Opinie o Getin Noble Bank S.A. w Wrocław Powstańców Śląskich 141

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Getin Noble Bank S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Getin Noble Bank S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getin Noble Bank S.A. w Wrocław Powstańców Śląskich 141

Edyta

@melonik możesz powiedzieć jak kształtuje się system wynagrodzeń i premii w oddziałach Getin Noble Bank S.A.? Daj znać przyszłym kandydatom jak wygląda rekrutacja do banku? Czy jest wieloetapowa, jakie umiejętności są sprawdzane i na co warto zwrócić uwagę podczas jej trwania.

grażka

Napiszę wam kilka słów o pracy w GNB. Jeśli ktoś pisze o "miłym i przyjemnym" to chyba na Uniwersyteckiej w Katowicach, a nie na bieżącej sali operacyjnej. Plany? Napiszę wam, jak w GNB się nalicza premie: np - plan na oddział: 70 ROR'ów nowych lub aktywnych. Minimum - 35. Jeśli tego placówka nie wyrobi - to w innych kategoriach można mieć mln, a i tak się niczego nie dostanie. Kredyt - nie średniej wielkości oddział to 300, 400 tyś - min. około 200 tyś. I co ciekawe - jeśli min to 200 tyś, to dopiero zaczną płacić wszystko powyżej. Czyli - jeśli zrobisz te 35 rorów i np 210 tyś kredytu, to zapłacą ci za 10 tyś kredytu. Fajnie, nie? Inwestycje - plan na oddział - też w zależności - to jakieś 1,5 - 2 mln na oddział. W tym: obligacje korporacyjne, fundusze inwestycyjne (teraz mega parcie na fundusze zagraniczne) , obligacje GNB. Jeśli minimum to 750 tyś, to zapłacą ci dopiero powyżej tego minimum. Fajnie, nie? GNB powinno przestać udawać i zrezygnować ze słowa bank, a przyjąć: OMC doradztwo finansowe. Jak wygląda dzień: przygotowanie do otwarcia placówki, wpisywanie kontaktów do bazy klientów, zwanymi MOPS i rozliczanie wcześniejszych spotkań, podanie prognoz kierownikowi, przeczytanie wewnętrznych mail'i regulujących pracę "banku", "SKUTECZNA" (?!) obdzwonka klientów (nawet, jeśli to jest 10 raz to kadra kierownicza liczy chyba na to, że klient ulegnie z powodu permanentnego nagabywania), w międzyczasie nagabywanie przy biurku przy ewentualnej obsłudze, ponowne rozliczanie się, dlaczego nie sprzedało się tego, czy tamtego, a jak to się pojawia często i to wycieczki do DR (dyrektora regionu) na prywatne rozliczenia. Teraz jeszcze "ulepszyli" system transakcyjny, którego i starzy pracownicy uczą się od początku. I trzeba nastawić się na maile od DR dlaczego nie ma sprzedaży, czy w ogóle tam pracujemy, że jesteśmy "niewdzięczni", bo bank tak "dobrze" nam płaci, a my nie chcemy dla niego pracować, a poza tym - to bank nie szuka kasjerów, a SKUTECZNYCH (?!) sprzedawców. I jaki mamy pomysł, aby odwrócić ten trend. Długo tu pracuję, ale z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień jest gorzej. Ludzie masowo składają wypowiedzenia (i to dyr. placówek) za sposób, w jaki się tu ludzi traktuje. I cichaczem się mówi, że bank specjalnie chce stosować rotacyjny system zatrudnienia, aby pracownik nie "wiązał" się z klientem. Ja po cichu szukam innej pracy . To co się dzieje od 2-ch lat -to zjazd w (usunięte przez administratora) Szybki zjazd. Jak komuś to odpowiada - niech składa CV.

Sonica

Podpisuje się pod tym obiema rękami Niestety cała prawda. Pracuje od 4 lat :(

Edziu
@grażka

Jaka podstawa za taką robotę?

mateo

zgadzam się grażka z Tobą

Edziu
@mateo

A jaka podstawa napiszcie?

Pracuś
@grażka

A czy takie informacje to nie jest ujawnienie tajemnicy firmowej? Jak nie pasuje to można spróbować w centrach. Jeżeli uważasz, że tam jest "miło i przyjemnie".

Gggg
@Edziu

Tyle co masz na umowie

Krk89
@grażka

Nie rozumiem. Jesteś w pracy. Chcesz tylko pięknie wyglądać i pachnieć? No to chyba nie szukaj pracy w sprzedaży. Ja pracuje w GNB od kilku lat i nie zmieniłbym pracy na inną.

Prawda
@grażka

Potwierdzam wszystko, dokładnie tak jest. Uciekac jak najdalej od tego banku

bobo
@grażka

Potwierdzam w 100%. Cała prawda o pracy w tym (usunięte przez administratora) w którym też pracowałem 2 lata. Dodam do tego jeszcze głupkowatych przełożonych z Grzegorzem Wiechnikiem na czele.

Pracownik GNB
@bobo

Zgadzam się z przedmówcami w 100 %, Grażką i Bobo... Cóż stajemy się powoli Bankiem Millenium, gdzie stamtąd ludzie przechodzą do Getinu i wdrażają systemy i ograniczenia jak nigdzie nie spotykane: ograniczenie premii do wysokości podstawy - tylko w Getin Banku! RZEKOMO MIFID II. Jakoś w innych bankach jest mifid II i nie ma ograniczenia do podstawy... Jako pracownik GNB muszę przyznać, że ten bank niestety nie dba o swoich pracowników i nie docenia tych, którzy uczciwie się z nim utożsamiali latami...

melonik
@Pracownik GNB

zgadzam się w 100%, nie docenia się wieloletnich pracowników, system motywacyjny jest kiepski, nikt tu nie mówi żeby zarabiać w ciul ale podstawa powinna być adekwatna do lat przepracowanych i natłoku obowiązków doradcy klienta a jest tego ogrom, wymagania wygórowane natomiast zarobki wg mnie do niczego, jeśli nie pasuje, to się mówi " nikt tu na siłę nikogo nie trzyma"- pracownikom, którzy pracują kilka sporych lat...........

Bak

Nie polecam windykacji. Kadra bawi się w domowe przedszkole, przesadza ludzi za gadanie między sobą, ściga za korzystanie z telefonu natomiast liderzy team'owi są z układu, windykacja to jakiś "freestyle" s darciu mordy do klienta. Kto miał rozum to odszedł zostały korporacyjne słupy. Nie zarobisz ... nie nauczysz się ...nie polecam.

ramos

Praca jak praca. Kasa jest na czas, a atmosfera w porządku.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Getin Noble Bank S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
ala

Na start akurat. Dużo i szybko uczą. Skok na głęboka wodę.

roman

Ok firma

emo

Pracy dużo, ale jest satysfakcja i kasiora

papko

na brak pracy nie mogę narzekać, ale hajs się zgadza. Nadgodziny to rzadkość, więc i żona się cieszy :)

pracownik.

po 3 latach pracy, zarabiam tyle co nowi pracownicy- niby co pół roku ocena pracownicza, z której nic nie wynika bo kasa ta sama mimo, że ocena spełniający oczekiwania! Rotacja coraz większa, która wpływa na obsługę klienta. Premia jest rzadko a jak już jest to szału nie ma, ciśnienie na sprzedaż, wieczne "obdzwonki". Coraz więcej zmian, nowości. Nie idzie to w dobrą stronę :(

filip

pracowałem w kilku bankach i moim zdaniem gnb praktycznie niczym się nie różni od pozostałych rynkowych graczy. Jak ktoś już wejdzie dobrze w struktury bankowe, to wszędzie sobie poradzi

adam

jestem tutaj już 2 lata i przyznam, że trochę się zmienia ale jak dla mnie zmiany na plus

Co_sie_dzieje

Wie ktoś może dlaczego kierownicy w centrach uciekają jeden za drugim? Mamy się czego bać?

@Co_sie_dzieje

robią przemeblowania w centrum - zamknęli (a właściwie dorżnęli) COB we Wrocławiu -zamyka się z końcem lipca, wszystko przeniesione do Jastrzębia (he he) i Warszawy (he he he he he). procesy z Wrocławia przeniesiono, ale nowe kierownictwo nie ogarnęło tematu i dlatego lecą teraz z wypowiedzeniami. szkoda ludzi z Wrocławia, bo stracili pracę, a Bank stracił specjalistów.

@Co_sie_dzieje

dojechali wcześniej Kraków teraz dojechali cob...a teraz idą dalej dobijają detal (robią automat) i pójdą pewnie jeszcze dalej...ale jastrzębie i warszawka nie wydalają bo nie maja o niczym pojęcia...bardzo wielka szkoda ludzi z Wrocławia.

Agnieszka

Czy podstawa 4500zł netto jest osiągalna na stanowisku Doradcy Klienta?

plany
@Agnieszka

ta - jak wyrobisz plany swoje i placówki sąsiadującej

blick
@plany

Plany - mejd maj dej

doradca
@Agnieszka

w wawie w center call spokojnie

nosko

Pracowalem ponad 2 lata i nie mialem na co narzekac.

kirk

Pracuję od kilku miesięcy w tym banku, wcześniej robiłem w 2 innych i tutaj pracuje mi się najlepiej. najłatwiej mi wyrobić premię i do tego bardzo fajny klimat mamy

@kirk

xD

tak

Pracowałam w Getinie dwa lata temu. Byłam bardzo zadowolona i mile wspominam atmosferę w tym banku. Nie wiem jak jest teraz, ale nie mogę narzekać na szkolenia we Wrocławiu, które wspaniale przygotowały mnie do pracy w banku jako świeżaka. Niestety dałam się namówić na zmianę banku ze względu na wyższą podstawę, czego teraz żałuję, bo "różowy" tak mnie zniechęcił do pracy w bankowości, że nie chciałam już słyszeć o pracy w jakimkolwiek innym banku. Pozdrawiam szkoleniowców Elę, Jolę i Mariusza-"cyrkówa".

Edyta

@Co_sie_dzieje czy w strukturach Getin Bank dzieje się coś o czym warto wspomnieć na forum? Pracujesz jako pracownik placówki bankowej czy może w centrali? Możesz coś więcej powiedzieć na temat pracy i warunków płacowych oferowanych przez Getin Bank?

barbara

Bank jak bank; niekoniecznie, duza kultura organizacji i wymagana perfekcja; obsluga klienta medalowa.

Edyta

@milena pracujesz w centrali Getin Bank czy może w jednym z oddziałów banku? Dostajesz premię za wypracowanie swojego planu czy może dodatki do pensji są w Twoim dziale rozliczane inaczej? Czy polecisz tego pracodawcę innym ze względu na zarobki i panującą atmosferę w zespole? A może coś jeszcze zasługuje na uwagę?

milena

Strefa bankow jes podobna,trafilam do firmy Getin a tera GNB jakis czas temu, chwale sobie atmosfere pracy i kulture organizacji; to bardzo wysoki poziom

Zostaw merytoryczną opinię o Getin Noble Bank S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Getin Noble Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Getin Noble Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Getin Noble Bank S.A.?

Getin Noble Bank S.A.