Opinie o Getin Noble Bank S.A. w Wrocław Powstańców Śląskich 141

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Getin Noble Bank S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Getin Noble Bank S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getin Noble Bank S.A. w Wrocław Powstańców Śląskich 141

Tolka

Ostatnio byłam na rozmowie w oddziale mieszczącym się w Sky Towerze, aplikowałam na stanowisko ,,specjalista ds. poszukiwania kontaktu,, Najgorsza rozmowa jaka przyszło mi odbyć! Zamknęli mnie w małym pokoiku, po chwili weszły trzy osoby dwie Panie z HRu i mój potencjalny kierownik. Po odbyciu wyczerpującej 45 minutowej rozmowy na temat mojej ścieżki zawodowej, do akcji wkroczył pseudo kierownik, który swoim cwaniackim nastawieniem sprawiał, że chciało mi się śmiać teksty typu: ''już ja sprawiam, żeby im (podwładnym w dziale) chciało się pracować.'' Plus strojenie jakichś głupich min gdy odpowiadałam na jego niczym nie związane ze stanowiskiem pytania. Gdy przyszedł czas na moje pytania, nie potrafili na nie odpowiedzieć, mówiąc, ze to nie czas i miejsce wtf?? Wyszłam stamtąd zniesmaczona i pewnie odwodniona, bo w pokoiku było z trzydzieści stopni, a nawet wody nie zaproponowali. Jeżeli chodzi o warunki jakie oferują to: 1800 brutto, po trzech miesiącach umowa o prace plus prowizje od kontaktów, a i zostawanie po godzinach pracy za darmo gdy się nie wyrobi targetu. Pan ,,kierownik'' wspominał jeszcze, że w pierwszym miesiącu nie ma prowizji bo jesteś Świeżakiem i ogólnie nie ma przerw w pracy, ciekawy system sobie opracowali. Niestety zaproponowali mi prace tam, ale odmówiłam bo wiem, że wytrzymałabym tam góra tydzień!

Kaśka

Na pewno miało to swój sens, może wywalili osoby, które się nie starały. Ja pracuję od roku w Getinie i sobie chwale, mam fajny kontakt z innymi pracownikami, szefową.

Ja pracuje w Geitnie, nie narzekam, lubię moją pracę, mam fajny zespół. Po restrukturyzacji zostali po prostu najlepsi

baron
@Michał

Hahahah, ale się ubawiłam :) Najlepsi już dawno sami odeszli. Zostali sami desperaci, lizusy i ludzie bez żadnych zasad moralnych.

Armagedon 43
@Michał

Chyba dla tych co najlepiej w (usunięte przez administratora) włazili (usunięte przez administratora) he,he

gość

Mam pytanie czy ktoś wie po co podczas rozmowy kwalifikacyjnej w Getin chcą dane osobowe tzn pesel i seria dowodu. Tyle się słyszy o wyłudzeniach czy może się ktoś z tym spotkał. Bo żadna umowa jeszcze nie była sporządzona a dane żekomo potrzebne do podpisania ewentualnej umowy dziwne co?

Ina
@gość

Pracownicy jak smieci traktowani? Rowniez klienci sa traktowani jak smieci. Ja jestem kredytobiorca tego banku. ALbo nie chca mi udzielic informacji na temat mojego kredytu, albo laske wielka robia ze wogole mi powiedza cokolwiek. KLAMSTWA. KLAMSTWA. KLAMSTWA. W jeden dzien mowia co innego, za kilka dni dzwonie mowia cos zupelnie innego. Powinni wykrywacz na klamstwa tam zainstalowac. W jeden dzien mowia" och nie ma formy do wypelnienia tego dokumentu, napisz swoimi slowami, zwykle pismo wystarczy" Za kilka dni dzwonie i mowi ta sama osoba" oczywiscie ze trzeba odpowiednia forme w banku wypelnic" Klamia na zawolanie. Nie wiem jak tym ludziom to uchodzi. Jak pytam o polaczenie z kierownikiem, to mowia ze to niemozliwe. Gdzie zazalenie zlozyc?

abcd

Dzisiejsza "restrukturyzacja" to gestapowska łapanka. Przeprowadzona perfekcyjnie. Wypowiedzenie wręczone, dostępy do systemów wyłączone w jednej chwili. I wynocha za próg, tu i teraz. Pracownicy potraktowani gorzej niż śmieci. Te przynajmniej wywozi się na wysypisko, segreguje, ..... Ludzi wykopano na bruk i radź sobie.Ot, tak w środku dnia, jak gdyby nigdy nic.... Może pomysłodawca tej restrukturyzacji też tak skończy. Kto sieje wiatr, ten zbiera burze. Ile dasz, tyle do ciebie wróci. Pamiętaj, złoczyńco

ANIKA212
@abcd

hej, a ja chciałabym podzielić się z wami moimi spostrzeżeniami po zakończeniu współpracy z tym " bankiem" pracowałam w getinie 7 lat i po tych 7 latach najpierw chciano mi zaproponwać awans na menadżera jednak w swojej pracy przeżyłam chyba z 6 menadżerów nie zgodziłam się ale problem najprawdopodobniej tkwił w tym że właśnie zbliżałam sie do 40 i po kilku miesiącach od propozycji awansu bank znalazł na mnie coś że nie zachowałam tajemnicy bankowej czy coś podobnego i zwolnił mnie pod tym pretekstem z pracy - a przecież na codzień inni co ze mną pracowali robili i nadal robią to co ja i są na swoich stanowiskach. tak że ku przestrodze uważajcie na ten bank. a jeszcze do mojej sprawy skierowałam sprawę do sądu pracy i bank wówczas się wystraszył że pogorszy mu sie reputacja i podpisał ze mnią ugodę pozasądową... nie polecam tego banku a jak sie pracuje i co od was chcą to sami wiecie ...... dla mnie (usunięte przez administratora) Panie Leszku - WSTYD......

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Getin Noble Bank S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Wrocław
DTH Selection
kozak

Witam pracowałem w dziale IT. ogólnie cieszę się że już mnie tam nie ma. Jedyne co fajne to ludzie i to nie wszyscy. Kadra to dno i wodorosty

getinowiec

niestety cała grupa to żenada! Pracowałem 1,5 roku i uciekłem. Jeśli nie masz umowy na etat to zapomnij o terminowym wynagrodzeniu. Oszukują na premiach, i wynagrodzeniu za sprzedane produkty. W firmie 90% pracowników reprezentuje żenujący poziom wiedzy i kultury. Każdy klient jest traktowany jak bankomat. Trzeba wyciągnąć z niego jak najwięcej kasy.(usunięte przez administratora)Stanowczo odradzam :)

bank

Hej, proszę o opinię na temat pracy na stanowisku kasjera w Getin Banku. Zastanawiam się czy tam rekrutować. Może ktoś z Wrocławia będzie mógł powiedzieć coś więcej na temat tego banku, dzięki:)

johny.b.

Witam, Interesuję mnie stanowisko doradcy kredytowego. Na jaką podstawę można liczyć, ile trzeba tego kredytu sprzedaż i jaką prowizje od niego dają. Pozdrawiam.

tu

Proszę o informacje na temat stanowiska Specjalista ds. poszukiwania kontaktu. Specjaliści tylko skipują czy też dzwonią? Dzwonią z "palca", czy na PD? Jakie są godziny pracy?

Spoza wrocławia

Witam, czy mogłabym prosić o opinię dot. pracy we Wrocławiu w siedzibie Getin Banku na stanowisku inspektora w dziale egzekucji/sądowym? Jak wyglądają zarobki, jak wygląda praca, jakie są plany i atmosfera?

Poszukująca szczęścia

Witam! Chciałam się dowiedzieć jak mniej więcej wyglądają zarobki na stanowisku opiekun klienta? Czy da się tam pracować? Co oferują jeszcze prócz wypłaty...?Jakiś benefit, opieka medyczna?

pwo

Witam,jestem po pierwszej rozmowie,teraz czekam na spotkanie z dyrektorem regionu,proponują mi pracę na etat, dwie zmiany, 2300 brutto podstawy plus prowizja 4 procent za plan, 2 procent poniżej planu,telefon,tablet,prywatną opiekę medyczną plan do wykonania to 340 tyś,min to 90 tyś wariant optymistyczny pozwala zarobić ok 14 tyś a minimum ok 4 tyś,praca w mieście 200 tyś mieszkańców

benek

Popieram poprzednika... po wielu latach pracy zostałem potraktowany jak niepotrzebny śmieć! Każą oddawać sobie ciężko zarobione premie, jeśli nakręcony odsetkami ustawowymi klient napisze reklamację i narobi trochę zamieszania pod oddziałem. Nikogo nie interesuje, że sprzedaż była uczciwa, wszyskich pracowników traktują teraz jak potencjalnych oszustów! Najważniejsze, aby zamknąć klientowi gębę, dać mu ugodę i oddać pieniądze, a doradcy kazać oddawać premię. No cóż, dla Warszawy jesteś i zawsze będziesz tylko numerkiem ewidencyjnym i maszynką do kręcenia prowizji przełożonym.

Najgorsze co w życiu mnie spotkało jeśli chodzi o moją karierę zawodową. Pracowałęm jako opiekun klienta w placówce (nie franczyzie). Generalnie, szkoda mi to wszystko wspominać. Potraktowano mnie jak młodego chłopaczka z ulicy, którego można wykorzystać jak lalkę. Zero profesjonalizmu i mobbing. Tyle na ten temat. Opinię będę szargał, aż mnie nie przeproszą. Pozdrawiam

tinka

Witam. Orientuje się ktoś , jak wygląda assessment center w Getin w Warszawie ?

Ukończyłam studia, posiadam duże doświadczenie, stanowisko pracy w Getinie to doradca kredytowy- zarobki brutto 1900:( Takie są realia! Przechodze do innego banku mam 2x większa podstawę. Odradzam!

maciej

getin to nagorsza firma w RP

Kajtuś

Nie polecam !!!!!!! [usunięte przez moderatora] stres, [usunięte przez moderatora]... kadra zarządzająca fatalna. Brak kompetencji zakrywają wybuchami furii, premie są obcinane dosłownie za wszystko - nawet za wyjście z pracy o przysłowiowej 16stej. P O R A Ż K A !!

windykator terenowy

Stary, a gdzie teraz najlepiej się zachaczyć masz coś na oku możesz coś polecić?

aaaa

ja pracuję od 2 lat i tylko dwa razy mi się udało... tak średnio wynagrodzenie około 2500-3000 netto. Stary ale nie bierz się za to, ja mam super wyniki ale cóż najwyraźniej ich na mnie nie stać i ja uciekam

Jan
@aaaa

Nie rozśmieszaj mnie!!! Masz super wynik a zrobiłeś tylko dwa razy przez dwa lata plan!? To znaczy, że jesteś cienki Bolek!!! Dziwię się, że jeszcze Ciebie trzymają. Pracowałem na windzie w tym syfie parę lat, tylu niekompetentnych ludzi na szczeblu dyrektorskim nie widziałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Getin Noble Bank S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Getin Noble Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Getin Noble Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Getin Noble Bank S.A.?

Getin Noble Bank S.A.