MPK we Wrocławiu

Wrocław

Opinie o MPK we Wrocławiu

Anonim

Witam, Pracuje w tej firmie już trochę. Mogę powiedzieć jedno: to co wypisują na sloganach, hasłach, które później wszyscy możemy oglądać to jedno. Natomiast firma od tych haseł jest daleko, bardzo daleko. Może firma stara się być blisko pasażera, natomiast bardzo daleko od kierującego. Zamiast porządnego socjalu, dodatki za której podatek odprowadzają z twojej pensji, na święta i tylko Boże Narodzenie, oferują nagrody, zamiast uczciwie dać wszystkim po równo. Oczywiście jest mnóstwo wykluczeń, za której nie dostaną Państwo tkzw: Nagrody. więc cel jest jasny dać tylko, że jak najmniej. Wcześniej jak kursy były płatne można było za dobrą pracę umorzyć cześć zadłużenia po roku. Niestety firma robiła wszystko żeby znaleźć na Ciebie haka, by Ci nie umorzyć wszystkiego, albo wcale. Mówiąc uczciwe jest tylko dodatek do urlopu, dla dzieci możliwość dofinansowania, karta multisport i ubezpieczenie PZU. Oczywiście firma nie płaci ich, tylko pobierają składki i potrącają podatki. W siedzibie firmy często wysyłają do innych pokojów, bardzo czasem są niemili co idzie w parze z nie-fachowością niestety. Już nie będę pisał o taborze, bo to inna para kaloszy. Dość powiedzieć, że jeżdżenie takim to czasem ryzyko dla kierującego, jak i dla pasażera. Może kiedyś ta firma się zmieni. Oby. Pozdrawiam

DonAutobuso

Skusiłem się na kurs prawa jazdy D i po rozmowie jak wygląda praca -do tego czasu było ok . Realia po kursie kilka dni z patronem (4 ) i dostajesz grafik na wszystkie możliwe linie -lub jako zapchajdziura - nikt nie jest w stanie się nauczyć tego od razu - czy w tej firmie myślą że koszt kursu i cyrograf na 4 lata w zamian to kajdany ? -otóż nie -już jestem po dwóch rozmowach o pracę -spłacę i prawdopodobnie za miesiąc pożegnam się z MPK - pomyślcie - 9 godzin jazdy - odbieram na mieście kończę na zajezdni -więc -autem na zajezdnie -pózniej czym się da na miejsce odbioru autobusu - +2,5 godziny wyjęte -do tego na drugi dzien to samo -a na trzeci dodatkowa linia -plus 2 przebieżki -czli najlepiej 3-4 godziny pojeżdzić ....pytam do Ku...kiedy ?!?!?!?!?!?!!? -czy ciężko zorganizować żeby kierowca był przypisany do 4-5 lini jak na zachodzie ??? -żeby ułatwiać ludziom że jeśli biorą autobus w punkcie A to mniej więcej w tym niech oddaja?? -jak macie planistów z D -to coś tam wymyślcie -pracuję 1,5 msc -a już bym połowę zorganzował lepiej !!! -do tego wybaczcie materiały szkoleniowe -w krórych jakiś analfabeta pisze np dwUch -słow się często powtarza -aż razi w oczy !!! -ale jaka firma tacy ludzie ,jacy ludzie taka organizacja ,jaka organzacja taka praca i nastroje -1,5 msc starczy .

orion

Panowie Kierowcy, poradźcie proszę. Myślę o pracy kierowcy w mpk i mam kilka pytań. Czy MPK dofinansowuje szkolenie kat D? Jaki jest socjal, dają bony na święta? czy to prawda ze jest jakis przerywany dzien pracy? tzn pracujesz 4h idziesz do domu i wracasz na kolejne kilka godzin?

Zajezdnia 9

Podzielę się opinią o pracy kierowcy autobusu. Umowa zlecenie trwa do roku czasu. Wynagrodzenie godzinowe, bez uwzględnienia OC obsługi codziennej Sprawdzanie płynów, sprzątanie, myjnia, tankowanie, pobranie dokumentów z dyspozytorni, rozkładówek jazdy, zdanie karty drogowej. Czas pracy I zmiana wyjazdy przeróżne w godzinach od 3-6 rano. Dojazd autobusami we własnym zakresie kierowca na zleceniu jest zarazem klientem ( zakup biletów ) praca kończy się "na mieście" nie jedno krotnie na granicach miasta później dojazd we własnym zakresie po auto osobowe pod zajezdnie o ile ktoś posiada jeżeli nie to musi wstać min 2h wcześniej by dostać się na zajezdnie chyba, że mieszkasz obok.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o MPK we Wrocławiu - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPK we Wrocławiu