Opinie o Etravel S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Etravel S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Etravel S.A. o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Etravel S.A. w Warszawa

AW

Klika "managerów" od lat trzyma się razem. Albo mają haki na siebie albo robią interesy pod stołem, dbając tylko o siebie. Maz i żona pracujący razem i chroniący swoje interesy? No jasne, to przecież "normalne". Tak było, tak jest, tak będzie. Zatrudnianie też po znajomości, ludzie "polecani" przyjmowani są be elementarnej wiedzy niezbędnej do pracy tam a także bez rozmów rekrutacyjnych. O HRach firma ta nigdy nie słyszała. UoP a i owszem, ale nie na całość wynagrodzenia, chyba, że wybłagasz to sobie, ale i to nie od razu. O rozwoju, szkoleniach, etc. nie ma mowy. Firma zatrzymała się na początku XXI i tak trwa. Wyzysk i żądania. Nic więcej. Dają niewiele a chcą pełnego poświęcenia. Uczciwość zero.

@Jj

To tak realnie jakie stawki idzie wynegocjować na start, dobre chociaż skoro potem nie ma szans na podwyżkę? Okres próbny w ogóle trwa tu 3 miesiące czy inaczej?

Kamila

Hej, jakiś czas temu w necie była oferta dla PROGRAMISTA PHP. No i chciałabym, aby ktoś napisał, czy jest szansa na system pracy elastycznej i do tego w trybie zdalnym lub hybrydowym? Czy jednak trzeba być stacjonarnie i w bardzo stałych godzinach? Jak to jest?

Pracownik Nowy wpis
@Kamila

Praca elastyczna w godzinach od 7:00 do 19:00. Zdalna i hybrydowa - tak. Co najmniej po 2-3 miesiącach.

Nie ma mozolności by ten okres skrócić? I jak już ktoś będzie na trybie zdalnym to jak często musiałby jednak podjechać do biura? mieszkam dość daleko i zastanawiam się jak od strony organizacyjnej by to później wyglądało

AW

@AW

rozwiniesz wątek umów? Jak to nie są na całość wynagrodzenia? To na ile są? Jest jakaś reszta wypłacana poza umową? Czy jak to działa?

W komenatrzach poniżej pojawiają się sygnały, np. "Umowy są dzielone, zazwyczaj umowa o pracę na najniższą krajową i reszta na zlecenie."

Nie wiem czy tak w sumie faktycznie jest, bo nie było mnie jeszcze na rozmowie ale skoro tak to wiadomo może czy nie można się ugadać inaczej? Nieco bardziej konwencjonalnie? Czy zależne jest to od stanowiska? co z tymi wyższymi?

Jj
@AW

Jestem pracownikiem jeszcze i muszę z przykrością zgodzić sie z tą opinia ..znajomości koligacje rodzinne a także osoby bez kwalifikacji i empatii na stanowiskach dyrektorskich .podwyżki dla wybranych brak systemu motywacyjnego nawet za pakiet zdrowotny pracownik musi dopłacać..

@Jj

Czy więc jest tu coś jeszcze, prócz pensji zasadniczej i pakietu medycznego? Bo jeśli nie, to kluczowa sprawa, ile ta pensja może wynosić? Dopiero wtedy mógłbym ewentualnie pomyśleć, czy stać by mnie z tego było na dopłacanie do prywatnej opieki medycznej.

Jj Nowy wpis

Jak masz znajomości to bedzie pensja na umowę jak nie masz to podzielona czesc umowa cześć zlecenie nie ma nic więcej ani bonów ani nagród ani podwyżek ani.premii oczywiście jak nie jesteś rodziną wujkiem ciocia chrzestnym lub znajomym dobrym obietnice dyrekcji najczęściej nie są spełniane ktoś zapomina coś niezadziała jak się przypomnisz to brak odpowiedzi dopłaty nie są duże do pakietów ale są nawet podatek od tej części co płaci etravel musi zapłacić pracownik wynagrodzenia też nie są na wysokim poziomie po okresie próbnym obiecanej podwyżki nie ma bo nie pamietaja albo jeszcze się nie wdrożyłeś itd

@Jj

Firma Etravel S.A. niedawno zakończyła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Rezerwacji Hotelowych. Jak oceniacie poziom trudności rozmowy?

Anonimus

Ktoś coś w Gdyni? Jakie zarobki? Są nowe oferty pracy warto aplikować? Kasjer lotniczy na czym to polega? Specjalista ds. Rezerwacji hotelowych? Jak to wyglada? No i jaka kasa? W jakich godzinach się pracuje? Angielski trzeba znać?

Weronika
@Anonimus

Sama jestem ciekawa na jakie można liczyć zarobki. Dasz znać jak się czegoś dowiesz? Akurat szukam pracy. Wiesz może jakie trzeba mieć doświadczenie jako ten specjalista ds rezerwacji hotelowych? Widzę jedynie ofertę na programistę, a tej nie mogę znaleźć.

Oskar
@Anonimus

Dają około 3500 brutto na start, zależy od umiejętności. Na najniższym stanowisku rezerwacji hotelowych. Ogólnie Pani od rekrutacji śmiech na sali, niekompetentna ciężko było jej udzielić i formacji o zarobkach. Czyli co? Zaczynam pracę ale o wynagrodzeniu dowiem się za miesiąc czy jak…. Żałosna firma nie polecam

vicky
@Oskar

Na czym polega ta praca?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Etravel S.A., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista ds. rezerwacji hotelowych? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Urszula

Cześć, proszę o jakieś informacje na temat aktualnych warunków pracy. Ludzie skarżyli się kiedyś na brak szkoleń i jakiegokolwiek rozwoju... Z czego mogło to wynikać? Czy aktualnie firma oferuje już więcej możliwości w tym zakresie?

Oskar
@Urszula

Nie polecam słabo płaca. A wymagają niewiadomo czego.

@Oskar

Słabo tzn? Jakie to są mniej więcej kwoty? Chętnie też dopytam czego wymagają skoro tak to jest określone?

Oscar
@Monika

Najniższa krajowa. Samozwańczy HR. (usunięte przez administratora)nie firma

Pracuję w tej firmie od ok. pół roku. Przyjazna atmosfera, współpracownicy zawsze pomocni, umowa o prace, wynagrodzenie naprawdę spoko.

????

Darek ci załatwił pracę? ????

Martyna

Nie polecam nikomu tej firmy, praca tam to koszmar. Jedynie ludzie są bardzo ok. Poza tym fatalnie, kadra zarządzająca nie interesuje się pracownikami, cały czas obiecują i nic dalej za tym nie idzie. Liczą się tylko zyski, musisz się wykazać w przeciwnym razie będziesz się tłumaczył skąd mała sprzedaż. Niby luźna atmosfera kadry z pracownikami, a tak naprawdę to mają człowieka za nic. Kombinują jak mogą, liczy się tylko praca praca praca typowe korpo. Bardzo duża rotacja, ciągle brakuje ludzi do pracy. Szczególnie w dziale księgowości, w hotelach w kółko ktoś odchodzi. Odpowiedź jest prosta omijać dużym łukiem.

Franciszek
@Martyna

W Handlowym nie wybijesz się wyżej jeśli jesteś inteligentna, chcesz i potrafisz myśleć bo przerośniesz przełożonych :) Jeśli jesteś miernotą i masz nieco szczęścia to na pewno miejsce dla Ciebie, sporo tam takich :) Jeśli masz kogoś z rodzinki wyżej lub dłużej w firmie, wówczas nawet jeśli jesteś tłumokiem to plecy wszystko załatwią i będzie gites :) Corpo PL, nic więcej.Przy okazji, zatrważające jest to,że Klienci i Pracownicy to tylko cyferki w tabelkach XLS...

Niestety
@Franciszek

Tak,to jest prawda w formie zostają miernoty jest to firma,która zatrudnia po znajomości albo rodzinę. Ci co nie należą do układu mają przechlapane. Myślę, że właściciel nic o tym nie wie.

???? No cóż
@Martyna

Kochana, gdyby się liczyły zyski nie zwalniałoby się w pierwszej kolejności najlepszych pracowników. Liczą się układy. Zawsze myślałam, że w prywatnej firmie liczy się pracownik sumienny, dobry, ale niestety w tej firmie nie. Pozdrawiam firmę korpo - korupcyjną

Karol

Faktycznie nie ma u was możliwości rozwoju?

Dramat

Typowa "polska" firma, w której można zapomnieć o rozwoju, czy szkoleniach, a ścieżka kariery nie istnieje. Standardem są dochodzące nowe obowiązki, brak komunikacji między działami i czasami przerzucanie się e-mailami trwa całe tygodnie, co ma wpływ oczywiście na wyniki. Bałagan oraz najtańsze rozwiązania, nawet kombinowanie przy umowach. Faktycznie, można spotkać fantastycznych ludzi, ale również osoby całkowicie nie znające się na swojej pracy. Nie polecam.

lastanother

Atmosfera słaba, ludzie nie są pomocni. Najgorsza jest kadra zarządzająca w każdym oddziale porażka.. ogólnie mobing. Nękanie Ukraińców

O.

Czytam niektóre wpisy i zastanawiam się, czy pracujemy/pracowaliśmy w tej samej firmie. Atmosfera — to duża firma, pewnie nie znam wszystkich, ale ogólne wrażenie jest bardzo dobre. Mili i pomocni ludzie. Bez wyścigu szczurów. Kadra zarządzająca — mam wrażenie, że niektórzy tu nie zamienili słowa z żadnym z prezesów i sieją ferment. Z każdym da się normalnie pogadać na argumenty i przekonać do swojego pomysłu (jeśli pomysł jest dobry). Obowiązki — są różne działy, na pewno trzeba dopasować swoje predyspozycje osobowe do konkretnych działań. Jak się źle wybierze, to zostaje narzekać. Jestem zdania, że jak robisz swoje i jesteś uczciwy, to obędzie się bez narzekania i przykrości.

Teresa
@O.

Wiesz - każdy ma zupełnie inne wymagania i też odbiera pewne rzeczy w inny sposób. Stąd dla jednych atmosfera w Etravel może być w porządku, a dla innych już z kolei niekoniecznie. Mnie interesują szczególnie tamtejsze zarobki. Czy współgrają one z ilością obowiązków?

Xxx

Pracowałam w księgowości, nie polecam nikomu tej firmy, płacą psie pieniądze i najlepiej jakbyś pracował za 10 pracowników na raz, a kiedy idziesz po swoje, wtedy nagle jesteś wrogiem. 3 miesiące nie mogłam.sie doczekać odpowiedzi o wielmożnej przełożonej, że podwyżki nie dostanę ;) odejście z tej firmy to najlepsze.co mi się przytrafiło, reszcie też polecam

Tomasz

Mam wrażenie, że pewne osoby tylko narzekać potrafią. Mamy dobrą firmę, fajną atmosferę więc szanujmy to.

Musisz się przyzwyczaić, że przychodząc pewnego dnia do pracy dowiesz się, że dzisiaj pracujesz w innym dziale. Po prostu dostajesz polecenie i idziesz bez żadnego przeszkolenia. Poklepią cię po ramieniu mówiąc dasz sobie radę. Kreatywni zarządzający wykazują się również dużą pomysłowością aby zwiększyć przychody firmy. W związku z tym zakres " nowych wyzwań " systematycznie się zwiększa i co chwila dochodzą nowe. Innymi słowy będziesz wyciśnięty jak cytryna do ostatniej kropli :)

@martyna a wiesz z czego ta rotacja wynika?

Nickniemożebyćpusty

Biuro bardzo prężnie działające na rynku, bardzo fajna atmosfera i super ludzie. W dziale rezerwacji hotelowych duże możliwości rozwoju, szkolimy się z różnych systemów rezerwacyjnych, których jest naprawdę sporo. Bardzo duży nacisk jest stawiany na wysoką jakość obsługi klienta. Co prawda pracy jest bardzo dużo ale wszystko da się zrobić. Zawsze mogę liczyć na pomoc jeżeli jej potrzebuję. Ogólnie ja jestem zadowolony i polecam.

Dawid
@Nickniemożebyćpusty

Piszesz, że pracujesz w dziale rezerwacji hotelowych. Akurat Etravel szuka osoby na stanowisko konsultant do spraw rezerwacji hotelowych, więc tym bardziej Twoja opinia jest cenna. Dobrze wypowiadasz się o pracodawcy i masz pozytywne doświadczenia. Wspominając o rozwoju masz na myśli szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Czy nowo przyjęci pracownicy tez mogą na nie liczyć?

Maja
@Dawid

Polecam to stanowisko, sam pracuję na podobnym i praca naprawdę fajna, ludzie spoko, kontak z klientem bardzo rowija i uczy nowych rzeczy, szkolenia też są.

Helena
@Maja

To super! Rzadko zdarza się ktoś, kto jest aż tak zadowolony z pracy jak jesteś właśnie Ty. Sądzę, że wiele osób będzie chciało się teraz ubiegać o stanowisko Konsultanta ds. Rezerwacji Hotelowych w Etravel. Widziałam jednak, iż wymagana jest między innymi znajomość języka angielskiego, a dodatkowy język będzie atutem. Podpowiesz nam zatem, na jakim poziomie należy znać angielski? Czy w stopniu komunikatywnym wystarczy?

HB
@Nickniemożebyćpusty

Jak wygląda sytuacja z pracownikami? Duża rotacja czy można "zostać na dluzej"? Czy ktoś z podstawowym angielskim da sobie tam radę? Czy jest to praca na zmiany lub w nocy? Jak z urlopami/dniami wolnymi? Widziałem ogłoszenie i zastanawiam się czy aplikować. Obawiam się jednak, ze praca ta jest wyłącznie dla młodych po szkole na tzw. start.

Czesław
@HB

Nie otrzymałeś żadnej odpowiedzi na pytania, które zadałeś, dlatego też chciałbym wiedzieć, czy finalnie zdecydowałeś się aplikować? Rozważam pracę w tym miejscu i chciałbym dowiedzieć się czegoś o aktualnej sytuacji tego pracodawcy.

doświadczona

Pracuję w eTravel od nastu lat. Atmosfera wg mnie jest bardzo dobra- można nawiązać przyjaźnie- ale można tez spokojnie robić swoje nie wchodząc w bliższe relacje. Szkolenia fakt- mogłby sie odbywać częściej- jeśli chodzi o sam produkt jednak to sami się szkolimy na nim pracując. Umowa o pracę, pensja ZAWSZE na czas- i zgodnie z moim rozeznaniem aktualnie jedna z lepszych na rynku.

x

Praca w tej firmie to żadna przyjemność, świadczyć o tym może duża rotacja wśród pracowników. Sam/a pracowałem/am także wiem o czym mówię. Najważniejsze są zyski a nie pracownik. Wyzysk, pod każdym względem.

Aaa
@x

Witam. Właśnie znalazłam ich ogłoszenie do kadr (Warszawa). Czy wiesz może jaka tam panuje atmosfera i ilość pracy?

Pracownik ET
@x

Z bólem potwierdzam. Czyli widać nic się nie zmieniło... Obecnie: chaos jakich mało. Pracownik w ogóle się nie liczy. Niedodpowiednie osoby na stanowiskach kierowniczych! Skutkuje to brakiem poczucia bezpieczeństwa, przewlekłym stresem i brakiem wsparcia metorycznego. Taśma, callcenter i tyle. Nie polecam osobom z doświadczeniem i poczuciem własnej wartości.

Pracownik ET
@Pracownik ET

Trochę literówek na szybko, ale mam nadzieję zrozumiecie:) Osoby na stanowiskach kierowniczych są nieodpowiednie, to już może rozwinę. Nie dają wsparcia, nie szkolą, rzucają na szeroką wodę i radź sobie sam. Dbają tylko o własny wizerunek. Brak wsparcia merytorycznego. Raz jeszcze, nie polecam!

Dawid
@Pracownik ET

To, że firma jest nastawiona na zysk i wysoką wydajność nie powinno nikogo dziwić, ale oczywiście rozumiem Cię, że pracownik tez powinien być szanowany i dostawać odpowiednią gratyfikacje. Napisz, czy prócz wynagrodzenia, dostajesz premie lub inne bonusy? Czy wcześniej atmosfera w pracy była lepsza, a dopiero teraz uległa pogorszeniu? Spokojna i merytoryczna rozmowa z przełożonym mogłaby coś zmienić i poprawić stresujące według Ciebie warunki pracy?

Zaskoczona pozytywnie

Dopiero dobijam do zespołu tej firmy. Póki jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Umowy o pracę, pełen legal, nic pod stołem. Na moim stanowisku, fakt specjalistycznym - uczciwe zarobki. U mnie akurat przesympatyczny zespół. Naturalnie, że prowadzą szkolenia. No cóż, odpocząć to czasami człowiek tam pewnie nie odpocznie. Trudno chyba pisać opinię o tej firmie. Każdy dział inny, wiele biur w całej Polsce, pod sobą wiele wchłoniętych spółek. Decyduję się na komentarz, gdyż ktoś tu pisze o umowach zlecenie i najniższych krajowych? Na jakich stanowiskach? Może dla ludzi bez żadnego doświadczenia? Pozdrawiam

W eTravel jest bardzo dużo pracy z uwagi na kolejne przejęcia spółek. Niestety kadra zarządzająca oszczędza na pracowniku jak tylko może. Umowy są dzielone, zazwyczaj umowa o pracę na najniższą krajową i reszta na zlecenie. Jest duża rotacja pracowników, dla oszczędności zatrudniają osoby zaraz po szkole średniej w całości na umowę zlecenie. Praca dobra na pierwszy rok po szkole średniej dla zdobycia doświadczenia. Potem lepiej szukać innej. Ludzie pracują tam fantastyczni ale na swoim doświadczeniu radzę się nie zasiedzieć w eTravel.

Zostaw merytoryczną opinię o Etravel S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Etravel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Etravel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Etravel S.A.?

Etravel S.A.
2.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Woronicza 15
    02-625 Warszawa