Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli I Wydział Cywilny

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli I Wydział Cywilny

Opinie o Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli I Wydział Cywilny

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jakie są zalety pracodawcy Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli I Wydział Cywilny? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

kad

rekrutacji do tego Sądu nie widziałem, ale sądzę, że w tej branży nie ogłasza się na portalach takich jak to tutaj :)

NIK
@kad 03.05.2016 21:12

Ja pracowałem przez chwilę w sądzie rejonowym za pośrednictwem agencji pracy a ogłoszenie znalazłem na jednym z tego typu portali :) Przy okazji napiszę że nie polecam zarówno ze względu na atmosferę tam panującą, jak i zarobki.

barbara

Nie polecam umowa śmieciowa i bardzo trudna kierowniczka

Rysiu a jakie zarobki to dla Ciebie dobre zarobki ?

Zostaw opinię o Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli I Wydział Cywilny - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli I Wydział Cywilny