Opinie o MS Services w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MS Services. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MS Services o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MS Services w Kraków

P

Nie polecam tej agencji pracy, pracują tam niekompetentne osoby. Robią problemy jeśli ktoś próbuje coś załatwić.

Iza

Widziałam ostania ofertę dla promotora Gdańsk Szczęśliwa może ktoś ma wiedzę i mógłby powiedzieć coś więcej? Wiem, że to dobra firma i dlatego mam chęć złożyć swoje cv. Dobrze by było uzyskać na tym forum kilka podstawowych informacji o firmie zanim zrobię ruch.

pawel

prosze o aktualne informacje o projekt mars ? pojawilo sie ogloszenie umowa na zastepstwo bardzo prosze o wszystkie infotmacje

Dominika

Czy coś więcej w temacie pracy dla merchandisera mobilnego - Kościerzyna, Starogard Gdański?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Doradca Klienta Nespresso Piaseczno w firmie MS Services? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Nadim

Czy aktualna jest oferta pracy dla przedstawiciela handlowego chodzi mi o rejon Gryfic? Słyszałem od znajomego, że to dobra firma i dobrze mu się pracuje.

W lipcu 2016 zapłaciliśmy za kampanię reklamową. Zero kampanii, zero zwrotu pieniędzy!!!

pracus

mam iść na rozmowę jako koordynator, mozę ktoś napisać czego się spodziewac? zarobki, samochod, itd?

Nadzieja

Czy jest prawdą, że w MS Services można dobrze zarobić? Samochody do dyspozycji i całkiem niezłą kasę dodatkowo?

Uwolniony

Odradzam prace w projekcie mars. Totalny dramat! Caly czas rekrutują bo co chwile ludzie się zwalniają. Targety wywindowane na maksa. Zadania takue same jak u ph zatrudnionych bezpośrednio w Marsie. Na sklepach pelno towaru po terminie. Odradzam prace na terenie śląska. Kompletny dramat. Za takie pieniądze użeranie sie z kierowniczkami na sklepach nie ma sensu. Jak prosisz o pomoc swojego regionalnego to słyszysz odpowiedź jakie Ty masz rozwiązanie... masz sprzedać i już. Chore audyty i przeglądanie zdjęć przez regionalnego. Brak jakiejkolwiek pomocy z jego strony. A jak podpadniesz to potrafi tak ładnie ubarwić Twoją prace że sam się zwolnisz.

Michail

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i czy osoba z doświadczeniem w obłudze klienta ale bez doświadczenia w branzy FMCG ma szansę na pracę? Z tego co widzę auta są rózne, głownie Skody Rapid i Fabia ale jaki model do jakiego stanowiska to nie wiem :)

klocek

Mam pytanie,ile zarabia koordynator regionalny ,jaki samochód ma i czy można korzystać po godzinach. pozdrawiam

BUD

Odradzam pracę w tej firmie jako koordynator regionalny ,no chyba że nie macie nic innego do roboty . Zapierdziel od rana do wieczora za marne grosze. Brak chętnych do pracy serwisantów , wieczne pretensje od PH i kierowników . Szkoda nerwów .

simka

jesteś otwarta? lubisz nowe wyzwania i przygody? chcesz sprawdzić jak to jest? jesteś odważna i gotowa? awans jest możliwy. Uroda nie jest najwazniejsza.

HR
@simka

W sytuacjach które budzą zastrzeżenia należy skontaktować się z działem HR

doc
@HR

napewno ktoś się z wami skontaktuje, o wszystkim będzie można głośno porozmawiać.

simka

podobno szybki awans jest możliwy jak jesteś osobą otwartą...

Wbi

@ste i/lub @ef (o ile to ta sama osoba): Dobrze się domyślasz. Jeżeli piszesz o poszukiwaniu przez firmę specjalisty od "podziału lub sprzedaży firmy" to podrzuć właśnie to ogłoszenie. W przeciwnym wypadku nie rób ludziom wody z mózgu.

ste

firma poszukuje specjalisty od podziału lub sprzedaży firmy. Zainteresowani odnajdą ogłoszenia.

Wbi
@ste

Podrzuc ten link. To solidna firma. Chcialbym to zweryfikowac.

Bebe

Zatrudnienie od ręki.. Marne wypłaty przekraczające nieznacznie 900 zł co prawda wypłacane w terminie a nawet i przed ale co z tego jak koordynatorzy nie interesują się swoimi pracownikami... Zgłaszasz problem ale oni nie reagują.

fox

prezes sprzedaje firme

viola

to zależy, jeżeli ze składkami to zarobisz mniej na ręke, albo umowe wezmiesz na kogos innego, chyba ze dogadasz sie jakoś i podzielisz sie z kins robota, wtedy odda ci pare groszy. Zalezy jak twoj koordynator do tego podejdzie

viola

no jednak dopuscila i takich przypadkow jest duzo wiecej, z uczciwoscia to nie ma nic wspolnego, w branzy maja bardzo złą opinie z wielu powodów, wystarczy poczytać.

Zostaw merytoryczną opinię o MS Services - Kraków

• Jak się pracuje w MS Services?

Zobacz opinie na temat firmy MS Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MS Services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MS Services