Opinie o Instytut Hematologii I Transfuzjologii w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Instytut Hematologii I Transfuzjologii. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Instytut Hematologii I Transfuzjologii o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Hematologii I Transfuzjologii w Warszawa

Iwonka

Postanowiłam napisać komentarz ponieważ jestem zaszokowana kłamliwymi opinniami na temat mojego ukochanego pracodawcy. Zaczęłam pracę ładnych pare lat temu i wiem że jest kompletnie na odwrót niż jest to tutaj napisane. Aby nie przedłużać.. stanowiska pracy są wyposażone w najnowsze zdobycze technologii, podział pracy między działami jest bardzo ale to bardzo wyrównany, każdy z działów zajmuje sie tym do czego zostal stworzony, nie ma tu zjawiska zrzucania obowiązków na jeden z działów, jakby było mało każdy każdemu pomaga! Myślę że ma to związek z zaangażowaniem Dyrekcji w pracę swoich podwładnych, co tydzień odbywa sie spotkanie na którym omawiane są bieżące problemy i rozwiązywane nawet najdrobniejsze z nich. Nie zdarzyło mi sie aby Dyrekcja odmówiła mi jakiegokolwiek zakupu w końcu jest ona nastawiona na to aby dobrze nam sie pracowało. Teraz to co wielu uważa za najważniejsze, zarobki, płace w ihit są przede wszystkim zawsze w terminie ich wysokość jest bardzo godziwa biorąc pod uwagę jeszcze te dodatkowe comiesięczne premie i darmowe bonusy w postaci kart na siłownię, darmową opieke medyczną itp. nie będę ukrywała że zdarzyło mi sie niejednokrotnie odmówić podwyżki na tyle dobrze zarabiam. Oczywiście każdemu zapali się czerwona lampka pewnie jest dużo pracy.. otóż nie spokojnie znajdzie się czas na kawkę czy herbatkę w końcu to budżetówka! W każdym miesiącu ihit organizuje dla chętnych szkolenia aby podnosić kwalifikacje swoich pracowników. I to nie byle jakie, jest dużo tych malych pysznych kanapeczek :) i świetni wykładowcy. Mamy też świetną jadodajnie i zawsze można wyjść na lunch z kolegami z działu. Koledzy i koleżanki z działu cudowni nie ma mowy tutaj o obrabianiu d.itp. każdy sobie pomaga. Atmosfera pracy jest bardzo dobra bez krzyków mobbingu itp. Co mogę więcej napisać zapraszam i polecam,w końcu ciężko znaleźć lepsze miejsce.

@Lisek

A można jakoś zasłużyć na sympatię dyrektora i być tak traktowanym jak jego znajomi i rodzina? Czy Ci wybrańcy mają mniej obowiązków? Napisz coś więcej o nagrodach, bo jestem ciekawa co można dostać.

Ayo Nowy wpis

Witam, zainteresowała mnie oferta u pracodawcy. Jestem świeżo po skończeniu uniwerka, chciałbym się zatrudnić jako młodszy na razie asystent, diagnosta laboratoryjny. Tylko czemu ta umowa na zastępstwo? To nie praca na dłużej?

Pracownik Nowy wpis
@Ayo

Praca na zastępstwo ponieważ, zastępujesz wtedy innego pracownika podczas jego nieobecności, warto dopytać przez jaki okres czasu będzie trwało zastępstwo. Co do pracy w laboratorium to atmosfera nie jest najlepsza

Pracownikk Nowy wpis

Potwierdzam, na wielu pracowniach akceptowany jest (usunięte przez administratora) i niesprawiedliwe traktowanie. Takie zachowania stosowane są tam od wielu lat i nikt z tym nic nie robi, dlatego co chwilę szukają nowych pracowników.

niteczka Nowy wpis

odpowiadajać na pytanie grazyny -nie wypowiadam sie na temat laboratorium wiem ze najwiecej osob zosyało zwolnonych z grupy podlegajacej pod pana R.G.ale wypowiedzenia dotycą wielu osób.nikt nie żali sIę bez powodu . miłego dnia

niteczka

sporo zwalnianych osób zwłaszcza z umowami na czas nieokreslony to co tam obecnie sie dzieje jest bardzo dziwne.zwalnia sie ludzi ale na ich miejsce nie ma nowych sa tylko ofert pracy.nie zapomnijcie ze nie wolno też isc na zwolnienie lekarskie

Grażyna
@niteczka

Nie mogę nie zapomnieć, bo po prostu nic o tym nie wiem. Dla osób, które szukają pracy Wasze wpisy bywają enigmatyczne. Pamiętaj o tym ;) Co z tym L-4? Jako laborant też nie można chorować? Skutkiem jest... co, utrata premii, czy co innego...

w sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko młodszego asystenta diagnostyki laboratoryjnej. widzę, że miała być to praca od 2 stycznia na umowę o pracę na zastępstwo. orientujecie się, czy kogoś już znaleziono na ten wakat? czy można jeszcze aplikować? i jak długo to zastępstwo by trwało? po jego zakończeniu można byłoby liczyć na zapewnienie jakiegoś podobnego stanowiska?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pielęgniarz / Pielęgniarka w firmie Instytut Hematologii I Transfuzjologii? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
bubu

Instyt Nie honoruje międzynarodowych Kart Parkingowych dla osób niepełnosprawnych. To jest skandaliczne naruszenie praw obywatelskich ustanowionych Ustawą Sejmową . Wstyd dyrektorze!

Taki sobie

O czym ty mówisz tam od samej góry do samego dołu jest kumoterstwo. Na większość stanowisk kierowniczych nie było rekrutacji w ostatnich latach.

Miesiąc temu szukali sekretarza medycznego, ja zrezygnowałam, bo nie spełniałam wszystkich wymogów, ale teraz trochę żałuję. Czy ktoś z was był na rozmowie? Lub dostał pracę? Może mimo wszystko, czasem instytut przymyka oko, jeśli kandydat w 100% nie wpasowuje się w przedstawione wymagania?:) Jakie warunki, stawkę wam zaproponowano? Orientujecie się jak wygląda wdrożenie i obowiązkowe szkolenia wewnętrzne? Co z nadgodzinami, zdarzają się?

Jaki dress code obowiązuje w Instytut Hematologii I Transfuzjologii?

Cierpliwy

Z utęsknieniem czekałem momentu zmiany (usunięte przez administratora) w Polsce. Teraz to tylko kwestia czasu jak poleci Pani dyrektor L, a wraz z nią wszyscy niekompetentni kierownicy. Czyli IT, Aparatura, Przetargi i Techniczny. Szkoda tylko że Pani Krysia już pewnie tego nie doczeka. Tyle ludzi stamtąd odeszło. Tyle machlojek. Kontroli NIK itd. Tak ciężko wyrzucić (usunięte przez administratora) i Wojsko z instytutu.

Hej, mam takie pytanie odnośnie warunków na jakich zatrudniają. Sekretarka Medyczna na ile ma pierwszą umowę podpisywaną z pracodawcą? O ile nadal w ogóle jest umowa o pracę, bo tak pisali, ale to ogłoszenie co patrzę jest trochę stare już, sprzed miesiąca przynajmniej.

Linkoln

W IHiT od pracowników wymaga się bardo dużo a bardzo mało płaci. W innych podmiotach pensje są wyższe, dlatego tak dużo osób się zwalnia z tej instytucji, źle zarządzanej. Na eksponowane (kierownicze) stanowiska są zatrudniane osoby z rodziny lub znajomi za wyższe stawki. Sprzęt, na którym się pracuje jest przestarzały i ciągle się psuje.

@Linkoln

Na eksponowane (kierownicze) stanowiska są zatrudniane osoby z rodziny lub znajomi za wyższe stawki. POTWIERDZAM. PRZYKŁADEM JEST PAN R. G. ZATRUDNIONY, JAKO KIEROWNIK W DZIALE ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNYM.

Ayo
@KURTYZANA

To żeby to porównać - to ile mniej więcej zarabiają stanowiska kierownicze, a ile pozostałe? Jak duża jest to różnica? W ogóle na te wyższe stanowiska są zamieszczane oferty w internecie? Przeprowadzają jakieś rekrutacje? Czy raczej nie i od razu ktoś po znajomości przychodzi, tak jak napisano?

MIMI
@KURTYZANA

A to prawa Pan R.G. bsadza staowiska znajomymi. Kierownik Kancelarii bo na takie stanowisko aplikowałam jest zatrudniona znajoma Pana R. Podrążyłam dalej temat , Pan R. nie jest tam lubiany, pracownicy potwierdzili ze zatrudnia znajomych. Wysłałam skarga na proces rekrutacji , czekam na odpowiedź. Jak się nie doczekam wysyłam dalej skargę do Ministerstwa Zdrowia na procesy rekrutacji i selekcji w IHiT. Nie bądźcie bierni, reagujcie , bo tak za nasze składki będą panoszyli się pociotki, kolesiostwa itp.

Yuss
@Iwonka

A z głową wszystko dobrze?

@Yuss

Nie, to akurat prawda ale jak widać nie masz nic do napisania oprócz obrażania.

Lopes
@Iwonka

Kiedy idziemy do jadłodajni?

Fernando Alonso
@Lopes

tylko do której?

Luisssss Chamilton
@Fernando Alonso

Może po wyścigu?

Etna
@Lopes

Tylko iwonka podaj dokładne położenie tej jadłodajni. Śmiechu warte.

@Etna

Kochana, wystarczy zejść na -2 korytarzem do końca i pierwsze drzwi na lewo. Smacznego

Pizza
@Iwonka

Ważna uwaga jeśli mogę..... W windzie składa się zamówienie. Inaczej nie będzie gotowe jedzenie. Polecam, żarełko dobre.

Stary bywalec
@Iwonka

Rany chyba Pani instytut pomyliła. Kłamstwo pogania kłamstwem. Stary sprzęt, inwigilacja i praca za grosze. Masakra

Lolita
@Iwonka

Rany to się dzieje w IHIT? Chyba piszesz na zlecenie pań z dyrekcji. śmieszne i nieprawdziwe. Wszyscy uciekają po tygodniu lub miesiącu.

Głodny pracownik
@Iwonka

Na -2? Jedyna jadłodajnia to chyba dla szczurów.

Calineczka
@Iwonka

Pani Iwonka, to raczej zabłąkany rycerz z równoległego wszechświata lub może H. C. Andersen z alternatywnej rzeczywistości. Można pozazdrościć fantazji ;)

Bury
@Iwonka

A mi się ten sarkazm podoba

Plecak
@Calineczka

Nie, nie, nie..... PANI IWONA to były kierownik DZPiZ. Na szczęście były dla wielu ludzi. Tak jak snajper strzela z kul, tak ona strzelała głupotą w ludzi.

@Plecak

(usunięte przez administratora) – prześladowanie, uporczywe nękanie i zastraszanie, stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy. Termin wywodzi się od angielskiego czasownika to mob (nagabywać, napadać, zaczepiać) i rzeczownika mob (motłoch, tłum). W języku angielskim termin ma szersze znaczenie, które nie dotyczy wyłącznie miejsca pracy; odpowiednikiem polskiego (usunięte przez administratora) po angielsku jest na ogół workplace bullying lub workplace harassment. Workplace (usunięte przez administratora) używany jest w tym znaczeniu jedynie w literaturze naukowej. Terminu (usunięte przez administratora) w odniesieniu do zachowań występujących w grupach społecznych użył jako pierwszy szwedzki naukowiec Peter-Paul Heinemann[1]. (usunięte przez administratora) zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Istotnym zagadnieniem jest odróżnienie (usunięte przez administratora) od łamania zasady równego traktowania w zatrudnieniu. Międzynarodowa Organizacja Pracy definiuje pojęcie (usunięte przez administratora) jako obraźliwe zachowanie poprzez mściwe, okrutne, złośliwe lub upokarzające usiłowanie zaszkodzenia jednostce lub grupie pracowników[2]. Obejmuje ono sprzysięganie się lub (usunięte przez administratora) przeciwko wybranemu pracownikowi, który staje się przedmiotem psychicznego dręczenia. (usunięte przez administratora) charakteryzuje się stałymi, negatywnymi uwagami lub krytyką, społecznym izolowaniem danej osoby, plotkowaniem lub rozprzestrzenianiem fałszywych informacji.

Stowarzyszenie pomocy w pracy

Na (usunięte przez administratora) znajdziesz wyszukiwarkę organizacji pozarządowych w Polsce, która pozwala wyszukiwać organizacje według obszaru działań oraz ich odbiorców, w tym te z nich, które zajmują się poradnictwem specjalistycznym. Wśród organizacji pozarządowych, które mogą okazać się pomocne dla sygnalistów doświadczających represji w miejscy pracy są m.in.: Helsińska Fundacja Praw Człowieka Krajowe Stowarzyszenie (usunięte przez administratora) Ogólnopolskie Stowarzyszenie (usunięte przez administratora)OSA Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego

@Iwonka

Pracuje tu 15 lat i nic co powyżej nie jest prawda a jadłodajnia śmieszne była 15 lat temu na Chocimskiej. (usunięte przez administratora) - jest i był kierownik kadr odszedł bo odkrył to ci nie powinien.

Lisek
@Iwonka

To co pani napisała to kłamstwo. W IHiT nie ma możliwości szkolenia, zajadania kanapeczek. Atmosfera jest okropna, ludzie są zastraszani.

Lisek
@Stary bywalec

W pełni się zgadzam z tą opinią. Inwigilacja, przekręty, niskie zarobki dla pracowników a dla wybrańców (czyli znajomych, kuzynów dyrekcji) wysokie pensje, nagrody.

Lala
@Iwonka

Tak, to chyba piszesz na zlecenie dyrekcji ten komentarz. Wszyscy uciekają z IHiT. Masakra, poniżanie, kasa słabiutka i do tego Dyrektor L????

@Lisek

Grażyna

znalazłam na stronie firmy ogłoszenie o pracę na stanowisko Koordynatora/Koordynatorki ds. Transplantacji. Firma wymaga dyspozycyjności umożliwiającej odbywanie jednodniowych podróży służbowych na terenie kraju. Wiecie jakie pieniądze za to przysługują? :)) Często są wyjazdy?

Pinokio z minus 3

Chodzą słuchy ze podobno 31 stopni w pokojach to dobre warunki do pracy i tylko klimatyzowane pomieszczenia uprawniają do wcześniejszego wyjścia do domu żeby sie nie przeziębić, szczególnie na I piętrze. Tak mówią na mieście nie kłamię.

Beata
@Pinokio z minus 3

Jeśli Ci za gorąco to nie możesz tego zgłosić? Może chociaż jakiś wiatrak by dali

@Beata

KOMU ZGŁOSIĆ? PANI Zastępca Dyrektora ds. Zarządzania i Finansów, NIE DBA O PRACOWNIKÓW. DAJE MINIMALNE PENSJE, PODWYŻKI. W TEJ PLACÓWCE JED DUŻA ROTACJA.

Jeszcze pracownik DZPIZ

Ciekawe miejsce zdobywania życiowych doświadczeń. Pensja mogłaby być wyższa (ale są gorsi w służbie zdrowia). Dogodny dojazd i parking, który ma być odnowiony. Duuużo pracy, postępowania wieloczęściowe, ludzie spoko, tylko zaopatrzenie trzyma stałą ekipę, w zamówieniach do niedawna rotacja lub braki w ludziach (nieobsadzone etaty). Na razie pracują 2 dziewczyny z naprawdę świetną energią. Ktoś ma jeszcze przyjść w sierpniu. Cytując wykop,pl: Ten "uczuć", kiedy ktoś nowy przychodzi do pracy, a Ty jesteś pracownikiem z najdłuższym stażem, bo przepracowałeś 8 miesięcy. Wady pracy z technicznego punktu widzenia: słaby sprzęt, nawet bardzo słaby. Przekazałem koleżance krzesło jako wkład w jej komfort pracy. Komputer jej przekażę, jak odejdę. Kierownik - z szacunku do Jej osoby nic o niej nie napiszę. Ale w sumie mogę Jej podziękować za to, że dzięki Niej nie przysnąłem w tej pracy i mogłem poszukać lepszej pracy z lepszymi benefitami. Także z tego miejsca bardzo dziękuję. Kierownicy innych działów - ludzie w miarę spoko, uśmiechnięci, z pozytywną energię. Co pracodawca mógłby zrobić, żeby polepszyć sytuację w organizacji pracy: Wymienić stare komputery i kupić nowe, to samo krzesła, które już mają swoje lata. Można by było jakiś klimatyzator wstawić Postawić na ruchomy czas pracy. Postawić na pracę zdalną / hybrydową, bo za chwilę zapuka następna fala COVID. Wiadomo: pensja mogłaby być wyższa

Danuta
@Jeszcze pracownik DZPIZ

A wiesz dlaczego ten sprzet jest tak słaby? Nie ma opcji na jakieś dofinansowanie na lepsze czyli bardziej nowoczesne?

Gwiazda
@Danuta

Pani Danuto, to proste, władza oszczędza na wszystkim dzięki czemu słupki wygladaja lepiej i można dłużej posiedzieć na stołku, a przeciętny pracownik siedzi na krzesłach bez kółek które pamiętają prawie, że początek nowego tysiąclecia. Dodatkowo pracuje się na komputerach które przeżyły z 20 pracowników i są tak powolne że praca jest masochizmem. Na dalszy plan schodzą działy które po prostu o ten sprzęt nie dbają dział informatyków, aparatury itp. Czyli w zasadzie typowa praca w budżetówce. Ważne że dyrekcja dobrze żyje, a wszystko inne jako tako.

@Gwiazda

POTWIERDZAM, NIE DBAJĄ O DZIAŁ INFORMATYKÓW, KTÓRZY SIEDZĄ ŚCIŚNIĘCI W MAŁYM POMIESZCZENIU, ZAWALONYM SPRZĘTEM KOMPUTEROWYM.

Wojma

Pracowałam 20 lat w ihit placówka jak każda.Kiedys dobra finansowo teraz (usunięte przez administratora) .

Bart
@Wojma

Bardzo się zepsuło jeśli chodzi o finanse? Wypłaty stoją w miejscu i dlatego narzekasz? Ostatnio nie było żadnych podwyżek? W razie co można iść na rozmowę do kierownika i starać się indywidualnie o podwyżkę?

RS

Jak się obecnie pracuje w Dziale Zamówień Publicznych? W szczególności chodzi mi o atmosferę, benefity, managera działu.

Eden

Witajcie, jak się obecnie pracuje w dziale zamówień publicznych? Na jakie benefity można liczyć? Czy praca odbywa sie w komfortowych warunkach? W jaki sposób pracodawca dba o pracowników?

Ewelina

W styczniu szukali salowej, a teraz to tylko pracowników naukowych. Ktoś mi napisze, ile tu salowe zarabiają? Wygląda, że kogoś nowego mogą potrzebować w ciągu paru najbliższych miesięcy?

Jak oceniacie posadę koordynatora pielęgniarskiego w badaniach klinicznych ? Chyba się spiesza teoche z poszukiwaniami pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Hematologii I Transfuzjologii - Warszawa

• Jak się pracuje w Instytut Hematologii I Transfuzjologii?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Hematologii I Transfuzjologii tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Hematologii I Transfuzjologii?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instytut Hematologii I Transfuzjologii