Opinie o Office Shoes w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Office Shoes. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Office Shoes na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Office Shoes w Warszawa

Angelika
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Co tutaj taka cisza? Wszyscy zadowoleni z pracy widzę :) Dalej targety nie do zrobienia i pełno zmian VM? :(((

Podwyżki

wszyscy w firmie nadal w szoku, że każdy kierownik ma dość i tak wielu się zwalnia. Gdyby kierownicy dostawali tyle ile im się należy to może firma dobrze funkcjonowała. Na szczęście ja już się tym nie muszę martwić ale przestrzegam, jeśli chcesz zarabiać normalnie i być docenianym to nie tutaj :D

Yhy
@Xzx

L4 jest liczone od tego co wypłynęło na konto w ostatnich 10 bądź 12 miesięcy. Pracowałem tam kiedyś i nie wierzę, że z dodatkami kierownik wyciąga 5-6 netto. 4.5 netto to max. z premia od sprzedaży :-)

Zofia

W jednym z nowszych komentarzy ktoś pisał, że zarobki tam to jest nadal najniższa krajowa. Prawda to, zwłaszcza teraz przy takiej inflacji? Myślałam nad wysłaniem CV, ale nie za takie stawki. Z czasem są podwyżki?

Ajtam

W każdym roku jest podwyżka pensji - no bo najniższa krajowa wzrasta co roku

Zainteresowana Nowy wpis

Ktoś pracuje w Galerii Mokotów?? w drugiej połowie sierpnia mają otwierać sklep i szukają kierowników i zastępców, trochę kusi :D ale jednak nie dali ani jednego info jaka stawka itp :( to pewnie będzie wiadome jak będzie bliżej daty otwarcia?

Angelika Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Podwyżki

Grażyna
@Podwyżki

Kierownik to bardzo odpowiedzialne stanowisko w firmie... Ile w takim razie zarabia się tutaj na tej posadzie, że wielu pracowników odchodzi? Idzie chociaż 5 tysięcy netto wyciągnąć?

Xzx
@Grażyna

Hejo, umowa kierownicza jest tak skonstruowana,że masz podstawę ( najniższą krajowa ) dodatek ( który jest zależny od oceny twojej pracy i widzi misie dyrektora ) i premia od sprzedaży. Oczywiście L4 liczone jest od podstawy ????????. Oczywiście można zarobić 5-6k, ale pracy i aplikowania do tej firmy nie polecam

@Xzx

O nawet 6,000 zł da radę? Dzięki za te informacje, nie wiem teraz tylko o co chodziło z tym widzimisię. Masz realny wpływ na tę uznaniówkę? Może jakieś konkretne porady? Chodzi mi o to, że potrzebuje gdzieś dorobić przez jakiś czas i jeśli faktycznie 6,000 zł dałoby radę wyciągać to na parę miesięcy przyjdę. Na taki krótszy okres to warto?

kasia

5 / 6 tys? Chyba kierownik regionalny :)

Yhy Nowy wpis
@Xzx

Wszedłem bo na stronie piszą, że szukają sprzedawcy. A jak tam ogółem, duży przemiał ludzi, dużo klientów? Jest stres czy można odsapnąć chwilę? Nie bywam tam to nie wiem, jaki jest ruch w ogóle w sumie. A już na pewno nie z perspektywy zza kasy

Sprzedawca

nic konkretnego - zatrudniony od zaraz

Brak konkretnych pytan : podobalam sie kierownikowi i tyle

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Odradzam

Odradzam pracę w Gdyni, ciągłe rotacje pracowników przez kierowniczkę z którą nie da się wytrzymać przez ciągłe problemy o byle co

@Odradzam

I to tylko z powodu kierowniczki ludzie się tak często zmieniają? Swoją drogą ile ludzi się przewija w ciągu miesiąca? W innych miastach jest w miarę spoko?

Jaka jest stawka początkowa w Office Shoes? 7 grudnia na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Doradca Klienta.

Anominowa

Pracowałam w Office Shoes w Silesi w Katowicach. MASAKRA!!! Praca sama w sobie jak każda inna. Niestety znoszenie humorów kierowniczki, załatwianie spraw wiecznie poza godzinami mojej pracy, słuchanie pretensji w poniżający sposób wszystko utrudniało. Jej pupil odpoczywał na zapleczu 3/4 swojej zmiany podczas gdy reszta robiła za siebie i za niego. Premie to jakiś żart, nazwałabym to bardziej „dodatek do posiłku”. Nikt tam nie wytrzymał dłużej niż pare miesięcy. Odradzam z całego serca.

Anula
@Anominowa

Czy to załatwianie spraw poza godzinami pracy było odpłatne? Czy niestety za darmo trzeba było wykonywać dodatkową pracę? Co do premii, to ile ona gdzieś tak wynosiła? Kilkaset złotych? Bo nie wiem, co dla Ciebie oznacza "dodatek do posiłku"... :/

Zofia

karo
@Zofia

Tak, nadal proponują najniższą krajową

Artur
@karo

Chociaż dobrze że od stycznia trochę wzrosła. Na żadną premie nie można tu zasłużyć? Nawet jak pracownik się bardzo stara?

Ajtam

W każdym roku jest podwyżka pensji - no bo najniższa krajowa wzrasta co roku

Dawno temu

Z ciekawości wszedłem tutaj i Widzę, że nic się nie zmieniło w tej firmie.Masakra. A pracowałem w tej firmie ok 12lat temu.

Miałam tę nieprzyjemnośc pracować w Galerii Mokotów przez jakiś czas i... ODRADZAM. Wiadomo, że praca z butami nie jest łatwa, ale idąc pracować jako sprzedawca robisz np. jeszcze dodatkowo robotę Pani od visualu (która jedyne co robi, to pije kawę) :) Co prawda pracowałam tam już jakiś czas temu więc może coś tam się pozmieniało, ale wątpię. Co do zarobków.. zaproponują Ci najniższą krajową + premię (którą cięzko jest dostać, bo targety czasami bywały kosmiczne). Jedynym plusem była ekipa, dziewczyny z którymi w tamtym roku pracowałam były bardzo sympatyczne i pomocne, kierowniczka też była w porządku, więc na zespół nie mogłam narzekać, ale to chyba jedyny plus :). Ale każdy po kilku miesiącach stamtąd uciekał. Dodatkowo możecie być pewni, że jesteście pod stałym nadzorem, bo nic w tej firmie nie działa tak sprawnie jak kamery. I nie opierajcie się czasem o ladę i nie stojcie w miejscu nawet jak jesteście po 11h pracy, a sklep jest pusty, bo możecie się spodziewać telefonu od regio z pytaniem dlaczego nic nie robicie :)

Chciałam napisać jak fatalnie się tam pracowało, ale po opiniach widzę, że nie trzeba. Na zmianie 12h z jedną przerwa na jedzenie (człowiek powinien jeść co 3godziny) odliczano mi czas spędzany w wc xD pracowałam w wielu g*wnianych miejscach, ale to przebiło nawet żabkę koło dworca.

Ryszard
@Monika

Kto powiedział, że człowiek powinien jeść co 3 godziny? A co do samej pracy, może coś o zarobkach powiesz? Ile na rękę wpadało?

3h to nic
@Ryszard

Kierownik w Gorzowie ma przerwę śniadaniową co godzinę - można? Można.

gośćZeta

Dlaczego doświadczeni i do niedawna pełni zapału do pracy pracownicy uciekają z Mokotowa? Czy chodzi o panią B.? Aktualnie trwa łapanka przez olx, każdy może się zatrudnić. Tylko czy warto? Moja znajoma "raczej odradza". Piszcie, co o tym sądzicie, byle prawdę.

A jak
@gośćZeta

OS - odpuść sobie

Sasza
@gośćZeta

Toksik (usunięte przez administratora) zawsze na fali. I który regio wam to zrobił, no który?

Gabriela
@A jak

A czemu sobie odpuścić? Możesz rozwinąć?

@Sasza

W sensie, kto rekrutowal B.? :0

@.

A wyjaśnisz to zaskoczonko? :o

praca Galeria Mokotów

Praca z butami, przesyłkami, kartonami, w kurzu - po prostu brudna robota, a na zapleczu nie ma umywalki do mycia rąk. Środowisko w większości antymaseczkowe i antycovidowe, żyjące w świecie YT, Netflixa i bajek. Mimo sytuacji z Covidem i specyficznego tłocznego miejsca (galeria handlowa) firma nie zapewnia pracownikom maseczek medycznych, a także wody do picia (przynajmniej w tym punkcie), Notorycznie są ogłoszenia o pracę, ale radzę się zastanowić. Przede wszystkim odradzam tutaj pracę każdemu, kto ma rodzinę i jest za nią i jej bezpieczenstwo odpowiedzialny, bo pracując w tym sklepie nie dość, że codziennie ryzykujecie swoim życiem i zdrowiem (Covid, powikłania, zgon), to jeszcze ryzykujecie zdrowiem i życiem swojej rodziny.

Normalny
@praca Galeria Mokotów

Zabawnie brzmi ten komentarz w momencie kiedy NFZ zmienił narrację. Rozumiem że dalej biegasz w maseczce? Miałem wątpliwości dotyczące aplikowania do tej firmy, ale po tym komentarzu jestem przekonany na tak. Jeśli chodzi o kurz polecam mocno nakremować ręce. Domyślam się że praca przy sprzedaży obuwia nie jest wymarzoną, ale czego się spodziewacie idąc tam?

Jedna z wielu
@Normalny

Nie chce być niemiła, ale takie osoby jak ty określa się mianem BRUDAS. Co do maseczek medycznych (nie mylić z onucą), to nigdy nikomu krzywdy nie zrobiły, a często pomogły. W Azji maseczki to norma. W obiektach medycznych w Polsce nadal są wymagane. Przekonasz się jak będziesz śpiewał na jesieni / w zimie.

Łukasz

Dobra praca

asddas

Jak wygląda praca w katowicach? Widziałem ogłoszenie i jestem ciekawy czy warto się zgłaszać? Sytuacja z kierownikiem taka sama jak innych sklepach?

Czak

Niedługo na sklepie w Gorzowie nastąpi całkowita ciemność a żarówki na sklepie - działa co trzecia. Logo na zewnątrz nie świeci się od roku. Jaki kierownik taki sklep - no cóż nie pozdrawiam szczególnie tych co mają wszystko......

Xyz
@Czak

Czak Nowy kierownik robi takie obroty w Gorzowie jakie nie śniły się poprzedniemu kierownikowi :) I przyjdzie czas na wymianę żarówek w sklepie, a tym czasem wpadnij do sklepu zobacz co mamy fajnego w promocji, a nie szwedasz się po galerii co rano bez celu .

moze
@Xyz

moze jest ochroniarzem?

ciekawy

jak tam premie za ten miesiac :D???????? :D

zainteresowana

Jaka panuje atmosfera w Szczecinie? Czy kierownik jest osoba odpowiedzialna i odpowiednia do zajmowanego stanowiska? Jaka forma zatrudnienia?

beznadziejna
@zainteresowana

tragiczne kierownictwo, (usunięte przez administratora) wszedzie i ukryte braki.. tak tak.. i to dreczenie psychiczne..

klient
@zainteresowana

To prawda.. jak robi sie zakupy to pracownice dziwnie tak patrza.. jakby chcialy abym najssybciej wyszla. Widac ze armosfera musi byc okropna. Zmiencie kadre bo odechciewa sie zakupow robic

kevin
@klient

Bylam tam ostatnio i mam takie samo uczucie. Zmiencie obsluge a zwlaszcza niemila kierowniczke.

Caroline

Niestety, w oddziale zlokalizowanym w Gorzowie Wlkp. NIE PŁACĄ! Może być podobnie w innych oddziałach. Umowy nie dostaniesz od razu, a jeśli zrezygnujesz nawet po kilku dniach to Ci nie zapłacą ani grosza i będą udawać że to nie ich wina, to centrala i inne głupie wymówki. Nie polecam!!!

kto?
@Caroline

Kto teraz jest kierownikiem w Gorzowie?? dalej Lukasz czy nowa ekipa?

Magdalena
@Caroline

To w takim razie po jakim czasie jest umowa? Rozumiem, że wpierw jest okres próbny ale powinien on także być płatny. Chyba, że trwa jeden dzień to wtedy można przymknąć oko. Nie polecasz z powodu wynagrodzenia ale może napiszesz coś odnośnie samej pracy czy była w porządku.

Mini
@kto?

Od prawie roku jest Marta.... Lukasz był za porządny na ta firmę...

Lusi
@Mini

To fakt, wystarczy przyjrzeć się jak wygląda sklep... (usunięte przez administratora) brudne szyby, aż żal patrzeć.... Ale tak to jest jak się nie szanuje pracownika.

@Lusi

Nie mają czasu na nic - sklep zamknięty a oni jak zawsze latają i robią przeceny nawet jak klientów nie ma :)))

kto?
@Mini

i tak sie dziwie, ze tyle wytrzymal, to akurat bylo korzyscia dla firmy.

Anka
@Caroline

Właśnie pokazało się ogłoszenie u nich jako sprzedawca, rozumiem że jeśli ktoś nie ma doświadczenia na stanowisku sprzedawcę to ie ma szans?

@Anka

Anka po co Ci doświadczenie sprzedawcy? w tym sklepie robisz wiele innych rzeczy (bezsensownych) więc nie ma czasu na obsługę klienta

aggg

kiedyś zdarzyło mi się pracować w tym sklepie. wszystko byłoby dobrze, gdyby kierownik był inny. długo można by opowiadać co ten człowiek wyprawiał w pracy. spóźnienia, zrzucanie obowiązków na innych, olewanie wszystkiego... jednym słowem masakra. pracując z nim miało się wrażenie że traktuje drugą osobę z pogardą i wyższością. zero szacunku, zero zrozumienia, zero cokolwiek. nadużywał swojego stanowiska do tego żeby tylko nie pracować. nie wiem za co centrala mu płaciła, może za siedzenie godzinami w telefonie albo za wychodzenie na kawę w trakcie pracy (no przecież lajki same się nie uzbierają, a relacja z kawusią sama się nie zrobi^^). potrafił publicznie naśmiewać się z innych pracowników, próbując ich przy tym przedrzeźniać. jasno dawał do zrozumienia kto jest lepszy a kto gorszy. poza tym nie umiał sobie radzić z problemami i prowadzeniem sklepu. nie dziwi mnie to, że cały czas ktoś odchodził, bo kto by z nim dłużej wytrzymał. drogi Kierowniku, wiedz, że nie nadajesz się do tej pracy. najlepiej poszukaj siebie czegoś na swoim poziomie. mam nadzieje, że i Ciebie będą traktować tak jak ty traktujesz innych :*** oczywiście nie pozdrawiam

Asia
@aggg

Chyba doskonale wiem o którym kierowniku mówisz, widać czas płynie, a nic się nie zmienia... Szkoda tylko nowych ludzi, którzy mają wątpliwą przyjemność pracować z takim przełożonym

@aggg
@Asia

jeśli musiałaś spotykać tego człowieka to współczuje. najwyraźniej druga lokalizacja również mu nie służy.

?????
@@aggg

kto to taki? Gdzie teraz pracuje?

dxdddddd
@?????

też się chętnie dowiem kto to

Zostaw merytoryczną opinię o Office Shoes - Warszawa

• Jak się pracuje w Office Shoes?

Zobacz opinie na temat firmy Office Shoes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Office Shoes?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Office Shoes?

Kandydaci do pracy w Office Shoes napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Office Shoes