TUW "TUZ" O/Wroclaw

Wrocław

Opinie o TUW "TUZ" O/Wroclaw

jeleń

Jednym słowem TRAGEDIA! Typowa akwizycja, czyli pukanie od drzwi do drzwi do mieszkań prywatnych oraz firm.Brak szkoleń!W 1 dniu pracy dostajesz OWU (ogólne warunki ubezp.)do przeczytania i wyuczenia się niektórych paragrafów na pamięć.Kierownik nie ma pojęcia o zarządzaniu tylko gnębi pracowników i stara się znaleźć byle jaki powód do zmniejszenia wypłaty-przez co jest chwalony przez swoich przełożonych-no ale trzeba w końcu polizać ;]

Zostaw opinię o TUW "TUZ" O/Wroclaw - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TUW "TUZ" O/Wroclaw