Loyalty Partner Polska Sp z o.o. / PAYBACK

Opinie o Loyalty Partner Polska Sp z o.o. / PAYBACK

Ola

Czy mogę prosić o kontakt? Moj mail: aleksandrawoj@wir.pl

Maja

Firma szukała osoby na stanowisko E-commerce Specialist. Aplikowaliście? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak w Loyalty Partner Polska Sp z o.o. / PAYBACK wygląda proces rekrutacji.

marek u

tak dużo piszesz o pieniądzach ale widzę same ogólniki, może więc zaczniesz kolego jakimiś konkretnymi kwotami i sumami operować. a co powiecie o wakacie na stanowisko Program Strategy & Advisory Senior Consultant?

ehbg

Ta firma to pomyłka.Poszukują pracowników o sporym doświadczeniu, szerokiej wiedzy i kompetencjach, znakomitym angielskim (codzienna praca z przełożonym w centrali), certyfikaty mile widziane - akurat wszystko spełniam. Dobra rozmowa. Święte dwa tygodnie na odpowiedź - informacja po niespełna miesiącu, jak już zdążyłem zapomnieć, że rozmawialiśmy. Po czym okazuje się, że mają przygotowany budżet, na który być może przystałby student w trakcie wakacji. Proponują 60% moich oczekiwań (na bardzo "rynkowej" wysokości), mimo że spełniam 120% ich wymagań. Zadzwonię do Państwa :)

pl

dla uzupelnienia wcale nie maja wysokich wymagan chcesz wysokie wymagania to lec go np. goldman sachs

pl

nie zatrudniaja najlepszych tylko osoby ktore nie mogly zalapac sie gdzie indziej. dobry marketing reszta zwykla blazenada. nie polecam.

Henio

A czy staże są tam normalnie płatne, czy nie?

Anonim

Witam, miałam okazję współpracować z firmą Loyalty.Z perspektywy pracownika dobra praca na start, korporacja przez małe k. Zarobki adekwatne do wykonywanych obowiązków. Jedyne co mi przeszkadzało to bardzo dużo spotkań w ciągu dnia czasem niepotrzebnych(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Loyalty Partner Polska Sp z o.o. / PAYBACK - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Loyalty Partner Polska Sp z o.o. / PAYBACK