Opinie o Tomorrow Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tomorrow Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Tomorrow Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomorrow Sp. z o.o. w Warszawa

Obecny pracownik

Pracuję od roku i generalnie jestem zadowolony. Oczywiście zawsze znajdzie się jakieś wady. Fajne nowe biuro, kasa regularnie. Zdecydowanie na plus to możliwość pracy przy projektach VR. Minus to zbyt mały zespół do realizacji dużej liczby projektów. Ja jednak mogę firmę polecić.

Prawda
@Obecny pracownik

Kasa regularnie hehe. Nie dla wszystkich ;)

Były, nigdy więcej

Nie spotkałem się w tej firmie z osobą niepełnosprawną, więc się nie wypowiem. Idylla...może ładnie to wygląda na obrazku. A co do rządowych projektów, to nie miejmy złudzeń - wygrywa najlepsza oferta, tj. cena, czas wykonania, etc., doświadczenie i rzetelność to rzecz na dalszym planie

GOSĆ
@Były, nigdy więcej

A to bardzo ciekawa teza, bo przepisy PZP się już dawno zmieniły i rzadko kiedy Zamawiający daje kryterium 100% ceny. Więc wygrywają właśnie referencje i kompetencje. Ale co tam ... I tak za wszystko jest odpowiedzialny Tusk

Magdalena

@Były pracownik Czy udało Ci się zdobyć konkretne umiejętności w tej pracy? Dlaczego już nie pracujesz dla firmy Tomorrow? Czy to dobre miejsce, żeby zacząć swoją karierę w branży szkoleń? Czy możesz napisać coś więcej o rozmowie kwalifikacyjnej, z ilu etapów się składała? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji i pomóc przyszłym kandydatom.

Kontrahent
@Magdalena

Magdalena uciekaj na drugą stronę ulicy od nich. Problem z wypłacalnością ABSOLUTNY BRAK kompetencji, nie wiem dokładnie czym się ta firma zajmuje. Biorą wszystkie możliwe multimedialne zlecenia, jak coś zawiera sprzęt filmowy to dla nich tak samo równoważne ze spotem czy szkoleniem. Niejasne warunki umowy, tam chyba nie ma prawnika na etacie, poprawianie w nieskończoność ów umów i wręcz tłumaczenie, na czym powinny polegać twoje kompetencje. (usunięte przez administratora).

Obecny pracownik
@Magdalena

Kurcze no bez przesady - tu naprawdę pracuje dużo fajnych osób. Ja rozumiem, że komuś się nie udało i jest teraz wściekły ale już nie róbmy z firmy jakiegoś mordoru. Jest jak w każdej firmie: coś działa lepieja coś słabiej. Dla mnie jest ważne, że nie ma problemu wziąć wolne jak coś wypadnie czy wyjść wcześniej z roboty i nie muszę tego jakoś specjalnie odrabiać. Ludzie są zarobieni ale nikt się na nikogo nie boczy a i z Szefami można jednak pogadać nawet jak Ci się coś nie podoba. A i czasem udaje się zorganizować wspólne wyjście na piwko czy pizze.

Janek

Firmy zawsze zastrzegają sobie, że będą się kontaktować z wybranymi osobami!!!!

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Magdalena

@Kontrahent, jak w takim razie miała wyglądać Twoja współpraca z Tomorrow? Możesz napisać o jakich warunkach zatrudnienia była mowa na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie? Zachęcam Cię do pozostawienia wypowiedzi w tej kwestii, będzie interesująca dla innych użytkowników zaglądających na to forum.

Pracowałem w firmie przez kilka lat. Dla mnie jest to bardzo dobra firma. Dużo się w niej nauczyłem. Zespół osób, którzy znają się na swojej „robocie”. Śmiało mogę polecić.

Klient

Nie dziwią mnie opinie pracowników tej spółki. Dla mnie firma ta jest nierzetelna, niesolidna i dostępna tylko do podpisania umowy. Potem traktują klienta tragicznie, nie odbierają telefonów, odwlekają termin, dostarczają bardzo niskiej jakości produkt, często z błędami. Ale skoro tak traktują pracowników to i klienta. Odradzam współpracę z ta firma. Szkoda nerwów. Pozdrawiam.

Osoby zarządzające nie zarządzają, (usunięte przez administratora)pracowników, nie płaca, unikają rozmów o pieniądzach, nie maja strategi, wizji przyszłości firmy. Nie istnieje komunikacja. Ludzie są traktowani jak głupi plebs. Nie płaca zobowiązań dostawcom. Omijajcie to miejsce. Atmosfera porażka. Ryba psuje się od głowy, fatalni ludzie w zarządzie spółki.

Kay

piękny PR i tyle. Choć fajny zespół, to jednak minusy w postaci nieterminowych płatności są nie do przyjęcia. Firma pod tym względem mocno w dół idzie od jakiegoś czasu. Wolontariat się z tego z czasem zaczyna robić.

były pracowik w wawie brzeska 2

Ta spółka ma piękny image i biuro także prezentuje się nieźle, niestety w środku nastrój jak w rodzinnej firmie. Managerowie bez żadnych umiejętności do kierowania zespołem, zarządzanie przez negatywne emocje, manipulowanie pracownikami oraz dyskryminacja ze względu na płeć. Styl zarządzania to wczesne lata 90-te. Niektórzy bardzo prymitywni, agresywni. W sekretariacie siedzi matka prezesa i traktuje pracowników, jakby wpadli nieproszeni do jej prywatnego salonu. Nie powiem, że jest opryskliwa, bo jest zwyczajnie chamska i nieprzyjemna.

admin

Pracujesz w firmie Tomorrow Sp. z o.o. albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, napisz jak wygląda zatrudnienie w firmie!

Zostaw merytoryczną opinię o Tomorrow Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tomorrow Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tomorrow Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomorrow Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tomorrow Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tomorrow Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tomorrow Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 93 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042