SPHW Oddział-Wola.

Opinie o SPHW Oddział-Wola.

jerzy

naprawdę @anonim ciężko o jakąkolwiek atmosferę w pracy bo firma jest zlikwidowana.

ebob

nie ma od lat takiego oddziału jest SPHW ,które handluje meblami i moim zdaniem reprezentuje interesy mebli i nikt już nie pamięta genezy powstawania tej firmy w skład której weszły wszystkie przedsiębiorstwa handlujące tzw,artykulami przemysłowymi np.złoto.kajaki.odzież. obuwie pralki,żyrandole

Pracowałem w tej firmie i jedno co mogę ci powiedziec to marna pensja 1400zł brutto miesięcznie+ 20promili od sprzedaży mebli jeśli uda ci się coś sprzedac, kiepska atmosfera , praca w godzinach 11:00 - 19:00 albo i dłużej także w soboty. Do ręki dostaniesz na czysto jakieś 1040 zł ( od tej kwoty odlicz na dojazd) I CO CI ZOSTANIE !!!!!!! Maximum pracy minimum zysku.Szkoda czasu.Ta praca inaczej wygląda z perspektywy klienta. Życzę powodzenia i szukaj pracy gdzie indziej bo tu rządzą układy i znajomości.

Słowa kojarzące się z SPHW Oddział-Wola. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w SPHW Oddział-Wola.: Najbardziej nie podobało mi się w SPHW Oddział-Wola.:

Zostaw opinię o SPHW Oddział-Wola. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPHW Oddział-Wola.