Trias S.A. Biuro Warszawa

Opinie o Trias S.A. Biuro Warszawa

gos2

gos to składaj po co się tym chwalisz:)?

gos

nie wiem czy te wasze negatywne uwagi nie wypływają z jakiejś frustracji. Ja wiem ze teraz szukają Przedstawiciela Handlowego Branży Technicznej i ja składam papiery

ruki

jak masz pracę do omijaj szerokim łukiem jak nie masz to coż, pracuj i szukaj czegokolwiek. plusy: .... jakoś trudno znaleźć minusy: wyzysk, pieniadze nie na czas itp.

GOSC

Nie zgadzam się z poprzednikami. Od góry firmą zarządzą człowiek, który jest jednocześnie większościowym właścicielem - osoba bardzo inteligentna, z wysoką kulturą zarządzania, z wizją, i w zasadzie bardzo pro ludzko nastawiona, z wizją, pomysłem, rozsądkiem. Osoby współpracują - na wyższym szczeblu, również OK. W firmie nie ma mobbingu ani zamordyzmu, z którym niejednokrotnie można się spotkać - w obecnych czasach. Może w niektórych działach - szefowie są nietrafieni, ale to zawsze się zdarza

Trias S.A. Warszawa

Trias S.A. Plusy: dobra atmosfer w pracy w poszczególnych działach. Minusy: kiepsko płacą i mają cie w [usunięte przez moderatora] jako pracownika jak nie ty to inny. Podsumowując jest to firma przelotowa do szukania lepszej pracy.

KOLO

POWIEM TAK, PREZES TRACI KONTROLE, JAKBY POROZMAWIAL Z SZEREGOWYMI PRACOWNIKAMI TO BY WIEDZIAL, ZE OD WEWNATRZ FIRMA SIADA, ALE MA ZAPEWNE ZLYCH DORADCOW I ZAUFAL NIE TYM CO POTRZEBA... NIE POLECAM, WYKORZYSTUJA ZA KIEPSKIE PIENIADZE. A SAMI KUPUJA SOBIE LUKSUSOWE BRYCZKI. A POTEM OSZCZEDZAJA NA TYM CO NIE POTRZEBA CZYLI NA LUDZIACH. NIEZADOWOLENI PRACOWNICY TO POWOLNY UPADEK. KONKURENCJO - PARU PRACOWNIKOW SZUKA JUZ PRACY

borys

Traktuja ludzi jak smieci, kiepsko placa. Ogolnie rzadza ludzie, ktorzy maja to wszystko gdzies.... Porazka czasami

Zostaw opinię o Trias S.A. Biuro Warszawa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trias S.A. Biuro Warszawa