Etravel S.A.
counter
3 8 20 5 1
Kasia Nowy wpis

@martyna a wiesz z czego ta rotacja wynika?

Martyna Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Nie polecam nikomu tej firmy, praca tam to koszmar. Jedynie ludzie są bardzo ok. Poza tym fatalnie, kadra zarządzająca nie interesuje się pracownikami, cały czas obiecują i nic dalej za tym nie idzie. Liczą się tylko zyski, musisz się wykazać w przeciwnym razie będziesz się tłumaczył skąd mała sprzedaż. Niby luźna atmosfera kadry z pracownikami, a tak naprawdę to mają człowieka za nic. Kombinują jak mogą, liczy się tylko praca praca praca typowe korpo. Bardzo duża rotacja, ciągle brakuje ludzi do pracy. Szczególnie w dziale księgowości, w hotelach w kółko ktoś odchodzi. Odpowiedź jest prosta omijać dużym łukiem.

Tak8Nie1
Franciszek Nowy wpis
@Martyna

W Handlowym nie wybijesz się wyżej jeśli jesteś inteligentna, chcesz i potrafisz myśleć bo przerośniesz przełożonych :) Jeśli jesteś miernotą i masz nieco szczęścia to na pewno miejsce dla Ciebie, sporo tam takich :) Jeśli masz kogoś z rodzinki wyżej lub dłużej w firmie, wówczas nawet jeśli jesteś tłumokiem to plecy wszystko załatwią i będzie gites :) Corpo PL, nic więcej.Przy okazji, zatrważające jest to,że Klienci i Pracownicy to tylko cyferki w tabelkach XLS...

Tak3Nie
Nickniemożebyćpusty
Nazwa działu: Produkcja

Biuro bardzo prężnie działające na rynku, bardzo fajna atmosfera i super ludzie. W dziale rezerwacji hotelowych duże możliwości rozwoju, szkolimy się z różnych systemów rezerwacyjnych, których jest naprawdę sporo. Bardzo duży nacisk jest stawiany na wysoką jakość obsługi klienta. Co prawda pracy jest bardzo dużo ale wszystko da się zrobić. Zawsze mogę liczyć na pomoc jeżeli jej potrzebuję. Ogólnie ja jestem zadowolony i polecam.

Tak1Nie5
Dawid
@Nickniemożebyćpusty

Piszesz, że pracujesz w dziale rezerwacji hotelowych. Akurat Etravel szuka osoby na stanowisko konsultant do spraw rezerwacji hotelowych, więc tym bardziej Twoja opinia jest cenna. Dobrze wypowiadasz się o pracodawcy i masz pozytywne doświadczenia. Wspominając o rozwoju masz na myśli szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Czy nowo przyjęci pracownicy tez mogą na nie liczyć?

Maja
@Dawid

Polecam to stanowisko, sam pracuję na podobnym i praca naprawdę fajna, ludzie spoko, kontak z klientem bardzo rowija i uczy nowych rzeczy, szkolenia też są.

TakNie2
Helena
@Maja

To super! Rzadko zdarza się ktoś, kto jest aż tak zadowolony z pracy jak jesteś właśnie Ty. Sądzę, że wiele osób będzie chciało się teraz ubiegać o stanowisko Konsultanta ds. Rezerwacji Hotelowych w Etravel. Widziałam jednak, iż wymagana jest między innymi znajomość języka angielskiego, a dodatkowy język będzie atutem. Podpowiesz nam zatem, na jakim poziomie należy znać angielski? Czy w stopniu komunikatywnym wystarczy?

HB
@Nickniemożebyćpusty

Jak wygląda sytuacja z pracownikami? Duża rotacja czy można "zostać na dluzej"? Czy ktoś z podstawowym angielskim da sobie tam radę? Czy jest to praca na zmiany lub w nocy? Jak z urlopami/dniami wolnymi? Widziałem ogłoszenie i zastanawiam się czy aplikować. Obawiam się jednak, ze praca ta jest wyłącznie dla młodych po szkole na tzw. start.

Czesław Nowy wpis
@HB

Nie otrzymałeś żadnej odpowiedzi na pytania, które zadałeś, dlatego też chciałbym wiedzieć, czy finalnie zdecydowałeś się aplikować? Rozważam pracę w tym miejscu i chciałbym dowiedzieć się czegoś o aktualnej sytuacji tego pracodawcy.

Nazwa działu: Produkcja

Pracuję w tej firmie od ok. pół roku. Przyjazna atmosfera, współpracownicy zawsze pomocni, umowa o prace, wynagrodzenie naprawdę spoko.

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

doświadczona
 Rekomendacja

Pracuję w eTravel od nastu lat. Atmosfera wg mnie jest bardzo dobra- można nawiązać przyjaźnie- ale można tez spokojnie robić swoje nie wchodząc w bliższe relacje. Szkolenia fakt- mogłby sie odbywać częściej- jeśli chodzi o sam produkt jednak to sami się szkolimy na nim pracując. Umowa o pracę, pensja ZAWSZE na czas- i zgodnie z moim rozeznaniem aktualnie jedna z lepszych na rynku.

Tak1Nie1

x

Praca w tej firmie to żadna przyjemność, świadczyć o tym może duża rotacja wśród pracowników. Sam/a pracowałem/am także wiem o czym mówię. Najważniejsze są zyski a nie pracownik. Wyzysk, pod każdym względem.

Tak19Nie

Aaa
@x

Witam. Właśnie znalazłam ich ogłoszenie do kadr (Warszawa). Czy wiesz może jaka tam panuje atmosfera i ilość pracy?

Pracownik ET
@x

Z bólem potwierdzam. Czyli widać nic się nie zmieniło... Obecnie: chaos jakich mało. Pracownik w ogóle się nie liczy. Niedodpowiednie osoby na stanowiskach kierowniczych! Skutkuje to brakiem poczucia bezpieczeństwa, przewlekłym stresem i brakiem wsparcia metorycznego. Taśma, callcenter i tyle. Nie polecam osobom z doświadczeniem i poczuciem własnej wartości.

Tak2Nie
Pracownik ET
@Pracownik ET

Trochę literówek na szybko, ale mam nadzieję zrozumiecie:) Osoby na stanowiskach kierowniczych są nieodpowiednie, to już może rozwinę. Nie dają wsparcia, nie szkolą, rzucają na szeroką wodę i radź sobie sam. Dbają tylko o własny wizerunek. Brak wsparcia merytorycznego. Raz jeszcze, nie polecam!

TakNie1

Dawid
@Pracownik ET

To, że firma jest nastawiona na zysk i wysoką wydajność nie powinno nikogo dziwić, ale oczywiście rozumiem Cię, że pracownik tez powinien być szanowany i dostawać odpowiednią gratyfikacje. Napisz, czy prócz wynagrodzenia, dostajesz premie lub inne bonusy? Czy wcześniej atmosfera w pracy była lepsza, a dopiero teraz uległa pogorszeniu? Spokojna i merytoryczna rozmowa z przełożonym mogłaby coś zmienić i poprawić stresujące według Ciebie warunki pracy?

Zaskoczona pozytywnie

Dopiero dobijam do zespołu tej firmy. Póki jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Umowy o pracę, pełen legal, nic pod stołem. Na moim stanowisku, fakt specjalistycznym - uczciwe zarobki. U mnie akurat przesympatyczny zespół. Naturalnie, że prowadzą szkolenia. No cóż, odpocząć to czasami człowiek tam pewnie nie odpocznie. Trudno chyba pisać opinię o tej firmie. Każdy dział inny, wiele biur w całej Polsce, pod sobą wiele wchłoniętych spółek. Decyduję się na komentarz, gdyż ktoś tu pisze o umowach zlecenie i najniższych krajowych? Na jakich stanowiskach? Może dla ludzi bez żadnego doświadczenia? Pozdrawiam

Tak5Nie1

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Etravel S.A. o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

anonymous

W eTravel jest bardzo dużo pracy z uwagi na kolejne przejęcia spółek. Niestety kadra zarządzająca oszczędza na pracowniku jak tylko może. Umowy są dzielone, zazwyczaj umowa o pracę na najniższą krajową i reszta na zlecenie. Jest duża rotacja pracowników, dla oszczędności zatrudniają osoby zaraz po szkole średniej w całości na umowę zlecenie. Praca dobra na pierwszy rok po szkole średniej dla zdobycia doświadczenia. Potem lepiej szukać innej. Ludzie pracują tam fantastyczni ale na swoim doświadczeniu radzę się nie zasiedzieć w eTravel.

Tak25Nie

Weronika

@x, a możesz przybliżyć innym użytkownikom warunki pracy w eTravel S.A.? Co więcej możesz powiedzieć o firmie jako pracodawcy?

Zostaw merytoryczną opinię o Etravel S.A. - Warszawa

Chcę opublikować: