eTravel S.A.

Opinie o eTravel S.A.

Weronika

@x, a możesz przybliżyć innym użytkownikom warunki pracy w eTravel S.A.? Co więcej możesz powiedzieć o firmie jako pracodawcy?

x

Praca w tej firmie to żadna przyjemność, świadczyć o tym może duża rotacja wśród pracowników. Sam/a pracowałem/am także wiem o czym mówię. Najważniejsze są zyski a nie pracownik. Wyzysk, pod każdym względem.

Aaa
@x 18.10.2016 13:01

Witam. Właśnie znalazłam ich ogłoszenie do kadr (Warszawa). Czy wiesz może jaka tam panuje atmosfera i ilość pracy?

Zostaw opinię o eTravel S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eTravel S.A.