Opinie o Synergis Sp. z o. o. w Warszawa

Główny wykonawca sprzedaży dla TP S.A.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synergis Sp. z o. o. w Warszawa

irek Nowy wpis

firma poszukuje aktualnie na stanowisko asystent kierownika budowy @ulka. wymagane jest wykształcenie wyższe techniczne w zakresie instalacji sanitarnych i jest to warunek konieczny, ponadto język niemiecki komunikatywny w mowie i w piśmie, a także prawo jazdy kat B

justa Nowy wpis

Witam, czy ktoś zna numer telefonu baz adres email do księgowej? Potrzebuje wystawienia zaswiadczenia

Karol Nowy wpis

Jak wiesz coś to napisz, że istnieje..:)

julka Nowy wpis

w miejscu wykonywanej pracy, zlikwidowali wszystkie firmy i konta bankowe na których mieli marne grosze. teraz ponownie trzeba zakładać sprawę przeciwko osobie fizycznej a nie jak wcześniej firmie

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Synergis Sp. z o. o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Axg, Will

Oczywiście, że dostaliśmy kasę i to bez żadnego sądu. Wystarczyło grzecznie poprosić i zadzwonić do tej innej firmy gdzie "szef" urzęduje. Właściwie to miły i inteligentny człowiek. Kasę otrzymaliśmy beż odsetek ale taka była nasza ugoda.

Janek

co z tego, że widnieje w innych spółkach. Synergis jest sp. z o. o. co oznacza, ze odpowiada swoim majątkiem, a nie prezes odpowiada za jego długi tj wymaga to nowej sprawy w sadzie wiec piszesz głupoty, że głowa boli. Może ktoś merytorycznie odpowie czy odzyskał pieniądze.

xxx

dobry komornik w Warszawie, (mam prawo wyboru), wniesiona opłata za szukanie danych + podanie kilkunastu firm KRS (znajdżź w googlaqch) gdzie udziałowcem i prezesem jest ten sam "pan", zmień komornika masz do tego prawo ze względu na jego bezskuteczność, są tacy, że groszowych windykacji nie podejmują się

Janek

Windykator?? Ja mam sprawę u komornika a pieniędzy jak nie widać tak nie widać? Może się pochwalisz jak Ci się to udało i jak się z kimś z firmy skontaktowałas? 600010000 nie odpowiada.

Jolka

o jakiej walce piszesz?, to proste: sprawę załatwia windykator po uiszczeniu groszowej opłaty, którą ci zawraca, a na dodatek ZUS w W-wie ukarał ich grzywną a 5 tys za nie zgłoszenie i odprowadzenie składek. Takiś kumaty w pisaniu? na darmowe czekasz , mnie bez tych ceregieli wypłacili.

Janek

Ktoś już wywalczył kase? bo ja nie słyszałem

Olga

Witam, ja jestem na etapie sprawy u komornika, któremu podałam REGON, NIP, KRS ale nie mam numeru konta bankowego tej firmy. Czy ktoś moze mi pomóc? Bez tego ani rusz, tylko dodatkowe koszty sadowe 208 zł których nie pokryje :( Tyle straciłam na ta sprawe a pierwszej wypłaty od sierpnia zeszłego roku do tej pory nie mam.

magda

Ja również składam pozew do sądu w piątek jak minie 7 dni od kiedy otrzymali pismo czy ktoś ma numer do kogokolwiek z tej firmy z zarządu bądź sekretarki ?????

Yolanda do go

Z grzeczności odpisuję, 17.I. w południe pisałam post.., tego samego dnia po 16:00 dostałam smsa o wpływie gotówki, sprawdziłam przelewy przed 18:00 i tego samego dnia po 22.00 napisałam, że otrzymałam, ku mojej i innych radości. Dla mnie temat jest zamknięty, jadę wypoczywać w góry, poszusować na nartach...).

go yolanda

To coś się tu chyba nie zgadza bo we wcześniejszym poście napisałaś,że interesuję Cię jak wyegzekwoać wynagrodzenie a teraz piszesz, że już je otrzymałaś?

Yolanda

Otrzymałam wynagrodzenie co prawda sądownie i jestem z tego b. zadowolona, jeszcze tylko pozostała mi egzekucja kosztów sądowych.

Viki

Do hubinki: wygrać można mecz, zawody..). W świetle zawartej umowy i faktycznie wykonywanej pracy popartej dokumentami, kwestia jest bezsporna. Firma daje odpowiedź na pozew NIE może zaprzeczyć faktom. Jest wyrok albo płaci lub do komornika.Firmie i tak się opłaci, są tacy którym nie zależy na kasie ale to ich problem.

hubinka

A udało się komuś już wygrać sprawę??? :)) podobno tylko nieliczni domagają się swojego wynagrodzenia!!!!

Zgodnie z prawem można skorzystać z przywileju i złożyć pozew w miejscu pracy (tam gdzie faktycznie wykonywana była praca). Katowice - Sąd Rejonowy Wydział I Cywilny, ul.Warszawska 45. W biurze interesanta ma parterze dokładnie informują jaki druk pobrać , wypełnić od razu opłacić 30zł..Do 2-ch tygodni sprawa jest wyznaczona. Nie należy bać się sądu mówić i pisać prawdę.

hubik

Ja też pracowałam w tej "firmie" i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam wynagrodzenia. Ale według umowy pozew należy złożyć do sądu rejonowego w warszawie. A Wy gdzie składaliście swoje pozwy? W miejscy wykonywania pracy czy w Warszawie

zula

rozumiem "przejściowe problemy firmy", ale od tego jest zarząd aby wyraził odrobinę dobrej woli i przynajmniej próbował załagodzić zaistniałą sytuację, dla pracownika nie jest przyjemnością dochodzić swoich roszczeń w urzędach, każdy jest człowiekiem....:).

Zostaw merytoryczną opinię o Synergis Sp. z o. o. - Warszawa

Synergis Sp. z o. o.