Opinie o MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

xxwiciek

Pracowałem w MMG tylko 3 miesiące ale ten pozytywny team wspominam zawsze z uśmiechem na twarzy!! Ze względu na przeprowadzkę do innego kraju nie gościłem tu zbyt długo ale przez te 3 miesiące zdobyłem naprawdę ogromną wiedzę. Pozdrawiam wszystkich i polecam

Nickinicki

Bardzo ciekawa praca na przejrzystych warunkach. MMG organizuje dużo szkoleń dla pracowników dzięki którym można zdobyć ogromną wiedzę.

Rafii

Jeśli tak jak ja masz już dość zarabiania na etacie po 4k to zapraszam do naszej ekipy. Mi się udało w pierwszym miejscu zarobić ponad 2x więcej niż w poprzedniej pracy !

Bolek

Potrzeba trochę samozaparcia żeby osiągnąć sukces w tej branży ale warto ! Polecam sprawdzić samemu czy się ktoś nadaje. Dla mnie świetna sprawa

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Trela

Praca tylko dla wytrwałych graczy ;D Jeśli masz w sobie trochę samozaparcia to ta praca będzie idealna dla Ciebie :) warunki pracy mmg na plus

Monika W-R

Praca mega interesująca, zespół bardzo pomocny, kasa fajna a najważniejsze że pomagasz przy tym wszystkim ludziom w potrzebie

Edwin2115

Na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko przedstawione na jasnych warunkach. Polecam każdemu kto jest pomysłowy i chce zarobić trochę siana ;)

Olek

Byłem sceptycznie nastawiony jednak po kilku dniach wiedziałem że to był dobry wybór. Ciekawa praca, mega atmosfera i bardzo bardzo dobre zarobki

MoneyMaker

Niesamowite miejsce ! Każdemu z niedowiarków polecam zatrudnić się i zobaczyć samemu, gwarantuje że po pierwszej wypłacie zostaniecie z nami.

Igorek

Wszystko super! Warunki na najwyższym poziomie. Biuro super nowoczesne, młody team.

Łuki

Zarabianie 5cyfrowych wypłat od pierwszego miesiąca pracy ? Tylko tu jest to możliwe ! Zachęcam, też nie wierzyłem zanim nie zajrzałem na konto w banku

Wojtek19

Mega zespół ! Każdemu życzę w pracy tak zgranej drużyny, każdy chętnie pomaga nie ma niezdrowej rywalizacji

RafałBe

Bardzo efektywna praca ;D jeśli tylko chce Ci się pracować na pewno osiągniesz sukces !

Julczik

Pracuję w biurze MMG od pół roku. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Pracy jest sporo, jednak jest ona bardzo ciekawa :)

Jakub

Serdecznie polecam każdemu kto ma czas i szuka pomysłu na siebie, tu za pomocą licznych szkoleń zobaczysz jak zarabiać fajne pieniądze

York

Nie myślałem że to co mówili na rozmowie kwalifikacyjnej to prawda liczyłem że chociaż połowę tego zarobię a tu zdziwienie bo zarabiam więcej niż obiecywali ;D

Rex99

Jak zobaczyłem ogłoszenie stwierdziłem że coś za kolorowo to wygląda ale postanowiłem sprawdzić osobiście. Po 3 miesiącach wiem że wygląda to w rzeczywistości jeszcze lepiej !!!

Różnych rzeczy się naczytałem przed rozpoczęciem pracy ale jest to super praca za super kasę. Polecam sprawdzić samemu i dołączyć do naszej ekipy, na pewno się nie zawiedziesz jeżeli masz chęć do pracy

Olek

Praca w MMG to super doświadczenie !! Największa zaletą tej pracy jest świetny zespół

Patiis

Praca w ładnym, nowoczesnym biurze ,w młodym zespole. Nudy tutaj na pewno nie ma. Zarobki bardzo dobre

Zostaw merytoryczną opinię o MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 121.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 112 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ