Opinie o Tomorrow Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Tomorrow Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Tomorrow Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomorrow Sp. z o.o. w Warszawa

Były z brzeskiej

Bardzo nieuczciwa firma. Pytanko jeśli czytasz: Durślewicz, ile posmarowałeś prokuratorze, że umorzyli postępowanie przeciwko firmie?

Jak długo trwa proces awansu w Tomorrow Sp. z o.o.?

Pytanie Nowy wpis

Ile jest zmian w Tomorrow Sp. z o.o.?

xyz Nowy wpis
@Pytanie

Sam prezes już tam tylko zostal plus podwykonawcy

ktoś Nowy wpis

niema zmian :)

Byly pracownik
Kandydat

CALA PRAWDA O SYTUACJI TOMORROW - Po kłopotach w poprzednich latach przyszedł rok, może 1.5 spokoju. Firma zlapala kilka projektów z dotacja unijna. Nie wyciągnęli natomiast żadnych wniosków z poprzednich lat. Nadal zatrudniali głównie na śmieciowi. Nie płacili tym osobom miesiącami. Przyszly kłopoty z unoknczeniem i rozliczeniem projektow unijnych, min. Ostrów Tumski. Przyszla pandemia i wszystko padło juz na amen. Pracownicy nie dostawali wynagrodzen nawet po 5 miesiecy. Jedni odchodzili, inni walczyli dalej. Durslewicz z Olczakiem aby nie zostać zuoelnie bez pracownikow i z rozgrzebanymi projektami zaproponowali ludziom płatność w ratach. Probowali czesc umorzyć. Zespół się nie zgodził. I TO BYLY OSTATNIE PIENIADZE JAKIE PRACOWNICY WIDZIELI NA OCZY. Dokończyli kluczowe projekty po czym hurtowo dostali wypowiedzenia. Z dnia na dzień. Bez słowa wyjaśnienia. Kiedy "zarzad" zrozumial, ze maja juz taka opinie na rynku, ze nowi ludzie wcale nie zgłaszają się tłumnie do pracy, zaczęli prosic tych byłych pracowników o pomoc i prace. Tyle ze na umowy śmieciowe. Niektórzy się zgodzili. Nie są rozliczeni do dziś. Do firmy hurtem przychodzą zajęcia komornicze. Te powiadomienia trafiają również do wszystkich kontrahentów Tomorrow. Kontrahenci dzwonią do pracownikow i pytają co się dzieje. Olczak jak zaczęło robić się gorąco wypisal się ze spółki i w maju 2021 zlozyl rezygnację. Czy dokumenty zostały złożone do KRS - nie. Zmieniono jedynie po raz kolejny adres. Teraz to ul. Nieklanska. Pani Draczynska również wypisała się z tego układu. Przynajmniej zawodowo, bo prywatnie wiadomo jak jest... A Durslewicz jak robil ludzi w *** tak robi nadal. Caly czas podpisywanie umow nawet po 2-3 miesiącach jest norma. O ile w ogóle je podpisze. Droga do zapłaty jest jeszcze dluzsza niż do podpisania umowy. TA FIRMA NIE PLACI W OGOLE!!! Albo umawiaj się na płatność z góry, albo w częściach. Inaczej nie odzyskasz kasy. W tym miesiącu niektórzy pracownicy otrzymali pisma z kancelarii w sprawie restrukturyzacji spółki. W pismach wpisane są kwoty z umow na dzień 15 maja. ALE tak jak pisałem, umowy jeśli są podpisywane to z dużym opóźnieniem. Kwoty obiete restrukturyzacja są wiec nierzeczywiste. Nie mówiąc już o innych wydatkach jakie z własnej kieszeni pokrywali pracownicy - wydatki projektowe, wydatki związane z wyposażeniem biura itp. A co z należnościami po 15 maja? Nic. Restrukturyzacja ich nie obejmuje. Durslewicz moze spac dalej spokojnie. Placic nie placi i nikt go nie zmusi, a jak widać, frajerów nie brakuje do pracy. Znajdą się kolejni do wydymania. Ci ludzie to (usunięte przez administratora) bez sumienia. Polecam unikać zarówno jako pracodawcy, jak i potencjalnego kontrahenta. Wykonanie projektu w terminie i zgodnie z umową graniczy z cudem. Moze się np. Okazac, ze tłumaczenia byly robione przez Draczynska w Google, a licencje na dystrybucje linii melodycznych nie ma w ogóle, a sam projekt jest stworzony na trialach, bo o wykupieniu licencji na programy niezbędne do pracy zespolu nie ma szans.

Maciej Nowy wpis
@Byly pracownik

Lata mijają a nic się nie zmieniło. Jako były pracownik potwierdzam. Takie osoby jak tu powinny mieć dawno zakaz prowadzenia działalności gospodarczej.

Wierzyciel

Brak płatności za umowę po roku od terminu zapłaty. NIE POLECAM!!! Sprawa w sądzie.

Lukasz
@Wierzyciel

Jaka to było umowa

wierzyciel
@Lukasz

zlecenie. Duślewicz chciał o dzieło aby zapłacić niższy podatek ale mu nie wyszło :D

Jaki dress code obowiązuje w Tomorrow Sp. z o.o.?

logo firmy Art Directora do pracy w teamie
Bluecloud Interactive Sp. z o.o.
(48 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Obsługi Klienta (2 stanowiska)
Rayner Intraocular Lenses Limited
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
JIZI

UWAGA !!!!! Zmiana adresu firmy Tomorrow Sp. z o.o. ul. Saska 9G 03-968 Warszawa tel. +48 785 828 012 e-mail: info@tomorrow.pro

Tomek

Witam, poszukuję ludzi oszukanych przez tą firmę, ludzie którzy są w trakcie prowadzonych spraw o odzyskanie pieniędzy lub innych (usunięte przez administratora) tomasz@softsport.pl

Jak długo trwa proces awansu w Tomorrow Sp. z o.o.?

Jerry
Klient
@Pytanie

Sensowniej poszukać rzetelną i solidną firmę niż szukać sobie kłopotów

Sylwia
@Jerry

To nie jest odpowiedź na pytanie. Mnie akurat też interesuje kwestia awansów w Tomorrow, ale skoro zmieniłeś temat, to zostańmy na chwilę przy nim. To dlaczego twierdzisz, iż lepiej jest omijać tę firmę szerokim łukiem? Tylko proszę o konkrety.

Hunter
@Sylwia

Proces awansu czy podwyżek w tej firmie, praktycznie nie istnieje. Za ile powiesz na rekrutacji i cię przyjmą, tyle będziesz zarabiać tam do końca. Zarząd ma wyjątkowo mocną wprawę w unikaniu rozmów na tematy.

@Jerry

@Jerry ma rację. Jeśli nie chcesz pracować za darmo i to po 12 godzin dziennie to lepiej omijaj ta firmę. Zarząd unika odpowiedzialności, ale bardzo chętnie przerzuca ją na pracowników. Płatności są nieregularne, czasem nawet przerwy sięgają kilku miesięcy. Firma nie docenia i nie inwestuje w ludzi. Prezes jest odrealniony, jego monologi są puste jak szklanka po wodzie, a Wiceprezes jest po prostu chamski. Ta firma to totalna porażka. Omijajcie!

K_R_D
@Pytanie

W tej firmie się nie awansuje. Albo kilka lat pracujesz na tym samym stanowisku i dostajesz syndromu Sztokholmskiego albo odchodzisz jak tylko znajdziesz normalną firmę lub zwyczajnie w świecie dłużej nie wytrzymasz. Firmy nie polecam, projekty padają jeden za drugim, prezesi kłamią, (usunięte przez administratora)

Maciej

do momentu zmiany pracy

Wiecie czy Tomorrow Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Maciej
@Pytanie

Jedyne na co możesz liczyć, to problemy finansowe prędzej czy później.

Michał

Zadają na rozmowie pytania o poprzednia prace ?

Były z brzeskiej

Taki Pan
@Były z brzeskiej

Durslewicz to człowiek bez honoru ! Nie wymagajcie wiele ! Człowieka który nie szanuje niczego powinno się zamykać w klatce ! Jak można tak. Hańbić nazwisko !

Tomasz

Proszę o kontakt osoby poszkodowane (brak płatności), udzielę informacji i chętnie pomogę. 603 244 912

Patrycja

@V_T_O a to tutaj tylko jest możliwość zatrudnienia na umowę o dzieło?

V_T_O

Firma w której zarządzanie to książkowy przykład jak nie zarządzać. Całkowity brak kompetencji w kierowaniu ludźmi powoduje że projekty ciągną się w nieskończoność. Brak jakiegokolwiek przepływu informacji pomiędzy szczeblem kierowniczym a pracowniczym nawiązuje do tak zwanego "Mushroom Management". Jeden z współwłaścicieli, nie posiadając żadnej praktycznej wiedzy, stara się wprowadzać do projektów własne pomysły, które w ewidentny sposób pokazują brak kwalifikacji oraz podstawowej wiedzy o postprodukcji, color grading_u itp. Ogólnie polecam firmę wszystkim tym którzy chcą przeżyć kilka chwil w swoim życiu zastanawiając się jak to możliwe że takie firmy istnieją i jak to możliwe że tylu ludzi daje się nabrać na ich "umowy o dzieło"

Fakty

Firma zalega z płatnościami faktur, brak reakcji na wezwania do zapłaty, unikają kontaktu, zrzucają winę na swoich innych kontrahentów.

Unikać!!

Firma zalega z płatnościami. Nie odpowiadają na maile, blokują numery telefonów z których się do nich dzwoni ws. płatności. Absolutnie niepoważni ludzie. Mam nadzieję, że to nie są oszuści... jak na razie wszystko wskazuje na to, że...

Kuba

Firmy należy unikać, nie płaci za zamówienia i mimo twardych dowodów bezczelnie twierdzi że nawet ich nie złożyła. Podobno jest to ich standardowy model współpracy. Należy unikać szerokim łukiem realizacji zamówień dla nich.

Jakub
@Kuba

Od jak dawna masz problemy z Tomorrow, czy takie sytuacje zdarzały się już wcześniej podczas współpracy z firmą? Jak zamierzasz rozwiązać tę sprawę? Czekam na Twoją odpowiedź, daj znać!

Jaka jest kultura pracy w Tomorrow Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Ola
@Pytanie

Nie, nie jest obowiązkowy dress code.

Olga

Za to dobry pracodawca i dobrze się pracuje a narzekających spotkać można wszędzie!

Balonik

(usunięte przez administratora) żle zarządzana, utrzymująca się z unijnych dotacji bez żadnego pomysłu na siebie. "Prezesi"(usunięte przez administratora) nie potrafią komponować umów nie wiem czy ogólnie mają o czymkolwiek pojęcie. Unikać, unikać, unikać.

Cezary

Tomorrow ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Zupełnie nie rozumiem tych wpisów.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomorrow Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tomorrow Sp. z o.o.