Getin Noble Bank S.A.

Adres: Powstańców Śląskich 141, 53-317 Wrocław

NIP: 1080004850

Getin Noble Bank S.A.
3 234 6 1

Opinie o Getin Noble Bank S.A.

peks

Praca fajna, za pryzwoite pieniądze. Polecam.

Przemekno
@peks 22.12.2018 19:22

przyzwoite to ile to netto na reke ????

Jarosław
@peks 22.12.2018 19:22

Mógłbyś dodać więcej szczegółów dotyczących zatrudnienia w firmie Getin Noble Bank? Czy dostawałeś premie lub inne bonusy do wynagrodzenia? Pracodawca jest otwarty na pracownika, oferuje kursy i szkolenia dokształcające? To bardzo ważny aspekt zatrudnienia, kiedy pracownik może inwestować w swój rozwój kariery.

kaja

Branża dośc specyficzna i zdecydowanie nie dla każdego. Mi się dobrze pracuje. Firma jest w porządku, są ok pensje i realne premie. Szkolenia ciekawe.

Bardzo proszę o opinie

Mam konto w tym banku, i zastanawiam się czy wycofać pieniądze bo robi się gorąco. Proszę o opinie pracowników, jakie jest ryzyko bankructwa tej instytucji.

Bardzo proszę o opinie
@Bardzo proszę o opinie 13.11.2018 21:14

Tylko dzisiaj akcje straciły 10%, więc sam pomyśl. Ja bym w takim banku nie trzymał pieniędzy.

marcin
@Bardzo proszę o opinie 13.11.2018 21:17

Odpowiadanie samemu sobie stało się trudniejsze od kiedy gowork zapamiętuje nazwę użytkownika, co nie?XD A poważniej, nie ma co bić piany. Tego typu sytuacje do upadków tak dużych firm, a zwłaszcza banków, raczej nie doprowadzają.

Klient
@Bardzo proszę o opinie 13.11.2018 21:14

Jeżeli powyżej 100 tys euro to tak jak nie to absolutnie nie ma potrzeby .. nie panikujcie takie banki nigdy nie bankrutują

ara

Atmosfera, kasa i skzolenia fajne. Ode mnie dobra ocena

mari

Na start bardzo fajne, bo ładnie szkolą.

parol
@mari 21.09.2018 14:29

prawda

.

dobrze się pracuje

kamil

Fajna atmosfera i szkolenia

Basia

Aplikuje na stanowisko doradcy w placówce w centrum Warszawy. Jakie są realne zarobki ? Jak wyglada szkolenie ?

Kamil

Czy orientuje się ktoś na jakie zarobki można liczyć na stanowisku Doradca klienta w placówce własnej banku (nie franczyza)? Chodzi mi realne kwoty, na jaką podstawę można liczyć i ile średnio miesięcznie wynosi premia zakładając, że placówka wyrabia plany.

TW Ernest
@Kamil 07.09.2018 15:01

i ile z tego trzeba odlozyc na zabezpieczenie ewentualnych pozwow od oszukanych klientow ?

Korposzczur
@Kamil 07.09.2018 15:01

3200brutto +premia

Kamil
@Korposzczur 16.10.2018 00:23

A średnio miesięcznie ile wynosi premia?

bobo

A dyrektor regionu Małgorzata Kalicka jeszcze pracuje w tym bagnie?

Heros
@bobo 03.06.2018 19:29

Niestety. ....

Anczix
@bobo 03.06.2018 19:29

Absolutnie sie zgodze. To (usunięte przez administratora) Bylam pracownikiem placówki franczyzowej. Nie polecam tej pracy zdecydowanie. Zamierzam zorganizowac pikiete i roznosic po domach ulotki aby ludzie nie korzystali z uslug tego banku. Jest ki wstyd,ze za pensje równa zatrudnieniu na wyspie teletorium ( tak to smieszne ale moje zarobki wahaly sie miedzy 2300-2400) robilam rzeczy, ktore nakazywal partner a w obliczu kontroli zostalam potraktowana jak smiec. Ludzie z kontroli sa tam tylko zeby kogos udupic, pozyskujesz im klienyow dzieki tobie maja wyplaty a potem odwdzieka w postaci raportu na 3 strony czego nie zrobilas a powinnas ( to glupoty typu nie uzupelniono zgod marketingowych na spolki powiazane i podmioty wspolpracujace) . Tajemniczego klienta musisz umiec na pamiec, niejednokrotnie mowiac inne slowo zabierano mi punkty. Ma byv tak jak oni chca, jestes marionetka. Pod ta ich pseudojakoscia kryja sie kredyty oprocentowane jak w providencie. Sztuka jest je komus wcisnac-tak uwazam. Paranoja. Zycze im zeby zbankrutowali. Jest mi (usunięte przez administratora) przykro ze kiedykolwiek chcialam podjac dzialanie na ich rzecz. Pani Agnieszka z kontroli franczyzy jest niekompetentna. Udaje wielce Pania grozna w efekcie zakrywa tym swoja niewiedze. Osoba ta powinna co najwyzej sprzątać. Ale nie po pracownikach tylko ulice. Nie waham sie tego napisać poniewaz tej sprawy na pewno tak nie zostawie.

Edyta

@Korposzczur w jakiej wysokości na ogół jest premia? To % od wyrobionego planu taki sam dla każdego pracownika czy może funkcyjni dostają więcej? Jak wygląda przyuczenie do stanowiska i ewentualne przekazywanie wiedzy sprzedażowej nowym pracownikom?

Heros

Omijać szerokim łukiem...tyle oszukanych klientów, pikiety, teraz get back i nadal wszystko pod dywan....

fafa

Dobra praca, spoko kasa, fajne warunki.

newi

Dla mnie jest zupełnie w porządku. Płacą spoczko i zawsze na czas, do tego jest sporo szkoleń

anonymous
@newi 20.09.2018 13:06

Rzeczywiście płacenie na czas jest plusem.

Tommy

Cześć, czy jest na sali ktoś, kto pracuje w centrali w Katowicach na uniwersyteckiej? Jaka panuje atmosfera w biurze, ile w sumie jest zespołów i pracowników w biurze? Na ilu kondygnacjach swoją siedzibę ma GNB? Czy są jakieś benefity w postaci darmowej kawy, owoców, dopłat do obiadów? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

golo

Warunki na okej

zako

Dobry pracodawca, niezła kasa, szkolenia na plus

aneta

Pracuję w oddziale lokalnym GNB, średnia miejscowość, tu ludzie żyją wolniej i nie daje się odczuć zawirowań; w GNB spokojnie.

pamela

W GNB pracuję od -nastu lat; nie mam zamiaru odchodzić bo i gdzie; praca jak to w banku, trzeba być czujnym bo pieniądze mają się zgadzać, trudniej czasem z czynnikiem ludzkim, ale klient nasz pan...wiadomo.

Edyta

@melonik możesz powiedzieć jak kształtuje się system wynagrodzeń i premii w oddziałach Getin Noble Bank S.A.? Daj znać przyszłym kandydatom jak wygląda rekrutacja do banku? Czy jest wieloetapowa, jakie umiejętności są sprawdzane i na co warto zwrócić uwagę podczas jej trwania.

grażka

Napiszę wam kilka słów o pracy w GNB. Jeśli ktoś pisze o "miłym i przyjemnym" to chyba na Uniwersyteckiej w Katowicach, a nie na bieżącej sali operacyjnej. Plany? Napiszę wam, jak w GNB się nalicza premie: np - plan na oddział: 70 ROR'ów nowych lub aktywnych. Minimum - 35. Jeśli tego placówka nie wyrobi - to w innych kategoriach można mieć mln, a i tak się niczego nie dostanie. Kredyt - nie średniej wielkości oddział to 300, 400 tyś - min. około 200 tyś. I co ciekawe - jeśli min to 200 tyś, to dopiero zaczną płacić wszystko powyżej. Czyli - jeśli zrobisz te 35 rorów i np 210 tyś kredytu, to zapłacą ci za 10 tyś kredytu. Fajnie, nie? Inwestycje - plan na oddział - też w zależności - to jakieś 1,5 - 2 mln na oddział. W tym: obligacje korporacyjne, fundusze inwestycyjne (teraz mega parcie na fundusze zagraniczne) , obligacje GNB. Jeśli minimum to 750 tyś, to zapłacą ci dopiero powyżej tego minimum. Fajnie, nie? GNB powinno przestać udawać i zrezygnować ze słowa bank, a przyjąć: OMC doradztwo finansowe. Jak wygląda dzień: przygotowanie do otwarcia placówki, wpisywanie kontaktów do bazy klientów, zwanymi MOPS i rozliczanie wcześniejszych spotkań, podanie prognoz kierownikowi, przeczytanie wewnętrznych mail'i regulujących pracę "banku", "SKUTECZNA" (?!) obdzwonka klientów (nawet, jeśli to jest 10 raz to kadra kierownicza liczy chyba na to, że klient ulegnie z powodu permanentnego nagabywania), w międzyczasie nagabywanie przy biurku przy ewentualnej obsłudze, ponowne rozliczanie się, dlaczego nie sprzedało się tego, czy tamtego, a jak to się pojawia często i to wycieczki do DR (dyrektora regionu) na prywatne rozliczenia. Teraz jeszcze "ulepszyli" system transakcyjny, którego i starzy pracownicy uczą się od początku. I trzeba nastawić się na maile od DR dlaczego nie ma sprzedaży, czy w ogóle tam pracujemy, że jesteśmy "niewdzięczni", bo bank tak "dobrze" nam płaci, a my nie chcemy dla niego pracować, a poza tym - to bank nie szuka kasjerów, a SKUTECZNYCH (?!) sprzedawców. I jaki mamy pomysł, aby odwrócić ten trend. Długo tu pracuję, ale z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień jest gorzej. Ludzie masowo składają wypowiedzenia (i to dyr. placówek) za sposób, w jaki się tu ludzi traktuje. I cichaczem się mówi, że bank specjalnie chce stosować rotacyjny system zatrudnienia, aby pracownik nie "wiązał" się z klientem. Ja po cichu szukam innej pracy . To co się dzieje od 2-ch lat -to zjazd w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Szybki zjazd. Jak komuś to odpowiada - niech składa CV.

Sonica
@grażka 09.10.2017 18:29

Podpisuje się pod tym obiema rękami Niestety cała prawda. Pracuje od 4 lat :(

Edziu
@grażka 09.10.2017 18:29

Jaka podstawa za taką robotę?

mateo
@grażka 09.10.2017 18:29

zgadzam się grażka z Tobą

Edziu
@mateo 18.02.2018 20:30

A jaka podstawa napiszcie?

Pracuś
@grażka 09.10.2017 18:29

A czy takie informacje to nie jest ujawnienie tajemnicy firmowej? Jak nie pasuje to można spróbować w centrach. Jeżeli uważasz, że tam jest "miło i przyjemnie".

Gggg
@Edziu 21.02.2018 18:49

Tyle co masz na umowie

Krk89
@grażka 09.10.2017 18:29

Nie rozumiem. Jesteś w pracy. Chcesz tylko pięknie wyglądać i pachnieć? No to chyba nie szukaj pracy w sprzedaży. Ja pracuje w GNB od kilku lat i nie zmieniłbym pracy na inną.

Prawda
@grażka 09.10.2017 18:29

Potwierdzam wszystko, dokładnie tak jest. Uciekac jak najdalej od tego banku

bobo
@grażka 09.10.2017 18:29

Potwierdzam w 100%. Cała prawda o pracy w tym (usunięte przez administratora) w którym też pracowałem 2 lata. Dodam do tego jeszcze głupkowatych przełożonych z Grzegorzem Wiechnikiem na czele.

Pracownik GNB
@bobo 03.06.2018 18:26

Zgadzam się z przedmówcami w 100 %, Grażką i Bobo... Cóż stajemy się powoli Bankiem Millenium, gdzie stamtąd ludzie przechodzą do Getinu i wdrażają systemy i ograniczenia jak nigdzie nie spotykane: ograniczenie premii do wysokości podstawy - tylko w Getin Banku! RZEKOMO MIFID II. Jakoś w innych bankach jest mifid II i nie ma ograniczenia do podstawy... Jako pracownik GNB muszę przyznać, że ten bank niestety nie dba o swoich pracowników i nie docenia tych, którzy uczciwie się z nim utożsamiali latami...

melonik
@Pracownik GNB 03.07.2018 02:37

zgadzam się w 100%, nie docenia się wieloletnich pracowników, system motywacyjny jest kiepski, nikt tu nie mówi żeby zarabiać w ciul ale podstawa powinna być adekwatna do lat przepracowanych i natłoku obowiązków doradcy klienta a jest tego ogrom, wymagania wygórowane natomiast zarobki wg mnie do niczego, jeśli nie pasuje, to się mówi " nikt tu na siłę nikogo nie trzyma"- pracownikom, którzy pracują kilka sporych lat...........

Bak

Nie polecam windykacji. Kadra bawi się w domowe przedszkole, przesadza ludzi za gadanie między sobą, ściga za korzystanie z telefonu natomiast liderzy team'owi są z układu, windykacja to jakiś "freestyle" s darciu mordy do klienta. Kto miał rozum to odszedł zostały korporacyjne słupy. Nie zarobisz ... nie nauczysz się ...nie polecam.

ramos

Praca jak praca. Kasa jest na czas, a atmosfera w porządku.

ala

Na start akurat. Dużo i szybko uczą. Skok na głęboka wodę.

roman

Ok firma

emo

Pracy dużo, ale jest satysfakcja i kasiora

papko

na brak pracy nie mogę narzekać, ale hajs się zgadza. Nadgodziny to rzadkość, więc i żona się cieszy :)

pracownik.

po 3 latach pracy, zarabiam tyle co nowi pracownicy- niby co pół roku ocena pracownicza, z której nic nie wynika bo kasa ta sama mimo, że ocena spełniający oczekiwania! Rotacja coraz większa, która wpływa na obsługę klienta. Premia jest rzadko a jak już jest to szału nie ma, ciśnienie na sprzedaż, wieczne "obdzwonki". Coraz więcej zmian, nowości. Nie idzie to w dobrą stronę :(

filip

pracowałem w kilku bankach i moim zdaniem gnb praktycznie niczym się nie różni od pozostałych rynkowych graczy. Jak ktoś już wejdzie dobrze w struktury bankowe, to wszędzie sobie poradzi

adam

jestem tutaj już 2 lata i przyznam, że trochę się zmienia ale jak dla mnie zmiany na plus

Zostaw opinię o Getin Noble Bank S.A. - Wrocław

 

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.
Każda rekomendacja jest motywacją i wyróżnieniem dla firmy. Pamiętaj, że Twoja opinia ma znaczenie.

Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy) oraz gdy dotyczy, w celu weryfikacji udzielonej opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadniony cel tj. kontakt w sprawie wyjaśnienia naruszenia) oraz wysyłki powiadomień na temat wskazanej firmy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - zgoda). Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Getin Noble Bank S.A.