Getin Noble Bank S.A.

Wrocław, Powstańców Śląskich 141

Getin Noble Bank S.A.

Opinie o Getin Noble Bank S.A.

Edyta

@Korposzczur w jakiej wysokości na ogół jest premia? To % od wyrobionego planu taki sam dla każdego pracownika czy może funkcyjni dostają więcej? Jak wygląda przyuczenie do stanowiska i ewentualne przekazywanie wiedzy sprzedażowej nowym pracownikom?

Kamil

Czy orientuje się ktoś na jakie zarobki można liczyć na stanowisku Doradca klienta w placówce własnej banku (nie franczyza)? Chodzi mi realne kwoty, na jaką podstawę można liczyć i ile średnio miesięcznie wynosi premia zakładając, że placówka wyrabia plany.

TW Ernest
@Kamil 07.09.2018 15:01

i ile z tego trzeba odlozyc na zabezpieczenie ewentualnych pozwow od oszukanych klientow ?

Korposzczur
@Kamil 07.09.2018 15:01

3200brutto +premia

bobo

A dyrektor regionu Małgorzata Kalicka jeszcze pracuje w tym bagnie?

Heros
@bobo 03.06.2018 19:29

Niestety. ....

Anczix
@bobo 03.06.2018 19:29

Absolutnie sie zgodze. To (usunięte przez administratora) Bylam pracownikiem placówki franczyzowej. Nie polecam tej pracy zdecydowanie. Zamierzam zorganizowac pikiete i roznosic po domach ulotki aby ludzie nie korzystali z uslug tego banku. Jest ki wstyd,ze za pensje równa zatrudnieniu na wyspie teletorium ( tak to smieszne ale moje zarobki wahaly sie miedzy 2300-2400) robilam rzeczy, ktore nakazywal partner a w obliczu kontroli zostalam potraktowana jak smiec. Ludzie z kontroli sa tam tylko zeby kogos udupic, pozyskujesz im klienyow dzieki tobie maja wyplaty a potem odwdzieka w postaci raportu na 3 strony czego nie zrobilas a powinnas ( to glupoty typu nie uzupelniono zgod marketingowych na spolki powiazane i podmioty wspolpracujace) . Tajemniczego klienta musisz umiec na pamiec, niejednokrotnie mowiac inne slowo zabierano mi punkty. Ma byv tak jak oni chca, jestes marionetka. Pod ta ich pseudojakoscia kryja sie kredyty oprocentowane jak w providencie. Sztuka jest je komus wcisnac-tak uwazam. Paranoja. Zycze im zeby zbankrutowali. Jest mi (usunięte przez administratora) przykro ze kiedykolwiek chcialam podjac dzialanie na ich rzecz. Pani Agnieszka z kontroli franczyzy jest niekompetentna. Udaje wielce Pania grozna w efekcie zakrywa tym swoja niewiedze. Osoba ta powinna co najwyzej sprzątać. Ale nie po pracownikach tylko ulice. Nie waham sie tego napisać poniewaz tej sprawy na pewno tak nie zostawie.

Heros

Omijać szerokim łukiem...tyle oszukanych klientów, pikiety, teraz get back i nadal wszystko pod dywan....

fafa

Dobra praca, spoko kasa, fajne warunki.

newi

Dla mnie jest zupełnie w porządku. Płacą spoczko i zawsze na czas, do tego jest sporo szkoleń

@newi 20.09.2018 13:06

Rzeczywiście płacenie na czas jest plusem.

Tommy

Cześć, czy jest na sali ktoś, kto pracuje w centrali w Katowicach na uniwersyteckiej? Jaka panuje atmosfera w biurze, ile w sumie jest zespołów i pracowników w biurze? Na ilu kondygnacjach swoją siedzibę ma GNB? Czy są jakieś benefity w postaci darmowej kawy, owoców, dopłat do obiadów? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

mari

Na start bardzo fajne, bo ładnie szkolą.

golo

Warunki na okej

zako

Dobry pracodawca, niezła kasa, szkolenia na plus

aneta

Pracuję w oddziale lokalnym GNB, średnia miejscowość, tu ludzie żyją wolniej i nie daje się odczuć zawirowań; w GNB spokojnie.

pamela

W GNB pracuję od -nastu lat; nie mam zamiaru odchodzić bo i gdzie; praca jak to w banku, trzeba być czujnym bo pieniądze mają się zgadzać, trudniej czasem z czynnikiem ludzkim, ale klient nasz pan...wiadomo.

Edyta

@melonik możesz powiedzieć jak kształtuje się system wynagrodzeń i premii w oddziałach Getin Noble Bank S.A.? Daj znać przyszłym kandydatom jak wygląda rekrutacja do banku? Czy jest wieloetapowa, jakie umiejętności są sprawdzane i na co warto zwrócić uwagę podczas jej trwania.

grażka

Napiszę wam kilka słów o pracy w GNB. Jeśli ktoś pisze o "miłym i przyjemnym" to chyba na Uniwersyteckiej w Katowicach, a nie na bieżącej sali operacyjnej. Plany? Napiszę wam, jak w GNB się nalicza premie: np - plan na oddział: 70 ROR'ów nowych lub aktywnych. Minimum - 35. Jeśli tego placówka nie wyrobi - to w innych kategoriach można mieć mln, a i tak się niczego nie dostanie. Kredyt - nie średniej wielkości oddział to 300, 400 tyś - min. około 200 tyś. I co ciekawe - jeśli min to 200 tyś, to dopiero zaczną płacić wszystko powyżej. Czyli - jeśli zrobisz te 35 rorów i np 210 tyś kredytu, to zapłacą ci za 10 tyś kredytu. Fajnie, nie? Inwestycje - plan na oddział - też w zależności - to jakieś 1,5 - 2 mln na oddział. W tym: obligacje korporacyjne, fundusze inwestycyjne (teraz mega parcie na fundusze zagraniczne) , obligacje GNB. Jeśli minimum to 750 tyś, to zapłacą ci dopiero powyżej tego minimum. Fajnie, nie? GNB powinno przestać udawać i zrezygnować ze słowa bank, a przyjąć: OMC doradztwo finansowe. Jak wygląda dzień: przygotowanie do otwarcia placówki, wpisywanie kontaktów do bazy klientów, zwanymi MOPS i rozliczanie wcześniejszych spotkań, podanie prognoz kierownikowi, przeczytanie wewnętrznych mail'i regulujących pracę "banku", "SKUTECZNA" (?!) obdzwonka klientów (nawet, jeśli to jest 10 raz to kadra kierownicza liczy chyba na to, że klient ulegnie z powodu permanentnego nagabywania), w międzyczasie nagabywanie przy biurku przy ewentualnej obsłudze, ponowne rozliczanie się, dlaczego nie sprzedało się tego, czy tamtego, a jak to się pojawia często i to wycieczki do DR (dyrektora regionu) na prywatne rozliczenia. Teraz jeszcze "ulepszyli" system transakcyjny, którego i starzy pracownicy uczą się od początku. I trzeba nastawić się na maile od DR dlaczego nie ma sprzedaży, czy w ogóle tam pracujemy, że jesteśmy "niewdzięczni", bo bank tak "dobrze" nam płaci, a my nie chcemy dla niego pracować, a poza tym - to bank nie szuka kasjerów, a SKUTECZNYCH (?!) sprzedawców. I jaki mamy pomysł, aby odwrócić ten trend. Długo tu pracuję, ale z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień jest gorzej. Ludzie masowo składają wypowiedzenia (i to dyr. placówek) za sposób, w jaki się tu ludzi traktuje. I cichaczem się mówi, że bank specjalnie chce stosować rotacyjny system zatrudnienia, aby pracownik nie "wiązał" się z klientem. Ja po cichu szukam innej pracy . To co się dzieje od 2-ch lat -to zjazd w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Szybki zjazd. Jak komuś to odpowiada - niech składa CV.

Sonica

Podpisuje się pod tym obiema rękami Niestety cała prawda. Pracuje od 4 lat :(

Edziu
@grażka 09.10.2017 18:29

Jaka podstawa za taką robotę?

mateo

zgadzam się grażka z Tobą

Edziu
@mateo 18.02.2018 20:30

A jaka podstawa napiszcie?

Pracuś
@grażka 09.10.2017 18:29

A czy takie informacje to nie jest ujawnienie tajemnicy firmowej? Jak nie pasuje to można spróbować w centrach. Jeżeli uważasz, że tam jest "miło i przyjemnie".

Gggg
@Edziu 21.02.2018 18:49

Tyle co masz na umowie

Krk89
@grażka 09.10.2017 18:29

Nie rozumiem. Jesteś w pracy. Chcesz tylko pięknie wyglądać i pachnieć? No to chyba nie szukaj pracy w sprzedaży. Ja pracuje w GNB od kilku lat i nie zmieniłbym pracy na inną.

Prawda
@grażka 09.10.2017 18:29

Potwierdzam wszystko, dokładnie tak jest. Uciekac jak najdalej od tego banku

bobo
@grażka 09.10.2017 18:29

Potwierdzam w 100%. Cała prawda o pracy w tym (usunięte przez administratora) w którym też pracowałem 2 lata. Dodam do tego jeszcze głupkowatych przełożonych z Grzegorzem Wiechnikiem na czele.

Pracownik GNB
@bobo 03.06.2018 18:26

Zgadzam się z przedmówcami w 100 %, Grażką i Bobo... Cóż stajemy się powoli Bankiem Millenium, gdzie stamtąd ludzie przechodzą do Getinu i wdrażają systemy i ograniczenia jak nigdzie nie spotykane: ograniczenie premii do wysokości podstawy - tylko w Getin Banku! RZEKOMO MIFID II. Jakoś w innych bankach jest mifid II i nie ma ograniczenia do podstawy... Jako pracownik GNB muszę przyznać, że ten bank niestety nie dba o swoich pracowników i nie docenia tych, którzy uczciwie się z nim utożsamiali latami...

melonik
@Pracownik GNB 03.07.2018 02:37

zgadzam się w 100%, nie docenia się wieloletnich pracowników, system motywacyjny jest kiepski, nikt tu nie mówi żeby zarabiać w ciul ale podstawa powinna być adekwatna do lat przepracowanych i natłoku obowiązków doradcy klienta a jest tego ogrom, wymagania wygórowane natomiast zarobki wg mnie do niczego, jeśli nie pasuje, to się mówi " nikt tu na siłę nikogo nie trzyma"- pracownikom, którzy pracują kilka sporych lat...........

Bak

Nie polecam windykacji. Kadra bawi się w domowe przedszkole, przesadza ludzi za gadanie między sobą, ściga za korzystanie z telefonu natomiast liderzy team'owi są z układu, windykacja to jakiś "freestyle" s darciu mordy do klienta. Kto miał rozum to odszedł zostały korporacyjne słupy. Nie zarobisz ... nie nauczysz się ...nie polecam.

ramos

Praca jak praca. Kasa jest na czas, a atmosfera w porządku.

ala

Na start akurat. Dużo i szybko uczą. Skok na głęboka wodę.

roman

Ok firma

emo

Pracy dużo, ale jest satysfakcja i kasiora

papko

na brak pracy nie mogę narzekać, ale hajs się zgadza. Nadgodziny to rzadkość, więc i żona się cieszy :)

pracownik.

po 3 latach pracy, zarabiam tyle co nowi pracownicy- niby co pół roku ocena pracownicza, z której nic nie wynika bo kasa ta sama mimo, że ocena spełniający oczekiwania! Rotacja coraz większa, która wpływa na obsługę klienta. Premia jest rzadko a jak już jest to szału nie ma, ciśnienie na sprzedaż, wieczne "obdzwonki". Coraz więcej zmian, nowości. Nie idzie to w dobrą stronę :(

filip

pracowałem w kilku bankach i moim zdaniem gnb praktycznie niczym się nie różni od pozostałych rynkowych graczy. Jak ktoś już wejdzie dobrze w struktury bankowe, to wszędzie sobie poradzi

adam

jestem tutaj już 2 lata i przyznam, że trochę się zmienia ale jak dla mnie zmiany na plus

Co_sie_dzieje

Wie ktoś może dlaczego kierownicy w centrach uciekają jeden za drugim? Mamy się czego bać?

Nick
@Co_sie_dzieje 06.07.2018 19:03

robią przemeblowania w centrum - zamknęli (a właściwie dorżnęli) COB we Wrocławiu -zamyka się z końcem lipca, wszystko przeniesione do Jastrzębia (he he) i Warszawy (he he he he he). procesy z Wrocławia przeniesiono, ale nowe kierownictwo nie ogarnęło tematu i dlatego lecą teraz z wypowiedzeniami. szkoda ludzi z Wrocławia, bo stracili pracę, a Bank stracił specjalistów.

@Co_sie_dzieje 06.07.2018 19:03

dojechali wcześniej Kraków teraz dojechali cob...a teraz idą dalej dobijają detal (robią automat) i pójdą pewnie jeszcze dalej...ale jastrzębie i warszawka nie wydalają bo nie maja o niczym pojęcia...bardzo wielka szkoda ludzi z Wrocławia.

Agnieszka

Czy podstawa 4500zł netto jest osiągalna na stanowisku Doradcy Klienta?

plany
@Agnieszka 26.02.2018 19:46

ta - jak wyrobisz plany swoje i placówki sąsiadującej

blick
@plany 18.03.2018 19:46

Plany - mejd maj dej

doradca
@Agnieszka 26.02.2018 19:46

w wawie w center call spokojnie

nosko

Pracowalem ponad 2 lata i nie mialem na co narzekac.

kirk

Pracuję od kilku miesięcy w tym banku, wcześniej robiłem w 2 innych i tutaj pracuje mi się najlepiej. najłatwiej mi wyrobić premię i do tego bardzo fajny klimat mamy

@kirk 12.07.2018 13:01

xD

tak

Pracowałam w Getinie dwa lata temu. Byłam bardzo zadowolona i mile wspominam atmosferę w tym banku. Nie wiem jak jest teraz, ale nie mogę narzekać na szkolenia we Wrocławiu, które wspaniale przygotowały mnie do pracy w banku jako świeżaka. Niestety dałam się namówić na zmianę banku ze względu na wyższą podstawę, czego teraz żałuję, bo "różowy" tak mnie zniechęcił do pracy w bankowości, że nie chciałam już słyszeć o pracy w jakimkolwiek innym banku. Pozdrawiam szkoleniowców Elę, Jolę i Mariusza-"cyrkówa".

Edyta

@Co_sie_dzieje czy w strukturach Getin Bank dzieje się coś o czym warto wspomnieć na forum? Pracujesz jako pracownik placówki bankowej czy może w centrali? Możesz coś więcej powiedzieć na temat pracy i warunków płacowych oferowanych przez Getin Bank?

barbara

Bank jak bank; niekoniecznie, duza kultura organizacji i wymagana perfekcja; obsluga klienta medalowa.

Zostaw opinię o Getin Noble Bank S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Getin Noble Bank S.A.