pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne Sp. z o.o.

Dodaj raport z rozmowy
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne Sp. z o.o.

Aga Nowy wpis

Liczyłem, że na tym forum dowiem się czegoś o aktualnej pracy w firmie

Nowy wpis

@Aga

Dzień dobry, informujemy, że firma Polskie Ksiązki Telefoniczne nie zatrudnia już pracowników i nie funkcjonuje na rynku jako podmiot. Istnieje jedynie marka pkt.pl, czyli katalog firm, usług i produktów.

Jowita

Dziwne przez 7 lat pracy w pkt nie spotkała mnie żadna przykra sytuacja, a z firmą mam związane same miłe wspomnienia. Poznałam tam fantastycznych ludzi, którzy potrafili czerpać radość ze swojej pracy i to było piękne.

Barb Nowy wpis
@Jowita

Ja w PKT pracowałam 9 lat i bardzo żałuję, że tak długo. Praca w PKT bardzo skomplikowała mi późniejsze życie zawodowe.

obserwator

Ja tez parę lat w pkt.pl spędziłam. Zamiast się rozwijać cofnęłam się w rozwoju, a po odejściu było mi bardzo trudno znależć nową pracę. Niestety staż w pkt.pl nie jest najlepiej widziany przez rekruterów. Mnie na szczęście udało się wrócić na rynek pracy, ale teraz znacznie bardziej starannie patrzę na reputację pracodawców , u których miałabym pracować. Wolę iść nawet na nieco gorsze warunki, ale do dobrej firmy. Nauczkę dostałam.

Barb Nowy wpis
@obserwator

W PKT pracowałam 9 lat, teraz mi wstyd, że aż tak długo. Niektórym ludziom, którym sprzedawałam reklamy współczuję, niektórzy z nich mieli naprawdę poważne problemy finansowe z tego powodu (sprzedałam im reklamę za 10-15 tys, a potem oni splajtowali). Po pracy w PKT prowadziłam firmę i z sentymentu zamówiłam ramkę, największą w branży. Przez cały rok NIKT się z tej ramki nie zgłosił. Choć ok, zgłosił sie 1 pan, który nawijał mi makaronu na uszy jaka ta moja firma jest super i jakie zamówienie złozy, zamówienia oczywiście nie złozyl, a za tydzień zadzwoniła do mnie kobieta z Panoramy, która nachalnie próbowała mi wcisnąć reklamę w Panoramie.

pracowałam 2 lata. Wypłata zawsze na czas. Jak dobrze sprzedajesz możesz wyciągnąć z 5 tysi w najlepszych miesiącach.Są szanse na awans. Pierniczeniczenie takie ze zle, ze masakra, ze presja. Socjal pełen, ludzie fajni, nagrody za dobrą sprzedaż, 8 godzin w olne weekendy, umowa o prace...heloł! Przestańcie narzekac i zastanowcie sie czy to wszystko nie jest wazne w dzisiejszych czasach. Mega szkolenia! Prace wspominam b. dobrze. Niestety juz nie ma oddziału w gdańsku. zostal tylko clearsense :(

co za ???
@były pracownik

co ty za pierdoły wypisujesz ??? szkolenia ???? i to mega !!!! gdzie ??? Najważniejszy w każdych czasach jest szacunek do człowieka a tego nie ma !!!!!!!!!!!

Barb
@były pracownik

Ja pracowałam w PKT 9 lat i jednego żałuję: że pracowałam tam tak długo.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Edyta

@przestrzegam czyli uważasz, że takie osoby bez doświadczenia i po szkole nie poradzą sobie w pracy w firmie pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne Sp. z o.o.? Nie mają wyćwiczonego stylu mówienia, żeby coś sprzedać? Nie polecasz aplikować studentom świeżo po studiach?

jaaaaka
@Edyta

Chciałam zauważyć, że nie ma czegoś takiego jak Polskie Książki Telefoniczne Sp. z o. o. :) Pkt.pl to tylko katalog firm należący do firmy CS Group Polska S.A.

@jaaaaka

Szanowni Państwo, potwierdzamy, nie ma już na rynku fimy Polskie Książki Telefoniczne Sp. z o.o.. Funkcjonuje katalog pkt.pl należący od kilku lat do firmy CS Group Polska SA. Pozdrawiamy, CS Group Polska SA

Hanna

@jaaaaka Ale ja widziałam w internecie informacje o firmie pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne Sp. z o.o. we Wrocławiu to chyba nie masz racji.

@Hanna

Malinka

Co ty gadasz naprawdę? Mi babka próbowała wcisnąc kit że sprzedają 3 dziennie jedna osoba po 300 zł za sztuke. Więc mówiła że dziennie że 900 zł na osobę i z tego mam około 50% z tego co sprzedam prowizji więc całkiem niezłe siano by było. To ile tam jest takich osób co po 3 dziennie sprzedają? Nie chce mi się wierzyć, żeby po 1 dziennie sprzedawali i ktoś tam jeszcze pracował, to się nie da przecież zarobić i utrzymać. proszę o odpowiedz bo muszę szybko się decydować. napisz konkretnie o tych planach sprzedażowych bo baba mnie tak wkurzyła że jak opowiada nieprawdę to pójdę tam i jej to wyrzygam. I opiszę jeszcze bardziej w necie.

Malinka

Napisz jeszcze po ile się sprzedaje czy ten 1 klient dziennie to jest za 300 zł czy za 1200? Jak to wygląda dobry człowieku.

przestrzegam
@Malinka

Rozmowa jak rozmowa, ale tak na poważnie to nie licz że uda Ci się cokolwiek sprzedać, albo zarobić w ten sposób. Tam zatrudniają tylko dzieci zaraz po szkole na 2 - 3 tygodnie, które podczas tego okresu często nie sprzedają nic i z niczym odchodzą! Zostań tam gdzie jesteś.

@przestrzegam

No dobra, ale nie możliwe że niczego nie sprzedają, ta baba na rekrutacji była talk przekonująca, mówiła że jest kierownikiem i w jej zespole każdy sprzedaje minimum 3 produkty dziennie za 300 zł. Nie chce mi się wierzyć że można tak kłamać w żywe oczy!

Bart
@Malinka

Sama sobie odpowiadasz? :-))))))))

Edyta

@Malinka dodałaś kilka razy tą samą opinię i nikt jej nie skasował. Nadal widnieje na forum. A, jeżeli chodzi o usuwanie to robi to administrator, ale tylko w przypadku naruszenia regulaminu forum: https://www.gowork.pl/regulamin ,czyli jeżeli ktoś pisze nieprawdę o firmie pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne, obraża kogoś lub używa wulgaryzmów.

Malinka

Dlaczego oni usuwaja opinie ?

Malinka

Dlaczego opinie są usuwane ? Nie dała nic zakazanego Hej. Dobrzy ludzie dostałam dziś ofertę pracy z PKT. Zastanawia mnie jak tam się dzwoni. Pracuję jako telemarketerka 3 lata ale zastanawiam się jak wygląda ich rozmowa telefoniczna z klientem czy długo będę musiała z nim gadać przez telefon i jak wyglądają plany sprzedażowe ?? PLIS pomocy A opinia została usunięta

Malinka

Hej. Dobrzy ludzie dostałam dziś ofertę pracy z PKT. Zastanawia mnie jak tam się dzwoni. Pracuję jako telemarketerka 3 lata ale zastanawiam się jak wygląda ich rozmowa telefoniczna z klientem czy długo będe musiała z nim gadać przez telefon i jak wyglądają plany sprzedażowe ?? PLIS pomocy

Edyta

Firma Polskie Książki Telefoniczne chętnie daje możliwość młodym ludziom zdobyć doświadczenie oferując praktyki http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,306929,0,0,staze_i_praktyki. Czy są wśród nas studenci, którzy w wakacje chcieliby zdobyć doświadczenie?

tongok

przemek, a możesz konkretnie powiedzieć co napisali o twojej firmie ? Z tego co wiem ostatnio sporo zainwestowali w kampanię reklamową, która w jakiś sposób promuje ich działania, ale chyba rzeki kijem się nie cofnie.

Przemek

Jako przedsiębiorca, który korzystał z usług PKT.pl, nie polecam tej firmy. Wzięli 300zł, ale zmian, które chciałem, aby wprowadzili w wizytówce nie zobaczyłem wcale. To by było pół biedy, jednak rzeczy, które tam były napisane o mojej działalności były nie tylko nie prawdą, ale niezgodne z prawem.

haha

Zlecenie jak widac w ogłoszeniach od pewnego czasu i rotacja. Stawki marne. Tylko sprzedaz sie liczy...a szkoda tak dzielic ludzi na lepszych i gorszych ale taka prawda...

nnnnn

Moja mama pracuje w pkt.pl od ponad 10 lat i jakoś nie narzekamy by źle nam się żyje. Ja teraz też niedawno zaczęłam tutaj prace i jestem zadowolona. Nie wiem kto wypisuje brednie, że nie można iść do toalety, zjeść czy wypić. Wręcz przeciwnie. Nigdzie nie jest łatwo, a tutaj nie zarabia sie 1200 tylko można wyciągnać nawet 10tyś. Atmosfera jest spoko, organizowanych jest sporo konkursów co mobilizuje do pracy ;)

Grek

Oferty pracy są na ich stronie i na innych ogłoszeniach , ale najczęściej umowy zlecenie dają, warunki inne niż dawniej... ;/

alex78

Słuchajcie pracuje w pkt juz 2 lata i uwazam ,ze jest całkiem ok- rózni się od wszystkich firm tele w Bydg- a mianowicie tym,ze socjal jest, staŁ pensja i żeczywiscie prowocja moze mniejsza niz kiedys-podobno z 6 lat temu mozna było dom budowac, mieszkanie kupic itp ale i tak uwqzam,że da sie wyżyc i pozwolic sobie na wiecej . Urlopy sa zawsze dla kazdego- wiadomo sprzedaje sie - nie tylko siedzi ale jak ktos juz pracował w podobn firmach to wie,ze włąsnie o to chodzi-ktos sporzedaje i ktos musi kupic.Z czystym sumieniem polecam

pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne Sp. z o.o.