Grupa Eholiday.Pl Sp. z o.o.

Opinie o Grupa Eholiday.Pl Sp. z o.o.

Domi

Witam, pracowałam tam jakiś czas. Ogólnie nie mam większych zarzutów. Głównie jeden: płacą tak mało, że aż śmiech zbiera. Nie wiem jak można mieć takie stawki w warszawskich warunkach?! A pracy tam nie brakuje. Call center, no cóż - tak, ja się tym na szczęście nie zajmowałam. Prezesi - wyjątkowo ludzkie podejście do pracowników.

Paul

Byłem na rozmowie na stanowisko Doradca Klienta. Niby pięknie, cacy a okazuje się, że to call center. Mamienie klientów na zakup reklamy. Nic wspólnego z doradztwem. Dla kogoś dopiero po szkole ok. W innym przypadku brak perspektyw.... Kasa też mizerna.

Michał Stolica

Witam! Nigdy nie pracowałem w owej firmie lecz moge sie powiedziec w samych superlatywach poznałem tam wiele osob osobiscie fakt z niektorymi nie da sie dogadac ale w wiekszosci firme moge polecic kazdemu, a co do wpisu Pani Pauliny zgadzam sie w 100% od małej firmy osiagneli w ciagu paru lat bardzo duzo co swiadczy o prezesach firmy. Doceniajcie ludzi a wy pracownicy reprezntujacy firme badzcie dumni ze tam pracujecie :) pozdrowuenia

Paulinek 25

Witam pracowałam jakiś czas temu w tej firmie . Bardzo dobrze rozwijająca się firma po czym widac na stronie jak i po profesjonalnych zrobionych filmach na portalu youtube lecz nie którzy ludzie za bardzo są zżyci ze sobą. W firmie czasami panuje dziwna atmosfera z pewnymi tam osobami jedno chce być mądrzejsze od drugiego (usunięte przez administratora) Zarobki jak na początek mogą być konkurencja bardziej dba o swoich ludzi ale to kwestia podejscia do ludzi. Zacznijcie szanowac ludzi którzy się uczą lub coś umieja bo zje was konkurencja

Zostaw opinię o Grupa Eholiday.Pl Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Eholiday.Pl Sp. z o.o.