Opinie o MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Robb

Praca w mmg jest nie tylko satysfakcjonująca, ale także inspirująca do osiągania nowych celów. To miejsce, gdzie docenia się zaangażowanie pracowników, co znacznie podnosi jakość doświadczenia zawodowego.

Sauron

MMG oferuje doskonałe wynagrodzenie, co sprawia, że praca jest nie tylko satysfakcjonująca, ale także motywująca do osiągania najlepszych rezultatów. To znacznie podnosi jakość życia zawodowego i pozwala cieszyć się stabilnością finansową.

Nikola98

To jest moja wymarzona praca. Mam dużo czasu wolnego na życie prywatne, praca jest ciekawa i różnorodna a wynagrodzenie może być kosmiczne :o Narazie doszłam do bardzo dobrego ale kosmiczne jest w planach ;D

Radosław

Praca bardzo ciekawa a przy okazji można zarobić bardzo duże pieniądze, jestem bardzo zadowolony

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
Olek99

Jeżeli ktoś myśli że nie da się zarabiać 5cyfrowych wypłat w pierwszym miesiącu to niech wpadnie do nas i sprawdzi osobiście

Paula

Jestem w końcu zadowolona z pracy która wykonuje. Czuję że się spełniam zawodowo. Miła, luźna atmosfera w pracy. Pracodawcy dbają o work-life balance :)

Bubu

Złego słowa nie powiem na tą pracę ani na pracodawcę. Jako pracownik czuję się doceniony i nie chodzi tylko o wynagrodzenie, po prostu pracownik czuje się szanowany a to bardzo dla mnie ważne

Patryk

Pomimo początkowych obaw jestem bardzo zadowolony. Nie zrażajcie się po pierwszych niepowodzeniach a będzie dobrze !

Olcia98

Pracuje w biurze na cybernetyki. Jestem zadowolona z tej pracy, miła atmosfera w biurze, wsparcie na różnych płaszczyznach ze strony szefostwa :)

Jestem bardzo zadowolony z tego że podjąłem tu pracę. Warunki współpracy jasne od początku. Odrobina wysiłku i wpada nam pięciocyfrowe wynagrodzenie na konto

Michał W.

Nie mam żadnych zarzutów , wszystko uczciwie przekazane podczas rozmowy rekrutacyjnej. Wszystko jest jasne i przejrzyste

Rafcio

Praca handlowca nie jest dla każdego ale jeśli znajdzie się własny sposób to zarabianie dużych pieniędzy przychodzi z łatwością. Polecam spróbować :)

Loton

Praca skrojona dla mnie, bardzo się cieszę że wyskoczyła mi Wasza reklama na tiktoku i dostałem od Was szansę

Madzix275

W końcu przychodzę do pracy z uśmiechem na twarzy. W biurze panuje przyjacielska atmosfera, praca jest naprawdę w porządku :))

Kleor

Świetne warunki pracy. Przyjazna atmosfera i dobre zarobki. Polecam

Nie będę ukrywać że zatrudniłam się tu tylko i wyłącznie z przedstawianych propozycji wynagrodzenia. Jestem po kilku podpisanych umowach i jestem mega zadowolona to jest praca dla mnie za kasę jaką oczekiwałam :)

Wujaszek

Jestem zadowolony z pracy w MMG. Kasa na czas, praca ciekawa i pomoc szczególnie na początku od współpracowników to wg mnie najlepsze cechy tej pracy

Tyson

Jestem dumny że pracuje w MMG, wspaniała atmosfera i duże wynagrodzenie to nie wszystkie z plusów. Przekonaj się sam ;)

Wiera

W końcu znalałam pracę z której jestem zadowolona w 100%. Liczne szkolenia organizowane przez pracodawce pomagają poczuć się pewniej. Prowizja od podpisania umowy jest dużo lepsza niż u konkurencji. Warto spróbować :)

Ajgor

Jeżeli chcesz odczuwać satysfakcję z wykonywanej pracy nie poprostu „odbębnić swoje” to jest doskonałe miejsce. Młody zaangażowany w działanie zespół.

Zostaw merytoryczną opinię o MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 112 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ