Opinie o Getin Noble Bank S.A. w Wrocław Powstańców Śląskich 141

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Getin Noble Bank S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Getin Noble Bank S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getin Noble Bank S.A. w Wrocław Powstańców Śląskich 141

daria

Dziwić mogą niektóre niewyważone opinie. Ludzie na wejście pręża muskuły bo mają szanse na fajną pracę o potem psioczą. Sama dostałam kiedyś szansę na pracę w Getinie z nią szansę na osobisty rozwój: szkoda że zdewaluował się sens lojalności względem pracodawcy.

Ansdpf

Jaki jest proces szkolenia. Czy wiąże się to z wyjazdem poza miejsce zamieszkania?

Daro
@Ansdpf

Szkolenia ? Jeśli chodzi o pracę w Centrali to one w ogóle nie istnieją. Procedury w Banku ? Po co one nam. Wszystko jest na przysłowiową "gębę". Tylko czekać, aż problemy same zaczną się pojawiać.

nick
@Daro

najlepiej, jak się znajduje procedury, kiedy trzeba przenieść centrum do innego miasta tyle wymyślania dawno nie było, co ostatnio XD

adam

Szkoda, że niektórzy "anonimowi pisarze" nie przestrzegaja dobrego tonu w wypisywaniu uwag. trzymam się swoich racji; dla mnie GNB jest ok.

nick
@adam

adam - jaka płaca, takie zdanie, jakie zachowanie pracodawcy, takie zdanie pracownika, czyż nie?

Robert

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie!! Może doceńmy firmę?

weź_wyjdź
@Robert

za co docenić? co takiego robią dla pracowników? potrafili bez mrugnięcia okiem zwolnić 150 osób, nie pierwszy raz z resztą. Kiedy mówią wypad za drzwi... poczekaj, aż po ciebie przyjdą

blick
@weź_wyjdź

należę do grupy tych 150. Do dnia zwolnienia praca była ciężka i monotonna, bo użeranie się z pewnymi czynnościami do łatwych nie należy, ale była to robota przeze mnie w miarę lubiana. po tym jak mnie zwolnili - wierz mi - śmieję się z tego w głos. karma wraca, do nich wróci już w wakacje

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Getin Noble Bank S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
arek

Nie jest łatwo zadowolić wszystkich, ale ja z szacunkiem odnoszę się do obsługi w GNB , zktórego korzystam jakis czas i nigdy nie było problemów.

monika

GNB to moja pierwsza praca na stanowisku doradcy klienta; trzeba znać procedury instytucjonalne i być trochę psyckologiem ; klienci zwłaszcza indywidualni wymagają atencji i słusznie bo dzieki nim bank istnieje. Istnieje też dzięki zgrabnemu zarządzaniu i to niewatpliwy atut banku.

Fan Maxa
@monika

zgrabna to może być d..a durny hrowcu

Iza

Czy bank prowadzi może rekrutację?

talo
@Iza

Wpisz w google "getin bank praca" i tam znajdziesz odpowiedź

wowo

Zupełnie spoko pracodawca

;)

widzę, że HR w formie

witek

Ostatnio spędziłem chwilę w oddziale GNB i staję murem za obslugą; trzema mieć rzeczywiście anielską cierpliwośc do klientów; a tu cyfry, nie wolno zaliczyć skuchy, naprawdę niektórzy klienci są mega upierdliwi i nerwowi.

koso
@witek

No praca łatwa nie jest. Ale daje satysfakcję i można zarobić;)

merkury

Kręcą się pieniądze; przewalają systemy; z lektur szkolnych wiemy , że potrafią pociągnąć mocno w dół; wskazany zatem umiar w drążeniu ątków krytcznych wokół "gniazda", w którym się siedzi

january

Praca w banku wymaga specjalnych kwalifikacji, nie da się ot tak bez szkolenia i przysposobieia zarabiać kokosów; na poczatek trochę pokory.

tarot

Świetna firma na start

boko
@tarot

Też tu zaczynałem i muszę potwierdzić :)

kornik

Pracuję od niedawna, ale wsyzstko wydaje się być na swoim miejscu w tej firmie. Póki cow sumie nie mam się do czego przyczepić. Pracy jest dużo,a le cóż, to praca, a nie wakacje

Dominika
@kornik

A kasa na początek jaka?

Jato
@Dominika

Najniższa krajowa

Xls

Jak jesteś chętna/y do pracy, ambitna/y z energią to idealny pracodawca!

hahaha
@Xls

hahahahaha

lilka

Niezależnie od frustrujących wypowiedzi nasuwa się taka refleksja. Nie da się pracować bez przyzwoitości, nie mówię o entuzjazmie. Obsługuję od kilku lat klientów w tzw. okienku i wiem że oprócz cyferekczasem warto zamienić miłe słowo. To działa jak czar.

alan

Mi sie dobrze pracuje

polo
@alan

U mnie tak samo. Dobra firma

jola

Poziom "nieszczęscia" niektórych pracowników budzi litosc. Widziały gały co brały. Poziom nielojalności względem pracodawcy żenujacy. Pracuję w tym banku i mam pozytywne relacje wewnatrz i z klientami. Kwestia charakteru i szacunku.

Edziu

Jaka masz podstawę?

pa.
@jola

Wiesz, jolu, poziom nielojalności pracodawcy względem pracowników sięgnął ostatnio dna w COBie. Więc, radzę - zwijaj się, bo wszystkich pozamykają. już niedługo, nie ważne, jak bardzo lojalna będziesz.

Szarik
@jola

Pisze tu z prosba o pomoc. Mozecie pomoc tysiacom polskich rodzin, zakonczyc okradanie ich przez TW Ernesta i co za tym idzie pomoc Polskiej gospodarce. Na pewno sa tu ludzie ktorzy nie dali sie zmanipulowac lobby bankowemu i nie uwierzyli ze frankowicze to cwaniaki majace w 300 metrowym domu wielka plazme. Na pewno widzieliscie Panstwo jak wciskano im toksyczne produkty tylko dla wyrobienia targetu, gdy nawet sprzedawcy OF czy GNB nie wiedzieli co sprzedaja czy tez posiadacie wiedze ze GNB byl swiadomy o przeniesienie 100% ryzyka na kredytobiorcow Pracowniku banku, jeżeli jesteś w posiadaniu dokumentów potwierdzających przestępczy charakter procederu udzielania i wprowadzania na polskim rynku kredytów waloryzowanych do CHF prosimy o kontakt. https://www.bankowebezprawie.pl/apel-pracownikow-bankow/

nic.
@Szarik

Szariku drogi - powiem krótko nikt frankowiczom pistoletu do głowy nie przykładał. Nie twierdzę, że mają w domu plazmę i "dżakuzi", ale bądź szczery z ludźmi. Kiedy osoby biorące kredyt w złotówkach płaciły bankom sowite odsetki, wy śmialiście się, że to frajerzy. I nie mów, że tak nie było, bo słyszano was wszędzie. nie stać was było na kredyt w polskiej walucie, to trzeba było się zastanowić, a nie brać na hurra franki, których na oczy nie widzieliście. sorry, ale mnie, jak nie stać na kredyt to go po prostu nie biorę wszystko.

DużyFrank
@nic.

nic. - łatwo teraz powiedzieć z perspektywy czasu, gdybym wiedział ze tak będzie to by nie brał CHF, to bym się nie żenił, dzici nie robił ... bo ddzisiaj 90% procent moich zarbków idzie na ratę, żona olała sprawę i się dwa lata temu wyprowadziła - ślad po niej zaginął, pewnie gdzieś jest w UK. A ja mam 2 dzieci, kredyt i jeszcze 20 lat przed sobą życia ... tak mam nadzieję życia bo komornik siedzi na koncie ... tak, mam 28 calową plazmę w pokoju z 2008 roku ehh ... gdybym tylko wiedział, to bym się nie wcale nie chciał urodzić

nic
@DużyFrank

oczywiście, że łatwo mi powiedzieć, bo ja - w przeciwieństwie do niektórych rozumiem, że różnice kursowe na walucie obcej dziś są takie, że płacisz 500 pln mniej, a jutro będziesz płacił 1500 pln więcej dlatego - zarabiając w walucie polskiej nie biorę kredytu w walucie obcej a jak na polską walutę mnie nie stać, to logiczne, że za chwilę może mnie nie stać na obcą.

Nicanic
@nic

Widac ze padl rozkaz w wawie bronic getinu na forum. Wracajac do getinu czas rozliczenia za franki coraz blizej. Wtedy to juz warszawa sama sie likwidowac

nic
@Nicanic

ale ja nie bronię Getinu. tylko opisuję sytuację, jaka miała miejsce w przypadku osób biorących kredyty we frankach w Polsce. nie zarabiają we frankach, nie widzą obcej waluty, a biorą w niej kredyt.. śmieszne poza tym - co do Getinu, to możesz mi wierzyć, że z pewnych powodów nie mam najlepszego zdania o jego włodarzach z Warszawy. więc wybacz - nie trafiłeś.

Edziu

Ponawiam pytanie. Na jakie zarobki liczyć można Opiekun/Doradca klienta? Stanowisko podstawowe? Proszę o opinie.

wiem ile
@Edziu

podstawy mają słabe, ale jak jesteś obrotny to sobie poradzisz.

Damian

Info dla chcących podjąć pracę na stanowisku Windykatora . Getin Bank 3000 - 3400 brutto , Getback : 3000-3200 brutto , Eurobank 3000-3600 brutto, Koksztys : 3500-4000 brutto , CreditExpress Inkasso : 3400-3600 brutto, Inkasso Kaczmarki : 3300 - 3700 brutto i uwaga : Credit Agricole : 2700 brutto. Dlatego zastanówcie się gdzie składacie CV. Przedstawione kwoty dotyczą osób z doświadczeniem

Zostaw merytoryczną opinię o Getin Noble Bank S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Getin Noble Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Getin Noble Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Getin Noble Bank S.A.?

Getin Noble Bank S.A.