counter
2 214 638 5 1
Pytanie Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Office Shoes?

zycie Nowy wpis
@Pytanie

Tutaj pracuja ludzie, ktorzy nie maja potrzeb i ciesza sie z minimalnej krajowej. Jak ktos tu pracuje wiecej niz 3 lata to porazka - atmosfera nie jest wazna tylko to ze wjezdza na konto 1500

Klient ze Śląska :) Nowy wpis

OSTRZEGAM PRZED KUPOWANIEM Z TEGO SKLEPU. Miałem to samo co inni, czyli przekłamane uzasadnienia odrzucanych reklamacji. Buty z promocji są z odrzutów podejrzewam, ponieważ zawsze te buty wytrzymują maksymalnie 3-4 miesiące, a potem i tak nie ma szans na reklamację, ponieważ ich ,,prywatny" rzeczoznawca zawsze coś wymyśli, że za duże/małe buty, albo nieobcięte paznokcie ;) Wszystkim bliskim oraz całej społeczności internetowej odradzam office :)

Klient Nowy wpis
@Klient ze Śląska :)

To prawda ten sklep to porażka. Sprzedać i zapomnieć. Buty sa z drugiego sortu, odrzuty. Odradzam zakup zwłaszcza w Szczecinie. Kiedyś miła obsługa tam ale dawno temu. Teraz naburmuszone Panie.

Nie polecam

Pensja głodowa, tragiczna atmosfera, brak szansy na premie. Tylko dla ludzi co nie mają szacunku do siebie.

Zwolniona

Czy u was też zwalniają bo mnie właśnie wyrzucili. W święta!!!! :(((((( co za firma.

Tak1Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

aggg

kiedyś zdarzyło mi się pracować w tym sklepie. wszystko byłoby dobrze, gdyby kierownik był inny. długo można by opowiadać co ten człowiek wyprawiał w pracy. spóźnienia, zrzucanie obowiązków na innych, olewanie wszystkiego... jednym słowem masakra. pracując z nim miało się wrażenie że traktuje drugą osobę z pogardą i wyższością. zero szacunku, zero zrozumienia, zero cokolwiek. nadużywał swojego stanowiska do tego żeby tylko nie pracować. nie wiem za co centrala mu płaciła, może za siedzenie godzinami w telefonie albo za wychodzenie na kawę w trakcie pracy (no przecież lajki same się nie uzbierają, a relacja z kawusią sama się nie zrobi^^). potrafił publicznie naśmiewać się z innych pracowników, próbując ich przy tym przedrzeźniać. jasno dawał do zrozumienia kto jest lepszy a kto gorszy. poza tym nie umiał sobie radzić z problemami i prowadzeniem sklepu. nie dziwi mnie to, że cały czas ktoś odchodził, bo kto by z nim dłużej wytrzymał. drogi Kierowniku, wiedz, że nie nadajesz się do tej pracy. najlepiej poszukaj siebie czegoś na swoim poziomie. mam nadzieje, że i Ciebie będą traktować tak jak ty traktujesz innych :*** oczywiście nie pozdrawiam

Tak6Nie
Asia
@aggg

Chyba doskonale wiem o którym kierowniku mówisz, widać czas płynie, a nic się nie zmienia... Szkoda tylko nowych ludzi, którzy mają wątpliwą przyjemność pracować z takim przełożonym

@aggg
@Asia

jeśli musiałaś spotykać tego człowieka to współczuje. najwyraźniej druga lokalizacja również mu nie służy.

?????
@@aggg

kto to taki? Gdzie teraz pracuje?

wiem jak jest

Dostaliscie już info o planowanych zwolnieniach? Lada moment maja oglosic!!!

Tak1Nie1

Czy można w Office Shoes liczyć na jakieś dodatki?

TakNie1
Czak
@Pytanie

Tak możesz dodatkowo zapłacić za zaginiony/skradziony towar :)))

Tak2Nie

Jak jest z awansem w Office Shoes?

Była
@Pytanie

Jakim awansem??? W tej firmie nie ma czegoś takiego jak awanse

Łukasz
@Była

Firma nie umożliwia rozwoju zawodowego swoim pracownikom, a czego w takim wypadku można oczekiwać ze strony pracodawcy? Są jakiekolwiek premie uzależnione od wyników sprzedaży bądź inne benefity?

Marcin

@aggg A zglaszalas gdzieś to ze kierownik nie zachowuje się tak jak powinien ?

Sebastian

Cześć. Jak atmosfera w firmie ?

Plac Wilsona
Użytkownicy czekają na odpowiedź 257 dni.

Ach ta mityczna Warszawa...przecież nie ma jej od ponad roku. Napiszcie czy ta biedna okaleczona kobieta nadal tam zarządza? A Słowak? A kiero donosiciel co pracowal w ZG? Jak sie bawicie? ;)

Tomek

Hej, byłem na rozmowie rekrutacyjnej do Officeshoes i odradzam. Stawka która została mi zaoferowana była dużo niższa od tej którą podawałem w oczekiwaniach, jeśli szanujecie swój czas i samych siebie to możecie sobie darować.

Nazwa działu: Handlowy

Atmosfera w pracy, DRAMAT. Kierownik salonu, uważający, że ma postawę pro-pracowniczą, nie potrafi zarządzać zespołem, notorycznie się spóźnia, „pracuje” najlepiej z zespołu, a tak na prawdę siedzi na telefonie rozmawiając z kim… Byli pracownicy domyśla się z kim i o czym. Jeśli planujesz podjąć współpracę z firmą, to większość zależy od salonu i kierownika. Jeśli chodzi o polską centralę, większość zespołu jest cudowna, ale z wyjątkami.

@Pracownik

Skoro w Twojej ocenie atmosfera pracy w firmie Office Shoes nie należy do najlepszych, to ciekawi mnie, czy pracodawca podejmuje może jakieś kroki, aby ją poprawić? Mam tu na myśli organizowanie ewentualnych spotkań integracyjnych bądź innego rodzaju sytuacji, które pozytywnie wpływałyby na relacje między pracownikami i osobami na stanowiskach kierowniczych? Oceń, czy jest coś robione w tym kierunku.

TakNie1

@

Panie Arturze ja myśle że tylko pan nie wie o co chodzi.

@@

Żeby zrozumieć Twoją wypowiedź należy wyjaśnić co się ma na myśli. Rozumiem, że jesteś niezadowolony ze współpracy z firmą, ale zawsze warto podać argumenty na poparcie swoich słów, wtedy są jasne i zrozumiałe dla wszystkich. Co chciałbyś poprawić lub zmienić w zatrudnieniu, a jakie aspekty pracy mimo wszytko Ci odpowiadają?

...

A po co rozwijać temat ? Nie ma o czym rozmawiać. Dno i nic więcej

@...

Uważam, że tego typu wypowiedź powinna zostać odpowiednio uzasadniona. Wypowiadasz się w negatywnym tonie o pracy w firmie Office Shoes, dlatego myślę, że nie tylko ja chciałbym dowiedzieć się, dlaczego tak sądzisz. Aby Twoje opinia stała się bardziej merytoryczna to proszę Cię o rozwinięcie wpisu.

Angela
Nazwa działu: Handlowy

Traktowanie pracownika oceniam na -10 . Współpraca z Wawą zawsze była koszmarem . Traktowali ludzi jak (usunięte przez administratora) I bronili osoby które były na stanowisku kierowniczym. Dodam - niesłusznie !

Żak
@Angela

Ale czy z Warszawą aby na pewno a nie przypadkiem ze Słowakiem bądź Serbem? Więcej konkretów!

Tak1Nie

W Krakowie kto będzie kierownikiem , skoro obecny przenosi się do Gdyni ? Nikt tam nie daje rady ? To może zamkną ten sklep

Wawele
@Pracownik

Mogli kogoś lepszego przysłać ...

Tak5Nie1

Wawele

Zarobki nie są w żadnym stopniu adekwatne do wykonywanej pracy. Atmosfera nawet była w porządku, do czasu aż wpływa premia którą przyznaje kierownik - wszystkim pracownikom najniższą sumę nawet nie 200 złotych. Pozostaje pytanie ile sam sobie przyznał ? Przecież pieniądze się nie rozpłyneły...

GR

NAGMINNE OSZUKIWANIE PRACOWNIKÓW, TELEFONY PRZY BRAKU KLIENTÓW W SKLEPIE, NIEOGARNIĘCIE KIEROWNIKA Moje sugestie dla Office Shoes: Zacząć poważnie traktować pracownika

Gregory

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wszystko

Nicko

Nie konkurencja a oszust(usunięte przez administratora)

Maciek

Jaki w tym interes miałaby konkurencja? Każdy ogarnięty pracownik po paru tygodniach wyrobi sobie opinię na temat pracy w Office Shoes i nikt z konkurencji na to wpływu nie będzie miał, więc proszę o nie pisanie bzdur.

Nicko
@Nicko

Usunięty tekst zawierał inicjały M.C.

TakNie

Odradzam pracę w tym (usunięte przez administratora) jakim jest office shoes!!!! , niszczenie człowieka po całości zaczynając pracę na cały etat i tak skończysz na etacie na 3/4 albo 1/2, nie mówiąc że pieniędzy nie widać a jak widać to 1000-1200zl ... śmieszne , pracownicy pracują wystraszeni i jest stosowany mobbing . Pracując w Krakowie skład pracowników zmieniał się co miesiąc bo nie mógł wytrzymać psychicznie zachowania kierownika oraz sytuacji do jakich dochodziło : miedzy innymi kradzież pieniędzy z naszej pramii oraz wmawiania nam co mamy mówić Węgrom jak przyjadą , ogółem na magazynie (usunięte przez administratora) i go moria . Zdziwiła mnie sytuacja przyjmowania reklamacji np. na oko kto ma ładny uśmiech albo jaki ma charakter a nie od wady uszkodzenia buta ... żałosne . NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!

Krzysiek
@1111

Kraków będą zamykać. Pewne info.

@Krzysiek

No i w końcu jakas odpowiednia decyzja , a co kierownik nie dał rady .. ???? ?

Alicja
@1111

Nie pamiętam aby któryś z kierowników tam kiedyś dawał radę :D

rower
@Krzysiek

@Krzysiek nie wie, ale sie wypowie

Kasia
@Alicja

To prawda.

@Kasia

Rozumiem, że piszecie o Office Shoes w Krakowie, ale ten konkretnie wątek dotyczy pracy w tej firmie w Warszawie. Czy wiecie coś na temat funkcjonowania firmy w tym mieście? Może chciałyby się wypowiedzieć także inne osoby pracujące w Office Shoes w Warszawie? Napiszcie proszę coś od siebie o tym pracodawcy.

Nik
@Julita

Nie ma w Warszawie takiej firmy już

@Nik

Czy to potwierdzona informacja? Spojrzałam na stronę internetową firmy i w zakładce "Nasze sklepy" widzę wiele lokalizacji, ale faktycznie nie ma wśród nich Warszawy. Czy firma dawno zrezygnowała ze sprzedaży swoich produktów w tej lokalizacji?

Aaaaaaaaa
@Julita

Julito! Nie bardzo rozumiem Twoją rolę w tym wątku... Czym się interesujesz i co chciałabyś wiedzieć i po co? Nie masz żadnych informacji o firmie, a angażujesz się w dialog w dziwny sposób, z którego nic nie wynika. Firma od lat nie sprzedaje w Warszawie, a Biura nie ma w Warszawie od początku lipca tego roku. Czy te informacje są dla Ciebie jasne i klarowne? Czy jeszcze coś chciałabyś wiedzieć? :-)

To prawda
@Aaaaaaaaa

za to jej płacą aby podtrzymywać umarłe tematy:)

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje?

Cachan
@Bartosz

Tak potrzebują jelenia o imieniu Bartek

Julita

@4321, możesz napisać na czym konkretnie polegał mobbing stosowany przez kierowników? Wiem, że każde negatywne sformuowanie wydaje nam się krzywdzące, ale pamiętajmy, że mobbing to poniżanie, izolacja, utrudnianie, zastraszanie. Czy w Office Shoes wyszystkie te zachowania miały miejsce?

Julitka
@Julita

Julitko, weź już idź stąd bo twój spam i udawana bezstronność są żałosne. Wszyscy już wiedzą że pracujesz w tej firmie i nie musisz udawać, że jesteś z zewnątrz i przychodzisz z chęcią pomocy. Mobbing był w tej firmie od zawsze, od zawsze były łamane prawa pracownicze i dziwię się że do tej pory nie skończyło się na grubych pozwach.

Julitkowo
@Julitka

@Julitka a ty nadal używasz słów, kotrych najwidoczniej definicji nie znasz. Ten Twój mobbing nie był stosowany skoro nie przeszły pozwy grupowe. Co do @Julity to jest oczywistym, że pracuje w Go work i podbija wątki prowokujac takie Julitki jak Ty do dyskusji. Lub nawet zwykłego komentarza nic nie wnoszacego byleby nadal coś pisać i nie tracić już tak naprawdę wyczerpanego wątku. Jak ktoś trafnie zauważył w firmie i sklepach zostały osoby którym się dobrze pracuje i nie będą oczerniac firmy tak jak było do tej pory bezpodstawnie bo mają inne ciekawsze rzeczy do roboty np praca i satysfakcja z niej a nie wieczne żale i pretensje. Prowokacje że strony Julity nadal zostaną lecz tylko monologiem.

Julitka
@Julitkowo

Wykroczenie lub przestępstwo, które nie zostało ujawnione i osądzone, nadal pozostaje wykroczeniem/przestępstwem. Do tego by nazywać rzeczy po imieniu wystarczy by zaszły znamiona czynu. Przecież znany producent z Hollywood molestował seksualnie przez dziesięciolecia, za co nigdy nie został skazany, ale to nie znaczy że to nie miało miejsca.

Komunikat

Od przyszłego roku wzrasta najniższa krajowa do 2250 brutto. Także w koncu będzie podwyżka..

Tak8Nie

Kiero
@Komunikat

To który sklep zamkną? :)

Ahahahahhaha
@Kiero

Twój

Tak14Nie

Nie polecam tej firmy. Przez pewien czas pracowałem jako sprzedawca w tym sklepie i były to najgorzej spędzone miesiące. Jak już ktoś niżej napisał, w pracy był stosowany mobbing i nie można było nic powiedzieć. W biurze w Warszawie panuje chaos, a Pani kierownik regionalna traktuje przedmiotowo pracowników... Każdy musi radzić sobie sam, bo na pomoc przełożonych nie można liczyć. Albo jest tak, jak chce kierownik/biuro, albo adios! Ten sklep to parodia, dziwię się, że klienci chcą tam cokolwiek kupować. Co do reklamacji - klienci cały czas są wprowadzani w błąd, reklamowane buty zostają na sklepie, a rzeczoznawca podejmuje decyzje na podstawie zdjęć. Ktoś w końcu musi zrobić z tym porządek.

Tak9Nie

@4321

Z tego co wiadomo to decyzję ma podejmować kierownik a ze jesteście stadem baranów to wysyłać zdjęcia blagajac o pomoc. Nic się nie zmieni jeżeli nie ruszcie 4liter.

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Cachan
@Zainteresowany

Nikogo nie szukamy. Mamy stały skład jeleni....

Tak14Nie
CACHAN

Do roboty!!! Jak komuś nie pasuje na sile nie trzymamy!!!

Julita

@pozdrawiam Musisz pamiętać, że wypowiadając się na forum publicznym nie możesz posługiwać ani wulgaryzmami, ani danymi personalnymi konkretnych osób. Proszę, abyś o tym pamiętał i stosował się do tego. Wnioskuję, że byłeś pracownikiem w firmie Office Shoes. Co zatem możesz nam jeszcze powiedzieć o tym pracodawcy?

BR

Ja z innej beczki, biuro nie ma tu dobrej opinii. Stąd moje pytanie. Kojarzycie może z biura nijakiego Tomka? Ma zacząć pracować u nas w biurze a wiem, że dosyć długo pracował w Officeshoes. Interesuje nas czego można się po nim spodziewać.

oki
@BR

Skoro nie znalazłeś/aś niczego negatywnego na temat Tomka mimo ogólnego złego zdania o biurze to możesz uznać to za bardzo dobry znak;-) Ludzie piszą gdy negatywne opinie, pozytywne mimo, że są - już nie. Tomek nie pracuje w Office Shoes już bardzo długo. Był pozytywną postacią w Office Shoes, jedną z nielicznych. Zawsze spokojny, cierpliwy i wyważony. Był człowiekiem, który przygotowywał, dopinał, spinał każde otwarcie sklepu, inwentaryzacje, pomógł rozwiązywać każdy problem techniczny z jakimi można było się spotkać w Office Shoes bardzo często poświęcając przy tym swój prywatny czas. Jeżeli dołącza do Waszego zespołu to jestem przekonany, że szybko do siebie przekona.

Babola
@oki

Ja mam trochę inne zdanie, choć na jego obronę trzeba powiedzieć że to co można mu zarzucić to w dużym stopniu było spowodowane silnym wpływem MA. Tomek niestety ma również sporo za uszami ale nie umywa się do Moni. Oboje nie mieli kompetencji do tego by rządzić taką firmą, i dużo lepsze wrażenie Tomek pozostawiłby po sobie gdyby zajmował się otwieraniem sklepów niż dyrektorowaniem na którym się kompletnie nie znał. Generalnie może się okazać że u was w pracy będzie ok gdy nie będzie miał zbyt dużego pola by poszaleć. Ale i tak warto być czujnym

Łysy z Bydgoszczy
@BR

Pan Tomasz pozytywną osobą ? Dobre sobie. Razem z Panną Moniką tworzyli niezłą parę. Było blisko sądu w sporze o należne mi pieniądze za odprawę, nadgodziny i inne należności.I tak nie zwrócili wszystkiego. Stchórzyli pod sam koniec. Szkoda bo byłoby ciekawie. Tomasz robił z gęby cholewę.

hehe
@Łysy z Bydgoszczy

pracowałem po tobie w bydgoszczy i taki syf co zostawiłeś to w sumie się nie dziwię, że nie chcieli zaplacić..

Gość
@hehe

Nie zgodzę się z tobą! A co ma syf to przekrętów Tomka? Fikcyjne likwidowanie firmy...

hehe
@Gość

Syf czyli m.in duże braki w towarze to dosyć logiczne następstwo oporu do rozliczenia się z takim pracownikiem, ale jak sam mówisz.. większość zostało tobie zapłacone... Co do likwidowania firmy to trochę mijasz się z prawdą bo obie firmy działały równolegle, to się nazywa optymalizacja =]

Tak7Nie

@hehe

Ta dwójka o której piszecie miała swoje minusy, jak każdy z nas ale też można było z nimi na wszystko się dogadać i jak widzieli, że ktoś się stara pracuje i się nie (usunięte przez administratora) to byli spoko. My Bielsko miałyśmy zawsze bardzo dobry kontakt i z M,i T, i K (pomocni zawsze / nawet w godz wieczornych odbierali tel w weekendy też!) Z tego co tutaj czytam to żadnej z tych osób ze starej ekipy już nie ma w biurze. A jak jest teraz? Macie "lepsze życie" z nowymi osobami niż jak to było za starych czasów OS? Bo z tego co czytam "żyjecie" przeszłością i chyba tęsknicie za nią jak tak ciągle uskuteczniacie "gorzkie żale" na temat przeszłości. Chyba teraźniejszość nie jest wcale lepsza?

olalalalala
@była pracownica z BB

Z tego co pamiętam Bielsko miało bardzo dobrego kierownika, a jak kierownik ogarnia to reszta składu prędzej czy później też zaczyna ogarniać i nie ma się do czego przyczepić. Proste jak drut :)

@olalalalala

dokładnie, zależy od kierownika (w naszym przypadku kierowniczki - ona wszystko ogarniała z biurem, to i nam się łatwiej pracowało ), więc te wszystkie "wiadra pomyj" wylewane na "warszafffkę" dla mnie były i są bezpodstawne przynajmniej na tą "warszafffkę" która była za czasów BB, bo ja wspominam ich bardzo mile. (Mo, To, Ko i jeszcze jedna była chyba też M) najlepiej kogoś zjechać/obrażaci/poniżyć tutaj, no bo MY jak zwykle jesteśmy najlepsi i zawsze bez winy :) :) Szczerze nigdy nie chciałabym być na miejscu "warszafffki" - odpowiedzialność, stres i kupa ludzi do ogarnięcia na głowie trzech, czterech osób (moim zdaniem to z boku tylko wyglądało na łatwą pracę) Pozdrowienia dla wszystkich pracujących za moich czasów w sklepach i "warszafffce" :) :) :)

yhm
@była pracownica z BB

W historii było wielu bardzo dobrych kierowników, którzy w 100% ogarniali sklep i nie uciekali od swoich obowiązków. Cała ekipa poza dobrym wzorem miała względny spokój bo i nie było do czego się przyczepić. BB, Rzeszów, Szczecin (Robert), Gorzów (Łukasz) i wielu wielu innych. Każdy kto pracował wie, że Warszawa rzadko odwiedzała sklepy (czasami raz na rok) i cześć Kierowników to wykorzystywała w nie tę stronę co powinna.. bród, braki na magazynie, jeden wielki totalny bałagan. Potem płaczą na forum, że ktoś się z kimś nie chciał rozliczyć. Skoro towar sie nie zgadza, nic się nie zgadza to rodzi się naturalny opór. Były sklepy, gdzie w ciemno się jechało i był porządek a inwentaryzacja to przyjemność. To dzięki Kierownikim i ich załogom. Z pewnych powodów jednak mało z tych Kierowników zostało (brak podwyżek, benefitów, itp) i w biurze też wszyscy odeszli. Większość z Was zna odpowiedź dlaczego. Ja też miło wspominam kontakt z większością osób z biura. Sklepy są dziś odnowione, karawana jedzie dalej, widać wiele pozytywnych zmian w wygladzie sklepów. Wiele problemów pozostało (wynagrodzenia), koszulki ;] ale przynajmniej bony na świeta są na czas:P i chyba najważniejsze to szacunek dla drugiej osoby i jego pracy. Szacunek zdobywa się ciężką pracą wiec to działa w obie strony. Powodzenia!!

Tak21Nie

yhm
@yhm

* brud ma się rozumieć ;-)

@yhm

dlaczego wszyscy odeszli bo ja niestety nie znam odpowiedzi :) :) a jak teraz wygląda sytuacja w firmie?

OS IS
@była pracownica z BB

Ludzie w biurze nie odeszli a zostali pogonieni za przekręty i fatalną sytuację firmy (nie wszyscy ale na pewno MA). Zacznijmy od tego że to byli ludzie kompletnie nie posiadający umiejętności prowadzenia tak dużej firmy i zarządzania pracownikami. Sposoby egzekwowania absurdalnych wymagań pozostawię bez komentarza. Jeśli sklep miał ogarniętego kierownika który potrafił odpowiednio rozmawiać z biurem, to pół biedy. Ale generalnie to nie byli ludzie nadający się do prowadzenia takiej firmy, zatrudnianie niekompetentnych znajomych na stanowiska "managerów", absurdalne pomysły, miliard zadań a na szarym końcu sprzedaż, to wszystko powodowało jeden wielki bałagan organizacyjny i biurokrację nadmuchaną bardziej niż w polskich urzędach. W żadnej poważnej firmie prowadzącej działalność handlową nie ma rzeczy ważniejszej niż sprzedaż i relacja z klientem. W OS niestety wszystko było ważniejsze, właśnie dlatego że ludzie z biura kompletnie nie mieli o tym pojęcia. I na szczęście ludzie z Węgier wreszcie się zorientowali i zrobili z tym porządek.

aha
@OS IS

Ryba psuje się od głowy. Nie przeceniałbym zdolności organizacyjnych naszych węgierskich kolegów. Z mojej perspektywy cała zamieszanie zaczynało się tam na węgierskiej górze. Zgodzę się, że sposób i forma egzekwowania po polskiej stronie należy zostawić bez komentarza.

Nick
@OS IS

"... na szczęście ludzie z Węgier wreszcie się zorientowali i zrobili z tym porządek." To właśnie świadczy że nie masz pojęcia o tej firmie. O tym co się działo i co się dzieje.

Tak6Nie

OS IS
@Nick

to skrót myślowy, ale jeśli jesteś bardziej oświecony to podziel się z innymi, których za niezorientowanych uważasz

pozdrawiam
@hehe

Jaki (usunięte przez administratora) Jakie braki? Po odejściu Łysego i P. była robiona inwentaryzacja. Z tego co pamiętam brakowało kilku par butów to przy obrocie kilku tysięcy jest poziomem symbolicznym. Z tego co pamiętam Łysy zapłacił swoją dolę, a wcale nie musiał, bo pracodawca nie zapewnił starannej ochrony towaru (brak klipsów i innych zabezpieczeń).

pozdrawiam
@hehe

To się nazywa oszustwo, bo zmusza się pracownika do wypowiedzenia pracodawcy umowy i zamknięcia sobie prawa do np. odprawy i skrócenia okresu wypowiedzenia.

Zostaw opinię o Office Shoes - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Office Shoes
2/5 Na podstawie 214 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Libijska 10A