Tomorrow Sp. z o.o.

Opinie o Tomorrow Sp. z o.o.

Były pracownik, Warszawa

Nie sposób się nie zgodzić z przedmówcami. Zarządzanie w tej firmie nie występuje, właściciele sprawiają wrażenie, jakby nie mieli planu na działanie firmy nawet na 10 minut w przód, nie wspominając o dalszym horyzoncie czasowym. Ale tak to jest, jak przez nadmuchane ego prezesi widzą tylko czubek własnego nosa. Póki istnieją wszelkiego rodzaju dotacje z UE (to aktualnie chyba ich jedyny plan na działanie firmy, co zresztą można zobaczyć na ich stronie www) to udają, że jest dobrze, a jak ich nie ma to przestają płacić pracownikom. Ot, genialna strategia zarządcza. Wśród pracowników panuje przekonanie, że nazwa firmy Tomorrow wzięła się od słów "zapłacimy wam jutro" powtarzane przez pseudo-prezesów każdego dnia, nierzadko przez wiele miesięcy. Jedyne, co ratuje tę firmę od pełnego upadku to pracownicy, którzy heroicznie każdego dnia walczą z problemami nie występującymi w żadnej normalnej firmie. Aczkolwiek i oni się wykruszają w zastraszającym tempie, gdyż o jakimkolwiek docenieniu (najczęsciej finansowym, bo żadnego innego szefostwo nie zna) prezesostwo zaczyna przebąkiwać dopiero zobaczywszy wypowiedzenia pracowników. Jako wisienkę na torcie panującego tam chaosu i ignorowania wszelkich obowiązków pracodawcy można dorzucić umowy, które nowi pracownicy dostają po mniej więcej miesiącu od rozpoczęcia pracy. O tej firmie powinno się napisać książkę pt. "Zarządzać jak bezmózgie yeti. Studium przypadku." i dawać studentom zarządzania jako idealny przykład na roztrwonienie potencjału niegdyś dobrej firmy. Jeśli chcecie tam pracować to musicie liczyć się z tym, że uczciwie zarobione pieniądze będziecie odzyskiwać przez sąd, bo inne drogi nie skutkują. Prezesi liczą, że ludzie najzwyczajniej w świecie się znudzą i odpuszczą. Wiadomo, jak nazywa się w naszej kulturze ludzi, którzy biorą cudzą rzecz (w tym wypadku usługę - pracę) i nie chcą za nią zapłacić. I tak też należy traktować firmę Tomorrow. Tylko dla kamikadze lub wolontariuszy chcących popracować za darmo w ramach poczucia syndromu sztokholmskiego. Powiedzieć, że ta firma to bezkresne (usunięte przez administratora) to jakby rzec, że Goebbels czasem minimalnie mijał się z prawdą.

WW
@Były pracownik, Warszawa 16.11.2017 12:49

Cześć, czytam Wasze posty i aż trudno uwierzyć ,że ta firma będąc tak nierzetelną zdobywa rządowe kontrakty ( EKSPO, PROMOCJA ŁÓDZKIEGO, FILMY DLA MINISTERSTWA ŚRODOWISKA). Ponadto ponoć zatrudniają na umowę o prace niepełnosprawnych . Czyli IDYLLA

Osoby zarządzające nie zarządzają, oszukują pracowników, nie płaca, unikają rozmów o pieniądzach, nie maja strategi, wizji przyszłości firmy. Nie istnieje komunikacja. Ludzie są traktowani jak głupi plebs. Nie płaca zobowiązań dostawcom. Omijajcie to miejsce. Atmosfera porażka. Ryba psuje się od głowy, fatalni ludzie w zarządzie spółki.

Byly pracownik

Oszuści. Nie płacą. Trzeba bardzo uważać i zawsze brać kasę z góry albo najlepiej w ogole unikac. Piekne pozory kryją brzydka prawdę.

pracownik z oddziału wwa

Czegoś tam się nauczyłem. Akurat nie dzięki firmie tylko osobom. A ludzie pracujący w tej firmie to chyba najfajniejsze osoby z jakimi pracowałem w życiu. Projekty jakoś ujdą, atmosfera też spoko no chyba, że od kilku miesięcy się nie dostaje pensji. Wtedy trochę grobowo. Najgorzej to zarząd to jeden pozer, jedna co daje du*y pozerowi i mały upierdliwiec, chociaż i tak najbardziej ogarnięty z nich. Cała trójka z orzeszkiem zamiast mózgu.

Kay

piękny PR i tyle. Choć fajny zespół, to jednak minusy w postaci nieterminowych płatności są nie do przyjęcia. Firma pod tym względem mocno w dół idzie od jakiegoś czasu. Wolontariat się z tego z czasem zaczyna robić.

były pracowik w wawie brzeska 2

Ta spółka ma piękny image i biuro także prezentuje się nieźle, niestety w środku nastrój jak w rodzinnej firmie. Managerowie bez żadnych umiejętności do kierowania zespołem, zarządzanie przez negatywne emocje, manipulowanie pracownikami oraz dyskryminacja ze względu na płeć. Styl zarządzania to wczesne lata 90-te. Niektórzy bardzo prymitywni, agresywni. W sekretariacie siedzi matka prezesa i traktuje pracowników, jakby wpadli nieproszeni do jej prywatnego salonu. Nie powiem, że jest opryskliwa, bo jest zwyczajnie chamska i nieprzyjemna.

Pracujesz w firmie Tomorrow Sp. z o.o. albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, napisz jak wygląda zatrudnienie w firmie!

Zostaw opinię o Tomorrow Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomorrow Sp. z o.o.