziewac? zarobki, samochod, itd?

Nadzieja

Czy jest prawdą, że w MS Services można dobrze zarobić? Samochody do dyspozycji i całkiem niezłą kasę dodatkowo?

Uwolniony

Odradzam prace w projekcie mars. Totalny dramat! Caly czas rekrutują bo co chwile ludzie się zwalniają. Targety wywindowane na maksa. Zadania takue same jak u ph zatrudnionych bezpośrednio w Marsie. Na sklepach pelno towaru po terminie. Odradzam prace na terenie śląska. Kompletny dramat. Za takie pieniądze użeranie sie z kierowniczkami na sklepach nie ma sensu. Jak prosisz o pomoc swojego regionalnego to słyszysz odpowiedź jakie Ty masz rozwiązanie... masz sprzedać i już. Chore audyty i przeglądanie zdjęć przez regionalnego. Brak jakiejkolwiek pomocy z jego strony. A jak podpadniesz to potrafi tak ładnie ubarwić Twoją prace że sam się zwolnisz.

Michail

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i czy osoba z doświadczeniem w obłudze klienta ale bez doświadczenia w branzy FMCG ma szansę na pracę? Z tego co widzę auta są rózne, głownie Skody Rapid i Fabia ale jaki model do jakiego stanowiska to nie wiem :)

klocek

Mam pytanie,ile zarabia koordynator regionalny ,jaki samochód ma i czy można korzystać po godzinach. pozdrawiam

BUD

Odradzam pracę w tej firmie jako koordynator regionalny ,no chyba że nie macie nic innego do roboty . Zapierdziel od rana do wieczora za marne grosze. Brak chętnych do pracy serwisantów , wieczne pretensje od PH i kierowników . Szkoda nerwów .

HR
@simka 20.10.2016 22:37
jesteś otwarta? lubisz nowe wyzwania i przygody? chcesz sprawdzić jak to jest? jesteś odważna i gotowa? awans jest możliwy. Uro...

W sytuacjach które budzą zastrzeżenia należy skontaktować się z działem HR

doc
@HR 21.10.2016 08:05
W sytuacjach które budzą zastrzeżenia należy skontaktować się z działem HR

napewno ktoś się z wami skontaktuje, o wszystkim będzie można głośno porozmawiać.

simka

podobno szybki awans jest możliwy jak jesteś osobą otwartą...

Wbi

@ste i/lub @ef (o ile to ta sama osoba): Dobrze się domyślasz. Jeżeli piszesz o poszukiwaniu przez firmę specjalisty od "podziału lub sprzedaży firmy" to podrzuć właśnie to ogłoszenie. W przeciwnym wypadku nie rób ludziom wody z mózgu.

ste

firma poszukuje specjalisty od podziału lub sprzedaży firmy. Zainteresowani odnajdą ogłoszenia.

Wbi
@ste 09.10.2016 09:41

Podrzuc ten link. To solidna firma. Chcialbym to zweryfikowac.

Bebe

Zatrudnienie od ręki.. Marne wypłaty przekraczające nieznacznie 900 zł co prawda wypłacane w terminie a nawet i przed ale co z tego jak koordynatorzy nie interesują się swoimi pracownikami... Zgłaszasz problem ale oni nie reagują.

fox

prezes sprzedaje firme

serwis slask

Wykładam serwis z marsa do tej pory bez zarzutu pieniazki na czas kontakt z panią koordynatorką bardzo dobry lecz od kiedy zwolniła się pani Marta do dnia dzisiejszego nikt się ze mna nie skontaktował jakas masakra czy tam ktoś pracuje?? nie wiem czy dalej mam wykladac czy nie aplikacja przez ktora kazali mi raportowac nie dziala nie wiem czy dostane teraz swoje pieniazki. a telefon nie odpowiada.

viola

to zależy, jeżeli ze składkami to zarobisz mniej na ręke, albo umowe wezmiesz na kogos innego, chyba ze dogadasz sie jakoś i podzielisz sie z kins robota, wtedy odda ci pare groszy. Zalezy jak twoj koordynator do tego podejdzie

viola

no jednak dopuscila i takich przypadkow jest duzo wiecej, z uczciwoscia to nie ma nic wspolnego, w branzy maja bardzo złą opinie z wielu powodów, wystarczy poczytać.

viola

a jak moja koleżanka pracowała na serwisie to umowa była na mnie bo ja się uczyłam i nie podlegałam do zusu, więc nie są to brednie

baśka

to normalne w tej firmie, albo nie płacà wcale, albo płacą dużo mniej z kilkumiesięcznym opóźnieniem

KAB

pracowałam od koniec maja i czerwiec, jeszcze nie zapłacili

Zespół MS Services
@Belzebub 20.10.2016 19:11
Nie warto, za dwa miesiące pracy otrzymałem pensje miesięczną i nikt nie raczył wyjaśnić dlaczego.

Przykro nam z powodu Twojego niezadowolenia. Napisz proszę więcej szczegółów na mail: sekretariat@msservices.pl, a na pewno otrzymasz stosowne wyjaśnienie.

HR
@Belzebub 20.10.2016 19:11

Prosimy o kontakt z biurem w celu wyjaśnienia sprawy

gwj

twoja sprawa, nie musisz wierzyć, ale tak jest, ci co to piszą tego nie wymyślają, ważne że wierzysz że to duża firma- zatrudnij się tam, ale prawdopodobnie już tam pracujesz i bierzesz kasę za to co piszesz, to dobrze, walcz i nie poddawaj się, nic to nie zmieni bo ludzie zaczną pisać prawdę i będzie głośno o wszystkich nadużyciach, wykorzystywaniu, łamaniu prawa i oszukiwaniu.

serwis

nie płacą składek na zus, nie podpisują umów na ciebie tylko podobno na kogoś innego - żeby nie płacić zusu, wykorzystują ludzi płacąc im nędzne grosze, co chwila ludzie odchodzą- dlatego cały czas kogoś potrzebują, łamią prawo, oszukują klientów, zastraszają pracowników po czym jeżeli sami nie odejdą- zwalniają z dnia na dzień nie płacąc wynagrodzenia za ostatni miesiąc, nie ma żadnych szkoleń, nawet do lekarza nie można pójść bo umowa bez składek podpisana jest na inną osobę.

viva

banda oszustów, nie dajcie się nabrać!

cid

wysokie, 2 tys i premia nie do wyrobienia. Bardzo wysokie.

de

Uwazajcie na te firme, oszukują jak mogą, atmosfera w centrali tragiczna.

doman

powiedzą ci że masz roboty np na 4 godziny, a ty bedziesz musial siedziec 8 zeby wszystko zrobic, za co nikt ci nie zaplaci. A jak nie zrobisz to nawet za te 4 ci nie zaplaca. Czy to nie sa darmowe nadgodziny???

doman

umowa zlecenie, 6 zł za godzine, darmowe nadgodziny, brak szkoleń, umowa odnawiana co 3 miesiace, najlepiej podpisana na kogos innego zeby nie trzeba bylo placic skladek zus.

janek

tacy którzy uwierzą w opowiadane bajki, a rozczarowanie bedzie przy wypłacie. Buzz dobrze pisze, oszuści, nie dajcie się nabrać!

janek

na tym stanowisku jeszcze mniej, bo wynagrodzenie w 100% zależy od pozyskanych klientów.

buzz

banda oszustów, nie dajcie się nabrać, trzymajcie się od nich z daleka!

sist

rzeczywiscie, z tego co mozna tu przeczytac to ludzie maja lepiej- to chyba jakies zarty, jezeli praca po godzinach za darmo, za 2 tys z premia nie do wyrobienia , 30 punktow dziennie do odwiedzenia to ma byc lepiej, to gratuluje.

Zostaw opinię o MS Services - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MS Services