Opinie o Sts (Star-Typ Sport) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Star-Typ Sport. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Star-Typ Sport o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Star-Typ Sport w Warszawa

Majlo

@Halszka serio nic nie dostaliście z okazji świąt..?

Halszka
@Majlo

Poza kartka świąteczną totalnie nic. Ani premii rocznej ani uznaniowej ani złamanego grosza na święta. To boli. Bardzo boli. Tym bardziej że zarabiamy tyle ile zarabiamy więc każdy dosłownie grosz by się przydał.

Ziuta
@Halszka

Mam propozycje a mianowicie, odesłać do centrali te kartki świateczne , żeby nie kupoali na świeta wielkanocne , tylko mieli gotowe .Firma zaoszczędzi , szefo bedzie zadowolony a wy pozbedziecie się zbędnej kartki.Kupować koperty , znaczek i wysyłać ! Poprawicie sobie humor !

Proszę wszystkich o kilka głębszych oddechów zanim napiszecie jakies (usunięte przez administratora) Wszyscy narzekacie na szefa, managerów, ale przeciez nikt Was tu nie trzyma. Jesli komus nie podoba się to droga wolna, nie każdy musi pracować w STS. Ja osobiscie martwię się zarówno o siebie, rodzinę, ale równiez o nasza firme. Widzicie co sie dzieje na świecie? Wszyscy możemy stracic pracę. A czepanie sie ile kasy ma nasz szef uwazam za brak kultury.to Jego sprawa ile ma pieniedzy, sam je zarobił. Więc jak komus sciska tyłek to niech otworzy swoja firme droga wolna. Proszę wszystkich o troche empatii. Liczę, że nasze szefostwo znajdzie pieniądze i sposób byśmy przetrwały. Pozdrawiam wszystkich .

Pozytyw
@Ania

Zobaczymy co przyniosą następne dni. Albo nas zwolnią z pracy albo obniżą pensje na okres zamknięcia lokali. Powodzenia

@Ania

Droga Aniu. Super to wszystko ujęłaś. Zgadzam się z Tobą w 100%. Straszne to co się dzieje a niektórzy piszą o jakiś pierdołach. Tyle ludzi umiera... Modlę się o zdrowie Nas Wszystkich. Mam nadzieję że firma przetrwa ten straszny kryzys i się podniesie.

Natalia
@Stsiara

A są jakieś nowe informacje w kwestii salonów STS? Mamy się o co obawiać, jeśli chodzi o pracę? Czy póki co cisza?

Gaja
@Natalia

Narazie cisza....oby nie przed burzą. Nie chce mi się wierzyć, żeby nadal tak było, że siedzimy i mamy cała wypłatę. Chyba że teraz na dwa tygodnia pociągną z urlopów... Miejmy nadzieję, że będzie dobrze.

Zdrowia
@Gaja

A moim zdaniem te wszystkie niemile testy to po prostu z bezradnosci. Tak po ludzku każdy sie boi o swoje zycie i zdrowie. W sts bylysmy narozone jak w każdym innym sklepie. Mamy wolne a dalej sie martwimy bo nie wiadomo czy bedzue do czego wrócić. . duzo ludzi przychodzi, pieniadze itp i kazdy sie przestraszyl... mam nadzieję, ze wszystko wroci do normy. Zdrowiw dla wszystkich

AAA
@Gaja

Wg kodeksu pracy nie można zmuszać pracownika gotowego do pracy, do wzięcia urlopu

abc
@AAA

Dla Ciebie sts otworzy punkt, będziesz mogła iść do pracy ;)

wirtual
@Ania

Rzucę tą robotę , jak trafi mi sie lepsza np w fortunie , gdzie są odgrodzeni od klientów.----. kumasz ! A teraz nigdy w zyciu , bedziecie nam płacic a my bedziem wylegiwac sie do południa.. Kartek też nie przysyłać , bo mój stary pęknie ze smiechu . A te asystentki czy menedzerki to mam gdzies , po ich wyjściu robieswoje , czyli wałkonię sie .Zrozumieliście wy gryzipiórki.

@wirtual

Po co tyle jadu? Nikt w sieci nie jest anonimowy, fajnie by było jakby informatycy znaleźli IP tych wszystkich " mądrych inaczej" przekazali prezesowi i baj baj. Nawet mi, szeregowemu pracownikowi przeszkadzają (usunięte przez administratora) które miedzy innymi Ty piszesz. Sorry,ale przez takie wpisy jak Twoj i podobne, w jakim Wy nas swietle stawiacie przed Pania Manager, i szefostwem? Wstyd!Niedługo bedziesz całe dnie lezec jak firma upadnie,albo zwolni. Nie słyszałam, zeby za lezenie ktos komus płacił. Wiec opamietajcie się.

@Ania

Mogę sobie pisać co chcę na wasz temat. A ty mnie możesz pocałować w nos. Prawda jest taka, że to jeden z najgorszych pracodawców, z toksyczną kulturą i żałosnymi pensjami, gdzie ludzi traktuje się właśnie tak jak piszesz. Życzę szybkiego bankructwa.

żebyk
@Ania

Ja pracuje w sts , ale tylko dlatego , że robota lekka , a tak to myślę jak sobie tu dorobic . I owszem dorabiam sobie w wiadomy sposób. , nieraz i tysiak mi wpadnie na tydzień. Sie ma dziewuchy.

leira
@żebyk

No gratuluję ci , ze potrafisz dorobić . Własciciel chwali się swym majatkiem , ile zarobił. Nie dziwie sie , skoro , jak mówia klienci , blisko 50 % lub wiecej zdarzeń , głównie faworytów nie wchodzi . Pracownikom płaci najnizszą , premii zero , żadnych pakietów . Wiadomo , że kapitalista dorabia sie głównie kosztem ludzi /nas/ oraz naiwnoscią graczy .Przeanalizowałam i stwierdziłam ,ze trzeba szukać gdzie indziej ., pracy. Znajomi twierdzą , że wieksza szansa jest wygranie w totka , niz wygrana u bukmachera.. Na razie tjest kiepsko , że gorzej byc nie może , smutno , biednie i bez perspektyw.

Żabka
@żebyk

U mnie w tamtym tygodniu nic nie wpadło po boku , bo i klienci tez nie zarobili. Najgorzej jest jak faworyci tj. pewniaki przegrywaja lub remisują , a wtedy wiadomo kto zarabia . Kiepsko i bida z nędza , lepiej maja w Biedronie , bo i talony świateczne.

Milcząca owca

Witam Wszystkich zainteresowanych praca w STS. Oczywiście nie jest to praca dla ambitnych ludzi... ale nie wiem skąd biorą się negatywne opinie. Firma zapewnia "rodzinną" atmosferę. Pani kierownik W. staje na wysokości zadania - pomaga we wszystkim, w czym można pomóc, a jest to ważne, ponieważ pracuje zdalnie. Wypłaty zawsze na czas+ różne konkursy dla pracowników + możliwość przedstawienia swoich pomysłów aby zoptymalizować pracę punktu. Ja byłam bardzo zadowolona.

@Milcząca owca

To masz szczęście że Masz taką Manager .... rodzinna atmosfera dowcip dnia ... Manager interesują tylko liczby a nie Ty konkursy hmm premie zawieszone do końca marca no jedynie pseudo test to może Ci się coś uda ... W regionie gdzie pracuję to liczy się tylko punkt Premium i pracownicy którzy tam pracują

@Ktoś

U mnie to samo. Same pupile na premium...

Limity

Jak tam limity klientów od dzisiaj?

@Limity

nie ma limitów

Sts
@Ktoś

Jak to jest że w fortunie są limity osób w punkcie a u nas nie?

Hmmm
@Sts

Właśnie tego nie ogarniam bo my podchodzimy pod tą samą ustawe co Fortuna czy nawet Lotek i tam są a w STS nie ma?

Krissia
@Limity

Witajcie, też jestem pracownikiem punktu (w Zachodniopomorskim) i też się obawiam, kiedy do punktu przychodzi mi sporo klientów. Mówię do nich otwarcie, już w drzwiach, zaraz po "dzień dobry", żeby pamiętali o dezynfekcji i odległości między sobą, bo w niczyim interesie jest, aby ten punkt zamknęli z powodu kwarantanny. I to działa - widzę zdrowy rozsądek u klientów (a przynajmniej nie przesiadują po kilka godzin). To, że konkurencja ma limity to nie wiem, my jesteśmy lokalami usługowymi i stosujemy się wszystkich wytycznych, które nas obejmują, teraz tylko zmiany dotyczą tych, które znajdują się galeriach, ale takich punktów wsume to cyba mamy niewiele.

@Krissia

Obejmują wszystkich bez wyjątków . Nawet jak jesteśmy usługami to limity są. W maju były i teraz też tylko firma próbuje kombinować.

Brałeś udział w rekrutacji do Star-Typ Sport. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Zbawienie

Dostalam informacje ze w punkcie na ul lecha kaczynskiego w Bydgoszczy wczoraj nie został obsluzony klient bo nie mial maseczki. Tak nie moze byc! Kpicie czy jak? Kazdy klient zasluguje na dobre traktowanie nie mozna nikogo dyskrymibowac

!!!!!
@Zbawienie

Bardzo dobrze że nie został obsługiwany. Jak nie ma zaswiadczenia to bez maski nie ma wejscia na punkt

Stsiara

Ludzie co z Wami?! Cieszcie się że macie pracę, że mieliście dokąd wracać. Tyle firm upadło, tyle osób straciło pracę. Prawie dwa miesiące siedzieliśmy w domu otrzymując 100% wynagrodzenia. Czemu niektórzy z Was nie potrafią tego docenić?! Czemu wypisujecie jakieś wyssane z palca bzdury?! Firma zapewniła nam wszelkie możliwe zabezpieczenia żebyśmy czuli się bezpiecznie. Punkty które nie otrzymały pleksi i wszystkich środków nie mogły zostać otwarte więc czemu ktoś pisze bzdury że niczego nie może się doprosić. To są wierutne kłamstwa!!! A jeśli komuś źle to do jasnej.. co tu robisz?! Nie zajmuj miejsca bo na Twoje z pewnością przyjdzie ktoś kto będzie zadowolony że może pracować . W moim mieście zdecydowana większość cieszy się z powrotu do pracy. A tym trollom co szukają "haka" na firmę i sączą jad - szukajcie zatrudnienia gdzie indziej skoro Wam źle bo waszych narzekań i kłamstw nie można czytać. Ta pandemia jest dla ludzi sygnałem aby się opamiętali ale jak widzę niektórzy niczego się nie nauczą pomimo tragedii jaka się rozgrywa. Pozdrawiam wszystkich pracujących :)

Olcix
@Stsiara

Nie Ty mnie zatrudnialas i to nie Ty będziesz decydować o tym czy i kiedy mam sobie zmienić pracę

Pola
@Olcix

Czytam te wszystkie wpisy i zastanawiam się skoro na portalu, pod pseudonimami jesteście tak odważni, żeby wylewać swoje żale na firmę (która w mojej ocenie robi wszystko, aby zapewnić nam bezpieczeństwo) to miejcie także cywilną odwagę się ujawnić i zadzwońcie do swoich managerów/asystentów i powiedzcie, co Wam nie odpowiada. Na swoim przykładzie mogę otwarcie przyznać, że kilkukrotnie powiedziałam wprost swojej managerce, co myślę (czasami też dzwoniłam do centrali) i do dzisiaj nikt mnie nie za to nie zwolnił, a to nie były tylko same pozytywne opinie. Co lepsze, nawet potrafili podziękować, że cenne wskazówki. Cieszcie się, że nasza firma nie ogłasza upadłości, tak jak inne bukmachery. P.s. Pozdrawiam moją manager K.D.

@Pola

U mnie tak samo :-). Mogę swojej Manager powiedzieć wszystko. Zawsze wysłucha i pomoże. Asystentka też zawsze liczy się z naszym zdaniem. Bardzo fajnie mi się pracuje :-)

Pola
@Mała

A z jakiego jesteś rejonu? Jeśli możesz zdradzić :-) albo napisz chociaż inicjały Twojej asystentki :-)

@Pola

Moja Manager to Pani W. a Asystentka Pani E. ale znam też Kobietki z Wielkopolski. Też bardzo fajne :-) a pracuje już bardzo długo - ponad 10 lat. Więc mogę z czystym sumieniem powiedzieć że STS to dobry pracodawca :-)

@Mała

Tylko niestety zarobki koszmarnie niskie jak na pracę w niedzielę i święta....

Margot
@NianiaFrania

A dla mnie praca w takich godzinach i w weekendy to plus tej pracy.Nie zamienie na prace od pon do piatku.Przecież za weekendy masz wolne w tygodniu.Przed podpisaniem umowy musiałaś znac warunki pracy.Praca nie jest przymusowa.

majcher
@Stsiara

Bronisz sts-u jakby to było niewiadomo co , a jest bylejaka i totalna kpina z pracowników ! . Taka Fortuna juz lepiej dba o pracownika , bo otiwiera swe punkty dużo póżniej i gdzie zabezpieczenia były lepszei niż w sts-ie . To ty kłamiesz na temat ; jak firma dba o pracownika , to jest wręcz niemoralne i nadaje się do mediów. Fakt nasze władze też kłamią w żywe oczy i udaja , że jest ok , zaniżają statystyki , a służ ba zdrowia to porażka , dodać należaloby jeszcze kompetencje sanepidu i ich działania , ogólnie mówiąc ...........pic na wodę, foomontaż !. Obłudę mamy dookoła , nawet tu na forum , jedni krytykują / i słusznie / działania firmy , a inni starają sie jej bronić . / Każdy przedsiębiorca /mały , duży/ nastawiony jest na zysk i to normalna rzecz , ale prowadzenie interesu , to także ryzyko , że kiedyś może przyjść coś niespodziewanego , co może powodowac straty .Obecna sytuacja jest szokiem dla wiekszości ludzi biznesu i nie tylko , ale trzeba to przyjąć na klatę i żyć dalej , w pierwszym rzędzie nie narażając zycia ludzkiego !

pracownica Stsa
@majcher

Fortuna zatrudnia tylko na umowę zlecenie. Z tego co wiem to likwidują punkty i nie mają nikogo na etat oprócz głównego kierownika regionu. Taka jest wspaniała ta fortuna.

@Margot

Ale chyba mogę mieć swoje zdanie? Nie powiedziałam że praca w weekendy i święta jest zła, tylko że zarobki za niskie. Jednej osobie wynajmującej kawalerkę w większym mieście jest ciężko związać koniec z końcem.

@pracownica Stsa

A to Ci powiem, że nie zgadzam się z tym. Kuzynka moja pracuje w fortunie na Śląsku i ona jak również współpracownica mają um o pracę.

@majcher

Kobieto jakim Ty jesteś człowiekiem?! Pracodawca zły, rząd zły, wszyscy źli.... Tobie nic nie pasuje! Źle Ci wyjedź z kraju, zwolnij się a nie siejesz tylko ferment. Przecież nie jesteś niewolnikiem!! Czy ktoś Ci przykładał broń do głowy gdy podpisywałaś umowę?!

Olcix
@Stsiara

Dlaczego tyle jadu? Nie stosujcie tutaj proszę cenzury. Jest to forum ogólnodostępne i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Czy naprawdę musicie atakować osoby odmiennego zdania od Waszego? Mniej agresji naprawdę... Osoby krytykujące firmę nigdy Was nie obraziły a Wy to robocie notorycznie.

Juta muta
@Mała

U mnie odwrotnie , wiecznie sie spieszy jak chęe sie czegos dowiedziec konkretnego . Jakaś śwalnięta, a opierdzielać , za nic potrafi ja kmało kto ,. W niczym nie pomoże i za co taka bierze kasę . Tez wielkopolskie.

@Stsiara

Tylu Ukraińców w Polsce pracowało ...i wciąż brakowało rąk do pracy..Teraz większość wyjechała .. Zobaczymy jakie będzie bezrobocie..i zobaczymy,czy Ty -tak pałająca gniewem na innych-walczących tylko o egzekwowanie swoich praw,nie podniesiesz larum,gdy zacznie dziać Ci się zwyczajna krzywda. (Czego nie życzę,rzecz jasna,nikomu) Pozdrów Prezesa:-P

PracownicaStsa
@NianiaFrania

Co to fortuny na Śląsku to nie wiem. Wiem o moim rejonie czyli zdrowiej strony Polski tak jest. Co do wypłaty sama wynajmuje tez mieszkanie. Przelew 2060 zł. Mieszkanie + rachunki + rata za auto = 1600 zł. A 400 zł żyje do następnej wypłaty. Ale nie narzekam. Sts jest stabilnym pracodawca. Jeśli uda się znaleźć lepiej płatna prace aby mogła iść chociaż raz w miesiącu do fryzjera lub kina czy restauracji to zmienię. Ale prace w sts sobie chwale. Pasują godziny i warunki. Poprostu oszczędnie musze żyć. No trudno. Może jeszcze się coś zmieni. Rząd ma dać bon turystyczny to może pojadę na pierwsze w życiu wakacje :D

A możne to Ty pozdrowisz prezesa ? :) Nie bądź taka tajemnicza

@Olcix

Jesteś pewna , że nigdy w nikogo nie godzicie ? Przeczytaj dokładnie wszystkie wpisy. Jeżeli domagasz się takiej sprawiedliwości to zwyczajnie się ujawnij i pisz otwarcie . Jeżeli tego nie robicie to nasuwa się jedyna myśl że przedstawiane fakty nie pokrywają się z realnym światem w mniejszej lub większej części . Przedstawiane sytuacje są jedynie twoim punktem odniesienia. I odpowiadając na Twoje pewnie pytanie :) my zadowolone z pracy nie podpisujemy się bo wy również tego nie robicie. I nie zawsze jest kolorowo ale potrafimy znaleźć kompromis i oceniając firmę robimy to samo wobec własnej pracy .

ASZG
@pracownica Stsa

Fortuna jest dużo lepsza od sts tj . bardziej dba o pracownika np. od dawna są odgrodzeni od klientów . Zaczynaja działac od 16 bm-ca , dają też premie , dla tych najlepszych. Siora tam pracuje i mówi , że życ nie umierać , zlego słowa nie powie o swej firmie. Otóż mówi , że menedzerki sa bardzo sympatyczne i chętne do pomocy , dziś mówisz , jutro masz .Praca w ciepełku , luz , bez stresu , dużo przestrzeni dla klienta , podobnie jest z bonusami . Klienci przychodza chetnie i wiedzą , że my obsługujemy ich z uśmiechem , dodatkowo służąc radami . Pracownice maja otrzymać po 3 maski i minimum 1 litr środka dezynfekującego..//////////Fakt zszokowana jestem taką opinią , to nie to samo co w stsie , gdzie jest wszystko na wspak .Czekam z niecierpliwościa kiedy jedna z nich odejdzie a ja wskocze na jej miejsce .

@ASZG

Odejdź teraz skoro ci tak u nas źle ? Po co wykorzystujesz sts swoim zakłamaniem i czerpaniem kasy ? Na twoje miejsce są inne chętne . Jak sts daje nam wolne z grafików teraz a dostajesz pełne wynagrodzenie to takie złe ???? Hipokryzja i obłuda bije z daleka ! Tam nic nie robią dlatego takie zadowolone i uśmiechnięte. Pamiętaj jednak żeby coś dostać trzeba też coś dać a ty najwyraźniej łakniesz kokosów za free i szkalujesz kogoś tylko dlatego , że nie jest po twojej myśli ! Chcesz się odgradzać od ludzi ? zamknij od razu punkt ! teraz każda z nas czeka na naszych graczy żeby zachować miejsce pracy ale widać ty myślisz dalej " czy się stoi czy się leży 2,50 się należy "! brawo

hiszpan
@kaśka 1212

Dokładnie tak jest. Zobaczcie dziewczyny ile musieli teraz wydać na wszystko co dostajemy a nie zarabiali , maseczki , plexy, rękawiczki, żele do rąk , płyn do dezynfekcji (litrowy jak w Fortunie ), teraz mamy dostać jeszcze przyłbice ... Ja myślę że to dobrze , że wróciliśmy wcześniej bo jak widać po obrotach trochę potrwa zanim zaczniemy mieć klientów a nie chce stracić pracy ! Nawet jak nie starcza na wszystko to przynajmniej jest na czas pensja i mam jeszcze pracę. Znajomi stracili część etatów , niektórzy pensje dostali pomniejszone o 20% , są na postojowych niepłatnych lub walczą z kolegami o to kto ma zostać w pracy bo jest ich za dużo . Zobaczcie innych nie pracujących w sts jak są zabezpieczani , ile godzin pracują , jak dużo klientów mają ( różnych ) , jak pracowali cały czas bez przestojowego płatnego itd! A wy tutaj tylko narzekania i wymagania . Wierzyć się nie chce jakie zakłamanie panuje w społeczeństwie

@kaśka 1212

Dzięki za radę. Daj mi przykład :-) Chętnie się spotkam z Tobą. Jest ogrom problemów związanych z pracą w STS. Przede wszystkim niechęć niektórych menadżerów do rozwiązania tych problemów. Dowodem na to są usilne poszukiwania pracowników(sprzed pandemii) i nie tylko na stanowiska najmniej ważne,choć najbardziej wyzyskiwane,czyli do obsługi klienta. Bardzo dobrze wiemy-wszyscy pracujący,że niesprawiedliwości jest wszędzie wiele i STS nie jest osamotniony w tym względzie. Kiedy ja się przyjmowałam obiecywano mi premię do najniższego wynagrodzenia. Lubię pracę z ludźmi ale wśród nich są uzależnieni od hazardu,pijacy i narkomani. Z nimi żaden sposób pracy kulturalnej nie wychodzi. Są roszczeniowi i awantury z nimi to chleb powszedni obsługi klienta w STS. Dlatego właśnie wiele kobiet nie radzi sobie w tej pracy a manager wciąż poszukuje pracowników. Co do obiecanej premii..Owszem,dostawałam przed pandemią,tę na którą musiałam spełnić kilka warunków: przepracować odpowiednią ilość niedziel i świąt w cyklu dwumiesięcznym, zdać test i jeśli miałam szczęście pracować w punkcie ze sporą liczbą kuponów,to mogłam"zawalczyć" o nieco więcej niż 150 zł na dwa miesiące. Zatem moja premia to 75 zł miesięcznie(lub rzadziej więcej). Premię managera,którą ma do dyspozycji,rzekomo co miesiąc, widziałam raz w roku i tylko wtedy,gdy na innych punktach sypała się załoga i na gwałt trzeba było radzić sobie etatowcami,którzy akurat mieli wolne. Piszecie o ciepełku i pensji na czas... Owszem. Zawsze na czas. Punkt. Najniższa krajowa i żadnych perspektyw na więcej. Z tym ciepełkiem też prawda, zwłaszcza bez klimatyzacji z nosem przy ekranie przez 9,11 godzin w 35 stopniowym upale i z piętnastominutową przerwą,o którą trzeba walczyć z klientami dzień po dniu,bo ONI MUSZĄ. W moim punkcie akurat to Twoje ciepełko zimą,to jazgoczące do utraty zmysłów ogrzewanie. Cieszę się,że zimy łagodne,bo zakładam na siebie kilka warstw ubrania,zamiast dogrzewać się tym ustrojstwem. Wiele z nas pracuje dodatkowo ,bo ja w przeciwieństwie do niektórych tutaj dziewczyn nie wyżyję za 400 zł po opłaceniu mieszkania i innych rzeczy, zatem fizycznie haruję,by zrównoważyć brak ruchu w pracy STS i móc pójść do fryzjera czy do kina. I nie narzekam. Mam w końcu etat ... Serio? Mam? Do emerytury? Naprawdę? Powiedzcie mi..ile dopracowało kobiet do emerytury w STS?? Hmm? W obsłudze klienta? Znacie je? Nie mam złudzeń. Przyzwyczaiłam się do tej pracy. Radzę sobie. Ale bardzo dobrze widać wiele uchybień w pracy tych obrończyń STS,gdy się chodzi na zastępstwa na punktach. Brud. Bajzel w dokumentach. Zero wiedzy o regulaminach promocji,zakładów, brak kultury w obejściu. Ale spotyka się też punkty w idealnym porządku, czyste,zadbane i z "wychowanymi" klientami. To bardzo mocne i mądre dziewczyny,które wiedzą, że nikt o nie nie zadba a już na pewno nie manager,który pozwala wpuszczać na punkt klienta,który się awanturuje wulgarnie, wygraża ,obraża, jest agresywny, pijany aż wzywa się ochronę. Ale jutro, manager mówi, że jak będzie grzeczny,to trzeba go obsłużyć. Serio? Gdybym ja tak zachowała się w sklepie, to zostałabym wywalona na p...i miałabym zakaz wstępu,dopóki nie spokornieję. Jeśli jedna z drugą nie mialyście takich sytuacji, to będziecie miały. Gwarantuję. Dlatego w STS nie chcą pracować . Ale można się bardzo zmienić dla etatu. Przyzwyczaić do języka klientów. Bełkotu: K....! (usunięte przez administratora) S.....! Dla etatu. Najniższej krajowej. Bez perspektyw. Ok. Jesteśmy w tym razem. :-) Jeszcze.

Kaska 1212
@Stado Trusi

Serio ? Mnie na takie podchody nie nabierzesz jak „ daj mi przykład „ cwaniuszku ;) A to o czym piszesz nie jest choroba sts a wielu firm czyli pracy wielu ludzi . Różnica jednak jest taka , że tam ludzie pracują będąc w pracy a w domach odpoczywają i spędzają czas z bliskimi . Natomiast wy poświęcacie czas w pracy na pisanie bełkotów i wypocin na tym forum czyli opluwanie firmy która płaci wam za godziny w których to robicie . Zapominasz ze ten czas powinnaś poświęcać na swoje obowiązki A skoro masz tak dużo czasu na siedzenie tu i pisanie to znaczy ze aż tak bardzo się nie przemęczysz w pracy ! Mam tylko nadzieje ze czas wolny spędzasz w bliskimi a nie na dalsze przesiadywanie na forach ze swoim jadem ! GRATULUJE podejścia do życia Trusiu

@Kaska 1212

I wzajemnie. Tobie też płacą za siedzenie na forum i nie udzielanie rzetelnych informacji o pracy. Zatem jedziemy na tym samym wózku Pozdrawiam

@Stado Trusi

Ja piszę w dniu kiedy mam wolne bo mieszkam sama więc wybacz ale nie jesteśmy takie same . I wybacz ale rzetelnych informacji jak to ujęłaś nie podaje tu nikt ! Swoje uwagi przekazuje menadżerce bo nie mam kłopotów z komunikacją i szczerością w przeciwieństwie do was. A i o dziwo nadal mam pracę już od 4 lat :) zobacz nikt mnie nie zwolnił Asystentka tez jest spoko zawsze można się dogadać tylko wiesz kij ma dwa końce . Jak Ty jesteś taka jak na tym forum to nie dziw się, że masz problemy. I nie trzeba być " lizusem" jak zaraz pewnie napiszesz. To forum dla każdego więc dla tych uczciwych również . Uczciwych w ocenie i szczerych we współpracy. A wam no cóż pozostaje tylko współczuć jadu i wyssanych nieuczciwych anegdot ! Po co ? Pewnie tylko dlatego, że taki macie charakter i otaczacie się takimi ludźmi we własnym kręgu a nie daj Bóg i takie wartości wpajacie kolejnemu pokoleniu.

żebyk
@Stado Trusi

W pełni zgadzam się z twoimi uwagami . Dodałam bym jeszcze , że strony menedzerki brak jakiegolwiek wsparcia , wiecznie jej sie spieszy , zajęta itd. Zastanawiałysmy sie , że jeszcze ktoś z gory sie na niej nie poznał , jaki z niej leń i miglant. W sumie twa ocena trafna , że nikt by tak tego nie opisał. Pozdrawiam .

@kaśka 1212

Owszem, podajemy rzetelne informacje lub zdarzenia w własnego doświadczenia. Wciąż zarzucasz innym kłamstwa.. Po co? Nie mają prawa mieć innych doświadczeń niż Twoje? Bo przecież procedury i zasady pracy w STS są na papierze i raczej trudno tu kłamać. Rozmawiamy o niedoborach w ochronie przed pandemią-hejtujecie nas: zwolnij się!jak Ci nie pasuje..itp. Rozmawiamy o jakimś rozporządzeniu-znowu hejt. Będę do Ciebie i Tobie podobnych pisać-tracę czas. Wciąż obrażasz ludzi,których nie znasz..i po to,by pracodawcę przedstawić w jak najlepszym świetle. Epatujesz frazesami typu: cieszcie się,że macie pracę lub fajnie się siedziało w domu i brało kasę... Jak sama napisałaś: każdy kij ma dwa końce, czyli każda praca ma dwa oblicza. Nie wiem kim jesteś ale też masz dwie twarze. Też popełniasz błędy. Też się uczysz na nich. My chcemy,by pracodawca też uczył się na błędach,o których tu może przeczytać. Dbanie o firmę, by przynosiła zyski,to także dbanie o zrównanie praw między pracownikami,o ich zadowolenie z warunków pracy i doskonalenie zawodowe oraz możliwość awansu-ścieżka kariery i nie tylko w miejscowości,gdzie jest biurowiec. Twierdzisz..cztery lata pracujesz i jesteś w miejscu,w którym byłaś... Znam dziewczyny,które pracują dłużej, znają firmę doskonale, odpowiadają bez zająknięcia na zagadnienia związane z regulaminami(zdecydowanie szybciej i poprawniej i bez ściąg niż osoby na pracowniczej infolinii), są pomocne, są pracowite i na lata związane z firmą...i co? Tkwią w swoich punktach, bo gdzieś tam na końcu Polski to początek i koniec kariery w STS. Zaraz mi napiszesz, że mogą się przeprowadzić..Owszem. Może. Równie dobrze, mogą zostać Asystentkami menadżerów i pracować zdalnie z domu...tylko, że nikt im nigdy niczego nie zaproponował..bo Asystenci są zadowoleni ze swojej pracy(?)albo Menadżerowie(?) . Firmie nie zależy na pracownikach obsługi klienta. To ostatni pion. Pioneczki. Zbija się je bez większego bólu i dociska menadżerów, by szukali następnych. Koniecznie Miłe Młode Ładne. Żeby się uśmiechały. ...i nie odpowiadaj na moje posty. (usunięte przez administratora) Zdrowia życzę.

sabiejka
@kaśka 1212

Widać , że ciebie lizuska do kwadratu !. Twoja szczerość , uczciwość ładnie brzmi , ale w rzeczywistości jesteś przeciwieństwem tych cech. !.Nie masz szacunku do osób pracujących w punktach i jakie oni mają problemy . To jest dowód na to , że nie masz kontaktu z klientami i jaka jesteś szczera , uczciwa , prawdomówna i z czyjego polecenia udzielasz sie na forum. Wszystkie obelgi skierowane na osoby piszace na forum świadczą o twej kulturze i jakim jesteś człowiekiem .Powinnaś się wstydzić i więcej nie zabierać głosu w sprawch o których nie masz zielonego pojęcia .// Pozdrowienia i zdrowia dla Stado Trusi oraz innych pracujących i obsługujących klientów //

Margo
@Stado Trusi

W 100% masz rację co do ścieżki kariery w tej firmie. Pracowałam dla nich przez 16 lat i tam gdzie zaczęłam tam skończyłam. W nowej firmie awans dostałam po 6 miesiącach. Nie ma co marnować czasu dla tej firmy, każdemu kto ma okazję polecam zmianę pracy. Pozdrawiam

Miriam
@Mała

To także moja Pani asystent i Pani manager.Zawsze pomocne i gotowe do rozmowy.Nigdy nie miałam tak fajnego teamu w pracy.Panią asystent zawsze mogę poprosić o zmiany ,zawsze znajdzie mi zastępstwo. Dla mnie super pracodawca!!!

pok
@Stsiara

Panie prezesie, pan sie uspokoi, bo to niezdrowo z taką pikawą.

@Stsiara

Nie chrzań, koleżanko z HR. "Cieszcie się że macie pracę". To właśnie typowe STSowe myślenie, Januszów biznesu - powinniśmy się cieszyć że nam w ogóle płacą, bo praca to przywilej. Nic dziwnego że pracownicy walą was na lewo i prawo. Jaka płaca taka praca.

Tola

Macie jakieś przecieki czy zamkną nas znów czy nie? Boję się, że zamkną i już nie otworzą bo przecież internet wystarczy... Klienci mi się codziennie praktycznie o to pytają i stresują mnie coraz bardziej tym, że zostanę bez pracy..

@Tola

Żadnych punktów nie będą zamykać. Żadnego lockdownu nie będzie, o ile rząd tak nie zadecyduje. Punkty same w sobie zamykane nie będą więc bez paniki naprawdę.

@Halija

Każdy tu może wszystko napisać to co zrobi Centrala trudno powiedzieć

@Ktoś

Centrala sama od siebie punktów nie zamknie. Zbyt duże koszty już ponieśli w powodu wiosennego lockdownu. Zamknięcie kolejny raz będzie skutkować redukcja etatów we wszystkich branżach. Nikt się nie chce dobrowolnie zamykać. Decyzja należy do rządu i to jego ruchy musimy śledzić na bieżąco

@Halija

Koszty przecież dostali kasę z tarczy. Centrala miała testy na Covid choć kontakt z Klientem mają taki ..... Centrala nie pracuje 100% tylko zdalnie a no przecież największe koszty to że duża część pracowników pracuje za min krajową mowa o punktach

@Ktoś

Zgadzam się z Tobą. Wypowiedziałam się z punktu czysto ekonomicznego. Jako pracownik też mam swoje zdanie na ten temat

Ziuta
@Halija

Co mnie obcodzi centrala ,mnie interesuje ile zostawi mi klient z wygranej.. Po to tu prauje , a nie zeby myśleć o firmie , ma kłopoty , nie ma

Dawid

Ale STS to (usunięte przez administratora) wygrałem kasę, ale oczywiście dostałem bonus , którego nie chciałem. Aby wypłacić to trzeba wykazać obrót na 3 krotność kwoty... w dodatku obrót wygraną kwota hahaha

Makaga

Witajcie dziewczyny i chłopaki :-) Czy temat maseczek już się ustabilizowal u was na punktach? Czy wy jako pracownicy nosicie je czy nie? Bo znam takie.. Dwie aparatki z jednego punktu które to lekceważą... O życie klientom zwracaja uwagę a same się nie stosują.

olisia
@Makaga

ja noszę i bardzo tego przestrzegam. nie zamierzam potem placic kary. ktos sie nie stosuje to wypad. chociaz przyznaje ze bedac na innych, nowych punktach troche obawiam sie zwrocic uwage, zeby pozniej sie na mnie nie 'rzucili', gdy widze ze to szemrane towarzystwo..

Maseczka
@Makaga

Ja też noszę i też bardzo tego przestrzegam. Denerwuje mnie to, że klient ma problem z zalozeniem takiej maseczki na dwie minuty i się kłóci tracąc więcej czasu. Dodatkowo jeszcze bardziej denerwują mnie klienci, którzy od 5 miesięcy przychodzą w maseczkach, a jak czasami zapomną i ich upominał, że bez maseczki ich nie obsłuze to wtedy mają wielki problem z pójściem po maseczke i oczywiście obrywa się mi, bo ja mówię że go nie obsłuze, bo ja jestem nie miła, bo to bo tamto...

Ola
@Maseczka

Tak, najgorzej jak na punkcie inni pracownicy nie zwracają uwagi na maseczki i to ja jestem ta zła :)

LIPKA
@Maseczka

Co mnie tam obchodzą maseczki , czy klient ma , czy nie , niech oni się martwi , ważne ,że ja mam i nie będę ukarana przez policję oraz będę zabezpieczona. Dla mnie liczy sie się , .czy wygrywający zostawi mi obrywki , czy jest skąpcem .

Paulina
@olisia

Mam tak samo jak Ty, gdy jestem gdzieś na zastępstwie to boje się zwrócić uwagę niektórym osobom, ale na swoim to bez problemu

Star typ sport

KS Lublin - elka warszawa dw inny 0:4 kurs 20 KS Lublin-erka Chorzów dw 1;4kurs 14 KS lublin-pasy Kraków dw 1:4inny 24 Jaga Białystok - Miedziowi Lubin 1:4 kurs 11 25 torcida- erka Chorzów 0:4 dw inny 19 Jaga- Sosnowiec 15,75 dw inny 4;0 biala- torcida 15,75 dw inny 0:4 Łódzkie KS -czerwoni łódź dw inny 0;4 Łódzkie KS - KS Lubin 5:0 33 elka-naprzod 5.75 5;0 wiara-ks naprzód 3.75 7;0 biala- wiara 11.25 dw inny 4;2 1;4 Mks-jaga 15,75 inny 5;0 4:2 4:1 Łódzkie KS -Nafta Płock 5;0 dw inny 20 czas akcji 2;0 do 2;30 możliwe 6 bramek w meczu czas rozpoczęcia 3:26 lub 3.24 przerwa przerwa porzadana 2.30 przerwa kiedy pada zakład 2.16 kiedy wchodzi 2: 30 2.;46 czas akcji poker czekać kilka dni chybił trafił 5 dni nie ma i jest małe kwoty najrzadziej w nocy raczej rano w niedziele i popołudniu poniedziałek może piątek 1.90 zakład koło remisu 3.65 spotkanie wyjazdowe 2 często nas zawodzi dawniej temu wchodzi 1.2 raczej gra 1.3 raz jest raz nie 1.75 tak często jest lipa 1.9 najlepiej gra wyjazd.......

Ktoś

Dziś nie 1 kwietnia .... premia uznaniowa - .... za nie chorowanie raz na kwartał i to w miesiącach zimowych jeśli podstawa 2600 brutto jest dla Ciebie ok to super gratuluje,

Stado strusi
@Ktoś

A kto powiedział że mam 2600?

@Stado strusi

no to się ciesz ... bo duża część pracowników ma 2600 brutto

...
@Ktoś

No i się cieszę. Teraz będzie wznowiony program premiowania i każdy ma szanse na dodatkowa premie. Nie rozumiem co po niektórych tu biadolacych dziewcząt.... Nie podoba się to idź jedna z drugą do biedronki bądź zakładu .. No ktoś was na siłę trzyma?

Tola

Tak dla odmiany od wszelkich kłótni i sprzeczek. Czy wam też brakuje możliwości takiego zwykłego usmiechnięcia do klientów? Tak wiele spraw z klientami można było tym rozwiązać. Zdrówka! I obyśmy jak najkrócej musieli sie dusić w maseczkach ????

@Tola

A ja uważam że Tola ma racje. Czasem wystarczy się uśmiechnąć, powiedzieć coś miłego i ta relacja z Klientem jest inna :) - bardziej pozytywna :)

Do jakiego punktu szukają w Poznaniu? Chodzi mi o lokalizację. Jak oceniacie pracę w STS pod względem godzin, dni itp?

@Zainteresowany

Dzień dobry ???? ja pracuję w STS już grubo ponad 10 lat. Bardzo lubię tą pracę. Grafik jest bardzo ok. Średnio pół miesiąca pracujesz, pól masz wolne - zazwyczaj 2 dni pracy, 2 wolnego. Jeśli potrzebujesz wolny dzień możesz zamieniać się ze współpracownikiem bez konieczności wykorzystania urlopu. Wypłata zawsze na czas (choć oczywiście mogłaby być zawsze większa ????) - adekwatna do wykonywanej pracy. Manager na Poznaniu - Pani KD bardzo fajna, Jej Asystentka też. Ogólnie polecam pracę ????

@Stsiara

Bardzo dziękuję za odpowiedź. A jak wygląda sytuacja z zastępstwami? Jest ich dużo czy raczej sporadyczne sytuację?

@Zainteresowany

Owszem, zdarzają się- zwłaszcza w okresie urlopowym. Ale przynajmniej dla mnie jest to okazja do szybszego wypracowania godzin ;) Poza tym Asystentka zawsze z Tobą konsultuje to wcześniej. No i oczywiście masz za to dzień wolny do wykorzystania :)

STS sts
@Stsiara

Witam. Popieram cie w 100%. Osoby które wiecznie narzekają to powinny zabrać się albo do pracy a nie przesiadywania na forum, albo do zmiany pracy jak się im nie podoba!!!

Mila

Super

Guuya

Ile czasu trwa okres rekrutacji od momentu pojawienia się oferty do spotkania rekrutacyjnego po podpisanie umowy i początek pracy ??

Kornel

Podpowiedzcie czy firma prowadzi teraz rekrutacje, jaką umowę otrzymuje się na starcie?

ajent

witajcie, pracuję w sts od dwóch lat i myślę nad przejęciem punktu pod ajencję. czy ktoś z was działa w takiej współpracy z Firmą? Jaka jest opłata wejściowa? jak wyglądają wasze zarobki?

Paulina
@ajent

Też jestem ciekawa jak by to wyglądało

Zuzka
@ajent

Hej , nie ma opłaty startowej . Meble i sprzęt się dostaje . Po naszej stronie jest lokal , remont przed otwarcie i opłaty mc . Jak jest fajna miejscówka to się opłaca ;)

ajent
@Zuzka

super! mozesz napisac jak dlugo dzialasz w sieci oraz od czego uzalezniony jest twoj dochod? w sensie placa od zysku? remont rozumiem pod standard Firmy?

Poznanskalala

Jaki jest czas wypowiedzenia gdy ma się umowę na czas nieokreślony ? 3 miesiące czy miesiąc ?

Pablo
@Poznanskalala

tak 3 miesiące.

Studentka

Praca myśle ze okej jako przejściowa/ dla studentów idealna, gdyż można sobie ustalić grafik, między klientami czas na naukę etc :) niestety na dłużej- podziwiam osoby z dużym stażem. Dla mnie praca w przyszłości po 11,12 godzin to przesada, klienci niestety pozostawiają wiele do życzenia, są częste problemy, spożywanie alkoholu etc. Wiadomo tez zależy na jaki punkt się trafi. Stawka jest minimalna. Podsumowując dla mnie ok na chwile- w trakcie studiów- żeby się tu nie zasiedzieć bo mózg może zwariować od poziomu klientów :)) ale na pewno lepsza praca niż praca fizyczna w sklepach, sieciówkach za ta sama stawkę ;)

Stażowe

Wiecie może ile więcej za stażowe po 3 latach brutto albo netto ?

Zostaw merytoryczną opinię o Star-Typ Sport - Warszawa

• Jak się pracuje w Star-Typ Sport?

Zobacz opinie na temat firmy Star-Typ Sport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Star-Typ Sport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 6 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Star-Typ Sport