Reputation Managers Sp. z o.o.

Reputation Managers Sp. z o.o.
0 0

Opinie o Reputation Managers Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy ktoś może opisać, jak teraz przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

były pracownik

Omijać szerokim łukiem, powtarzam, omijać szerokim łukiem. WSzystko napisane powyżej to prawda. Od siebie mogę dodać: wrzaski szefowej, co zdecydowanie nie wpływa korzystnie na atmosferę pracy - przez wrzaski, rozmiem wydzieranie sie na pracowników, co za każdym razem wygląda, jakby szefowa zwyczajnie czułą potrzebę wytarcia kimś podłogi, zmieszania kogoś z błotem i pokazania komuś jego miejsca. Stazyści wymieniani co miesiąc, nikt przy zdrowych zmysłach nie zostanie tam dłużej niż miesiąc, jednak firma nigdy w życiu nie zaproponuje stazyście kontraktu, choćby stawał an rzęsach, dwoił się i troił. Chociaż w zasadzie każdy praktykant musi to robić, bo pracy jest na co najmniej dwie osoby, częst zdarza się, że i na trzy. Nie zdążysz? Twoja wina. Jakby tego było mało, w okolicy cały dzień wyją, jęczą i zawodzą - bo szczekaniem nazwać tego nie można - psy. Nawet jak ktoś lubi zwierzęta, to po 4-5 godzinach takiego jęczenia ma zwyczajnie dość, smak życia odebrany. Pisać można dużo, ale poprzednicy wyżej mnie wyręczyli, i słusznie, bardzo słusznie, dziękuję.

kandydatka

Całkowicie zgadzam się z opiniami poprzedników. Byłam na rozmowie o pracę i od samego początku rozmowy miałam wrażenie, że Pani przeprowadzająca rozmowę próbuję za wszelką cenę mnie wyśmiać (skoro z góry wiedziała, że nie odpowiadam jej na to stanowisko to, po co w ogóle mnie zapraszała na rozmowę?). Pytania typu czy umiem pisać/czytać ze zrozumieniem oczywiście mogą być zabawne, ale nie są, jeśli wypowiada je rekruter. Pytanie o to, jaka jest moja opcja polityczna - poniżej krytyki. Tak samo sugestia, że moje dotychczasowe prace to była zabawa (Pani widziała to po moim CV), a oni są POWAŻNĄ firmą, w której trzeba wyglądać. Co do wyglądu to nadmienię, że drzwi otworzyła mi dziewczyna w jeansach i wyciągniętym swetrze, do pokoju zaprowadził jakiś mężczyzna W KLAPACH I SKARPETACH, a rekruterzy wyglądali jakby przyszli prosto ze śniadania. Generalnie odradzam. Chyba, że ktoś chce sobie potrenować rozmowę o pracę w silnie stresowych warunkach. Za to mogę być im wdzięczna. :)

Niedoszły pracownik

Byłam w tej firmie na rozmowie o pracę. Z takim brakiem szacunku jeszcze się nie spotkałam, posadzono mnie przed dwoma paniami niczym przed sądem najwyższym. Nim się odezwałam zostałam już oceniona. Co ciekawe zostałam zaproszona na rozmowę, mimo tego, że firma nie była mną w ogóle zainteresowana. Wydaje się, że pracująca tam Pani, w średnim wieku, miała po prostu ochotę na wypuszczenie nieco jadu na przypadkową osobę. Dodatkowo firma szczyci się tym iż obsługuje wymagający i poważny w swym wydźwięku rynek, a tymczasem mieści się na parterze domku mieszkalnego. Podsumowując - zupełny brak profesjonalizmu, szacunku i obycia.

szczęśliwy były pracownik

Niestety muszę zgodzić się z opinią wyżej... Atmosfera jest bardzo zła, a brak szacunku to norma. Współwłaścicielka krzyczy, obraża i nie dopuszcza do słowa, nawet gdy nie ma racji. Słowa przepraszam i dziękuję nie istnieją. Stażyści zmieniają się co miesiąc. Nowi pracownicy są wykorzystywani, pracują za trzech za bardzo małe pieniądze... Brak docenienia i wynagrodzenia za dodatkowe godziny. Mimo, że jest to mała firma, komunikacja jest tragiczna. Brak współpracy i nieczyste zagrywki wśród pracowników.

who

Miejsca nie mogę polecić. Bardzo słaba atmosfera pracy, wyzysk, ogromny stres i nie panująca nad sobą, swoimi emocjami współwłaścicielka dla której każdy jest głupi czy to klient czy to pracownik. Zero szacunku i docenienia. Rotacja. Jeśli ktoś tam jest, to albo nie pracuje bezpośrednio z tą Panią albo ma trudną sytuację i się męczy. W firmie pomór wśród ludzi, to wisi w powietrzu jak się tylko wejdzie za próg. Plusem jest umowa o pracę.

Zostaw opinię o Reputation Managers Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reputation Managers Sp. z o.o.