Opinie o Tomorrow Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tomorrow Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Tomorrow Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomorrow Sp. z o.o. w Warszawa

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Tomorrow Sp. z o.o.?

Sai Nowy wpis

Nie można się spodziewać. Bo firma jest w trakcie upadłości

Czy w firmie Tomorrow Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Regularnie to tylko maja problemy finansowe i nie płaca na czas.

Jaka jest kultura pracy w Tomorrow Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Ola

Nie, nie jest obowiązkowy dress code.

Były Pracownik

Kultura folwarczna. Zarząd jest nieuczciwy wobec kontrahentów i pracowników, możliwości rozwoju praktycznie nie ma, podobnie podwyżek. Osoby zatrudnione na umowie o pracę (o ile jeszcze w ogóle takie są) otrzymują wynagrodzenie, ale jeśli ktoś pracuje na B2B, to raczej zostaje mu droga sądowa.

Ile jest zmian w Tomorrow Sp. z o.o.?

xyz

Sam prezes już tam tylko zostal plus podwykonawcy

ktoś

niema zmian :)

JIZI

UWAGA !!!!! Zmiana adresu firmy Tomorrow Sp. z o.o. ul. Saska 9G 03-968 Warszawa tel. +48 785 828 012 e-mail: info@tomorrow.pro

Lukasz

Jaka to było umowa

Jak długo trwa proces awansu w Tomorrow Sp. z o.o.?

Sylwia

To nie jest odpowiedź na pytanie. Mnie akurat też interesuje kwestia awansów w Tomorrow, ale skoro zmieniłeś temat, to zostańmy na chwilę przy nim. To dlaczego twierdzisz, iż lepiej jest omijać tę firmę szerokim łukiem? Tylko proszę o konkrety.

Hunter
@Sylwia

Proces awansu czy podwyżek w tej firmie, praktycznie nie istnieje. Za ile powiesz na rekrutacji i cię przyjmą, tyle będziesz zarabiać tam do końca. Zarząd ma wyjątkowo mocną wprawę w unikaniu rozmów na tematy.

K_R_D

W tej firmie się nie awansuje. Albo kilka lat pracujesz na tym samym stanowisku i dostajesz syndromu Sztokholmskiego albo odchodzisz jak tylko znajdziesz normalną firmę lub zwyczajnie w świecie dłużej nie wytrzymasz. Firmy nie polecam, projekty padają jeden za drugim, prezesi kłamią, (usunięte przez administratora)

Maciej

do momentu zmiany pracy

Zadają na rozmowie pytania o poprzednia prace ?

Patrycja

@V_T_O a to tutaj tylko jest możliwość zatrudnienia na umowę o dzieło?

Fakty

Firma zalega z płatnościami faktur, brak reakcji na wezwania do zapłaty, unikają kontaktu, zrzucają winę na swoich innych kontrahentów.

Jakub

Od jak dawna masz problemy z Tomorrow, czy takie sytuacje zdarzały się już wcześniej podczas współpracy z firmą? Jak zamierzasz rozwiązać tę sprawę? Czekam na Twoją odpowiedź, daj znać!

Olga

Za to dobry pracodawca i dobrze się pracuje a narzekających spotkać można wszędzie!

Cezary

Tomorrow ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Zupełnie nie rozumiem tych wpisów.

Bartusio

Witam. Ostatnio w Zabrzu były robione kursy informatyczne ,podpisując umowę przeczytałem iż pieniądze za kursy będą wypłacane do 2 tygodni po zakończeniu kursów, jednakże do tej pory nie zostały prawie żadnej osobie wypłacone pieniądze ,i nadal zwlekają z wypłatami .. uwaga na doradcę z tej że firmy o nazwisku Grzelak...dziwi mnie iż ta firma nadal prosperuje i dostaje jakiekolwiek zlecenia.. niekompetencja (usunięte przez administratora) ,

Jaz
@Bartusio

Prawda do kwadratu

Magdalena

@Pracownikk widzę, że znasz firmę od środka, może napiszesz coś więcej na temat pracy w Tomorrow? Czy pracownik może liczyć na jakieś benefity pozapłacowe, jakie są relacje z przełożonymi, jak wyglądał proces rekrutacji? Takie szczere, obszerne opisy są bardzo pomocne dla ludzi poszukujących pracy w tym miejscu.

Cezary

Nawet bardzo dobre firmy mają swoich hejterów!!!

Pracownikk
@Cezary

Nawet "bardzo dobre firmy" piszą same sobie fałszywe pozytywne opinie!!! Ciekaw jestem kto z zarządu tej firmy wypisuje sobie te pochlebstwa.

Magdalena

@Prawda, widzę, że znasz firmę Tomorrow od środka, czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na jej temat? Co myślisz o atmosferze wewnątrz firmy, podejściu do pracownika, benefitach pozapłacowych? A może znajdą się też jakieś plusy? Warto podzielić się swoimi przemyśleniami na forum, każda taka szczera opinia jest na wagę złota.

Nie polecam

Zacznę od tego, że obecnie może i firma płaci na czas pracownikom (nie wiem czy wszystkim) jednak ma wiele zobowiązań i niewyplaconych pensji i świadczeń byłym pracownikom, których zwolniła lub sami odeszli na przełomie 2016 i 2017 z powodu braku wypat w terminie. W mojej ocenie do sytuacji dopuścił Zarząd firmy czując się pewnie w tym w czym każdy myślący przedsiębiorca zabezpieczył by się. Wiadomo wiele firm czasami boryka się z problemami jednak w tym przypadku będąc byłym pracownikiem jeżeli Ci coś wiszą możesz od razu iść do sądu bo w inny sposób praktycznie nie odzyskasz swoich pieniążków (może w sporadycznych przypadkach). Zarząd jest świetny ale w unikaniu odpowiedzialności jaka na nim ciąży w rozumieniu kodeksu pracy. Z tego co sie dowiedziałem od pracowników, którzy mają lub mieli z tą firmą sprawy sądowe (a nie jest ich mało) dochodzi do sytuacji w których byli pracownicy nie tylko są oskarżani o nierzetelną pracę ale również o współpracę z konkurencją. Nie przedstawiają zadnych dowodów a jedynie argumenty, że wszystko wypłacili mimo że rzeczywistość jest całkiem inna. Takie kombinatorstwo jest najgorszą formą prowadzenia działalności. Gdyby firma faktycznie była rzetelna sama by chciała się dogadać aby jakoś załagodzić sytuacje. W ich przypadku przeczekanie może sie przedawni jest główną domeną. Co do pracowników i atmosfery nigdy na nią nie można było narzekać. Pracownicy byli zgrani i sami sie organizowali aby projekty były zamykane. Wypłat nadgodzin nie było ale robiło się je dla dobra firmy i innych. Patrząc na historię tej firmy a zwłaszcza osób zarządzających nie zmienią oni swojego podejścia do ludzi których zatrudniają. Piękne słowa prezesa i jego polityczne monologi nigdy nie wróżyły niczego dobrego. Więc jeżeli takie zaczniesz słyszeć częściej niż raz na kwartał weź sprawe w swoje ręce obecny lub przyszły pracowniku tej firmy "jutra".

XX

Może zamiast w piątek była w poniedziałek rano?

Obecny pracownik

Pracuję od roku i generalnie jestem zadowolony. Oczywiście zawsze znajdzie się jakieś wady. Fajne nowe biuro, kasa regularnie. Zdecydowanie na plus to możliwość pracy przy projektach VR. Minus to zbyt mały zespół do realizacji dużej liczby projektów. Ja jednak mogę firmę polecić.

Prawda
@Obecny pracownik

Kasa regularnie hehe. Nie dla wszystkich ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Tomorrow Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tomorrow Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tomorrow Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomorrow Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tomorrow Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tomorrow Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tomorrow Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 93 ocen.

Tomorrow Sp. z o.o.