Getin Bank

Wrocław

Opinie o Getin Bank

ruda

Praca ok, ludzie w porządku, kwestia dogadania się czasami. Szkolenia są, zwłaszcza dla osób, które zaczynają, więc jak się czegoś nie ogarnia to się nie zostaje samemu z problemami. Przełożeni normalni- nie zadzierają nosa i nie dołują. Finansowo też daję radę i nie narzekam.

chip

dla mnie ok

jaaa

Czy ktoś może się wypowiedzieć o pracy na tym stanowisku ,,Młodszy Specjalista w Zespole Tytułów Egzekucyjnych"? jakie zarobi, atmosfera, cyz jest rotacja itp.?

jak najdalej stąd
@Nick 26.10.2017 10:05
Słaba opcja, marne zarobki, mozolna, monotonna praca, ciężka atmosfera, choć miły przełożony.

zgadzam się z Nick - atmosfera bardzo stresująca, zarobki mało adekwatne, co prawda pakiet szkoleń jest bardzo dobry i nowi pracownicy dostają wsparcie merytoryczne, ale szybko uciekają. Przełożeni przelewają swoje humory na pracowników, motywują raczej do szukania nowej pracy. Wynagrodzenie stabilne - tak stabilne, że nie zmienia się latami. Wszechobecna kontrola :)

niiiicccc
@Nick 26.10.2017 10:05

z tym miłym przełożonym to bym nie przesadzała. jak ma focha, to się z nim nie dogadasz.

Nikita

Idealne zajęcie dla osób, które szukają pracy w ciepłym biurze i są zdolne schować głęboko swą ambicję.

ork

Solidna firma, pracuje się okey

aurora
@ork 30.10.2017 17:28
Solidna firma, pracuje się okey

Jak aktualnie wygląda sytuacja ? Warto przechodzić z konkurencji ?

laja

Lubię tu pracować, a to chyba najważniejsze

grażka

Napiszę wam kilka słów o pracy w GNB. Jeśli ktoś pisze o "miłym i przyjemnym" to chyba na Uniwersyteckiej w Katowicach, a nie na bieżącej sali operacyjnej. Plany? Napiszę wam, jak w GNB się nalicza premie: np - plan na oddział: 70 ROR'ów nowych lub aktywnych. Minimum - 35. Jeśli tego placówka nie wyrobi - to w innych kategoriach można mieć mln, a i tak się niczego nie dostanie. Kredyt - nie średniej wielkości oddział to 300, 400 tyś - min. około 200 tyś. I co ciekawe - jeśli min to 200 tyś, to dopiero zaczną płacić wszystko powyżej. Czyli - jeśli zrobisz te 35 rorów i np 210 tyś kredytu, to zapłacą ci za 10 tyś kredytu. Fajnie, nie? Inwestycje - plan na oddział - też w zależności - to jakieś 1,5 - 2 mln na oddział. W tym: obligacje korporacyjne, fundusze inwestycyjne (teraz mega parcie na fundusze zagraniczne) , obligacje GNB. Jeśli minimum to 750 tyś, to zapłacą ci dopiero powyżej tego minimum. Fajnie, nie? GNB powinno przestać udawać i zrezygnować ze słowa bank, a przyjąć: OMC doradztwo finansowe. Jak wygląda dzień: przygotowanie do otwarcia placówki, wpisywanie kontaktów do bazy klientów, zwanymi MOPS i rozliczanie wcześniejszych spotkań, podanie prognoz kierownikowi, przeczytanie wewnętrznych mail'i regulujących pracę "banku", "SKUTECZNA" (?!) obdzwonka klientów (nawet, jeśli to jest 10 raz to kadra kierownicza liczy chyba na to, że klient ulegnie z powodu permanentnego nagabywania), w międzyczasie nagabywanie przy biurku przy ewentualnej obsłudze, ponowne rozliczanie się, dlaczego nie sprzedało się tego, czy tamtego, a jak to się pojawia często i to wycieczki do DR (dyrektora regionu) na prywatne rozliczenia. Teraz jeszcze "ulepszyli" system transakcyjny, którego i starzy pracownicy uczą się od początku. I trzeba nastawić się na maile od DR dlaczego nie ma sprzedaży, czy w ogóle tam pracujemy, że jesteśmy "niewdzięczni", bo bank tak "dobrze" nam płaci, a my nie chcemy dla niego pracować, a poza tym - to bank nie szuka kasjerów, a SKUTECZNYCH (?!) sprzedawców. I jaki mamy pomysł, aby odwrócić ten trend. Długo tu pracuję, ale z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień jest gorzej. Ludzie masowo składają wypowiedzenia (i to dyr. placówek) za sposób, w jaki się tu ludzi traktuje. I cichaczem się mówi, że bank specjalnie chce stosować rotacyjny system zatrudnienia, aby pracownik nie "wiązał" się z klientem. Ja po cichu szukam innej pracy . To co się dzieje od 2-ch lat -to zjazd w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Szybki zjazd. Jak komuś to odpowiada - niech składa CV.

Sonica
@grażka 09.10.2017 18:29

Podpisuje się pod tym obiema rękami Niestety cała prawda. Pracuje od 4 lat :(

ROZCZAROWANA

Zdecydowanie odradzam pracę w Getin Noble Bank.Brak czytelnego systemu premiowania,niski poziom szkoleń,kadra zarządzająca wykazująca się całkowitym brakiem szacunku do pracowników, posiadam informację z kilku oddziałów w Polsce o niepokojącym traktowaniu pracowników.Pracownicy mówią o mobbingu. W pracy ogromny stres, brak pomocy, atmosfery w pracy. Ciągłe nadgodziny, średnio w pracy przebywa się 10 godzin.

irma
@nao 01.07.2017 16:48
Gdyby taka była reguła tylu ludzi w getinie by ie pracowało. Coś nie mam zaufania do opinii które nie przedstawiają konkretów t...

Mam podobne odczucia. Zero faktów i ta anonimowość. Ja jakoś na korytarzu nie widzę, zę wsyzstcy pracują za karę.

mela
@nao 01.07.2017 16:48

Do dokładnie. Najlepiej być anonimowym i pluć jadem!

nela

A jest tu ktoś kto pracuje w e Wro w sky? Ja od przyszłego tyg zaczynam, po rozmowach mam miłe wrażenia i chętnie się czegoś dowiem

Masa

Pisałem o pracy w COB, oczywiście

Masa

Za takie pieniądze i z taką atmosferą lepiej tankować paliwo na Shell'u... i ludzie i kasa słaba :/

nela

A jest ktoś kto pracuje w sky we Wro. Ja od przyszłego tygodnia zaczynam i chętnie kogoś poznam i posłucham opinii realnych a nie narzekania bez sensu

toja

ile trwa pierwsze szkolenie? i po jakim czasie się jedzie na drugie?

e.

Największa zaleta pracy w GetinBanku? Oczywiście zarobki!!!! Po roku pracy w GetinBanku mam sportowy samochód z silnikiem V8 oraz 5 pokojowe mieszkanie o metrażu 140 m2. Polecam prace jako doradca klienta.

dron
@e. 01.10.2017 19:11

Okradasz klientów? Bo z podstawy i pseudo-premii na pewno tego nie wyrobisz (tym bardziej, gdy pracodawca odgórnie ograniczył wypłacanie premii). Więc po co bezczelnie kłamiesz?!

Edyta

@Kasia i jak oceniasz pierwsze dni pracy w Getin Bank? Czy Twoje obawy się sprawdziły, czy może jednak jesteś zadowolona? Pierwsze dni są bardzo ważne - możesz opowiedzieć, jak wyglądały? Miałaś jakieś szkolenia wdrożeniowe?

moz

Praca jest niełatwa, ale satysfakcjonująca. Mi się podoba

gugu

Solidna firma. Jak dla mnie jeden z najlepszych pracodawców z jakimi mialem do czynienia

takito

Zacząłem pracę niedawno i sobie chwalę. Dobra firma, pracuje się dobrze.

szymski

Bardzo, bardzo dobra firma, żeby się wybić. Bardzo dobrze będę wspominać pracę tutaj. Duża okejka ode mnie

kasia

trochę martwią mnie te opienie bo włąsnie dostałam pracę w getinie i od pryszłego tygodnia zaczynam ale mam nadzieję że sama sobie wyrobię zdanie i będzie ono pozytywne

Edyta

@nera, na pewno część osób lubi to co robi i dobrze czuje się w sprzedaży, tak jak napisała @ASIA często to na tym polega i na pewno wymaga od zatrudnionych dużych umiejętności i odporności na stres. Co do wykształcenia i doświadczenia, o które pytałam wcześniej, czy rzeczywiście są to tak ważne elementy, dzięki którym w Getinie można aż tak wiele zarobić?

ASIA

Jęli ktoś lubi mobbing i ciśnienie na sprzedaż, tłumaczenie się przełożonym dlaczego nie wcisnął konta kredytu czy lokaty to getin jest idealnym miejscem .... Praca w bankowości to już nie to co było 10-15 lat temu - teraz przypomina akwizycję - NIE POLECAM

Edyta

@armagedon, wiele osób pisało, że nie od razu w Getin Bank dostaje się taką pensję, że zależy to od doświadczenia i od stażu. Jaki jest Twój skoro masz zdecydowanie lepiej niż inni pracownicy? To dla innych zainteresowanych dość ważne informacje.

Kaja

Witam, 2 tygodnie czekałam na zatrudnienie w oddziale, otrzymałam mejla z informacją o pozytywnie zakończonej rekrutacji. Pojechałam na szkolenie, po czym w 3 dniu wręczono mi wypowiedzenie z pracy. Dzwoniłam do kadr, do działu rekrutacji a także do dyrektora regionu, nikt nic nie wie, zero konkretów tylko mówienie ze weryfikacja przeszła negatywnie. Widocznie b bogaty bank nie liczący się ze swoimi pieniędzmi, skoro teraz mam mieć wypłacona pensję za okres wypowiedzenia i ze zdążyłam już zaliczyć kurs kasjera złotowo-walutowego.

Edyta

Wiadomo, że każdemu pasuje coś innego, więc ludzie zawsze będą narzekać @monu. Możesz odnieść się do tych szkoleń, o które pytałam wcześniej? Dla osób, które poszukują zatrudnienia w Getin Bank, to na pewno istotne szczegóły, na które zwracają uwagę.

Edyta

@tor jakie szkolenia? Mówisz o szkoleniach wdrożeniowych na nowych stanowiskach? Czy może Getin Bank organizuje szkolenia rozszerzające kompetencje pracowników?

pola

Ja dopiero zaczynam w getinie i jestem po szkoleniach. Mam nadzieję że zagdzeję tu miejsce bo całkiem mi się podobało to czego się tam uczyłam.

pola

Lizzy

W kazdej pracy sa plusy i minusy, tak i tutaj. Jednak wlasnie te plusy tu dominuja i dzieki temu dobrze mi sie tu pracuje . Kasa mnie zadowala, atmosfera jest spoko, warunki z umowy sie zgadzaja. Mnie bardzo cieszy, ze pracuje we wlasnej branzy, bo o to trudno w tych czasach.

Edyta

@przemo dla forumowiczów szukających pracy w Getin Bank każda opinia jest bardzo ważna - również Twoja. Jeżeli możesz to napisz nam, jak prezentują się Twoje wrażenia z pracy w tej firmie?

mizo

Dobra praca. Nie są to wczasy, ale jak się uczciwie pracuje, to jest git

khaleesi89

ja niedawno zaczelam tu prace i powiem Wam, ze jestem zadowolona. pierwsze dni byly wyczerpujace, bo wiadomo - nowe miejsce, nowe obowiazki, ale przelozna mnie we wszystko wprowadzila, a wspolpracownicy milo przyjeli. :-)

foka

Praca pełna wyzwań, ale ciekawa i płatna spoko. Mi się dobrze pracuje, ale jak ktoś jest leniem w pracy, to nie polecam ;)

warg

Ja jestem zadowolony. Przyjemnie się pracuje

Marcin

O, na szczęście moja przygoda trwała 6 miesiecy. Szkolenie nabite do granic mozliwosci a ma sie nijak do rzeczywistej pracy. Praca po 10-11h, kierownik nie przygotowany do tej roli - to jakiś poganiacz i znecacz - podczas obsługi klientów wypisuje na komunikatorze "ile sprzedasz kont, ile kredytu, staraj się bardziej, ile masz numerów do klientów, kiedy obdzwonisz" , a kolejka stale na 10 osób. Nawet nie ma kiedy zjeść i się załatwić. Prace utrudniaja niewydolne systemy co wydluza obsluge. Premie niby wielkie- krążą sluchy ale zasady nie jasne, nie wiadomo czy plan wyrobiony. Zero wsparcia tylko ciągłe naciski na mystery shoppera - a jak Cię testują z innych oddziałów to potem analiza polega na wytykaniu błędów. Zero konstruktywnej oceny, bardziej skupianie się na tym że nie zaproponowałes wody w odpowiedni sposób. I nie w każdym banku tak jest bo pracowałem rok w innym banku - bez porównania. Była tam swietna kadra zarządzająca, menadżerowie byli wsparciem no i przede wszystkim SZACUNEK do drugiego człowieka. I to w całej tej organizacji...

lana
@Marcin 24.06.2017 23:07

nie wiem gdzie tak się w getinie pracuje długo, ale ja pracuję normalnie ;) oprócz pracy mam też życie, rodzinę itd. u nas kadra też ok, bez problemu się dogadujemy, z kasą nie ma problemu. ogólnie jestem zadowolona.

Jaaaa

Czy hr dają odpowiedz czy kogoś przyjmą czy nie? Czekam tydz na odpowiedz i chyba z grzecznosci by wypadało chociaż maila napisać. ...

cherry

Hej, dziś mnie tam przyjęli na stanowisko negocjatora telefonicznego w sky towerze we Wrocławiu - czy ktoś tam pracuje i może się wypowiedzieć, czy jest tak źle jak tu czytam z komentarzy?

nina
@cherry 16.05.2017 14:50

Jak czytam to wydaje mi się że za karę getin tyle ludzi trzyma i ze wszyscy pracują za darmo... śmiech!

Nikodem

Nie polecam pracy w Getin Banku. Pracowników traktuje się jak w zakładzie karnym. Nie wystarczy badanie mystery shoppera i ciągle nauki w tym temacie.. Regionalni jeżdżą po placiwkach, słuchają rozmów. Ciągła kyla w żołądku, zastraszanie, ponizanie. To praca nie na dzisiejsze czasy. Oceny roczne całkowicie niesprawiedliwe tylki dotyczą poziomu sprzedaży a przecież w formularzu sa inne zagadnienia.. Niewolnictwo XXI wieku za marne pieniądze. Dlatego ludzie masowo odchodzą. Nikt normalny z własną godnością nie będzie tam pracować.

monika

normalna praca, jasne,że czasem jest ciężko, bo się nie chce gadać z ludźmi, czy są jakieś problemy z klientem. ale poza tym jest tak jak w innych miejscach- spoko ludzie i przełożeni,a pieniądze też całkiem dobre. gdyby mi nie pasowało to bym nie pracowała, proste.

karina

Praca w sektorze bankowym we wszystkich bankach jest porównywalna; obsługa w okienku, telefony by zdobyć klienta lub namówić go na jakąś ofertę itp; przeszłam w Getinie dośc długą drogę by teraz być szefową i wiem jak to jest ale było warto.

jaśka

dla mnie getin jest dobrym pracodawcą. wypłaty bez poślizgu, godziny pracy takie jak ustalone, nowi pracownicy są szkoleni i nie ma wrzucania na głęboką wodę, zawsze można liczyć na pomoc reszty zespołu, atmosfera w porządku. tyle starczy,żeby praca była ok.

Kamil

Czy jest wolny jeszcze wakat na testera wroclaw gwiaździsta? Byłem na rozmowie mieli się odezwać i cisza. Nawet maila nie napisali ze dziękują za udział...

Ann
@Kamil 26.04.2017 10:37

Też byłam w zeszłym tyg na rozmowie - mieli dac znac do 15 czy tak czy nie - jak widac zlekceważyli to - co sugeruje, że raczej nie są słowni. Sama rozmowa nie zrobiła na mnie szczególnie dobrego wrażenia - raczej szukali kogoś sami nie wiedząc czego oczekują. Za to widziałam, że to samo ogłoszeni o pracę zostało ponowione - mówi to za siebie.

Mixer
@Kamil 26.04.2017 10:37

Jak wygladal test na testera >?

etna

nie wiem skąd tyle niechęci, jak było tak źle to jak się udało tyle czasu pracować? mi praca w tym banku pasuje, wszystko jest zgodnie z umową, normalne godziny pracy, pieniądze dobre i na czas, nie mam na co narzekać tak naprawdę. wiadomo,że nie każde miejsce pracy jest dla nas, dlatego trzeba wybierać takie które nam odpowiada ;) to mogę polecić.

Anym
@etna 14.04.2017 11:15

Widocznie masz ciepły stolek na zapleczu..

pula
@etna 14.04.2017 11:15

Prawda jest taka, ze jak się chce uderzyć to kij się zawsze znajdzie, bo nie ma miejsc idealnych ale ja na pracę w getinie też nie narzekam, dlatego innej jak na razie nie szuam.

Zetzet

Łącznie z rozmową telefoniczną miałam w tym banku 5 rozmów kwalifikacyjnych!!! Po ostatniej czekałam tydzień na odpowiedź. Przyjęli mnie ale ja już zdążyłam znaleźć pracę w innym banku. Łącznie to trwało miesiąc. Na żadnej z tych rozmow nie chcieli nic powiedzieć o zarobkach (w tym drugim banku powidzieli to juz na pierwszej rozmowie). Pytań było pełno, ale mniejsza z tym, za kazdym razem pytali o to samo, juz na prawdę miałam tego dosyć. Jeśli ktos ma duzo czasu i nie musi miec pracy od zaraz, może sobie pochodzic 'pogadać' na tych rozmowach.

wa

Miałam tę (nie) przyjemność pracować w gnb przez długich 7 lat i powiem szczerze nie życzę nikomu takiej pracy, po 11-12h, moje dziecko znało mnie tylko ze zdjęcia, wiecznie stres [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za to za tamto,kłopot z urlopem, jak L4 to obelgi od szefa, powiem tak zwolnili mnie i to było najlepsze co mogło mi sie przydarzyć.mam nowa pracę i teraz wiem,że żyję ...poza tym bankiem jest inny lepszy świat.....( katow..)

aga
@wa 12.04.2017 15:19

Ja nie rozumiem. Przecież w pracy nikt nikogo nie trzyma na siłę. Zawsze mogłeś się wcześniej zwolnić! Kompletnie nie czaję takiego podejścia. Ja tam w getinie pracuję 3 lata i nie zamierzam szukać niczego innego.

agnieszka

Nikt nikogo nie zmusza do pracy w firmie, której nie lubi już na progu. Roszczeniowosc i pretensje. Co się z wami ludzie porobiło. Więcej chęci i ochoty poproszę, mnie tu dobrze.

Opinia
@agnieszka 10.04.2017 19:32

Popracuj tam trochę jak parob to zmienisz zdanie mądralinska pani..

przemo
@agnieszka 10.04.2017 19:32

Jak to co? To typowe polskie podejście.... niestety narzekanie chyba mamy w genach a z tego o widzę jeżlei ktoś chce coś pozytywnego o getinie napisać to zaraz jest na niego najazd...

mozeigory

Pytanie do Doradców. Na jaką pensję podstwawową może liczyć początkujący Doradca w oddziale ?

Gimi
@mozeigory 08.04.2017 00:00

2100 netto przy dobrych wiatrach

ciekawa

w ŁODZI jest cały czas taka sama liczba placówek, często spotyka się ta ludzi pracujących kilka lat , a nawet są nowe ogłoszenia, więc nie wiem gdzie te masowe zwolnienia i jak jest aż tak źle to co ci ludzie tam robią tak długo

kaja
@ciekawa 26.03.2017 09:27

Ot polskie gadanie. My lubimy narzekać a najwięcej mają do powiedzenia ludzie, którzy swoją wiedzę czerpią z plotek. Ot smutna rzeczywistość

kwiryna

Getin to wciąż ważny bank, zważywszy ilość zatrudnionych, regiony w całym kraju zatrudniają kilka tys pracowników i to dobrze wyszkolonych, lokata w rankingach na poziomie szóstki mówi za siebie.

karola
@karol 08.04.2017 22:10
Wany i na polskim rynku jest jednym z kluczowych graczy. Z tym nie da się dyskutować.

o nie da. I o ilości zatrudnionych ludzi miejsc pracy i pozycji też nie:)

karola
@bnko 12.06.2017 19:51
U mnei w oddziale zbytniej rotacji nie ma i ja też nie siedzę tam charytatywnie co o czymś świadczy:)

Czytąc te wpisy można by sądzić że tysiące ludzi siedzi w getinie za karę. Przecież to już nie te czasy!

ROZCZAROWANA

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM GETIN NOBLE BANKU JAKO PRACODAWCY.Szkolenie wstępne nie przygotowuje do pracy,nawet byłych pracowników innych Banków. Brak pomocy ze strony kierowników jak i współpracowników.Trzeba ,,liczyć na siebie''.Potworny stres, praca 9-11 godzin,nadgodziny są płatne tylko ile trzeba mieć siły aby codziennie pracować 9-11 godzin,często bez możliwości wyjścia na przerwę.Kierownicy wykazują brak szacunku do pracowników, słyszy się o mobbingu.Słyszałam dwa cytaty:jest mobbing jest sprzedaż i jak pracownik powiedział,że zgłosi sprawę do sądu to usłyszał:nie masz szans,bo mobbing musi trwać przynajmniej 0,5 roku.Pracownicy wytrzymują wiele, bo jeszcze płaca jest w miarę dobra.To się ma zmienić w najbliższym czasie. Podsumowując: jeśli chcesz chodzić do pracy po to aby sprawdzić ile jesteś w stanie wytrzymać to się zatrudnij...

Zostaw opinię o Getin Bank - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Getin Bank