Tele-Polska Holding

Opinie o Tele-Polska Holding

mku

Nie polecam - główną częścią tej firmy jest złodziejska i oszukańcza Tele Polska, która czyha na starszych ludzi i wydziera im emerytury. Płacą grosze, eksploatują na maxa!!!!!!!!!! Prezesem Tele Polski jest ograniczony typ... ze zbyt wysokim mniemaniem o sobie - w rzeczywistości nic sobą niereprezentujący... Nie szanuje ludzi, jego zachowanie kwalifikuje się pod pojęcie pracowniczego mobbingu. Pochlebniej jednak jest ustosunkowany do pań z BOK-u, tzw. dłurzęsitych tipsiar.

Zostaw opinię o Tele-Polska Holding - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tele-Polska Holding