Opinie o Getin Noble Bank S.A. w Wrocław Powstańców Śląskich 141

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Getin Noble Bank S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Getin Noble Bank S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getin Noble Bank S.A. w Wrocław Powstańców Śląskich 141

orion

Moja ocena jest jak najbardziej pozytywna. Poecam

keks

Praca nie jest lekka, ale firma jak najbardziej uczciwa. Pieniądze sa spoko, do tego zawsze na czas, szkolenia całkiem fajnie prowadzone, atmosfera in plus.

alos

Moim zdaniem jest dobrze :)

natan
@alos

Moim też :)

Edyta

@alek, Twoja wypowiedź jest bardzo ogólna. Czy mógłbyś ją rozwinąć o dodatkowe informacje? Czy można liczyć na jakieś premie lub inne benefity pozapłacowe od tego pracodawcy?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Getin Noble Bank S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
alek

Mi warunki jak najbardziej odpowiadają. Normy są do zrobienia, przełożony w porządku, chociaż trochę srogi, amosfera w pracy zupełnie fajna

Edyta

@tenor, a co możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia w Getin Banku? Może mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać coś więcej na temat pracy w tym miejscu. Obecnie Twoja opinia nie zawiera zbyt wielu informacji.

tenor

Moge polecic prace w tym miejscu. Kasa jest niezla, atmosfera jest fajna

Edyta

@alos, rozwiń proszę swoją wypowiedź. W tym momencie niewiele ona mówi o pracy w Getin Banku. To będzie pomocna informacja, dla tych którzy chcą aplikować. @bobo, forum Gowork.pl nie jest miejscem na rozmowy o innych pracownikach. Jest to niezgodne z regulaminem, który możesz przeczytać tutaj: https://www.gowork.pl/regulamin

Natala

Odradzam wszystkim pracę tutaj. Plany nie do wykonania brak bazy jezeli chodzi o placowki franczyzowe ciągle pretensje ksiezniczek czemu plany nie wykonane tylko na czym na ulicy ich lapac? Masakra jeszcze miesiąc wypowiedzenia i juz mnie tu nie bedzie

Edyta

@antoni, co masz na myśli pisząc, że firma daje możliwości rozwoju? Czy organizowane są jakieś szkolenia? Na stronie Getin Banku znalazłam informację, że jest możliwość udziału w ciekawych projektach. Czy miałeś przyjemność brać udział w takim wydarzeniu? @wro, na swojej stronie internetowej zapewniają, że od początku proponują umowę o pracę. Czy ktoś z pracowników mógłby to potwierdzić?

@Edyta

Haha nigdy nie wierz w to co mówią lub piszą póki nie masz na piśmie.

mateusz

Zawsze z podziwem patrze na obsluge klienta w GNB gdzie mam konto i od czasu do czasu osobiscie ide pozalatwiac chocby zlecenia stale z korekta; pieniadze cierplowosc spokoj takie tam a jakze wazne. Male miasto ma swoj dobry bank.

TW Ernest
@mateusz

Brzmi jak sciema pisana przez pracownika tego pseudo banku. Getin to oszusci. Obsluga klienta zachowuja sie jak z lapanki pod liceum. Pierwsza linia obslugi ma zerowe kompetencje a pracownicy biurowi tylko patrza jak zrobic przekret i wydutkac klienta w zamian za prowizje od TW hien wlascicieli

oskar
@TW Ernest

Co ty opowiadasz człowieku? Akurat do obsługi to się kompletnie nie można przyczepić w Getinie.

antoni

Praca w GNB atrakcyjna i daje mozliwosci rozwoju profesjonalnego. Oczywiscie dla kierunkowo wyksztalconych .Marketing,finanse i te rzeczy....branzowe.

wro

1.Czy dają umowę o pracę? 2. Na czym polega ta praca? Trzeba coś sprzedawać? np. karty kredytowe?

@wro

1. dają krzesło i kawałek biurka.. 2. Siedzisz i patrzysz się w scianę.. a po co coś sprzedawać??

wro

Ok w takim razie jak wygląda proces sprzedaży? Trzeba dzwonić namawiać klientów aby coś kupili? O jakiego produkty głównie chodzi? Kredyty?

kama

Praca we Wrocławiu w placówce zupełnie w porządku. Kasa ok, atmosfera bardzo fajna.

Pracowałem tam ponad 2 lata. Ciekawe kiedy bank odpowie za sprzedaż polis na których klienci tyle potracili? Przecież do nieetycznej sprzedaży zmuszała cała góra, Ci, pożal się boże, dyrektorzy regionalni, np. Marek Pajchert czy Małgorzata Kalicka. Nie wspomnę o panu Wiechniku.... Kiedy oni staną przed obliczem sprawiedliwości???

@anonymous

Polisy to chyba nie te czasy....

Praca we franczyzie getin banku masakra... podstawa najnizsza krajowa 1599 zl netto. Porażka. Plany nie do zrealizowania bo brak bazy i trzeba sobie znalesc klientow na ulicy i ich obdzwaniac porażka. 8 miesięcy tu pracuje i na szczescie dostalam lepsza propozycje. Nie polecam!

Iza

Podpowiedzcie czy bank prowadzi może rekrutację ? Słyszałem sporo dobrego .

@Iza

Ciekaw jestem, co takiego dobrego słyszałaś i od kogo?

amo
@Iza

Wpisz w google to ci wyskoczy. To duży bank, więc na pewno gdzieś znajdziesz rekrutację

cv

Czy jest szansa na dostanie pracy jako doradca bez doświadczenia?

@cv

Oczywiście, to bank w którym przyjmuje się obecnie każdego... musisz się tylko nadawać, czyli potrafić wciskać to co Ci każą w danym momencie.

alva

Negocjator - Wrocław Ogólnie praca trudna nie jest. Bywa mocno stresująca. O klientach się nie wypowiem, niektórzy powinni przejść test na inteligencję i kurs dobrego wychowania. Masz wpływ na grafik. Na ten element nie narzekam, nie robią problemu w wyjściu szybciej z pracy i odrobieniu innego dnia. Chociaż jeśli dojeżdżasz to możesz mieć pewne przeszkody, przy czym lider albo kierownik powie ci, że skoro dojazdy to problem to się przeprowadź do Wrocławia (co jest śmieszne, bo pensja bez premii, która nigdy nie jest pewna, nie wystarczy nawet na wynajem mieszkania). Komfort pracy... Praca 8h przy komputerze, należy się prawnie 40min przerwy łącznie, a masz 30min, w które wliczają się wyjścia do toalety, co ja uważam za skandal, szczególnie, że jestem kobietą. Na litość, jak można liczyć komuś ile razy wychodzi do toalety? Płace są żałosne. Naprawdę. Niewiele więcej, niż najniższa krajowa. Oczywiście, że są premie, ale wyrobienie rozsądnej premii to często kwestia przypadku, a nie umiejętności. Bywa, że kierownik i liderzy mydlą oczy i nie szanuje się naszego czasu, naszej pracy, naszego zdania. Planowanie urlopu to bitwa na śmierć i życie. Komunikacja z innymi działami banku leży i kwiczy. Dział, który ma ściągać należności nie wie jak obsłużyć produkt, bo jako takich szkoleń produktowych brak. Ale poza mierzeniem się z klientami przychodzi nam również mierzyć się z pracownikami placówek, którzy dzwonią do windykacji dowiedzieć się o długu klienta. UWAGA SPOILER ALERT. Rozmowy są nagrywane, dział jakości je odsłuchuje, a dane klientów są objęte tajemnicą bankową i pracownik placówki nie uzyska ŻADNYCH informacji od negocjatora/windykatora, bo to złamanie tajemnicy bankowej. No ludzie, litości... Nie wiem na ile to prawda, a na ile wymysł klientów, ale mówienie klientom, że spóźnienie do 30-stu, albo nawet 14-stu dni jest spoko bardzo utrudnia nam pracę. SPÓŹNIENIE NIE JEST SPOKO. Żadne. Podsumowując. Sama praca łatwa i w porządku, jeśli nie zależy ci na zarobku. Jak chcesz mieć stabilne i dobre pieniądze to nie polecam. Nikt z nas charytatywnie do pracy nie chodzi, a najniższą krajową z premiami to pierwsza lepsza firma produkcyjna wypłaca i są to pensje często większe, niż negocjatora w banku.

dramat

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o pracy w Getin Banku, odradzam wszystkim którzy mają choć odrobinę sumienia i przyzwoitości, szczególnie w centrum Polski o której ktoś wcześniej pisał. Ludzie traktowani jak "zwykłe nic" przez "20 paro letnich dyrektorków". Człowiek tam nie jest człowiekiem a robotem, który ma robić co mu każą, nie odzywać się i zajechać na śmierć, a jeśli dożyje to będzie leczyć się do końca życia na nerwicę po wiecznym mobbingu i ciągłych "zmianach na lepsze".

Zostaw merytoryczną opinię o Getin Noble Bank S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Getin Noble Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Getin Noble Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Getin Noble Bank S.A.?

Getin Noble Bank S.A.