Opinie o MS Services w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MS Services. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MS Services o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MS Services w Kraków

Patryk

Witam. Pracuje jako merchandiser mobilny w projekcie Pepsico. Pracodawca solidny , jak najbardziej polecam , wypłaty na czas kontakt z opiekunem projektu świetny. Nawet w tak ciężkim czasie jak pandemia koronawirusa na czas zaopatrzył w niezbędne środki bezpieczeństwa takie jak rękawiczki, maseczki i płyn do dezynfekcji. W razie zużycia nie ma problemu z dostarczeniem nowych. Pozdrawiam.

Domin_13

Witam. Wykonuje serwis dla MS Services od 11lat. Pracowałem w różnych projektach i współpracowalem z różnymi koordynatorami w tej agencji pracy. ZAWSZE miałem z nimi dobry kontakt, ZAWSZE służyli mi swoją pomocą i ZAWSZE reagowali jeśli coś było nie tak w biurze. Nigdy nie miałem problemów z wynagrodzeniem pieniążki były zawsze na czas. Pozdrawiam.

merchandiser

Witam współpracuje z firmą MS Services drugi rok jako merchandiser i nigdy nie zdarzyło mi się mieć większych problemów.Kontakt z koordynatorem bardzo dobry,zawsze pomocny.Wynagrodzenie zgodne i na czas.

W

Kontakt z Ms Services bardzo ciężki. Osoby pracujące tam są niemiłe, niekompetentne i nie potrafią nic załatwić co jest w ich obowiązku. Wynagrodzenie często się nie zgadza. Nie polecam pracy przez Ms Services.

Jacek Szczepanowski
@W

Szanowny Panie lub Pani, jestem prezesem spółki MS Services i jestem żywotnie zainteresowany odpowiednim załatwianiem spraw i zadowoleniem naszych pracowników i współpracowników z pracy/współpracy. W Twojej wypowiedzi pojawia się dużo żalu i same ogólniki, których nie potrafię zweryfikować bez szczegółowych informacji. Bardzo proszę zatem, abyś napisał na mój adres mailowy (j.szczepanowski@msservices.pl): kto był dla Ciebie niemiły? Kto w Twojej ognie jest niekompetentny i dlaczego tak uważasz? Czego nie potrafili załatwić nasi pracownicy? W których miesiącach Twoje wynagrodzenie się nie zgadzało? W jaki sposób kontaktowałeś się z naszymi pracownikami, że odebrałeś ten kontakt jako "bardzo ciężki"? Wierzę, że odpowiedzi na powyższe pytania pozwolą mi wyciągnąć wnioski i konsekwencje wobec osób, które nie wykonują właściwie swoich obowiązków. Jednocześnie proszę, abyś zwrócił uwagę, iż Twoja opinia wyrażona wobec całej naszej firmy jest bardzo krzywdząca dla tych z pracowników, którzy doskonale wywiązują się ze swoich obowiązków, a takowych jest w MS Services bardzo dużo i będę bronił ich dobrego imienia. Bardzo cenię sobie krytyczne opinie, gdyż w zasadzie tylko one pozwalają poprawiać jakość i konkurencyjność firm funkcjonujących na rynku, ale jednocześnie mam mały szacunek do opinii, które mają charakter anonimowy, są publikowane na portalach jawnie namawiającym do takiej właśnie anonimowości, czy wręcz zachęcających do hejterskich postaw osoby, które na codzień są przyzwoitymi ludźmi, a być może zostały w ramach niestety pojawiających się czasami błędnych decyzji ludzkich potraktowane niewłaściwie. Wierz, że uda nam się rozwiązać problem, który dotknął Ciebie i Twoja opinia na temat naszej firmy ulegnie zmianie. Czekam na mailu na Twoje odpowiedzi. Z poważaniem JSZ

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Doradca Klienta Nespresso Piaseczno w firmie MS Services? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Jakie narzędzia pracy zapewnia MS Services? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dział HR

Pracownikom terenowym zapewniamy samochody i telefony/tablety/laptopy w zależności od stanowiska i projektu. Z samochodów można również korzystać prywatnie w ramach przyznanego limitu kilometrów.

Merch
@Dział HR

A ja dostałem informację, że nie mogę jździć prywatnie...

Merch
@Merch

Jak powyżej, limit kilometrów i możliwość korzystania z auta prywatnie jest uzależniony od projektu, czyli od warunków danego kontraktu. Najwyraźniej pracujesz w zespole, który niestety takiej możliwości nie ma.

Skaut
@Merch

To ciekawe, w którym projekcie mozna ????. He he ale sciema

Zdzislaaw Paruwa

KROK 3. Chcialbym sie dzisiaj podzielic infirmacja ze taka ze przekazalem ph maspexu o potraceniu 80 zl za niewyrazny obraaz,zgadnijcie co mi powiedziala?a wiec cytuje ZARTUJESZ?bylabardzo zdziwiona i temat tan ma byc poruszony na ebraniu w czwartek z tego co wiem ma byc grubo i dobrze.Dalej mnie dziwi to ze firmy nie maja swoich merchow wiadomo ze za odpowienie wynagrodzenie -odpowiednia praca a za ohlapy bajzel w polkach,choc zdarzaja sie osoby wyjatkowe [jestem jedna z nich]sa to osoby hore psychicznie albo to roba z przyzwyczajenia,zastanawia mnie jedno serwisy ucinaja i ucinaja,jezeli tak robia to wydaje mi sie ze tona ale kiedy utona wydaje mi sie ze trzeba sie glosno odzywac przekazywac informacje wszedzie na portalach firm[tak jak ja to dzisiaj zrobire dzielac sie informacjami z firmami :maspex,calsberg,cedcmoze w koncu dotrze to do ludzi ze serwisy sa po to zeby oszukiwac ludzi i zbierac do siebie.Mam takie pytanie dlaczego ph obojetnie z jakiej firmy przyjezdzajac na hale ma pretensje do kierownika mercha ze towar jest zle wylozony a jak ma byc wyladany jak sie robi za 1/3stawki placonej przez ms????????????????????????lub jaqk koordynator postawi SLUPA zeby byl.CZYSTA FIKCJA BARDZO CZESTO SPOTYKANA TAK zeby sie kierownik hali sie zamknol.JEST??JEST!!!zero spolpracy koordynatora z merchem tylko raporty raporty itd. Najbardziej nie rozbawil koordynator szkolac mercha cytuje:POLKI MNIE NIE INTERESUJA RAPOTY SA NAJWAZNIEJSZE.GRATULACJE SZKOLENIA. ide podzielic sie opinia z firmami niech widza co sie dzieja a to co napisalem to jest dopiero kropla w morzu pozdrowienia do nastepnego nara

Mózg
@Zdzislaaw Paruwa

Działa to tak: Maspex płaci za godzinę pracę np 22 zl. Ms placu merchowi 16 zl. Zarobek to 6 zl. W przypadku obcięcia jakiej kolwiek godziny Maspex dalej płaci 22 zl a zarobek MS to 22 zł:) Jasne ? (usunięte przez administratora) nie polecam tam pracować. Pozdrowienia dla Rafała

zdich parowa

tu widzimy opinie synow prezesow bzdura

Zuch
@zdich parowa

Zgadza się. Bzdura i (usunięte przez administratora)

PH

Cześć Wam, czy MS prowadzi jeszcze projekt Mars?

@PH

Tak

Nati

Przecież Mars nie przedłużył umowy za raportowanie nie prawdy przez ludzi MS. Tak samo przełożeni nakazują swoim PH eksportować fikcję podczas pracy. Ciągle dzwonią do nas ph i się skarżą na to . Obecne projekty tak mają

Dział HR

Drodzy, chcemy pokazać tą sprawę z innej perspektywy. Od lat staramy się dawać możliwość zarobku dużej liczbie merchandiserów w całej Polsce. Zdajemy sobie sprawę, że w wielu lokalizacjach oczekiwania PH są ogromne, a liczba godzin zlecana nam przez Klientów zbyt mała i stale o tym z Klientami rozmawiamy. Tymczasem rosnąca stawka minimalna powoduje, że liczba godzin pozostaje bez zmian lub wręcz maleje. Klienci oczekują od naszej firmy coraz wyższej jakości serwisu, dlatego przykładamy dużą wagę do jakości raportów oraz potwierdzania wizyt dobrej jakości zdjęciem. Jest to zgodne z umową, którą podpisuje każdy z naszych merchandiserów. MS Services nie otrzymuje wynagrodzenia, jeśli jest wakat lub zdjęcia są nieczytelne, bo oznacza to, że godziny serwisu nie zostały zrealizowane lub zostały przez Klienta zareklamowane. A to pomniejsza budżet, z którego my wypłacamy Wam wynagrodzenia. Zachęcamy do wyjaśniania spornych kwestii bezpośrednio z Koordynatorem Regionalnym.

Mózg
@Dział HR

Proponuję przyjechać w rynek i sprawdzić się za 15 zl/ godz. Obiecujecue klientom, ze za głodowe stawki zrobicie im serwis. Głupie firmy w to wierzę bo liczę siec tylko oszczędności . Jsk ta glupia Kompania chce z wami współpracował. Niecwidza, ze robota jest nie zrobiona ??? Za 30 zl to zapraszam w rynek. (usunięte przez administratora) firma A jeszcze gorsze to firmy zlecając serwis

Majk

Pracuje jako merch dla ma services już 1.5 roku. Kasa zawsze na czas co prawda koordynatorzy się zmieniają bo jest już 3. Nigdy nie miałem żadnych problemow, czasami apka szwankowała ale to się zgłasza na helpdesk i zawsze sprawa załatwiona. Nie wiem skąd są tak niepochlebne opinie?

Zdzichu Parowa

co wy pierd olicie ze macie obcinane ieniadze za zly raport?????????????????? Dlaczegp ph mi mowi ze przelew jest zbiorowy i nie ma opcji uciecia co kur wa za bzdury popowiadacie to wy wymyliliscie ta spierdolo na aplikacje i WWWWWWWWWWWWWWWWWWWYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! obcincie za zle raportowanie wiec wychodzi na to ze wy jestescie nieskazitelni wszechmocni-BZDURA jestescie jednym z wielu oszostow i caly czas trzeba o tym muwic na roznego rodzaju portalach by w koncu z agencjami zrobic porzadek.Jeszcze jedno pytanie:macie ik 30 koordynatorow na polske ,samochody,komorki,paliwo gratis,szkolenia po polsce.SKAD WY MACIE PIENIADZE NA TO?????????????????????????????????????????????????sie tak wku rw lem ze musze sie podzielic opinia z innymi nara

zdzislaw paruwka

pracuje pod ta firma 4 lata i casami zastanawiam sie co za lby pisza ze tu sie dobrze robi? chyba praacownicy pod wplywem tepych szefow ms.Powiedzcie mi jak to jest mozliwe pracujac nad maspexem dziennie popare godzin majac dobra opinie od kierownikow zawsze robiac polki na wyjsciowo dziennie obcinaja mi 80 zl za niewyrazne zdjecia co tam za kurw y robia chyba ze tatus ma znajomego a synek po studiach szuka pracy i nie ma zielonego pojecia o handlu bo dla mnie to firma rzadza niedorozwoje nie majacy pojecia o realiach pracy fizycznej na roznych halach napisalbym cos wiecej ale przyjdzie na to czas dla mnie agencja to zlodzieje a ms jest najwiekszym bo nawet potrafi odciac od wyplaty za byle co otrzymujac zbiorowy przelew od firmy maspex nic tylko pogratulowac oszustwa prezesom i niedorozwojom z ms

Były

Witam i oczywiście nie polecam pracy w tej firmie .Jeżeli w swych szeregach zatrudniają takie osoby jak GP to gratuluje .Manipulacja ,oszustwo ,zakłamanie ,egoizm na najwyższym poziomie .

Anty ms

Jesli chodzi o stanowisko koordynatora i warszawe - zastanowcie sie dlaczego od pol roku ciagle jest ogloszenie o prace?? Odp jest prosta, firma tonie...szukaja murzyna ktory niby na stanowisku kierowniczym bedzie im pracowal za prawie najnizsza krajowa. To jest chora firma i chorzy ludzie w niej pracuja

@Anty ms

Wakat na stanowisku Koordynatora na Warszawie został zamknięty. Obecne ogłoszenie dotyczy nowo otwieranego stanowiska związanego z poszerzaniem struktury.

sama_prawda
@Dział HR

Każda wymówka jest dobra, ale ludzie którzy tam pracowali znają prawdę. Jak możecie poszerzać strukturę jak macie braki kadrowe, ilu pracowników i współpracowników odeszło w ciągu 2 miesięcy? pięciu? więcej? dobry żart, "dział HR".

Roman
@Anty ms

Naprawdę negatywnie oceniasz pracę w MS.Co to znaczy, że "firma tonie"? Napisz bardziej szczegółowo, o co dokładnie chodzi.

Karol

Cześć, obecnie poszukują Koordynatora Regionalnego na małopolskie - ktoś wie jakie są możliwości finansowe, jak wygląda sprawa samochodu?

Weronika
@Karol

Super, że zainteresowałeś się akurat tym stanowiskiem. Czytałam jednak, iż MS Services szuka kandydatów, którzy: są dynamiczni oraz komunikatywnymi osobami, dobrze radzą sobie z negocjacjami i z zarządzaniem zespołem, potrafią realizować założone cele, potrafią dzielić się wiedzą i motywować zespół, posługują się na co dzień pakietem MS Office, a także są dyspozycyjne i posiadają czynne prawo jazdy kat. B. Czy spełniasz wszystkie te wymogi?

Gekon
@Karol

Cześć, odradzam tą firmę, (usunięte przez administratora)niskie zarobki. Firma nie szanuje pracowników.

Weronika
@Gekon

Od razu należy zaznaczyć, że kwestia zarobków powinna być rozpatrywana indywidualnie - jednym ta w MS Services może być wystarczająca, a innym już niezupełnie. Martwi natomiast to, iż, jak wspomniałeś, nie szanuje się tam pracowników. Powiedz mi, czy nadal jesteś zatrudniony w tym przedsiębiorstwie, czy jednak postanowiłeś już stamtąd odejść?

@Weronika

Weronika zapomniałaś dodać ze oferujecie 2500 tys brutto za te wymagania

Koolejny karol
@Karol

Podpowiecie cos o warunkach dla koordynatora ? Czytajac opinie nie wiem czy warto zakładać dzIałalność i potem ja zawieszać ? Krąży opinia że koordynatorzy rzadko się zmieniają

Natalia
@Koolejny karol

Zgodnie z informacjami na temat pracy na stanowisku Koordynator Regionalny firma MS Services oferuje: stabilne warunki zatrudnienia, szkolenia wdrożeniowe, premię uzależnioną od wyników, kafeteryjny system benefitów. Zachęcam osoby, które zatrudnione są przez firmę na podobnym stanowisku do opowiedzenia nieco więcej na temat warunków pracy. Pracowałeś już na podobnym stanowisku? Osoby zainteresowane pracą w firmie MS Services zachęcam do zapoznania się z ich aktualnymi ofertami pracy: https://pracodawcy.pracuj.pl/ms-services-sp-z-o-o,10716/oferty-pracy

Xxx
@Weronika

Widzę ms services pikuje w dół, kiedyś tam pracowałem i moja przepowiednia się sprawdza. Tak to jest zero szacunku dla pracownika i wypłata heee taka jak kiedyś kuroniówka. Ale życzę wam dobrze baaa jak najlepiej tylko pytanie czy ten statek uda się uratować ? Rynek pracy się zmienił, może trzeba dyrektorów zwolnić ? Wizjonerów bez pojęcia .

Ciekawa

Cześć, Jakie są zarobki na stanowisku przedstawiciela handlowego ? Jak wygląda podstawa? Czy premia jest realna do wypracowania? Jak wyglądają średnie premie na śląsku? Dziękuję za odpowiedź.

Adrian
@Ciekawa

Jesteś zainteresowany zatrudnieniem? Niestety nie znam wysokości pensji, ale interesuje mnie przebieg rozmowy rekrutacyjnej. Jeśli zdecydujesz się aplikować napisz jak ona przebiegała.

No name

Witam byłem ostatnio na rozmowie do tej firmy rozmowa trwała może z 10 minut na której nic się nie dowiedziałem konkretnego o warunkach współpracy i produkcie.... Chciałem 2500 netto to stwierdzono że ewentualnie brutto jest 2019 rok sorry dla mnie trochę mało... żadnych benefitów samochód z wypożyczalni dają z limitem kilometrów jak wyjeździsz to tramwaj itp tak mi powiedziano... co do pracy masz zdobyć 100 aktywnych klientów w 3 miesiące... za 1900 złotych .... jeżeli nie przejdziesz dalej oczywiście Cię informują... oczywiście tego nie robią mało profesjonalna firma osobiście nie polecam szkoda czasu mam nadzieję że komuś pomoże moja opinia i życzę powodzenia:)

Ryszard
@No name

Fajnie że podzieliłeś się tak obszernym wpisem. Czy te 2500 brutto to sama podstawa? Jakiego rodzaju premie oferowała firma? Mówisz że po przejechaniu limitu kilometrów musisz jeździć na własny rachunek, to dość dziwna praktyka. Ciekaw jestem czy inni ludzie pracujący w firmie też mają podobne zdanie do Twojego, może jednak innym pracuje się tu nieco lepiej?

Caridead

Witam Pracowałam przez jakiś czas (jednak za długo) w firmie ms services w Bydgoszczy przy wykładaniu towaru w sklepie Auchan. Zaczne może od tego, że wypłata jakiej oczekujecie pojawia się dopiero po 2-ch miesiącach pracy i jest rażąco zaniżona. Wynika to z ich „aplikacji” (która notabene jest tak skonstruowana, że przypomina stronkę stworzoną przez dziecko z podstawówki i bardzo łatwo zapomnieć odświeżyć ją po raz 50-ty przy wysyłaniu raportu tylko do 1 firmy + przy logowaniu pojawia się tylko 1 firma, po wyjściu, ponownym zalogowaniu już są 3 - no magia), w której jeśli źle przypniesz zdjęcie, to ono nie dotrze. Firmy nie płacą za to ile czasu spędzisz w pracy, tylko za sam raport. Jeśli wykonałeś pracę, ale zdjęcia nie dotarły, to tak jakby Cię nie było i masz potrącenia finansowe. Oczywiście koordynatorka nie interesuje się pracownikiem na początku pracy i nie wyjaśnia w sposób rzetelny wysyłania raportów. O tym, że coś nie doszło - dowiadujesz się znacznie później. Stanowczo odradzam pracę w tym miejscu. Chyba, że ktoś lubi robić za wolontariat ;) A dlaczego? Niski zarobek, który i tak pomniejszą za zły raport (dowiesz się, gdy w końcu łaskawie wyślą pieniądze po 2-ch miesiącach) Koordynator, który jest niepomocny i działa wyłącznie na swoją korzyść w bardzo rażący sposób. Generalnie - najgorsza firma, najgorszy typ pracy. Lepiej już iść na ulotki niż rozkładać towar i ciągnąć za sobą ciężkie palety i na końcu nic nie dostać. Pozdrawiam Były pracownik Moje sugestie dla MS Services: Przede wszystkim proszę Państwa, ta aplikacja (konkretnie na komputerze) , którą stworzono do wysyłania raportów jest źle stworzona. Jest mało profesjonalna i mogą wyniknąć błędy przy korzystaniu z niej. Także fakt, że aplikacja jest wyłącznie na androida to jest duży błąd. Rozumiem, że nie zakładali Państwo, że ktoś zarabiając najniższą krajową może mieć w posiadaniu Iphone (z iosem), to jednak takie przypadki mogą się zdarzyć. Inną ważną kwestią jest kadra pracownicza - a konkretnie koordynatorzy, którzy nie wprowadzają należycie do pracy, a zostawiają samego sobie. Pozdrawiam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wprowadzić szkolenie wstępne z używania aplikacji.

czy_warto?
@Caridead

Ktoś pracował dla MS Service w Bydgoszczy jako merchandiser mobilny? Firma ogłasza nabór na to stanowisko i pytanie czy aplikować czy odpuścić, żeby nie wdepnąć ;)?

Burger
@czy_warto?

Odpuść sobie ta firmę!

czy_warto?
@Burger

Dzięki brachu :).

Dla Nestle Winiary

Nie polecam firmy. Człowiek się w niej nie liczy. Nie chcą iść na rękę nawet pod koniec współpracy. Projekt Nestle zbyt mało kontrolowany przez producenta. Inaczej to już by dawno projekt byl rozwiązany. Nesrle nie ma pojecia ze przez MS zwolnilo sie najlepsi ph i zostali również ludzie pozwalniani. Parodia. Nie polecam. Moje sugestie dla MS Services: Zacznijcie rozmawiac z ludźmi. Kierownikom się przewraca w głowach. A On traktowani są jak śmiecie.. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Miec szacunek do najniższego szczebla pracowników którzy robią największą robotę.

JedenZwielu

Pracuje od roku dla MS Services i nie powiem złego słowa. Wypłata starcza na godne życie i jest zawsze na czas, auto do użytku prywatnego oczywiście w granicach rozsądku. Z urlopem nie było problemu. Prawda jest taka że jak ktoś ma dwie lewe ręce do pracy i jest mało zaradny to mu zawsze coś będzie przeszkadzać. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o MS Services - Kraków

• Jak się pracuje w MS Services?

Zobacz opinie na temat firmy MS Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MS Services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MS Services