Agfa Graphics Sp. z o.o.

Opinie o Agfa Graphics Sp. z o.o.

jim

Agfa Graphics to najlepsza firma w której pracowałem. Wynagrodzenie jest ok. Pomimo tego, że na rynku są bardziej kuszące propozycje pracy, co mnie zachęciło do zmiany, uważam, że Agfa jest liderem pod względem atmosfery, traktowania ludzi z szacunkiem i zrozumialością. Kadra zarządzająca podejmuje wszelkich dzialań , aby spełnić oczekiwania pracowników.

Nick

Agfa o firma w której wiele można się nauczyć, zdobyć ciekawe doświadczenie zawodowe. Atmosfera pracy jest Ok. Niestety wynagrodzenie nie jest wysokie i nie ma pakietu socjalnego poza prywatną opieką medyczną i bardzo ubogą lub bardzo drogą kartą sportową. Możliwości awansu i rozwoju nie są znaczące.

miki

Byłam na rozmowie. Nie dostałam odpowiedzi zwrotnej o wyniku rekrutacji mimo, ze prosilam o to dwa razy. Do samej rozmowy wszystko przebiegalo miło i profesjonalnie, potem jednak totalna olewka. Brak profesjonalizmu i niepoważne podejscie do kandydatów. Nie polecam.

kikkoman

@kikkoman 20.11.2016 20:03
bardzo stresująca praca, przełożeni niemili, wywierają presje. skusiły mnie dobre opinie na rynku - żałuję....

Witam, Nie popieram tej opinii. Bardzo miła atmosfera, elastyczne podejście. Każdy tu jest traktowany jako osoba a nie liczba. Pomimo tego że jest korporacja, nie ma korporacyjnej kultury. Praca jest kompleksowa, można wiele sie nauczyć. Przełożeni sa naprawdę OK.

Adfs

Nie polecam, kuszą wysokimi zarobkami, a praca odbywa się w atmosferze napięcia. Nikt nikomu nie pomaga, jest chaos informacyjny. Wydaje mi się, że to tylko dobrze wygląda z zewnątrz. Niby umowy o pracę ale słabo to wygląda.

Poszukująca

Zainteresowała mnie oferta na Stanowisku Specjalista ds. przetargów i koordynator sprzedaży, wymagają dwuletniego doświadczenia, które posiadam oraz bardzo dobrej znajomości ang. w mowie i piśmie (to do przypomnienia bo w obecnej pracy angielskiego nie używam). Jak kończyłam studia mój ang był na poziomie B2 (egzamin), po studiach zdawałam jeszcze ang biznesowy (Toeick) na poziomie B1. Myślicie, że mam szanse? We wszystkich opiniach jakie znalazłam na temat firmy Agfa Grapchics wszyscy chwalili sobie wynagrodzenie, czy ktoś się może orientuje jak to konkretnie wygląda?

pracuje

Obecnie pracuje w Agfie i tylko moge zaznaczyc ze wszysci maja umowe o prace. Swietna atmosfera, relacyjne podejscie do ludzi.

Zostaw opinię o Agfa Graphics Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agfa Graphics Sp. z o.o.