Opinie o Getin Noble Bank S.A. w Wrocław Powstańców Śląskich 141

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Getin Noble Bank S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Getin Noble Bank S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getin Noble Bank S.A. w Wrocław Powstańców Śląskich 141

dominik

przydatne doświadczenie, polecam

weronika
@dominik

jak oceniasz klimat w tym miejscu?

dominik
@weronika

fajnie mi się pracowało, nie mam żadnych powodów do narzekań

mateusz

racja!

Uwaga

No :)

Stan

Bardzo nie polecam tę firmę(usunięte przez administratora) Po 2 rozmowach dostałem od ich pracownika HR ofertę pracy, bardzo chcieli mnie zatrudnić, manager była bardzo zadowolona z rozmowy. Ale po 2 tygodniach dostałem Email od managera(usunięte przez administratora) że niestety dla mnie już jest brak miejsc.

Ralf

pracodawca godny polecenia, szkolenia, benefity, atmosfera, wszystko na +

Niwa
@Ralf

W jakim dziale pracujesz? Chodzi mi o te szkolenia. Czy one są dla każdego pracownika czy tylko dla jakiejś grupy.

monika
@Niwa

z tego co ja wiem, szkolenia organizują dla wszystkich działów

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Getin Noble Bank S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Prochu 1991

WItam, Jaka jest sytuacja na stanowisku "Specjalista ds. IT" w Getin Noble Bank S.A. we Wrocławiu? Dziękuję z góry za info zwrotne

ciekawy

Może ktoś opisać coś więcej o pracy jako młodszy specjalista ds. ryzyka rynkowego? Konkretnie katowice, ale myślę że dużej różnicy nie ma pomiędzy miastami. Jak oceniacie samą pracę na tym stanowisku, jak zarobki?

Oliwia
@ciekawy

Pracę oceniam pozytywnie, co do zarobków to całkiem nieźle, do tego są premii, także spoko

daniel

praca w tym banku, to niesamowita możliwość rozwoju swoich umiejętności oraz nauki nowych, miło wspominam ten czas.

Roman N.

Czy ten bank to bankrut?? Ponoć może upaść lada chwila. CO z pieniędzmi klientów??

Tekla
@Roman N.

Moim zdaniem kondycja każdego banku komercyjnego mocno zależy od ustawy PRAWO BANKOWE ze zmianami wprowadzonymi i stosowanymi przez NBP oraz niestety przez ekipę "dobrej zmiany". Bankierzy - szczególnie banków komercyjnych mają za dużo do stracenia by bank upadł. W razie (przejściowych) zawirowań połączy swoje działania w konsolidacji z innym bankiem komercyjnym. Dzisiaj banki raczej się dostosowują do reguł rynkowych niż by miały ogłosić upadłość. GN-Bank jest dla ekipy aktualnej władzy cierniem w oku nie jednego decydenta. Będzie lepiej po 13 października.

Ryś
@Roman N.

Nie sądzę, by bank upadł. Sytuacja getinu powoli, ale się poprawia

peter
@Roman N.

no nic się nie stanie z pieniążkami klientów

ania
@Roman N.

no nie, bank wzmacnia sie powoli

Tak
@ania

Tak wzmacnia się od 2 lat i jakoś nie może

znawca
@Tak

takie czasy na rynku ale znajac getin wyjda na prostą

Mariusz
@znawca

Skąd w ogóle macie takie informacje, żeby bank miał jakieś chwilowe problemy? Chciałbym dowiedzieć się konkretnie, co kryje się pod Waszymi słowami. Aktualnie zatrudnieni pracownicy mogą obawiać się o swoją pracę?

Jan
@Mariusz

Osobiście się nie obawiam o swoją pracę. Czasami każdy bank ma problemy. Jeśli chodzi o pracę, to sytuacja dalej wygląda stabilnie

nil
@Jan

zgadzam się, czasami różne rzeczy zdarzają się, ale Getin trzyma poziom

Jak dla mnie, to praca w tym banku to bezcenne doświadczenia zawodowe. Poznałem wielu ludzi z branży, oraz miło mi pracowało się.

Ilona
@Marcin

Podzielisz się informacja na jakim stanowisku pracowałeś? I czy bank daje możliwości rozwoju jak i awansu?

@Ilona

Pracowałem jako analityk biznesowy przez trzy lata, w tym okresie nie miałem żadnych problemów z awansem czy możliwością rozwoju. Nie mam powodów do narzekań na pracodawcę :)

Ihor

Pracodawca dobry. Uważam, że warto

Baja

Premie poucinali... Nie na takie pieniądze umawialiśmy się gdy przychodziłam tam do pracy. A tu z dnia na dzień info że dostanę koło tysiąca złotych mniej .... Pracodawca chyba specjalnie utrudnia życie pracownikom żeby sami poodchodzili i żeby zaoszczędzić przy tym na grupowkach. Dramat, nie polecam.

Hermanisko
@Baja

Na windykacji też słabo. Premie Lipne. Atmosfera słaba. Ciągle cięcie kosztów. A idź Panie... szukam czegoś innego

Jb
@Baja

No dramat trzeba uciekać i to nie zart

marcin
@Baja

nie zgadzam się, klimat dobry i jest tam wielu fajnych ludzi, moim zdaniem to dobre miejsce na początek kariery

Franz
@marcin

O ile Cię nie zwolnią albo nie utną premii....

Mariusz
@marcin

Fajnie, że jesteś zadowolony z pracy i możesz rozwijać karierę. Wcześniejsze komentarze mówiły o zredukowanej premii. Ty także miałeś taką sytuację, czy osoby, które osiągają dobre wyniki nadal mogą liczyć na takie gratyfikacje?

Tak
@Baja

I racja masz racje. Trzeba uciekać.

Wiecie czy w Getin Noble Bank S.A. szukają chętnych na staż?

Ryszard

Nie słyszałem, ale zawsze możesz do nich napisać, mili ludzie tam pracują, na pewno Ci pomogą

TERE

2019-07-19 przesłałam ręcznie napisaną DYSPOZYCJĘ ZWROTU NADPŁACONYCH ŚRODKÓW PO ZAMKNIĘCIU UMOWY nr 5114072 na kwotę nadpłaty = 71,72 zł na adres korespondencyjny w Jastrzębiu-Zdrój. "Ręcznie" bowiem na druku, który przesłano do mnie 15.05.2019 nieopatrznie umieściłam długopisem zapisane ważne osobiste notatki i nie nadawał się do użycia. Na DYSPOZYCJI umieściłam wszystkie niezbędne dane zgodnie z wymaganiami na druku z 15.05.2019. Do dnia 2019-09-03 zwrot nadpłaconej kwoty nie wpłynął na mój r-k bankowy w PKO BP S.A. Wnoszę o przyspieszenie procedury zwrotu. Kontakt tel. w tej sprawie jest nierealny.

R
@TERE

Dysponuja zazwyczaj realizowana jest w ciągu kilku dni. Proponuję udać sie do placówki i złożyć ponownie dyspozycje. Poprosić doradcę aby wydrukowal ja z systemu i złożyć ponownie. :)

Tekla
@R

@TERE zdanie prawie prawdziwe. Prawie, bowiem w moim mieście nie ma siedziby GN-Banku.Najbliższa jest ok 25 km w Oleśnicy, ale ja nie mam(kiedyś miałam)konta.Niezadowolenie me dotyczy procedury zwrotu nadpłaty ok.70zł wcześniej dokonanej spłaty kred. konsolid. trwało ponad 6 tygodni!.Dlaczego?Bo wysłałam odręcznie napisaną dyspozycję przelewu na mój r-k bankowy a nie na druku, jaki do mnie przesłano w maju.W międzyczasie leżałam w szpitalu.W Oleśnicy nie podano mi dokładnej kwoty spłaty, stąd nadpłata. Emeryt czeka na każdy swój grosz.6 tygodni w tym 4 zniecierpliwienia to za dużo nawet na mój stoicki spokój. Telefonów w centrali i oddziałach banku NIKT nie odbiera w gadzinach pracy. Wiem to na 100% - próbowałam wielokrotnie. Na marginesie - wiele instytucji i podmiotów ma na swoich oficjalnych stronach nieaktualne dane,mapy, fotki itp. Googl z tym sobie nie poradzi.Ale ta ostatnia uwaga nie dotyczy tylko GN-B, wiec może niech "zaświeci dobrym przykładem" i zaktualizuje sobie (we wszystkich oddziałach), wtedy może po raz drugi uruchomię sobie drugi rachunek osobisty, nawet gdybym musiała jechać tzw. pekaesem 2x25km +5km na piechotę - czyli około 8 godzin, co dla mało mobilnej (nie stać mnie na kupno i utrzymanie własnej osobówki) - prawie 69 latki, ciągle trzeźwo myślącej, wykształconej za komuny - jest nie lada WYCZYNEM. Powodzenia.

Greg

Dobrze się pracuje jak na razie, w biurze panuje przyjazna atmosfera, kasa spoko

Daniel

A ja uważam, że to jest ok bo jeśli firma szkoli i płaci to oczekuje pracy a nie żeby pracownik szedł do innej pracy!

Nie podpisujcie zadnych umów lojalnościowych przeczytajcie wiele osób musiało oddawac kasę za szkolenie. Mnie scigali wezwaniem sądowym czytajcie i nie podpisujcie takich umów niekorzystnych tam jest wzór. Co to za bank którego nie stac na przeszkolenie wdrazajace do pracy. 1500 można stracic odrazu zanim jeszcze miesiąc pracy nie minie a co dopiero mówić o kosztach dojazdu

rita g.

Ale ta informacja jest zawarta w umowie i bank Cię pyta czy zgadzasz się na to. Zwykła sprawa, kiedy firma proponuje umowę lojalnościową za szkolenia.

Gość 123

Co prawda dopiero zaczynam pracę, ale z mojego punktu widzenia negatywne opinie są mocno przesądzone... ja na starcie spotkałem się z profesjonalną i miłą rekrutacją. Dodatkowo, na start zaproponowano mi 4000 brutto. Mogę śmiało polecić.

bobo

A dyrektor regionu Małgorzata Kalicka jeszcze pracuje w tym bagnie?

Heros
@bobo

Niestety. ....

Anczix
@bobo

Absolutnie sie zgodze. To (usunięte przez administratora) Bylam pracownikiem placówki franczyzowej. Nie polecam tej pracy zdecydowanie. Zamierzam zorganizowac pikiete i roznosic po domach ulotki aby ludzie nie korzystali z uslug tego banku. Jest ki wstyd,ze za pensje równa zatrudnieniu na wyspie teletorium ( tak to smieszne ale moje zarobki wahaly sie miedzy 2300-2400) robilam rzeczy, ktore nakazywal partner a w obliczu kontroli zostalam potraktowana jak smiec. Ludzie z kontroli sa tam tylko zeby kogos udupic, pozyskujesz im klienyow dzieki tobie maja wyplaty a potem odwdzieka w postaci raportu na 3 strony czego nie zrobilas a powinnas ( to glupoty typu nie uzupelniono zgod marketingowych na spolki powiazane i podmioty wspolpracujace) . Tajemniczego klienta musisz umiec na pamiec, niejednokrotnie mowiac inne slowo zabierano mi punkty. Ma byv tak jak oni chca, jestes marionetka. Pod ta ich pseudojakoscia kryja sie kredyty oprocentowane jak w providencie. Sztuka jest je komus wcisnac-tak uwazam. Paranoja. Zycze im zeby zbankrutowali. Jest mi (usunięte przez administratora) przykro ze kiedykolwiek chcialam podjac dzialanie na ich rzecz. Pani Agnieszka z kontroli franczyzy jest niekompetentna. Udaje wielce Pania grozna w efekcie zakrywa tym swoja niewiedze. Osoba ta powinna co najwyzej sprzątać. Ale nie po pracownikach tylko ulice. Nie waham sie tego napisać poniewaz tej sprawy na pewno tak nie zostawie.

Ala
@Anczix

W placówce własnej podstawa 3500-4500 brutto + premia 700-3000 brutto. W placówkach franczyzowych jest jak jest.

Przemek

Pracowałem w getinie 3 lata, z plusów moge wymienic duzo szkolen oraz dobre zarobki z minusow pewne osoby ale to raczej kwestia prywatna

Iza

Na start praca całkiem spoko, mi się dobrze pracowało, bo trafiłam do zgranego zespołu. Zarobki też spoko, nie mam żadnych powodów do narzekań

Ronald
@Iza

Zgadzam się z Tobą. Liczy się przede wszystkim doświadczenie i klimat!

Zostaw merytoryczną opinię o Getin Noble Bank S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Getin Noble Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Getin Noble Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Getin Noble Bank S.A.?

Getin Noble Bank S.A.