Opinie o MS Services w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie MS Services, jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MS Services o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MS Services w Kraków

Albert

Firma jest tragiczna, pracowałem w kilku agencjach pracy ale nigdy nie spotkałem się z takim chamstwem ze strony biura jak w MS Services. (usunięte przez administratora) brak jakiejkolwiek wyrozumiałości, empatii czy nawet chęci pomocy. Przy zakończeniu współpracy miałem zdać auto prawie 200 km od swojego miejsca zamieszkania, gdzie już w miejscowości 40km jest również możliwy zwrot. Wielkie "(usunięte przez administratora)" miało to w nosie że jest okres przed świętami, że człowiek niekoniecznie ma pieniądze i chęci na powrót pociągiem, auto ma być oddane tam i koniec bo i tak wygodnie. Po kilkunastu telefonach, naprawdę nikt nie robił problemów ze zwrotem bliżej miejsca zamieszkania (usunięte przez administratora)T. W końcu po stwierdzeniu że nie ma możliwości finansowej na powrót pociągiem a firma miała w nosie transport pracownika uznali że pójdą mi na rękę pod warunkiem że sam opłace koszta zmiany miejsca zwrotu auta... Co do wynagrodzenia to ciężko jest mi się wypowiedzieć ponieważ nadal czekam na pieniądze. Organizacja leży poniżej normy, prośba o pilne zaświadczenie o ubezpieczeniu trwała ponad tydzień ( co i tak jest szybko bo mają czas dwa tygodnie). Oczywiście w umowie "pińcet" kar za niespełnienie zobowiązań. UNIKAĆ JAK OGNIA, (usunięte przez administratora)

Weronika

Powiem tak-byłam pracownicą działu HR i jednym z moich obowiązków było pisanie pozytywnych komentarzy o firmie na portalach takich jak ten. Ale zmieniłam pracę na lepszą i mogę z ręką na sercu powiedzieć, że MS Services to jest wyzysk ludzi (szczególnie stanowiska merchendisera i koordynatora). Najważniejsze, żeby szefostwu się kasa zgadzała. Zero szacunku dla ludzi. Unikać jak ognia tej parszywej firmy i tych fałszywych ludzi.

Weronika

Hania
@Weronika

Racja. Tez tam pracowalam. Sciema na każdym kroku. Kasa ciągle się nie zgadzała. Ciągle telefony od merchow i PH. Zawsze na pasku się coś nie zgadzało. Miało być 800 netto , wyszlo 800 brutto. Ciągle zmiany i niekompetencja przełożonych tych na samej górze. Szkoda , ze Pan Pezes tego nie widzi .

Zenek
@Hania

Nie bardzo rozumiem takiego dziwnego szczucia :/ skoro ktoś się godzi na pracę za taką stawkę, to czemu później ma z tym problem? A jak Wam ktoś bezzasadnie obcina forsę, to się idzie do sądu i uruchamia kodeks cywilny. W czym macie problem? Skoro zgadzacie się na niskie stawki, to taki mamy potem rynek pracy.

Olo Nowy wpis
@Zenek

czasami nie masz wyjscia, pojawia sie praca ,wiec korzystasz z niej. Zrozum i nie pisz bzdur!

Pytanie Nowy wpis

Czy w MS Services pracuje się na open space?

HR MS Services Nowy wpis
@Pytanie

Z uwagi na wysokie ryzyko zachorowania w trakcie pandemii, pracownicy naszych biur pracują głównie zdalnie, bądź hybrydowo łącząc pracę zdalną z pracą w biurze MS Services przy zachowaniu środków bezpieczeństwa. Biuro MS Services posiada zarówno open space, jak i zamknięte pokoje, dlatego prosimy o podanie o pracę w jakim dziale Pan/Pani pyta, udzielimy wtedy konkretnej odpowiedzi. Pozdrawiamy, Dział HR MS Services

Albert

Rafał
@Albert

Rozumiem, że jesteś rozczarowany współpracą z firmą, ale regulamin dotyczący zwrotu samochodu na pewno został zawarty w umowie o pracę. Pracowałeś jako przedstawiciel handlowy? Czy mógłbyś napisać jaka umowa Cię obowiązywała i czy mogłeś liczyć na premie lub inne bonusy za dobre wyniki i zrealizowane plany sprzedażowe? Obecnie firma szuka przedstawicieli handlowych w różnych lokalizacjach i kierownika do spraw hurtu i sieci lokalnych. Jeżeli kogoś z Was zainteresują te oferty rekrutacyjne dodajcie na forum Wasze doświadczenia z pracodawcą.

Skaut
@Albert

Zawsze bylo wysłać L4 i powiadomic ich, ze auto stoi do odbioru pod tym sdresem :)

Magdalena
@Skaut

A Ty współpracowałeś również z MS Services i też miałeś taką sytuację, jak opisuje @Albert? Jeśli nie, to ciekawi mnie czemu wypowiadasz się w tym wątku :)

Olo Nowy wpis
@Skaut

Dokładnie tak , na L4 nie masz obowiązku zdania auta tam gdzie firma chce i było tak zrobić ,na święta byś przynajmniej kasę jeszcze dostał

Co wchodzi w socjal MS Services?

Olo
@Pytanie

Raczej nic , co ty chcesz za socjal na umówię zlecenie

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko praca - wykładanie towaru - stała lub dodatkowa w firmie MS Services? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Człowiek

Kilka lat miałem okazje pracować w MS. Nigdy nie mogłem narzekać na wynagrodzenie, zawsze na czas oraz całkiem wysokie, choć to kwestia kto co i ile godzin ma. W swojej pracy trafiłem na przyjaznych ludzi jeśli chodzi o współpracę z przedstawicielami handlowymi oraz bezpośrednich przełożonych, aczkolwiek trochę się pozmieniało, niektórych ludzi poziom kompetencji jest na poziomie...posadzki sklepowej. A niestety albo stety to ludzi tworzą atmosferę w pracy. Polecić prace można...ale raczej niektórych w.w niekompetentnych ludzi lepiej unikać jeśli nie chce dostawić się cholery i białej gorączki. A no i jak ktoś liczy na jakieś premie świąteczne czy coś innego, to raczej nie praca dla niego, choć raz mi było dane dostać premie, ale oszczędzę pisanie jej wysokość, bo jak o tym dalej pomyślę to czarnoskóry zbierający bawełnę może liczyć chyba na więcej.

Juzek

To samo moge powiedziec człowiek na zwolnieniu oni łaskę robią ze człowiek wzia zwolnienie ze nie ma możliwości... wielce oburzeni ze ważny dzień raportów gdzie codziennie są raporty ... a człowiek ma prawo byc chory. Nie dość że po 90dniach przysługuje ulga 100% na chorobowym. To jeszcze ucinają za brak raportów w dniu zwolnienia 50%. Chore proste ze jak ktoś ma l4 to jak ma zrobić raport....

Kandydat

HR MS Services

Celem wyjaśnienia sprawy, prosimy o kontakt z Pracownikiem działu HR przez adres hr@msservices.pl

Czy w firmie MS Services są regularne szkolenia pracownicze?

Gosc
Klient
@Pytanie

Witajcie właśnie chce podjąć. Prace czy warto i jakie są zarobki...?czy jako przedstawiciel handlowy do sprzedaży produktów medycznych załatwiam sprawy samczy mam partnera i jeździmy razem po Polsce...proszę o szczere wpisy

Nick
Klient
@Gosc

A jakie są przeciętne wynagrodzenie dla osoby która podjęła pracę u was...chodzi o przedstawicieli i menagerow..

Magdalena
@Gosc

Witaj, pisałeś, że chcesz podjąć pracę i nie uzyskałeś odpowiedzi na swoje pytania. Czy pracujesz już w firmie? Jeśli tak to byłabym wdzięczna gdybyś wypowiedział się na ten temat i odpowiedział na zadane przez Ciebie wcześniej pytania.

DE
Kandydat

Firma Ms Services w czasie pandemii nie zapewnia żadnych środków ochronnych. Bardzo słabo dbają o pracowników.

MS
@DE

Środki ochrony osobistej zapewniamy na bieżąco. Prosimy o nie wprowadzanie w błąd użytkowników serwisu. Jeżeli gdzieś ich brakuje prosimy o kontakt (Hr@msservices.pl) i informację do kogo zgłaszane było zapotrzebowanie.

PILNE

Witam pracowalem w MS w 2014 i 2015r a teraz MS nagle po 6 latach szczuje mnie prawnikiem, za skladanie falszywych danych co do ubezpieczen zdrow itp itd, wyslalem im zaswiadczenie ze w tym samym czasie mialem druga prace i tam mialem pobierane skladki ( z reszta przy podpisywaniu umowy 6 lat temu podpisalem klauzulę oznajmiajaca o tym ze pobierana jest juz gdzie indziej) to teraz zus wyslal info o wszczeciu postepowania bo nie wyjasnilem w 2019r w jakims protokole (szkoda ze o tym protokole nie wiedzialem), mialem wiele serwisow z roznych firm nigdzie takiego problemu nie mialem, wyplaty tez sie spoznialy i to sporo i roznily sie rowniez sporo, nie polecam a kontakt zarowno z prawnikiem z MS jak i z samym MS to juz 40 razy dodzwonil bym sie do Chin. NIE POLECAM.

MS
@PILNE

Szanowny Panie, na wstępie chcielibyśmy podkreślić, że nam również jest przykro, że taka sprawa miała miejsce, a wynika to w głównej mierze z faktu, iż w przypadku części naszych zleceniobiorców przekazywane nam dane są kwestionowane po kilku latach przez ZUS. Staramy się wyjaśniać to na bieżąco i jeśli sposób komunikacji z Panem nie był właściwy, to przepraszamy i prosimy o przekazanie na adres kadry@msservices.pl Pana danych, abyśmy mogli szczegółowo wyjaśnić sprawę i udzielić Panu odpowiedzi. Jeżeli w przyszłości zaistniałaby jeszcze potrzeba telefonicznego kontaktu z nami, przekazujemy aktualny numer telefonu do działu kadr 662 047 537.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w MS Services?

Dział HR
@Pytanie

W przypadku Przedstawicieli handlowych kwestia wypłaty wynagrodzeń jest zróżnicowana: w niektórych projektach wypłata premii jest w innym terminie, niż wynagrodzenie podstawowe. W przypadku zleceniobiorców, którzy realizują dla nas kilka serwisów wynagrodzenie jest realizowane w jednym przelewie.

Mars

projekt mars ciagle żyje ? pytam z ciekawości kiedys pracowałem kilka miesięcy - waliło sie scieme w raportach nie bylo zle ale kasa slabiutka.

Dawid
@Mars

projekt Mars już dawno nie żyje został zastąpiony projektem eti który też umrze niedługo

Aweusa

Ms Services równa się : brak kompetencji pracowników, ciągłe problemy z wypłatą. Nie polecam pracy przez Ms Services.

Słonko

Żenująca jest ta nagła aktywność pracowników MS i ich pozytywne komentarze. Komuś bardzo zalezy, żeby dźwignąć z dna reputację firmy. Niestety na prawdziwe pozytywy trzeba sobie zapracować codziennymi relacjami i oferowaniem godziwego wynagrodzenia za pracę a nie samemu je wypisywać. Pracowałam w tej firmie krótko ale wystarczająco aby odczuć to na własnej skórze. Wynagrodzenie za serwis który przejął MS nagle zrobiło się o prawie połowę mniejsze przy tej samej ilości pracy. Nie wspomnę już nawet o tych ich raportach i ucinaniu kasy za to że któregoś nieudało się wysłać o co nietrudno bo ten ich system to jakaś porażka, gorszego nigdy nie widziałam.

ST

Śmieszne, a zarazem smutne są te " pozytywnie " komentarze pracowników ms services. To pokazuje prawdę o panujących tam warunkach pracy.

Odpowiedź
@ST

Dokładnie. Jakby Jacek je kupił...

Mql

Niedawno skończyłem 6 lat pracy w MS. Pracowałem przy dwóch projektach, o pierwszym nie będę wspominał bo to zamierzchłe czasy. W projekcie Marsa działam od ponad 5 lat i generalnie nie mam żadnych problemów w żadnej sferze. Kontakt zarówno z koordynatorem jak i PM bardzo dobry -(usunięte przez administratora) nie tylko mądrze zarządzają, ale przede wszystkim nie utrudniają pracy - a normalność w robocie jest dla mnie kluczowa. Kasa praktycznie zawsze jest na czas - nawet jeśli zdarzały się opóźnienia w płaceniu faktur, to każdy ma prawo się pomylić. Za to ile razy poproszę o wcześniejszy przelew, nigdy nie spotykam się z odmową. Co jakiś pojawiają się mini projekty od innych klientów, w których mogę zarobić dodatkowe pieniądze. Wszystko ma wady i zalety - ja osobiście nie mam powodów do narzekania.

uaha
@Mql

Kto wam zapłacił za te opinie?:D Wszystkie pozytywne tego samego dnia w przedziale jednej godziny. MS widać jak bardzo się stacza

Rufi

Pracuj w MS Services ponad 10 lat. Przez ten czas pracowałem z ludźmi którym nie brakowało doświadczenia, pomysłów i odpowiednich kwalifikacji. Przełożeni od początku współpracy dbali o mój rozwój i niezbędne narzędzia które były potrzebne do wykonywanych zadań. Strategia zarządu pozwala na rozwój firmy a co za tym idzie każdego pracownika. MS Services to firma godna polecenia.

Magda

Pracuje w MS kilka lat i jestem zadowolona ze współpracy. Kontak z koordynatorem super. Pieniądze zawsze na czas. Firma godna polecenia.

Tomek

Ponad cztery lata współpracy na plus, zarówno przełożeni jak i finanse.

zdzislaw paruwa

KROK NR 2:Teraz opowiem jak jezdzilem na serwis interwencyjny do Sosnowca i Bielska wykonywalem tam serwis interwencyjny[napisane fahowo przez ms]ogolnie robiac cedc calsberg i maspex mokry oczywiscie godziny na cedcok 20 na maspex ok 20 na calsberg ok 30 NA CALY MIESIAC kto te umowy podpisuje to wielkie gratulacje za debilizm wyglada to tak ja podpisze trefa umowe euro cash sie zgodzi i mam (usunięte przez administratora)premie hu j tam z czlowiekiem co to bedzie robic,pewnie ten tepy leb tak myslal a ja napisze jak bylo bedac u sylwi w sosnowcu trzeba bylo zrobic koncowki promocyjne oczywiscie bardzo wazna rzecz dla ph maspexu bo za to maja premie i polki ich nie obchodza [piekny handel gratulacje dla firmy maspex]ale mnie tonie obchodzilo bo jak powiedziec kierowniczce czesc sylwia koncowki masz porobion i hu j mnie reszta obchodzi to nie jest tak .Jak ph pytal sie mnie ile jest godzin na euro powiedziawszy ze 20 spytal sie tylko czy to na tydzien a ja na to nie ze na miesiacon na to cytuje :co za(usunięte przez administratora)podpisuje te umowy [czlowiek z kosmosu?jednak yeti sa i to jeszcze w polsce] bardzo chory system natepny przyklad kolezanka wyklada jutrzenke w poprzednim serwisie dostawala jakos 280zl serwis przejol ms i co i zrobilo si 80 zl IDZIE????????????? IDZIE!!!!!!!!!!!!!!brawo ms jestescie wielcy my jako merche powinnismy pracowac za darmo bo naprawde jest to zaszczyt pracowac w takiej firmie jak ms nic tylko oszustwo oszustwo i jeszcze raz oszustwo tylko dziwi mnie to ze ph regionalni tego nie widza moze niechca bo maja z tego korzysci nie wnikam na dzisiaj tylko tyle bo jest wieczor a jutro mam zaszczyt pracowac dla ms[mam nadzieje ze robie wyrazne zdjecia bo bede miec dniuwke za darmo

Heniu
@zdzislaw paruwa

A może przysłać tu Pana z Warszawy Jacusia i niech pracuje sobie za te pieniądze. Za 250 zl miesięcznie, średnio min 2-3 godz dziennie. Jak to się ma z min wynagrodzeniem w naszym kraju. Zapraszam Was wszystkich

Skaut
@zdzislaw paruwa

Pan Jacus to tylko sciemnia 2 Jackowi. Za cgwile projekty przejdą do konkurencji. Profesjonalizm poziom 0

Zenek
@zdzislaw paruwa

Weź może pod uwagę, że to Jutrzenka jako klient szuka kogoś kto zrobi serwis taniej. Nie pasuje mi stawka = nie biorę roboty, zwłaszcza jeśli mam pojęcie, ile mnie ona będzie kosztować czasu. A jak się godzisz na pracę za 8 dych, to zapierd... i nie pleć anonimowo bzdur przez internet :)

Zostaw merytoryczną opinię o MS Services - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

MS Services