Opinie o Black Point Group Sp. z o.o. W Restrukturyzacji w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Black Point Group Sp. z o.o. W Restrukturyzacji. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Black Point Group Sp. z o.o. W Restrukturyzacji o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Black Point Group Sp. z o.o. W Restrukturyzacji w Wrocław

Pony Nowy wpis

Wysłałam swoje CV na stanowisko Inżyniera Produktu. Zdecydowałam się, mimo że firma nie oferuje ŻADNYCH profitów i udogodnień, bo zależało mi najbardziej na miejscu pracy bliżej domu. Pierwszy etap to była typowa "pogawędka" - jakie jest Pani doświadczenie zawodowe, jakie są Pani mocne/słabe strony, gdzie widzi się Pani w przyszłości etc. No i było pytanie o wynagrodzenie... Może pomyślicie, że jestem głupia ale moje oczekiwania finansowe były niższe niż moja aktualna pensja zasadnicza. Zaproszono mnie na kolejny etap - już bardziej szczegółowy. Ba, nawet dostałam zadanie analityczne i użyłam kalkulatora :). Oprowadzono mnie po produkcji - szału nie ma ale jest chociaż nad czym pracować. PO "wycieczce" powiedziano, że ten do końca tygodnia zamkną rekrutację i podadzą decyzję w poniedziałek. Odezwali się wcześniej... żeby ogłosić, że potrzebują jeszcze jednego etapu aby porozmawiać i rozwiązać "dodatkowe zadanka". Niestety musiałam odmówić, bo moje aktualne stanowisko nie pozwala na chodzenie "w kratkę" ale możemy się umówić po godzinach mojej pracy bądź ewentualną rozmowę telefoniczną. I tu jest najlepsza część. Na zapytanie skąd ta nagła zmiana i dodatkowy etap usłyszałam, że "tyle osób przewinęło się u nich w dziale, że chcą być teraz pewni, że znajdą kogoś na dłużej"... Bez komentarza. Tak czy siak, obiecał, że przemyślą to wszystko i jeszcze raz i dadzą mi ostateczną odpowiedź. Nie zadzwonili. Za to zobaczyłam, że odświeżyli to samo ogłoszenie na portalu na pracuj.pl. Czyny mówią więcej niż słowa. Podsumowując: - do firmy Black Point - jestem BARDZO zawiedziona i rozgoryczona Państwa postawą. Sami wprowadzacie zamęt i sami nie wiecie kogo i czego oczekujecie. Mnogość etapów rekrutacji wcale nie pomaga w tym, że pracownik zostanie u was na dłużej. Jak chcecie brać, to wypadało by też coś dawać, prawda? I ten brak odpowiedzi i jednoczesne wznowienie ogłoszenia... Przypadek? Nie sądzę. - do potencjalnych kandydatów: Omijać szeroki łukiem. Szkoda Waszego czasu. NIE POLECAM.

Jagoda Nowy wpis
@Pony

Firma Black Point Group (obecnie już nie w restrukturyzacji) z ul. Łęczyckiej działa wyłączeni w branży ochrony i usług porządkowo-czystościowych. Nie przypominam sobie, by kiedykolwiek prowadzili wieloetapowe rekrutacje, a już na pewno nie na stanowisko Inżyniera Produktu. Odnoszę wrażenie, że Pony chodzi o inny podmiot, być może Black Point produkujący tusze.

Miki Nowy wpis
@Jagoda

Wieloetapowa rekrutacja jest prowadzona w firmie Black Piont. Właśnie jestem po pierwszej rozmowie rekrutacyjnej i zostałam poinformowana, że firma zamierza spotkać się po raz kolejny z wybranymi kandydatami. Sama rozmowa przebiegała bardzo nieprofesjonalnie. Najpierw zostałam przepytana przez dwie panie prowadzące rekrutację a kiedy na koniec chciałam zadać swoje pytania jedna z pań, która miałaby być moją bezpośrednią przełożoną poinformowała mnie, że na kolejnym etapie będą podawały więcej informacji. Poczułam się zlekceważona. Na tak nieprofesjonalnej rozmowie jeszcze nigdy nie byłam. Nawet gdyby zaproszono mnie na kolejny etap - nie wybiorę się. Szkoda czasu !

Iwona Nowy wpis

Na pewno każdy z nas byłby rozgoryczony, jeśli nie otrzymuje się potwierdzenia swojej kandydatury @pony. Ciekawe jak to wygląda po takim czasie od dodania przez Ciebie postu. Czy Black Point dzisiaj inaczej podchodzi do procesu rekrutacji, ktoś coś wie na ten temat?

bunny

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko Specjalisty ds. Księgowości. Totalna porażka. Nie dostałam się zapewne dlatego, że za dużo chciałam, ale powiedziałam jedynie kwotę 5% większą niż w obecnej pracy, a skoro dla nich to za dużo, to... no cóż. Rozmowa z Panią rekruter to wszystkie pytania ściągnięte z internetu, hahaha :) Jak się Pani widzi za kilka lat? Jakie są Pani największe osiągnięcia w poprzedniej firmie? W jakim obszarze chciałby się Pani rozwijać? Jaki jest dla Pani idealny przełożony? Jakich decyzji w swojej karierze Pani żałuje? Trochę to słabe ogólnie rzecz mówiąc. Zmarnowałam tylko swój czas to przyjazd do tej firmy. Sekretarka bardzo miła, ale rekruterka to już niezbyt. Zbyt dosadnie chyba przyjęła do siebie artykuły z internetu zamiast pójść na jakieś porządne szkolenie dot. zatrudniania nowych pracowników. Lokalizacja firmy też niezbyt sprzyjająca. Zadupie na końcu świata bez porządnej drogi. Bardzo się cieszę, że nie zostałam zaproszona na drugi etap rekrutacji.

arek

ja sądzę, że prawda zawsze leży po środku. To samo tyczy się winy. Nie mamy pewności, jak było w tym przypadku @vhgjk. Ja mimo wszystko spróbowałbym tutaj swoich sił, zwłaszcza, że kiedyś widziałem od nich bardzo ciekawą ofertę na speca od spraw administracyjnych.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Black Point Group Sp. z o.o. W Restrukturyzacji? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
mruk

Na samym wejściu praca dla osób z wykształceniem i kwalifikacjami za niemal najniższą krajową przy dużym zakresie odpowiedzialności. Na samym etapie rekrutacji kręcą i potem taki stan rzeczy się utrzymuje.

gibek

za weekendy liczą tak samo

Nikolas

Umowa o pracę dla tych z orzeczeniem o niepełnosprawności oczywiście. No i trzeba obliczyć sobie godziny pracy (usunięte przez administratora)

Nikolas

Pracowałem w tej firmie. Zatrudnienie na u.o.p za mninmalną, reszta godzin na zlecenie. Stawki za godzinę mizerne i trzeba uważać bo kręcą w księgowości z zarobkami( udają niedouczone) . Kierownictwo raczej ok. Z ludźmi też można się dogadać, choć nie ze wszystkimi.

Zostaw merytoryczną opinię o Black Point Group Sp. z o.o. W Restrukturyzacji - Wrocław

Black Point Group Sp. z o.o. W Restrukturyzacji
2.4/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Łęczycka 12
    53-632 Wrocław